Vienišos būsimos ir esamos mamytės

16. Feb, 07:56

Sveikutes (F) nors maciau yra senu neaktyviu tokiu forumo temu,bet nusprendziau sukurti forumo temele,kurioje aktyviai dalintumemes patarimais su vienisomis busimomis ir esamomis mamytemis ir smagiai susibendrautume :) ar butu norinciu? (ch)

20. Apr 2015, 14:59

Sveikos vienišos mamytės. Esu 20 metų panelė, be galo mylinti vaikučius ir labai palaikanti vienišas mamytes, todėl norėčiau sukurti visos Lietuvos, ir ne tik, vienišų mamyčių klubą. Ten bus organizuojami įvairūs susitikimai, užsiėmimai, kelionės ir panašiai. Jei turite facebook paskyrą pakvieskite mane į draugus parašę savo istoriją su prisistatymu: www.facebook.com/rami.mergaite arba rašykite man el. paštu: rami.mergaite@gmail.com
Lauksiu 😀

29. May 2014, 15:13

Sveikos mamytės,kaip gyvuojate? kaip Jūsų mažyliai?
Norėčiau irgi pisijungti prie jūsų..
Deja,esu nepilnamete mama iš Kauno, auginu 1,5 metukų dukrytę, vyras nepabėgo,mes susituokėm,bet kaip ir visad pasitvirtino kad tokios ankstyvosios santuokos ilgai neužsilaiko,be to,jis parodė koks žmogus yra iš tikrųjų,nei buvo prieš santuoką,bet neliūdžiu,einu į priekį sukaupus jėgas,kartais net širdį suspaudžia kai kieme prie supynių kitos mamos savo lelėm pasako: Einam,mažiukai namo,tečiui vakarienę padarysim.. ☹
uh.. tikiuosi,kad kadanors rasiu savęs verto vyro.. 😀 🌷

29. May 2014, 14:33

as ir esu vienisa mama.siuo metu laukiuosi antro leliuko👍😇❤

26. May 2014, 11:30

esu vienisa dvieju vaikuciu mama is kauno raj. gal atsirastu norinciu pabendraut? skiriuosi jau su antru vyru 😀

02. Jun 2013, 11:49

esu vienisa mamyte jauna su 10men vaiku iskeite mus..skaudu lb.

02. Jun 2013, 12:22

esu vienisa triju vaikuciu mama

11. Apr 2013, 05:42

niu mamukai,kaip jus laikotes? ziu cia forume jau visai ramu

31. Mar 2013, 20:44

Derru,as tau linkiu daug stiprybes 🌷 as noreciau kad mano busimo vaikucio tetis bent kiek dometusi,bet deja. Beje,norejau pasiguosti...man labai skaudu jog tuoi gimdysiu,o buves savo mamai ir teciui nepranesa jog as laukiuosi. Tureciau ju nr,pranesciau pati,bet dabar va nera kaip. Be to jie kitur gyvena. Man taip skaudu,juk seneliai turi teise zinoti. Ir pikta kad jis db labai laimingas ir ramus,nes jo tevai taip ir nesuzinos,tad islips jis is balos sausas. Tad niekas ir nesuzinos. Pikta,negaliu.. 😕 :-S

31. Mar 2013, 18:52

atidawe,bet lb liudnas buwo,o tai mane dar labiau skaudina. paskui parase,kad mes wis dar esam kartu,kad mes ta pacia waltim plaukiam,tik dar truputis ir wiskas susitwarkys. bet tai yra paguoda,arba esi kartu arba ne,bet ne po sawaites,arba kaip bus taip bus..

31. Mar 2013, 16:40

As isivaizduoju kaip tau negera buvo. Bet teisingai jam pasakei. 🌷 atidave raktus?

31. Mar 2013, 14:32

pas mane buwo atwaziawes siandien pasweikint su welykom, net drebejau wisa wos twardziausi,atrodo,kad kojas tuoj pakirs. tai irgi toki wargsa waidino ir nusiminusi. paprasiau,kad raktus atiduodu,tai paklause kam,pasakiau,kad cia ne wiesbutis,kad galetu cia atwaryt kada tik nori. o paciai taip sirdy skaudejo... su swente ir jus mamukai😉

31. Mar 2013, 12:49

Aciu 🌷 ir jus visas su sv.velykom 😉 🌷 stengiuosi kaip imanydama nepasiduoti...net gi tikiuosi jog kazkada sutiksiu koki nuostabu vyra,kuris myles mane ir mano vaikuti. Gal ir naivi as,bet tyliai tikiuosi..

30. Mar 2013, 22:51

Papuosaliuke, shaunuole esi😀 tikrai nereikia leisti, kad su tavimi taip elgtusi, beje skaiciau tavo rashynbeli ir net juokas neime, nes labai panashu i mano situacija😀)) na zinai, galiu tik tiek pasakyti, kad laimingesne be jo busi tai faktas, o kad jis visa gyvenima tiap ir vaidinas "Auka" irgi faktas, taigi ar reikalinags verkentis vyras, sakantis viena, o darantis kitaip, negerbentis visu pirma saves, o paskui artimiausiu zmoniu...? atsakymu zinote pacios, juk kiekvienas renkasi kaip gyventi, ir tik pats susikurs gyvenima toki kokio nori, o ne vyras sukurs, tevai ar dar kas nors😀 taip kad nosytes i virshu, shypsena i dantis ir galvokite kokio rytojaus norite, o kai tai suprasite siekite, nors gali buti sunku, bet tikrai verta 😉 Graziu Sv. velyku, mamytes! Asrasas paliekam praieti, dabarti pasitinkam su shypsena, o ateiti ruoshiam, tokia, kokios visada norejome😉

30. Mar 2013, 21:58

Kokios jus visos palaikancios,aciu 🌷 derru,as tave labai suprantu,nes man tas pats..taip bijau kad ir gimus vaikeliui verksiu. O noriu jam siusti tik geras emocijas. Kas skaudziausia,vaiko tetis nevengia parasyti koks jis vargsiukas ir del nieko nekaltas. Fu.. As jam sakau "as tikrai nenoriu jog mano vaika rankose laikytu zmogus,katik gryzes is kitos glebio"..o jis "ak,gaila kad tau neitinku toks koks esu".. Tik zveris galetu sitaip palikti besilaukiancia moteri,kuriai zadejo seima,pagalba,o tuo labiau planavo vaikuti visus metus. Ai...tikiu jog viskas man ir mano maziukui viskas bus gerai 🌷 tik pikta kai isgirstu kaip jis aplinkiniams guodziasi koks jis vargselis jog man neitinka toks koks yra. Bet nemanau ar as kalta jog man neitinka kad mylimas vyras tai ismeta mane,pabuna su kitom,tai vel susigrazina,po to vel ismeta...tikrai nebusiu daiktas kuris laukia kada bus paimamas.

30. Mar 2013, 18:17

Oj merginos, zinau kaip tai sunku😀 pati laukiuosi ir likau viena...atrode, kad taip niekada nenutiks, bet nieko, juk viskas laikina ir tik tam, kad ateityje butu dar geriau😉 kartais buna duoti sunkus ishbandymai, kad ishmoktum kazkokias pamokas, kad suprastum ir pradetum vertinti save, savo gyvenima - juk vyras dar ne viskas, jis tik per savo kvailuma gali ishmokyti mus buti savimi, save myleti ir daugiau nebeleisti, kad skaudintu. Tad jei jau nutiko ir esate vienos, bandykite suprasti klaidas santykiuose ir save labiau myleti, savimi rupintis ir dekoti uz mazhaji stebukla. Juk geriau kazkiek laiko pabuti vienai, bet suprasti kokiu santykiu nori ir kaip tokius sukurti ateityje!😀 Sekmes mamytes, galvas aukshtyn, pozityvumo ir dziaugsmo - kiekviena diena yra stebuklas, tad dziaukimes jomis ir mokykimes pamokas, kurios mus veda tik link tobulumo 😀

28. Mar 2013, 00:18

derru, stiprybes tau. Gims kudikelis, manau viskas pasikeis, vien del jo noresi dziaugtis gyvenimu. Pamatysi savo angelelio sypsena, akytes,tikrai pamirsi visas nuoskaudas😀 Dziaukis gyvenimu ir lauk gimstancio leliaus😉

28. Mar 2013, 00:02

kartais atrodo taip sunku,taip sunku,nors krisk ant zemes ir rek! as maista burnon,o jis man atgal,ir puikiai suwokiu,kad ne man reik stiprumo,o waikui,as tai as,bet su kiekwiena diena atrodo wis sunkiau,ieskau pateisinimu,iseiciu,bet kas is to? nera lengwiau.. werkt,werkt ir werkt,daugiau nieko nesinori.. jei ne mama,paluzciau galutinai,kuri kasdien mane stato ant koju,nejau ir pagimdzius apkabinsiu waika ir werksiu,juk wiskam sawas laikas,negali taip ilgai but liudna ir plyst sirdis?

26. Mar 2013, 20:30

oj katik paskaiciau is kur tu😀

26. Mar 2013, 20:29

papuosaliuke,o tu is kur esi?

24. Mar 2013, 12:49

Derru,malonu susipazinti 😉 🌷

24. Mar 2013, 09:03

sveikos mamytes 😀 sualyvaukit aukcione kuris baigiasi snd ir gaukit 3 rubelius labai pigiai

https://www.facebook.com/events/380187845429060/

23. Mar 2013, 22:46

as ir liepinuko laukiu😀)

23. Mar 2013, 11:51

Sveikutes. As tai is panevezio. Aha,pazystu snekorka is uzdetos nuotraukeles..vienisu mamyciu grupeleje 😉 Zinokit TD esu liepinuku grupeje,tai kai pasiziuriu,liepos menesi gimdysianciu yra 100,o dar kitose grupese kiek,tai apakusi as :-D 😃 tikiuosi vietos man bus gimdymo namuose :-D :-D :-D

18. Mar 2013, 15:47

Iš Raseinių. 😀

17. Mar 2013, 22:08

as is Vilniaus😀 o pati?

17. Mar 2013, 21:12

iš kur esat mamukai?? 😀

17. Mar 2013, 16:35

jungiuosi ir as 😀

16. Mar 2013, 19:05

Sveikos, jungiuosi ir aš prie jūsų. 😀 papuosaliuke žinau iš TD. 😀

06. Mar 2013, 10:57

Sveikos mamytės 😀 Esu Giedrė Krašinskaitė, ne mamytė, bet Vytauto didžiojo universiteto 4 kurso sociologijos studentė. Universitete atlieku pavasario praktiką - dalyvauju atliekant tyrimą apie Lietuvos šeimas. Konkrečiai mane domina išsiskyrusios, ir vienos vaikus auginančios mamos. Rašau čia, nes labai reikia bent vienos mamytės iš Kauno, kuri sutiktų su manimi pasikalbėti, duoti interviu. Jeigu sutiktumėt, bučiau labai dėkinga 😀 Anonimiškumas ir informacijos konfidencialumas garantuojamas.
Jeigu negalite/nesutinkate, gal būt galite padėti rasti panašaus likimo (išsiskyrusių moterų, kurios vienos augina vaikus) mamyčių, būčiau labai dėkinga.

1 2