Musu mazuju mityba

22. Jan, 05:36

Mielos mamytes,kokia jusu mazuju mityba?kiek kartu per diena valgote gera maista,koks jis?verdate,kepate ar troskinate?ka jusu mazieji mielai valgo,ko atsisako.padiskutuokime.

20. Aug 2010, 22:47

Liusia, bet mažakraujystė gali užpulti jei mėsos nėvalgo ☹ Mažyliai prie saldumo greit įpranta, sunku poto. O kaip pieniškos kruopų košės, žuvis, varškė?

20. Aug 2010, 22:09

Oi, kepenėlių ir maniškė nemėgsta.Aplamai su mėsa bėda, nevalgo ji ir tiek, geriau kokio jogurto jai, bananiuko, viskas,kas saldu.

20. Aug 2010, 22:08

Sveikutės, užsukau čia, pas jus pasiskaitinėti ką valgo jūsų leliukai, nebežinau ką ir bedaryti, mano dukrytė labai mažai valgo. Buvo laikas , geriau buvo pradėjusi, o dabar vėl apstojo.

20. Aug 2010, 19:29

maniske lyg ir geriau pradejo valgyt 😛 mat pradeju duoti ir paciai pasikapstyti po maistely 👍

11. Aug 2010, 10:29

Aš esu truputį išranki, vyras apskritai viską valgo, sūnelis ir po kolkas nieko nėra atsisakęs 😀 Žiūriu kiek daug kapenėlių nemėgėjų 😀 0 aš didelė gerbėja. Jeigu vaikui kartais nesinori valgyt, per daug neimu į galvą, svarbu nepastoviai 😉

10. Aug 2010, 22:52

na del mylimu zmoniu tenka aukotis 😀

10. Aug 2010, 21:33

na nera maniske tokia tu sasysku mianiake 😃 tik tiek kad sunku kazka isiulyt....pvz.sywakar vakarienes visai newalge, perwargus buwo.....tik arbatos pagere.... ryt anksti kils, begs i virtuve ir reks:''niamnia, niamnia!!!'' 😃
as ir daug ko nemegstu, bet gaminu del vaiko, del vyro, pvz.nuo vedaru kvapo mane net pykina, bet vyrui juos kepu 😀😛

10. Aug 2010, 17:36

na daktarai nieko blogo nesako nes svoris normalus, ir kraujas geras, anksciau sirgom mazakraujyste bet dar issigydem ir viskas gerai tik su tuo valgymu problemos

10. Aug 2010, 17:18

buvo mums sasysku manija😀 bet atejo ir praejo, kad net su nugara neziurejo😃 o blynu nelabai megejas, geriau valgo kepta batona. kepeneliu nera ragaves, nes as patinemegstu, nuo ju kvapo galiu apsivemti😀

10. Aug 2010, 16:24

mes dar nebndem kepeneliu duoti, kazkaip nemegstu as, o blynu neprisiruosiu iskepti. mesmale suluzo 😀 natiuska, svarbu, kad valgo ir nereikia paskui lakstyti su saukstu. gal jai praeis sasysku manija

10. Aug 2010, 13:44

Aš irgi kepenėles duodu, pati jas labai mėgstu, plius jos labai naudingos ir pilnos gerų dalykų 😀

10. Aug 2010, 13:31

ir varsketukus valgom 😉
sendien pietums dukrytei wersienos farso kukulaiciai su troskintom darzowem ir padaziuku 😀
vakar kepeneles valgem, lb megsta.

10. Aug 2010, 13:30

virtinukus iwairius valgom pavkariams 😀 o zuwyte ir troskinu, ir kepu, visaip, bet va newalgo kitokios, nors tu ka.... nieko, nemegstu dejuoti, prisigaudau cia ivairiu minciu 😉

10. Aug 2010, 13:26

Aš žuvį ir troškintą ir keptą duodu. Su daržovėm padarau. Natiusha, pabandyk, ištroškink žuvį su daržovėm ir sutrink, gal patiks 😉 Naudoju ir pangasiją ir jūros lydeką.

10. Aug 2010, 12:17

natiuska ar bandei padaryti virtinuku?su varskyte, ar su mesyte kokia? o kaip jus patiekiat zuvyte?mes patroskinam su padaziuku, tai valgo visokia zuvi.

10. Aug 2010, 12:05

na sasyskas ir nepatinka, kad ji valgo, bet jei kito kazko neisiulau, tada kas belieka, blyniuku dar nebandem, reiks pameginti,o jogurtas, warskyte pas mus kiekwiena ryta po sumustinio eina. zuvyte liuks, jei tik ja valgytu, valgi TIK lasisa, o ji manau per stipri pusryciams ar vakarienei 😕 na kaip nors isgywensim 😉

10. Aug 2010, 11:21

Natiuska, aš tų sasyskų visai neduodu 😀 O valgom kiaušinį/varškę/troškintas daržoves/pieniškas kruopų košes/sumuštinį su kuo nors 😀/žuvį. Juk gali košę atkelti rytui, o vakarienei pasiūlyt kažką kitą, blynus kaip mamukas siūlė, žuvį ar dar ką nors 😉

10. Aug 2010, 11:15

Mamukai, kol sūnelis miegodavo 2 kart per dieną, mes irgi eidavom 22val miegot, bet dabar kai tik vieną, net jeigu pamiega porą val. ar ilgiau, vistiek guldau 20.30. O ritmą juk galima keisti. Aš manau kad mažiukas turi daugiau miegot, pavargsta per dieną, daugybė įspūdžių, veiklos ir pan. Jis puikiai išmiega naktį tas 11val, jam nepasirodo per daug 😀

10. Aug 2010, 09:59

na mes tai dar tikrai nebandem duoti, o nuo kada galima duoti, neteko girdeti. kazkaip dar nesidomejau 😀

09. Aug 2010, 22:36

loretux mes nuo pat gimimo tokios velyvos esam ir nesikeicia ritmas.....
natiuska ar bandet jogurtus?varskytes apkepus ar tiesiog miltinius blynelius?
leja1 sveika prisijungus i musu buri. o ka gyd sako i toki maitinimasi vaiko?

09. Aug 2010, 22:30

maniske kol kas miega 2 kartus pietuku po 2 walandas beweik, kartais gaunasi ir trumpiau.. vakare gulam 22wal., ryte keliames apie 8val.
o ka dar mazylei pasiulyt pusryciams ??? kiauso newalgo, tik sasyskos, is kuriu nulis naudos, ir sumustnis su desryte arba su tepama varskyte... koses valgom vakarienei....

09. Aug 2010, 20:33

Mamukai, tai kodėl taip vėlai vakare einat? Vaikiukas mažas, reikia daugiau miegot ;-) Bet čia aišku mano nuomonė.

09. Aug 2010, 17:56

kaip gerai jum kai jusus vaikai taip daznai valgo, mano dukrai 2metukai bet kartais per diena vos viena karta pavalgo ir daugiau neina nieko ysiulyt,, nakty keliasi vandens gert gal kokius 4 kartus. buna dienu kai istisai valgo😀

09. Aug 2010, 17:39

mes miegam viena karta, bet kartais miegas trunka net 2,5 val.

09. Aug 2010, 15:50

Na, pagal aprašymą tai tikrai vaikui pakaktų maisto. Gal tas naktinis kėlimasis daugiau iį įpročio nei iš reikalo, net nežinau. Juk jeigu normaliai miega, kaip gi gali išalkti... Užsispirti ir pavirgdyti naktį, žinau, kad be galo sunku klausytis, bet kažkaip atprast reikia. Kiek kartų per dieną miegat, kad taip vėlai vakare einat miegot? Maniškis miega tik kartą, dažniausiai tik apie 1,5val, ir kadangi visai dar mažiukas ir pavargsta per dieną, aš jį ne vėliau 8.30 guldau

09. Aug 2010, 13:55

musu valgymo rezimas
pusryciai iki 10.30 kosyte, jogurtas arba pienuko misinys
pietus nuo 13 iki 15 kotletas, bulviu kose, troskinys, darzoviene, sriubyte ir pan..(priklauso nuo to, kas ruosiama)
pavakariai nuo 17 iki 18 kosyte, blynai, sumustinis su arbata ir pan.
vakariene nuo 20 iki 21 kiausiniene, kosyte, bulviene, ryziai ar dar ka sumastau
naktipieciai nuo 22 iki 23 misinukas ir liulias.
tas mitybos grafikas priklauso nuo to kada atsikeliai, bet panasiai tokiais tarpais valgom. o kartais buna, kad obuoliuka pagrauzia, agurka koki ar sausainuka...atsigeriam sulciu. kitaip tariant, jei nieko neskauda valgom ir kramsnojam visa diena.😀

09. Aug 2010, 12:52

9-pusryčiai ne itin stiprūs, 11.30- pienas, 13-pietūs, 16.30-pavakariai, 19-vakarienė, 20.30-pienas ir miegot 😀

09. Aug 2010, 11:40

oho, net 5 kartus??? o ka jus tais kartais valgot? maniskei metai ir 3 menesiai, walgom pusrycius, pietus, pawakarius lengvai ir vakariene...

09. Aug 2010, 08:17

nu diena valgom apie 5 kartus, ir zinoma tarpais vis kazka pagriayzia. o jus?

08. Aug 2010, 20:26

Tai gal užsuka tos, kurios turi ką pasakyti, kas su tuo susidūrė. Aš šios problemėlės neturiu, tai sunku ką ir patarti, kad ir kaip norėtusi 😀 Tiesa, kiek kartų valgot per dieną?

1 2 3 4 5 6 ... 9