Nusivylusių namu šeimininkių fanės

11. Sep, 01:37

Sveikos :) As si seriala taip dievinu,kad nusprendziau sukurti tema cia.Jis man nerealus tuo,kad po kiekvienos serijos jautiesi atsigavusi,energinga,pasikrovusi juoko doze bei kas labiausiai patinka,kad kiekviena syki pasakomas moralas,kokie zmones yra ir ko geriau nebutu :) Na jei atsiras tokiu mamyciu galesime tiesiog padiskutuoti apie serijas,kas idomaus,galbut susieti su savo gyvenimais,palyginti ar siaip pasijuokti. O liko visai nedaug,tik 2 dienos ir prasides naujas sezonas :) Tikiuosi,kad prisijungsite :)

21. Sep 2012, 12:28

jo,as ir ju nepaleidziu 😃 kai pasibaigia sezonas,ziuriu si seriala nuo pirmo sezono 😃DD verksiu,oi verksiu,kai zinosiu,kaqd jau nauju seriju nebebus ☹ idomu, ar kada nors atsiras panasus serialas.....

20. Sep 2012, 16:52

as galvoju gal yra tv3play tas serialas 😀 reik paziuret 😀

20. Sep 2012, 15:50

o man labai liūdna.Nes niekaip negaliu pažiūrėti NNŠ.Negaliu sau leisti.Nes anksti keliuosi, tai 22 val. man per vėlu.Jaučiu reiks prašyti, kad kas įrašytų ir atsiųstų DVD ar CD kompaktą.😀Žiauri padėtis...😀

gintarerei gintarerei 20. Sep 2012, 14:28

as irgi maciau jau paskutni sezona seimininkiu ir taip pat laukdavau kiekvienos savaites po serija ir su liudesiu ziurejau paskutine, bet ta proga vel ziuriu pirmaji sezona, nes nenoriu sio serialo pamirsti 😀 o tuo paciu ir per Tv dabar vel ziuriu is naujo 😀

10. Sep 2012, 20:07

😃 nu jo keistai tu cia tovera...visa laika vienu sezonu priekyje buni 😃 gal,kad paskutinis tai irgi sumastei,kad reikia pasilikti tas paskutines serijas ypatingoms progoms 😃DD

09. Sep 2012, 19:59

Ohoho 😃 sveikos 😉 nepatikesit, bet as maciau tik 13 seriju sito sezono, kazkaip nepavyko paziuret 😀 as jau laukiau kada sita tema prades kleget 😉

09. Sep 2012, 19:05

😃 ne ne ne,man idomiau sitaip laukti 😀

08. Sep 2012, 14:13

na jus ir kantrios ,as jau seniai paskutini sezona perziurejau per kelis vakarus 😃 😉

05. Sep 2012, 11:58

na kaip cia pasakius... 😀)) belieka tik uzjausti,kad taip laukei ir nepavyko paziureti 😀 dabar taip idomu,kas cia siuntineja tuos laiskelius,nes juk buvo apkalinta(isaiskinta) Marta,kad siunte tai pasakotojai,kuri nusisove i jos vyras juk ja nuzude butent del to,kad jos tas anoniminis laiskelis prazude zmona,o dabar kas....nu taip idomu ir aisku viskas paaiskes po daugiau nei puse sezono seriju...oi kaip laukiu as kito primadienio ir kito ir dar kito 😃DD kaip manijake 😃

05. Sep 2012, 10:24

Likau "ant ledo" su pirmasezono serija☹Šitaip laukiau, bet...užmigau su dukryte.Atsikėliau 22.55.Nu,tikiuosi,nieko svarbaus nepražiopsojau😀

03. Sep 2012, 19:05

oi laukiam laukiam,seimininkiu laukiam.....zinokit toks keistas jausmas,lyg ruosciausi i koki superini vakareli,taaaaip laukiu,taaaaip laukiu,ech,greiciau prabegtu tos 3 likusios valandos 😀))

02. Sep 2012, 21:26

Na ka merginos, prasideda vel pirmadienio vakarai smagus 😉

16. Dec 2011, 13:12

👍 😃

16. Dec 2011, 13:10

O as zn, kur su LT titrais online gali paziureti, bet aisku dar neziurejau 😃

15. Dec 2011, 00:06

labutis visoms fanems,tokia esu ir as😀 Megstu si serijala. Esu isirasius visus sezonus ir ziurejau kelis kart. Astunta sezona ziuriu online. jeigu kam ydomu tai KINO-LIVE.ORG. saitas

13. Dec 2011, 18:18

jo jo ir kai vel pradejo ja musti prakaitas ten besedint 😃 o ta mama,sakes kaip susenusi,vis masciau as cia ta aktore kur 3 vyrai priziurejo jos vaika,ar ne...oi kazkaip baisu pasidaro,kai matai kaip visi aktoriai sensta ...

13. Dec 2011, 18:03

juokingiausia dalis buvo su bri, kaip susipažino su tėvais savo jaunojo bernužėlio 😃 gera serija, lauksiu kitos 😃

13. Dec 2011, 16:41

aciu labai 😀 na tai papasakok, kas tave neramina,vis tiek seriala rodys tik kita savaite,tema nebe tokia aktyvi 😀

13. Dec 2011, 16:20

Tai jau tikrai, pastebejau, beto labai grazi dukryte 😀

13. Dec 2011, 15:49

nereikia atsiprasineti,juk visose temose kalbam is tiesu apie viska 😉

13. Dec 2011, 14:10

Oi atleiskit netaip supratau, na bet aciu uz patarima😀

13. Dec 2011, 13:40

😃 cia tema yra apie seriala Nusivylusios namu seimininkes,bet jei jautiesi blogai,galim tik patarti susirasti tau patinkancios veiklos,susitikti su draugems,jei leidzia galimybes iseiti pasizmoneti i kavines ir panasiai,nusipirkti ruba,jei nera is ko,na tada teks susigalvoti kazka idomaus namie,vienos mezga, kitos gamina maista,kitos aktyviai uzsiima su vaikuciais lavinimu,zaidimais ir pan...tiesiog veik,o ne sedek ir negalvok,kaip blogai 😉

13. Dec 2011, 13:07

Sveikutes, noreciau pasakyti kad jau 6menesius kaip auginu dukryte ir sedziu namie, atsibodo jau nieko neveikti, gal patartumete ka veikti man dienomis? 😀

13. Dec 2011, 01:48

😃 😃 ;D nu va cia tai prajuokinot zinokit,nes ir as taip pat darau 😃 😃 😃 gerai,akd si syki be problemu,nors vyras jau seniai zino,kad kai as ziuriu si seriala ir Hausa,bet ypac si,tai turi buti tylu tylu,o va dukryte,jei nemiega,tai jau ta valanda as nuo jos atsiriboju,jei yra kas salia. 😃 Bet dazniausiai problemu nebuna, nes miega 😛

13. Dec 2011, 01:03

varle .... siandien ir as taip pasakiau ir vyrui ir dukrytei 😛 nors del viso pikto isirasinejau 😀

13. Dec 2011, 00:54

Siandien taip vyras zirzaliojo aplinkui, vis norejo bendraut, na siaip, tai ta rekia padaryt, tai ana... Tai as taip uzsaukiau, ar as galiu, sakau, viena valanda per savaite skirt savo serialui! 😃 Tai dar bande bumbet, bet kai pamate mano veida nuejo su dukryte zaist 😃

13. Dec 2011, 00:22

na ka cia ir bepridursi,tris kart valio!!! sioms superinems aktorems ir serialo kurejams,kuriu tirkai ne viena desimtis....viskas taip apgalvota,taip suregzta...Idomu,kaip susiklostys kiekvieno gyvenimas,kaip Bri baigsis toks sakyciau ant ribos romanas,kaip Siuzan ,Gabi del dukros,...😀

13. Dec 2011, 00:14

Labukas, as irgi noriu prisijugt! Nes vienintelis mano taip ziurimas ir pats nuostabiausias serialas! 😃 As taip pat nuspejau, kad Polo zmona ne is dideles meiles su juo... 😀 Ir siaip gera serija siandien, kaip ir visos sito serialo! 😀

12. Dec 2011, 23:52

Kaip ir visos serijos intiguojancios ir nenuspejamos, bet Bri ci agerai isejo , ot ir netiketumas buvo kai susipazino su tevais .... 😃 o pabaiga ir gera , as ir galvojau ko jin siekia, del ko tai daro ,net tikrai mates kad nesavo noru zmona tapo Polo 😛

12. Dec 2011, 23:52

Kaip ir visos serijos intiguojancios ir nenuspejamos, bet Bri ci agerai isejo , ot ir netiketumas buvo kai susipazino su tevais .... 😃 o pabaiga ir gera , as ir galvojau ko jin siekia, del ko tai daro ,net tikrai mates kad nesavo noru zmona tapo Polo 😛

1 2 3 4 ... 42