Vienišos būsimos ir esamos mamytės

16. Feb, 07:56

Sveikutes (F) nors maciau yra senu neaktyviu tokiu forumo temu,bet nusprendziau sukurti forumo temele,kurioje aktyviai dalintumemes patarimais su vienisomis busimomis ir esamomis mamytemis ir smagiai susibendrautume :) ar butu norinciu? (ch)

24. Feb 2013, 11:17

Na taip,tu teisi. Tik kol kas sunku susitaikyti. Bet stengiuosi ir nepasiduosiu 🌷

24. Feb 2013, 08:28

papuosaliuke, mano situacija buvo labai panaši į tavąją. paliko mane vos sužinojęs, kad laukiuosi ir išėjo pas savąją ex. o kaip ištvėriau? pirmiausia visada sau sakydavau, "nepasiduok, turi kovot ne tik dėl savęs, bet ir dėl į pasaulį besibeldžiančios gyvybės". kad neturėčiau laiko depresuot, grįžau į gimtinę, kur artimieji ir draugai. susiradau darbą ir taip po truputį vėl iš naujo stojausi ant kojų. šiandien mano pupai jau du metai, o tėvas net nėra jos matęs, nes jam neįdomu. bet aš ir vėl neliūdžiu, nereikia man dalintis jos meile 😀 taip kad aukščiau nosį ir nebegalvok kas buvo praeitį, kodėl jis taip pasikeitė ir t.t. tu turi gyvent ateitim, nes ateitis bus nebe tik tavo, bet ir leliuko, turi stengtis nebe tik dėl savęs, bet ir dėl jo 😉

23. Feb 2013, 22:12

Irmukas,na nezinau..neaisku kas jo galvoje..visada budavo toks protingas,seimos zmogus,rupestingas ir gerbiantis moteris...tik va daug zmoniu (panu) norejo mus isskirti ir sieke to,kaip matau pavyko. Tebunie.. Vadinasi tiek jam ir rupejau...jei patikejo pletkais be faktu. Neatleistina palikti moteri kuri laukiasi jo vaiko. Tad tikiuosi gyvenimas jam dar atlygins. Aciu uz palaikyma visoms 🌷

23. Feb 2013, 21:46

Eina sau kaip liudna, papuosaliuke, nu bet cia tik vyrai taip sugeba, atsimenu kaip lauket leliuko. Gal atsipeikes greitu laiku, ar viskas tikrai labai rimta?

23. Feb 2013, 21:18

Kaip malonu kad prisijunget 🌷 😉 gal kuriai kaip ir man teko buti paliktai besilaukiant? Kaip istverete viska? Nes man kartais atrodo jog palusiu ☹ tik del busimo maziuko nepasiduodu. Skaudu,nes su saviskiu 4metus prabuvome kartu,ir net metus laiko planavome mazyli..kartu verkeme del neigiamu nt,kartu nelaukdavom mano mm. o va jam kazkas pasidare ir paliko mane laukiantis jo vaikelio ir tarsi ismete i gatve.. Negana to,susidejo dabar su savo buvusia ir stengiasi mane skaudint kaip gali zinodami jog laukiuosi ir esu jautri.. Tai kartais taip truksta palaikanciu zmoniu.. 🌷

21. Feb 2013, 12:26

jungiuosi ir aš 😀

mergele35 mergele35 21. Feb 2013, 12:18

papuosaliuke kas atsitiko kad likai vienisa juk turejai gyvenimo drauga?☹

21. Feb 2013, 11:59

inoma ;] beje sveikos busimos ir esamos mamytes ;]

17. Feb 2013, 13:01

Malonu 😉 🌷 as tai tik busima mamyte. Man 24m.o pilvelyje mano leliukui 19sav.

17. Feb 2013, 12:50

zinoma kad butu😉

16. Feb 2013, 19:56

Sveikutes 🌷 nors maciau yra senu neaktyviu tokiu forumo temu,bet nusprendziau sukurti forumo temele,kurioje aktyviai dalintumemes patarimais su vienisomis busimomis ir esamomis mamytemis ir smagiai susibendrautume 😀 ar butu norinciu? (ch)

1 2