2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

24. Nov 2011, 13:06

sveikos 😉oi Egle,na ir siurpriza mamai ruosi.isivaizduoju,kad ji keleta minuciu nepratars ne zodzio 😀gaila,kad as jau pasakiau,nors dar nevelu ka nors sugalvot 😉

24. Nov 2011, 12:57

oi uzjauciu ir tave Svistulka ir tave Giedre del netekciu,tikrai neapsimesiu kad suprantu ka tai reiskia,nes dar nei vieno artimo zmogaus nelaidojau,o ir tikiuosi dar labai negreitai laidoti .oi Zaliaake isivaizduoju kokie jusu dabar artimi santykiai yra su mamyte,kai per plauka vos nepraradai mamytes,dabar ir i gyvenima abi rimciau ziurit po tokio ivykio,tokie dalykai manau labai stiprina santykius 😉 na mes irgi labai gerai sutariam su uosviene,na ji megsta kartais isikisti kur jai nereikia,nori gyvenima paraguliuoti,bet pastaciau i vieta viena karta ir dabar ramu 😃 o mama mama tai taip pat labai gera man ir mano vyro,vyras sako noreciau gyventi kartu su tavo mama 😃 jie labai gerai sutaria 😀 nusiunciau mamai per skype foto vaiku,tai sako oi kaip noreciau jau ta maziuka paniurkyti,o as sakau paniurkysi kai grisiu sausio men(zadejau grizti sita men) o jinai net nenutuokia,kad antradieni grizus is darbo jai i duris pasibels jos taip mylimi ir laukiami anukeliai 😃

24. Nov 2011, 08:59

labas rytas😀 zinokit, as irgi kazkaip pastaruoju metu ne itin prie kompo, nes tiek daug veiklos turiu pries Kaledas, kad oi oi oi😀
svistulka uzjauciu del mamytes, pas mane buvo tokia situacija, kai galejau netekti mamos, cia vos pries metus, bet tfu tfu tfu iveike sunkia liga ir mes db kartu😀 o siaip mano mamyte tikras auksas, ne tik man, bet ir mano vyrui, mano vyras uztat visuomet mano mamai padeda, viska daro, kai papraso, o jo mama lygiai tas pats nereali moteriske😉 taip kad su giminem mums pasisieke😀

23. Nov 2011, 14:13

mano uz 7km gyvena ir tai nesugeba aplankyt,tipo mes turim vaziuot ir lankyt 😃

23. Nov 2011, 14:09

svistulka,uzjauciu del mamos.mano tetis taip pat mires,pries 26 metus,buvau dar maza.uosviene nepavydetina turi.na maniske ir nieko gero,tai gerai,kad toli viena nuo kitos gyvenam 😉niekad nedraskiau jai akiu,nors buvo uz ka,stengiuosi kuo maziau bendraut su ja.

23. Nov 2011, 14:04

sveikos 😉egleee,as tau baltai pavydziu,kad skrendi i Lietuva 😉mes tai tikriausiai per velykas skrisim,kazkaip nesinori ziema,o be to norim mazaja pakrikstyt.kadangi jos busimas krikstotetis uzdarbiauja Norvegijoje ir gryz tik po nauju metu,tad nusprendem,kad tada ir susitvarkysim viska.o be to mums truputi sunkiau,nes didzioji eina i mokykla,tad bet kada neiseina isvykti.musu taip pat visi be proto laukia,stengiames kas menesi nusiust nuotraukas 😉kai siandien mamai pasakiau,kad per velykas susitiksim,tai jau pasiruosusi mazajai mano lovyte istraukt,dar likusia nuo didziosios mano paneles. 😉

23. Nov 2011, 14:02

anksciau gera buvo,bet vyras sakydavo kad dar jos nepazysti,o dabar kai apklaba tai ir sako o ka as jum sakiau kad ji netokia kokia dedasi,ai eina ji velniop,suprasciau kad pas ja gyvenciau o kai gyvenu savose namuose tai man tas pats 😀 mano mama mirusi,jau 9metai bus kaip,buna kad ir pagalvoju kaip noreciau kad ji butu,nors zinociau kad galiu i ka atsiremti 😀 oj kaip meskiukas jis tavo,o mano austyte lengvute,atrodo ir valgo ir ne liesa bet turbut smulki vel bus kaip aiste,nors per si nestuma valgiau kaip uz tris kad mano vaikas neliesas butu 😃

23. Nov 2011, 13:40

jo Zaliaake maciau kad ten forumas labiau susirasineja,as nemegstu prie kompo sedeti istisa diena tad ir rasau tik tada kai prisedu,o buna kad tik paskaitau ir patyngiu parasyti ka nors 😃 oi kaip laukiu nesulaukiu kada pas daktare beno jau keliausim 😀nebepakeliu as jo 😃

23. Nov 2011, 13:38

nu jo Svistulka nu ir gavai uosviene 😀 tai jinai visada tokia buvo ar tik veliau pasikeite?o zinau tu nemini savo mamos,o kur jinai gyvena?(o gal praleidau kazka)

23. Nov 2011, 13:14

tai vat ir sakau kad ragana,jau aiste ir bendraut su ja nenori,truputi abydna kad turi dideliausia soda ir per visa vasara net savaitei nepakviecia pabuti,o jau del ziurejimo,tai ji labai pavargusi ir nera ta mociute kuri anukus ziuri,kad nors tevelius vakarui paleisti kur nors,kaip ji vienasyk pasake senatvej vaikai net duonos neatves,norejau pasakyt kad taip ir bus bet patylejau 😃

22. Nov 2011, 17:59

jo, Eglut, kazkaip db labiau kt forume bendraujam, kur visi vasarinukai😉 nesinori ta pati per ta pati 2forumuose rasyt, uztat automatiskai pasirinkom gyva temele😀
svistulka na, bet ir mociute vaikai turi, pas mus tai tfu tfu tfu kaip tik prasom, kad tik nieko nepirktu, nes tiek viena, tiek kt taip vaikus lepina kad vos spejam tuos daiktus ir zaislus imt😉prie progos ir paziuri musu dukryte, ir nuveda i koki zaidimu kambari, cirka ir pan., zodziu musu mociutes abi auksines😉

22. Nov 2011, 17:37

uosvienes nenori,vasara kai nuvaziuoja tai vis jai sako ten neeik,ten nelipk,cia nerauk,cia negalima,o karta paskambino aiste jai ir pakalbejus sako dovanytes noriu tai pasake tegu mamyte su teveliu perka ir padejo rageli,aiste poto verkt pradejo tai net poto aplankyt i ligonine neatvaziavo ,vat ir mociute 😃 o mes jau valgom tyreles,kosytes 😀

22. Nov 2011, 15:52

cia kurios mociutes nenori tavo mamos ar uosvienes?jo ir benas tik pamato kad mes valgom tai irgi issiziojes laukia,net seiles jam tysta,bet jokio papildomo maisto jis dar nepripazysta.idomu kada mes pradesim koses valgyti 😀

22. Nov 2011, 14:28

nu tai zinoma kad laukia 😀 o va aiste mano atsisako mociutes,anksciau kliededavo o dabar net vaziuot pas ja nenori 😃 siaip viskas tvarkoj pas mus,jau austeja kaip valgo,tik pamato ka mes valgom tai kaip zvirblis burna tik atidaro ir burzgia,vakar va meduoli truputi paciulpe tai tokia patenkinta buvo 😃

22. Nov 2011, 13:47

aisku vieno palikti dar negaliu reikia sedeti salia,nes sugalvoja ir krenta,bet gana gerai jau laikosi maziukas sededamas.nezinau tiksliai Svistulka kiek busiu,arba pries kaledas grisiu arba pries naujus,pirmiausiai reikia isvaziuoti,oi kaip ten seneliai laukia jau anukeliu,o ir promociute nekantrauja savo proanukius pamatyti 😀 na o kaip jus gyvenat?

22. Nov 2011, 13:43

sweikos,na kai musu cia mazuma tai ir apleidom,koks saunuolis tavo sunelis,mano austyte sedi bet prilaikyt tai reikia,vis dar i koki sona nugriuva 😃 kaip smagu kad i lietuva parskrendat,ilgai busit cia? 😀

22. Nov 2011, 13:40

Sveikos,oi apleidot mamytes sita temele😀 as tai nueinu i kita tema paskaitau ka rasot ir zinau viska😃 na ka turiu naujienu mano Benas jau pradejo savarankiskai sedeti,savaite jau kaip pats sedi,oi kiek laimes paciam vaikui 😀 pirmadieni keliausim pas daktare svertis matuotis,gausim skiepa,na o antradieni is ryto pakils musu lektuvas link Lietuvos,oi kaip laukiu nesulaukiu jau tos keliones 😀

22. Nov 2011, 13:17

Sveikos, kaip gyvenat?

11. Nov 2011, 16:13

oj kaip knieti suzinoti kas per dovanele 😀 as tau ten jau nr nusiunciau 😉

11. Nov 2011, 14:23

na, Gabytei tai kazkaip anxciau irgi budavo tokie riksmai nakti, bet lb retai, o gimus Karoliui jie padaznejo, o kai isleidom i darzeli, tai vos ne kasnakt, taip kad nuo ko cia, yra ganetinai sunku😉 ai, bet dziaugiuos, kad vakar pailsejau, sianakt irgi neblogai issimiegojau, tai snd va pietu miego jau ir nebejau, darau dovana baby showeriui😀

11. Nov 2011, 10:32

labas rytas,na kokios smagios zinios is jusu namu,gal gabytej truputi buvo su nervukais kazkas,juk tokio amziau leliukai keiciasi ir keiciasi 😀

11. Nov 2011, 09:30

labas rytas😀 snd laaaaabai gerai isismiegojau, nes atsikeliau pries 7, Karoliukas tavrkingai pora kartu atsikele pavalgyt, o Gabyte miegojo iki pat ryto, paskiau atsibudo ir nuvare i kt kambari zaist, bet taip tyliai, kad mes su vyru net ir neatsibudom...lb keista😛

10. Nov 2011, 19:32

denticijoj maciau 😀

10. Nov 2011, 18:01

na, as tai noreciau nuvest, kadangi skaiciau apie toki spec. kazkokiu dalyku padengia visus dantukus vaikuciams, kad negestu, ir ta dalykas vos ne 50% kompensuoja valstybe😉 bet reikia, kad jau visi dantukai butu isdyge ir sveiki, tuomet neatsiras karieso😉 cia, rodos, pieniniams dantukams padengia, nes sako, kad lb svarbu gerai priziuret pieninius dantukus, kokie pieniniai, tokie ir nauji bus😉 taigi, noriu nuvaryt su dukryte konsultacijos, kad pasiulytu, patartu kas ir kaip😉
svistulka o kur tokias kainas macius?

10. Nov 2011, 17:19

oho!mes cia didziajai tvarkom pas lietuvius,tai plomba 35 svarai.

10. Nov 2011, 17:11

tai vat apie tokia ir daktares sneku,kad jei pasirinkai toki kelia buk maloni dirbk tinkamai savo darba,as kai ziurejau privaciai vaiku odontologa,tai kainos tikrai kandziojasi vien konsultacija 50lt,o padrasinantis vaikams filmukas 80lt,nu daaaaa 😃

10. Nov 2011, 16:59

tai grazu,turi buti pasiruosusi issiziot.as dar Lietuvoje kai buvau,is Rokiskio veziau i Panevezi del dantuku,nes Rokiskyje matai nera kurie tvarko vaikams dantis,nieks nenori gaist savo laiko,jiems gi pinigai svarbiau.nuveziau as ja,kalbinau visa kelia,sakiau nieko baisaus nebus,ji man pazadejo issiziot.deja,nors ir kiek kalbino ja,net atidare nauja saldainiu dezute,sake kai apziuresiu duosiu saldaini,bet ji neissiziojo.tikrai nuosirdi buvo,bet dukryte nepasidave jos ikalbinejimams 😉

10. Nov 2011, 16:55

ojojoj nu ir daktarai,mum kazkaip dar to nenutiko,net kai aiste ligoninej rekdavo kai leisdavo vaistus ne viena sesele kazko blogo nepasake,viena net taip mokejo uzkalbint kad aiste net necypteledavo,o ji pas mane tokia skardziabalse,bet ka zinai kaip ateity bus,o tu zaliaake cia nustebinai su gabyte kai atsakei daktarei,idomu kokia buvo jos tada reakcija 😀 visko gali buti kad vaikas priesinsis pas stomatologa,bet reikia bandyt,ir mum reikia vesti aiste jau,bet tai jau padarysim po nauju metu 😀

10. Nov 2011, 16:39

jo jo, tie gyd kaip robotai😉 va db noreciau 2metu dukryte nuvest pas stomatologa, tai gyd pareiske, kad ji turi but pasiruosus issiziot, sako jus ja ikalbekit, tai man ziauriai keista pasirode, juk as galiu su ja kalbetis ir visa kt, bet gali but ir taip, kad kai ateisim ten, ji issigas ir neissizios....negi db reikia daryt is to problema? as manau, uzrasysiu ja, nuvarysim apsiziuret, bent jau pasneket kaip ir kas😉

10. Nov 2011, 16:12

sveikos 😉ir as toki nutikima prisiminiau,kai su didziaja gulejom ligoninej,jai buvo laringitas,bet dar nusiunte ausyciu pasitikrint.gal kokiu 5 men.buvo dukryte,o tokio amziaus vaikui juk nepasakysi,kad ramiai pabutu.o daktare susiraukusi visa pareiske :as negaliu taip dirbti,kaip man ja patikrinti.bet tokiu tonu,kad man pradejo biret asaros.baisu is tikro,nes cia nervuojiesi,kad vaikas serga,o cia dar nepasitenkinimai didziausi.

1 2 3 4 5 ... 29