2011 metų birželinukai ir birželinukės:)

25. Jun, 10:15

Sveikos, mamytės, kurios sulaukė savo stebukliukų 2011m. birželio mėn:) Kaip Jums sekasi? Kaip maitinates?

07. Nov 2011, 18:17

Egle, paveluoti, bet vis tiek, sveikinimai su TORTADIENIU!!!!!!! vaikai- tikri grazuoliai, bet drisciau pasakyt, kad pas tokia mamyte ir negaletu but kitaip😉 man toj foto, kaip kokia princese pasirodei, nesupyksi, jeigu paklausi o kiek tau metu?😀

07. Nov 2011, 16:51

sveikos 😉egle,sveikiname ir mes su tortadieniu 😉

07. Nov 2011, 10:53

aciu Svistulka 😉

07. Nov 2011, 08:29

labas rytas 😀 na ir oras,o sake bus dar silta,nuliudau ☹ zaliaake gali buti kad gabytei dabar toks periodas ,tikekimes viskas greitai pasibaigs,o va ne per seniausiai is aistes isgirdau kad ji nori jau sese ismesti,bet viena kart pasake ir pamirso tikuosi 😃 ale egle kokie grazus tavo vaikuciai ir sweikinimai gimtadienio proga 😀

06. Nov 2011, 22:43

o cia Jauniaus tortas is arciau 😀

06. Nov 2011, 22:40

o cia as su Benu 😀

06. Nov 2011, 22:37

Benas 😀

06. Nov 2011, 22:35

o cia jubiliatas 😀

06. Nov 2011, 22:28

Sveikutes,o stai ir mes po vakarykscio sunelio gimtadienio 😀 aisku pirmiausiai keliu foto jums pasirodyti 😉 o cia vaiku stalas (ruosiau atskirai vaikams ir suaugusiems) 😀

06. Nov 2011, 13:34

svistulka gal, ir tavo tiesa, bet visgi geriau imtis kokiu nors priemoniu, as manau, kad Gabytei tiesiog streso buvo neblogo, isivaizduok, is pradziu gime broliukas, taigi i seimyna atejo naujas narys, mamyte visa demesi skyre dukrytei, o nuo to laiko vis daugiau su broliuku, paskiau po men issikraustem i savo namuka, o dar po 2men pradejo lankyt darzeli, atsisakem soskes...taigi, as manau, kad jai streso buvo pakankamai, gal, netgi per daug, uztat ir prasidejo tie streikavimai nakti😉

06. Nov 2011, 11:00

labas rytas,jis prasidejo gerai apie 7,mano austyte sianakt visa jau ismiegojo tik vienasyk buteliuka ikisau ir pati nuejau miegot tai rami naktis buvo 😀 nenuspejami tie vaikai,atrodo ka ta austeja supranta bet ogo kaip supranta,jei aiste neeina miegot vakare tai ir jos neuzmigdysi,ji jau uzmiega tada kai aiste jau snuduriuja,jei aiste kelia koncerta tai ir ta man iskelia kaip susitarusios abidvi 😃 na pas mus snd apsiniauke,tai jauciu saulutes nebus,is pat pradziu jie padeda o poto jau efektas ju silpnesnis na cia mano nuomone ir patirtis nzn kaip kitiems vaikams 😀oi kaip as laukiu kai ryt eis aistute i darzeli,pagaliau 😀

06. Nov 2011, 10:00

sveikos, mergaites😀 kaip sekmadienio rytas? pas mus jis gana anxti prasidejo, jau 5 40😀 Gabyte vakar buvo be pietu miegelio, tai kaip smigo 16 30, tai iki pat ryto ir ismiegojo😉 o Karoliukas irgi anxti atsigule, jeigu buciau zinojus, kad jis jau nakciai atsigule ir pati nuvaryciau, bet laukiau iki kokiu 21val, o paskiau dar kaimynai dave koncerto, tai oi oi oi....snd vos vos atsimerkiau☹ snd lyg ir zadejo nebloga ora, tai bandysim kept sasla lauke😀
svistulka jo, mano dukryte gana daznai atsibunda nakti ir begioja po visa nama rekaudama, tai koki pusvalandi maziausiai nemiega, paskiau dar Karolis atsibunda, tai tikras beprotnamis☹ tai db duodam jai tokiu nora lasiuku, tai homeopatinis vaistukas, ziuresim ar pades😉 bet va rekt nerekauja, uztat koset pradejo, zodziu juokas pro asaras😉

05. Nov 2011, 11:25

na mano austeja uzmigo,lauksim kol atsikels tada varysim i lauka,as irgi kazkokia pavargusi,verkt norisi baisiai del kiekvieno sudo ☹ ji susiraukusi nes nemegsta kai aiste ja apsikabina,labiausiai patinka jai ziureti kai ji dainuoja ir soka,nu bet jei jau pradeda apsikabineti tai supyksta konkreciai,reiks is fotiko ikelt nuotrauka grazesne kur jos dvi 😀 kitam forume netycia uzklydus perskaiciau zaliaake kad gabyte naktimis tavo baisiai nemiega rekauja,tai suprantu kaip jautiesi ryte,aiste anksciau irgi rekdavo,arba kai kosedavo kad pradeda kosedama rekti tai verkt noredavosi,bet kazkaip jau nerekauja,jei kosti tai be riksmo 😀

05. Nov 2011, 11:13

Giedre bet taip smagu, kai va kazka pazisti, atrodo lyg ir izymybe, bet visai paprasta, ar taip dar gyvenime buna?😀
svistulka aga, as irgi ziurejau Beata, tai man tas receptas irgi uzkrito, sumasciau gal ryt ir isbandyt? na, bet ziuresim kaip cia sveikata leis, nes sios 2 dienos beprotiskos, miego truxta katastrofiskai, o dar Gabyte namuose, Karolis jau 2val miega....nors visuomet 30min ir viskas, o as taip viliausi, kad per pietu miegeli kartu su jais abiem nugriusiu😛 ech....ai, tenka varyt i lauka ir megautis grynu oru😀

05. Nov 2011, 11:11

kokios tavo lelytes,svistulka 😉o ko mazoji tokia susiraukusi? 😀

05. Nov 2011, 11:08

labas rytas😀 pamaciau kaip beata pasidare svilpikus kaip uzsimaniau ir as niam niam,reiks kada pasidaryti😀 o aiste dar i darzeli nespejo iseit pradejo koseti po vakar lauko,tai jau net nzn kur slypi ta beda 😃 na nusimes tas svoris prades leliai vaikscioti ir bus geras sportas,o kur minejau del to sporto klubo tai ten kiek suzinojau 30lt 3valandom tai ieina sporto sale,saunos baseinai,tai manau verta kada pasilepinti nuo seimos 😀

05. Nov 2011, 11:07

labas rytas 😉kol mano kose ataus,nusprendziau dar paplepeti su jumis 😉,o po to teks ruostis sveciu sutikimui.zaliaake,as jo antra knyga skaitau jau,bet ji man kazkaip nesiskaito,pirmoji manau geresne buvo.beje,as jo pusbroli pazystu,kuris cia gyvena jau apie 10 metu,jis yra gydytojas,labai paprastas ir siltas zmogus.na o apie sporta kalbant,tai as jo nelabai megstu,bet manau teks,nes taip norisi atgauti buvusias formas.as taip pat manau,kad koki menesiuka dar palauksiu,o tada jau kibsiu 😉

05. Nov 2011, 10:07

ai, kalbejot apie sporta, as kazkaip visai nesuku sau galvos, zinoma, jeigu kas pasakytu "paziurek kaip atrodai", tai gal ir susimastyciau, bet db...man paciai niekas nekliudo, na nebent pilvas, bet jo taip greit po 2nestumu neatsikratysi, tuo labiau, kad db maitinu, tai nenoriu organizmo alint, kad tik leliukui nepakenkt😉 va sulauxiu 6men ir tuomet pamazu pradesiu, bet jokiu sporto klubu nelankysiu, gaila man pinigu, nes zinau, kad net ir sumokejus uz men neisvaiksciosiu viso laiko, bus pinigai ismesti i bala😉 geriau as jau savo jegomis pamazu😀
o del drabuzeliu man keista girdet, nes kai as atidaviau pirma partija Gabytes drabuzeliu, tai uzteko parasyt skelbima ir ta pacia diena iskart parase net ir keleta zmoniu, tai po sav visus ir atidaviau😉

05. Nov 2011, 10:04

Giedre o as va paziurejau, kad mano skaiotyta knyga apie Airija irgi Uzkalnio😉 db tai nusipirkau fotografijos tokia stambia knyga ir vidutinio svorio santuoka, tai kai pabaigsiu Murakami, galesiu pradet tas😉 o siaip snd vargu ar prisesiu, laukiu kol atsikels Karolis ir puskuosim i lauka, tuo labiau kad Gabyte namuose, vakar lyg ir biski pakosejo, tai uzdejau nakciai bulvinius papus ir palikau dar snd namuose😀

05. Nov 2011, 07:33

kai pigiai parduodi tai gal bijo kad jie blogi😃

04. Nov 2011, 15:52

na nezinau,as tai pvz ne vieno rubo nepirkau viska sussigriebiau kas ka dave,yra tokiu rubeliu kad net neuzsidejusi buvo austeja,net kitas lelius nenesiojo,nenori imti,keisti kazkokie 😀

04. Nov 2011, 11:35

labutis 😉,svistulka,na is tikro keista,zmones gal neprate, uz dyka gaut 😉as taip pat jau nemazai rubeliu esu atidavusi,nes pas mus cia taip pat pasipyle pagimdziusiu,ir dar nestuke yra,tad bedu neturesiu kur deti rubelius.

04. Nov 2011, 09:57

labas rytukas,nusimato grazi dienele,na eiisim i laukuti 😀 kaip auga leliukai,as tai vakar austejos rubus perinkau tai vel maisa mazu rubu sudejau,zinokit nesuprantu tu zmoniu parduodu po lita rubus neperka,atiduot net nutariau,niekas neima,cia apie komisa galvoju kgal atiduoti ,tik reikia gera surasti,vat darai gera darba o niekas nenori juo pasinaudoti 😃

03. Nov 2011, 13:23

as tai namuose turiu dvirateli,bet taip tingiu ant jo lipt 😉dar pries nestuma buvau prisivertus kasdien ant jo uzlipt,ir gal antra diena mynimo as visa valanda juo myniau,tai po to visa diena negalejau nei normaliai vaiksciot,nei atsisest 😉truputi kaip pradziai buvo per daug 😉

03. Nov 2011, 13:05

o del svorio metimo man dar tokie menesiai kad mazai valgau kazkiek nukrenta truputi daugiau uzvalgau ir vel grizta,kai po pirmo nestumo tai tik po pusantru metu sworis pradejo mazeti negriztamai,bet db brolio zmona suerzino su sporto klubu olimpus atrodo,tai sakem kada per iseigines varysim 😀

03. Nov 2011, 13:03

as tai gal jau nuo kitos savaites pradesiu skaityti,va iseini i lauka,nueini i psixuske i parka atsisedi tylumoj ir skaitai,mmmm 😀 man tai va patinka ir ziureti per tv apie kitu saliu gyvenima kur lietuviai gyvena,attrodo jiems taip lengva nors pavydek 😀 ir man reikia ziemines striukes,tai kita savaitgali isbegsiu is namu i miesta palakstyti paieskoti kur grazesnes,nes pvz juodos tai nenoriu,snd labai grazia maciau panele ejo,dieve ir as tokios uzsinorejau 😀 o jus perkates knygas,man tai atsipalaidavimas toks savotiskas ejimas i biblioteka,ir knygos rinkimas tarp lentynu,atrodo ir sitos nori ir anos 😀

03. Nov 2011, 12:50

autorius sios knygos 15 metu cia gyveno,dabar jis gryzo ir veda laida per BTV.idomu suzinoti kokiu keistenybiu turi anglai 😉

03. Nov 2011, 12:41

Giedre puikumelis😉 as tai neseniai perskaiciau apie Airija, ten lietuviu isgyvenimai kaip dirbo ir gyveno joje😉

03. Nov 2011, 12:33

zaliaake,tu mane taip pat itraukei i knygu skaityma 😀dabar skaitau Uzkalnio knyga apie Anglija.

03. Nov 2011, 12:29

labas 😉nekreipk demesio svistulka i tuos komentarus 😉man toks buvo atvejis,kai bendradarbe pasigyre,kad numete 5 kg,aisku man pavydas sueme 😉,ir as pagalvojau,o kodel as negaliu?nuo tos dienos savaime pradejau valgyt maziau,atsisakiau saldumynu ir sekmingai numeciau apie 15kg.jei as nusprendziu siaip,be jokio postumio kudintis,tai man nieko neiseina,as dar daugiau valgau.o dabar dar kolkas negaliu kudintis,nes maitinu,tad nesuku galvos del to.o veliau manau teks,bet tikrai saves neprievartausiu 😉

1 2 3 4 5 6 7 ... 29