2010-tų gruodinukai

30. Dec, 08:18

:)

08. Dec 2011, 13:57

😀

08. Dec 2011, 13:56

😀

08. Dec 2011, 13:56

😀

08. Dec 2011, 13:55

😀

08. Dec 2011, 13:53

aciu uz sveikinimus! gavau jau fotkes, neretusuotos, reik issirinkt kazkiek ir sutvarkys sake graziai 😀 o cia keliatas netvarkytu pasiziuret 😀

08. Dec 2011, 13:29

sveikinimai 😀

07. Dec 2011, 16:28

Sveikinam Smiltytę su 1-uoju gimtadieniu 🌷 🌷 🌷

07. Dec 2011, 16:27

Dideliausi ir graziausi sveikinimai Smiltei,pagaliau sulaukus 1-ojo savo gimtadieniuko!! 😀 🌷 Aukit grazios ir laimingos 😘 (nuo Domuko) 😉

06. Dec 2011, 15:56

labai grazios nuotraukytes dziaiva o Guste kokia grazute 😀 su praejusiu gimtadieniu Guste 🌷

06. Dec 2011, 11:25

va linkas i fb, kam nepavyko paziureti foto is gustes gimtad 😀 http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150421229003598.362976.649813597&type=1&l=0f10e26206

26. Nov 2011, 23:08

nu va koks gavosi 😃 biski su papuosimu gryba supjoviau, nes is to rudo norejau trafareta uzpildyt bet issiliejo, tai teko perdaryt , nu bet jau per gimtadieni padarysiu normaliau ir taip neskubesiu 😀 ryt ragausim, tikiuosi bus skanu

24. Nov 2011, 17:45

dziaiva,parasyk man i skypa,sutarsim,atsiusiu 😀

21. Nov 2011, 15:17

o tajp juste, motinyste veza, man tai db pats fainumas vaiku 😀 gali uzsiimti daugiau, sudominti 😀 manoji jau pati apkeliauja po kambarius 😀 siaubas bet kiek db boom buna 😀 kotryna as visaj noreciau 😀 mes kaip tik antra zadejom pirkti ir palikti pas mociute, nes daznai atvaziuojam ir einam sysia daryt i vonia 😀

19. Nov 2011, 23:06

Mergaiciu mamytes, turiu man atrodo 2 ruzavus puodelius vaikiskus sysiuka daryt 😀 reiks pasitikslint.. ir dar pora atliekamu melynu,jeigu noretumet,atsiusciau dovanu Kaledoms 😀

18. Nov 2011, 13:25

nu o mano Lukas zinokit visai neatsargus, jau ir begt bando, bet taip ir issitiesia ant pilvo 😃 bet taip grazu ziuret , eina iskeles rankytes, jau bando ir pritupti. ech... taip tas laikas greitai eina, as vis dar prisimenu kaip tik parsiivezem, kaip buvo bejegis kudikelis... pasaka tuos vaikus auginti, dabar suprantu kaikurias seimas, kurios gimdo kiek dievulis duoda. aisku as cia nesneku apie tuos, kurie gimdo tik del pasalpu.

18. Nov 2011, 11:50

dziaiva,man mano vardas pradejo patikt gal kokioj 6 kalsej tik 😃 Domas irgi atsargus,geriau paropos,negu paeis 😀

18. Nov 2011, 11:48

manoji irgi 10 men gale pradejo pirmus zingsniukus deti 😀 db va 11 baigias, taj aplink lova begioja neisikibus, patinka kai kvieciam, ateiti paciai 😀 bet vistiek atsargi labai islieka 😀

18. Nov 2011, 11:44

sveikute 😀 aga, gavau kvietima, beja kai perskaiciau kvietime kotryna, galvoju koks grazus vardas 😀

18. Nov 2011, 11:33

Sveikos paneles 😀 sukvieciau jus kolkas pas save,po to i tema prijungsiu 😀 Pasigirsiu,Domas jau zengia pirmuosius zingsnius vienas pats 😀 nerealiai atrodo,3-4 deda,pastovi ir vel 😀 Tai va,mes busim pradeje vaiksciot 10.5 men 😀 Jusu jau gimtadieniai greit,o mums dar 11 men nera 😃 😃

18. Nov 2011, 11:19

man tai Lukui siemet pirmosios Kaledos skaitosi, nes praeitais metais tai ten pati dar nesupratus buvau nieko, kas vyksta 😀 o siemet jau biudzetas jauciasi, kad mazes, juk prisideda dar viena dovana Kaledoms, o gimtadieniui irgi...

18. Nov 2011, 11:11

na manau rasit buda, sandrute, kaip pasveikti ir daugiau nesirgti taip daznai 😀 jauciu laaaabaj jau zemai skaipas salomejos 😀 busiu praleidus 😀 mes tai su vytu tik uz gyva eglute, tas kvapas kai parsinesi ja namo..mmmmm, iskart kaledom kvepia 😃 ajsku uzknisa kai reikia spyglius valyti 😀 ziuresim kaip seksis gustei dziaugtis eglute 😀 gerai, kad zaislai db neduztantys 😀 kai pagalvoji jau antros kaledos bus mazajai, bet pernai buvo tik poros savaiciu 😀 o db jau pati tapu tapu daro 😀 siaubas kaip greit 😀

18. Nov 2011, 10:57

pakvieskit ir mane skypen😉meskuuute

18. Nov 2011, 10:03

sveikos,mes ir neisivaizduojam kur reiks eglute det,sena jau ismete tai teks nauja pirkt ir noretume dideles,arba galvojam gal gyva pirkt,bet tai kur det😃maze iskart pasidarbuotu,o dar papuosta,blizganti..i skype gali bet kuri ir ten neiskirtines,o jungesi kurios norejo😀Salomeja buvo parasius savo skype kazkur zemiau.o del antibijotiku tai as ir manau,nelabai gerai kai tik vaikas suserga dar toks mazas ir iskart antibijotikai,tada imunitetas susilpneja ir dazniau sergama,bet aisku jai jau susirgimas rimtas tai matyt nera kitos iseities.

17. Nov 2011, 23:09

Na pirma kart mes susirgom gal kokiu 3men,tai teko gert antibijotikus,nes tipo rimtas susirgimas...gal ir rimtas buvo,as ne daktare,tai nelabai ir zinau...paskui vel tipo rimtas.paskui teko pagulet ligoninej...po ligonines kai po kazkiek laiko susirgo - issivertem be antibijotiku.na o dabar kadangi bronchitas,tai tipo kitaip neimanoma pagyt...mes zuvu taukus geriam,gelezi,dabar dar ir probijotikus,kadangi antibijotiku israse.ir dabar man dar baisiau I lauka eit su maziuke,nes tik iseinam ir suserga po keliu dienu.nezinau nezinau,reik kazkaip grudint,kad taip nesirgtu,bet neisivaizduoju kaip.atrodo lyg grudinu,bet gal blogai ka darau...o kai serga,tai ir man nervai nelaiko,stresuoju belekaip...

17. Nov 2011, 22:06

o kaip prisijungti prie jusu skaipe? gal mane pakviesite kas :}? braz_ee

17. Nov 2011, 22:06

vajej, tikrai nemazai..o klausyk, sandra, kodel visus kartus antibiotikus liepe gerti? cia kai jau labai blogai buna ar kaip?as nzn, bet pvz nebandot pirmiau be ju issiversti? gal uztai vaikas ir prarado imunineta, nuo antibiotiku..visus kartus stipriai sirgo, su temp ir pan? manau, kad nieko bloga nedarai, tiesiog greiciau pasigauna mazoji bacilas, po ligos pagerkit gal vitaminu kokiu, bliam antibiotikai nera gerai..as nzn bet manoji, fiu fiu fiu, laikosi kai didele, atsiperko tik sloga, bet nei blogai jautesi, nei ka, tik , kad liulia bego ir viskas. geriam multi tabs vitaminus vaikams iki 1 metu, daugiau nieko, nei zuvu tauku duodu, nei vit d papildomai, nes jo yra vitaminuose 😀

17. Nov 2011, 21:01

tai eikit ir jus skypint 😉 na va, israse mum antibijotiku, nes bronchito pradzia sake... pasveikt pasveiksim, bet labai jau daznai mano maziuke serga... per tiek laiko jau 4ris kartus teko vartot antibijotikus, ir dar be naudojimo sirgo pora kart...gal zinot kame problemos? ka blogai darau gal? o del svenciu, tai jo, greit ir mum jau metukai😀

17. Nov 2011, 18:34

zinok as irgi laukiu Kaledu, jau dabar egle pasipuosciau, bet man nieks neleidzia taip anksti 😃 kur siemet reiks eglute det, nezinau, gal palybej kur pakabint 😃 nes manau tik papuosiu, nugriauta bus 😀 Luko uz tryju sav kazkur, atrodo tiek dar laiko daug, dar nieko net negalvoju, as kaip visada viska paskutinem dienom ...

17. Nov 2011, 15:05

tai ko taip skaipinat ?😀 tipo isskirtines skaipina, o likusios cia raso ir men ats laukia 😃 aciu dievui mum nieko, sveikit mergaites, sventes arteja 😀 man siais metai tokia nuotaika sventine, jau simtas metu taip nelaukiau kaledu..gal todel kad db vaikelis, kad as pati namuose, galiu planuoti, daryti kazka 😀 smagus rupesciai😀 uz poros sav musu 1 gimtad 😀 !!!

17. Nov 2011, 13:11

gruodinukai per skype chatina 😃 manoji irgi sirguliuoja...kosti negraziai, vyksim siandien pas daktare

1 2 3 4 5 6 ... 126