2010-tų gruodinukai

30. Dec, 08:18

:)

15. Nov 2011, 22:19

labuks 😀 mes ir sloguojam biski, atrodo jau nebera, ir vel islenda snargliukas, db toks oras turbut 😀 bet einam ir i lauka, ir siaip visur vaziuojam, kai temp nera, nebaisu 😀

15. Nov 2011, 10:21

sveikos mamytes, na mes jau pabaliavojom su Luku, raudoniuke nepasirode, tai labai apsidziaugiau, reiskias cia buvo ne ji 😃 baliauninkas mano, uzmigo ant pacio idomumo pas teti ant ranku, tai man buvo sioks toks atsipalaidavimas 😀 o ryte ponaitis iki 10 ismiegojo, net keista buvo, tikriausiai pavargo nuo zmoniu, demesio ir t.t. pasigavo kazkur liga, snargliukas iki keliu. neina net istraukti toks jau didelis ir lipnus.. ech :😀) kaip jus gyvnenat, aprimo kazkaip gruodinukai musu 😀

09. Nov 2011, 15:14

labai grazu😀

09. Nov 2011, 15:03

super, sandra 😀 labai grazu 😀

09. Nov 2011, 11:58

sveikos😀 va musu pakvietimu isore .belieka padirbet su vidum ir psio 😀

09. Nov 2011, 11:48

nu jo kiekvienas pagal save mastom😀Gabija labai dziaugesi savo pravertom ausytem,turim daug auskariuku,vis pasikeicia😀

08. Nov 2011, 22:36

na mum ir taip buvo 😀 kanrtybes mamyte 😀 mes kokius 2 men gerem vien ozkos pieneli, matyt tikrai tas ozkos pienas labiau primena mamos piena ir vaikui skaniau, nors as pati kol pripratau prie to pieno...man nelabai jis patinka..paskui kazkaip daviau paragauti karves pieno,neatsisake, taj ir perejom prie jo..nedaug mes jo ir db geriam, i diena 1 arba 2 buteliukus po 150 ml. o man taj tas ausyciu verimas labai anksti, taj cia labiau mamyciu uzgaida, neisizeiskit ajsku, visi mes skirtingai manom, bet man kazkaip biski net ziauroka.

08. Nov 2011, 14:00

neprisileidzia Lukas karves pieno, kaip pripratint 😥

08. Nov 2011, 13:45

kuo mazesnis,tuo geriau vert auskariukus as taip manau😀mes Ugnytei dar neverem,del akyciu pabijojom,bet pavasari jau versim😀

08. Nov 2011, 10:40

eina, sau, o negaila maziukes buvo? man tai kazkaip baisu mazam vaikui ausytes badyti.. as tai palauksiu kol pati uzsinores. as ir db tik vandenuka duodu nakti atsigerti, nors ir tai ne kas nakti reikia.

07. Nov 2011, 15:03

Auskariukus 7men.prasowem.nepuliawo nieko.o nakty jau sawaite wargstu,kaip kelias ir werke maze nesuprantu kodel.dar nakty duodu 1buteliuka pieno o taip tai arbatos ar wandens atsigert.

07. Nov 2011, 14:45

as tai nieko pries karves piena,iki metuku,dar duosiu misinuko,o paskui pienuka,nors ir misinuko valgo tik du kartus😀

07. Nov 2011, 14:27

na va gryzom is lauko, ir kaip visada Lukui iprotis iskart pienuko valgyt, nedaviau tai kiek buvo isterijos, pasodinau i kedute, siaip ne taip desrele ikisau, tai paskui pradejo ziotis ir pavalge, o bajeris tame, kad bevalgydamas kedutei ir uzmigo 😃 😃 😃

07. Nov 2011, 14:25

og,tituli, jusu mergaiciuke jau su auskariukais..kada praduret?

07. Nov 2011, 14:24

as siaip kai nutraukiau maitinti, tai ir karves pieno nedaviau, nes biski elergizavo, taj pirkdavau ozkos piena, bet va jau kuris laikas nebeduodu, jei nedavalgius eina miegotit pasildau paprasto pienuko, arb aryte jei per anksti atsikelia irgi duodu pienuko is parduotuves...ir nieko 😀 gal per maza buvo kai pirmus kartus bandziau duoti..:} as siaip iki 7 men patimaitinau, o paskui reikejo suktis is padeties, nes misinuku negere nei vieno..taj pabandziau ozkos piena, is pirmo karto patiko 😀 bet kaip sakai, ozkos pienas bangus, taj paskui kazkaip pradejau nebduoti, nes vakarais pavalgius miegoti eidavo..o kas maitinat misinukais, nakti dar duodat? jei jau ne tai iki kada duodavot, nes as nakciai ir pasiruosdavau pienuko ozkos, bet paskui pagalvojau juk vaikasnakti turi miegoti, o ne valgyti, taj ir nebedaviau, ir neprase jinai.

07. Nov 2011, 11:58

Wa musu auguste

07. Nov 2011, 11:55

Mes tik y baldus ysikabinusios😀gerai turim 7dantis.as nuo 2men.maitinu karwes pienu.o atsimenu kaip wiresnely ir taip auginau,tai 8men.negere karwes pieno mete😀o mazoji dar gere bet tik 3buteliukus kokius.

07. Nov 2011, 11:46

tituli auga kuo puikiausiai, sprendziam dabar kaip maitinimus nutraukti 😃 jo maniskis jau vaiksto, lauksiu dabar kada begiot prades 😃 kaip tavo ?

07. Nov 2011, 11:17

Sweikutes mamytes!kaip senai buwau cia😀kaip jusu leliukai auga??gal jau waikstot??

07. Nov 2011, 11:11

nu jo , tu gal ir teisi, seniau gi tik ir maitindavo mus su karves pienu. o be to ozkytes baisiai brangus ☹

07. Nov 2011, 10:19

nieko asmenisko 😀

07. Nov 2011, 10:19

kodel nelabai?? vienu straipsniu remptis negalima, vieno zmogaus nuomone..reikia perskaityti daug info ir pasidaryti savo nuomone..juk karves pieno nerekomenduoja duoti iki 1 metu, taj kodel jis turetu buti nuo 1 metu, kt mamos duoda nuo kudikystes karves pieno ir nieko, mes pacios taip uzaugom. mane tai piktina, tokie daktarai ale, kur paraso straipsnius kazkieno paprasyti,dazniausia po ju seka koks kt straipsnis apie misinuku "gerove". jei karves pienas nelabai, tai misinukai dar labiau nelabai..kiek tuos vaks prikankina kol atranda kas tinka, visokios elergijos, kieteja viduriukai ir pan, taj ar cia gerai?

07. Nov 2011, 09:20

as tai kazkur skaiciau kad karves pienas nelabai ... geriau tipo ozkos

06. Nov 2011, 23:09

na jei maitisint iki metu, taj galesit bandyt karves pienuka duoti, kam tu misineliu, vien reklama, pasiziurekit seniau nebuvo misinuku, nuo 1 metu, nuo 2 metu, nuo 3 metu, grinai naudojasi mamyciu naivumu..pinigu plovimas ir tiek, o vaikui jokios naudos..

06. Nov 2011, 19:06

Sėkmės ir kantrybės 😉

06. Nov 2011, 17:39

as irgi nenoriu duot 😥 nuo rytojaus nebemaitinsiu diena, bus ryte ir vakare tik papunia 😉

06. Nov 2011, 15:35

Jo žinok, jam prieš miegą labiausiai ir reikia pienuko. Šeip tai duoda kažkokius mišinukus, tipo atstoja mamos pieną, bet aš tai jų nenoriu duot...

06. Nov 2011, 14:53

o man dar klausimas, tai kai nutrauksim maitinima, reiks duot misinukus gert?

06. Nov 2011, 12:44

as priaugau 20kg, po puses metus nukrito viskas 😃 valgau kaip dramblys kazin ar vel nepriaugs 😉 as tai kaip tycia snd oze vaistinei gavau dovanu , pienukui saldyt maisiukus, ideklus i liemenele, krema krutinei, ir visokiausiu lankstinuku ta tema, tai gal cia zenklas man , kad dar maitint? 😃 as vis dar neprisiruosiu pasiskaitinet internete, kaip reikia viska mazinti, nekyla dar rankos 😉 as isivaizduoju, kad be sansu, kad ir sotus vaikas, visvien nori paciulpt ane? nes maniskis kai pavalgo, visvien iprotis pries miega papa griauzt. bandysiu nuo rytojaus jau ir as tuo uzsiimti 😉

06. Nov 2011, 10:40

Laba ryta 😉 Aš priaugau apytiksliai 22kg, nepasisveriau paskutinį mėnesį, bet 8men, buvo 20kg, tai manau per paskutiny dar pora priaugau. Liko dar 5 kg iki pradinio svorio 😀 Juste, as sakiau nebeduosiu diena pienuko, bet kur tau.... BE SANSU...

1 2 3 4 5 6 7 ... 126