Nusivylusių namu šeimininkių fanės

11. Sep, 01:37

Sveikos :) As si seriala taip dievinu,kad nusprendziau sukurti tema cia.Jis man nerealus tuo,kad po kiekvienos serijos jautiesi atsigavusi,energinga,pasikrovusi juoko doze bei kas labiausiai patinka,kad kiekviena syki pasakomas moralas,kokie zmones yra ir ko geriau nebutu :) Na jei atsiras tokiu mamyciu galesime tiesiog padiskutuoti apie serijas,kas idomaus,galbut susieti su savo gyvenimais,palyginti ar siaip pasijuokti. O liko visai nedaug,tik 2 dienos ir prasides naujas sezonas :) Tikiuosi,kad prisijungsite :)

25. Oct 2011, 17:50

Idomu buvo, smagu kad sis serialas neissikvepia ir kiekvienas sezonas ne maziau idomus uz praejusi 😀

25. Oct 2011, 17:17

Nebloga serija 😉

25. Oct 2011, 12:52

tovera- 😃DD jo,teks tau kenteti 😛 Inga- man ir baisu net pagalvoti,apie tai,ak ji daro,jau nekalbu apie tai,kai suzinos vyras ir kiti 😃DD

25. Oct 2011, 12:41

nu Siuzan tikrai iklius su savo tokiu darbu nauju , oi bus ............... jei vyras uztiks ja 😃

25. Oct 2011, 12:18

xexe jau duodates 😃 man tai kaimyne naujoji gerule 😉

25. Oct 2011, 11:46

o dar su Siuzan bajeri prisiminiau,tai dar dabar juokas ima 😃DD

25. Oct 2011, 08:30

Laba. Pagaliau NNŠ atėjo į mūsų ekranus. Kaip ir tikėjausi, viskas čiki.Serija įdomi, buvo galima ir nusišypsoti. Valio...Lauksim tolimesnių serijų. Karlosas tikrai toks ne Karlosas. O dėl sukeistų vaikų...Baisu, kaip tai įvyksta. Bet ir vėl paslaptys...

25. Oct 2011, 08:27

jooo... į karlosą žiūrėjau akis išpūtusi : jis ten ar ne jis ...

24. Oct 2011, 23:27

na va,pirmoi serija...visu pirma tai ilgai su drauge svarstem,ar ten Karlosas ar ne,isivedziau i interneta ziuriu rimtai cia jis,bet toks jausmas,kad laaabai sukudes ir kokia operacija tempimo pasidares 😃 siaip kaip visada intriguojanti serija,labai ir kaip tovera sake,akd del vaikuciu apkeitimo visa sezona bus ne iki galo aisku,tai kaip matau taip ir bus..daugiau aisku ne zodzio,akd neistevre ir parsisiunte si sezona 😉 😃

24. Oct 2011, 20:35

valio valio valio. pagaliau tai musu vakarai 😃

24. Oct 2011, 20:25

Oi kaip laukiu.............. sirdis net dreba 😉

24. Oct 2011, 20:12

Liko porą valandžiukių 😃 Ūrą 😃

24. Oct 2011, 12:30

net siurpai laksto nuo jusu puikiu emociju,tikrai keista,kaip serialas gali kelti tokius jausmus,bet taip yra...😃 vakaras bus nuostabus 😉

24. Oct 2011, 10:59

Oi nelinksmom temom čia . .mačiau ir aš tą vaizdą kiniečių, baisu su mergyte . . .o kur vežimuką nubloškė ten baltarusijoj, bet vaikiukui nieko nenutiko ačiū die . . .

Na, o šnd nuotaika puiki, juk ilgai lauktas NNŠ sezonas PRASIDEDA VALIOOOOOOOOOOOOOO !!!! 🎉

24. Oct 2011, 08:47

Labas rytas, ir kaip nuotaikos ? si vakara didysis vakaras seimininkiu 😉

23. Oct 2011, 22:15

nu kosmaras,kas cia vyksta su pasauliu..tiesigo truksta zodziu ..........

23. Oct 2011, 19:31

Skaityt jau baisu, o vaizdelis kai pamatai, tai kosmaras... Bet kaip straipsnyje rase - kinieciai gyvybes visai nevertina ir panasus atvejai pas juos kone kasdienybe... ☹

23. Oct 2011, 19:09

jo jo Norvegu laikrastyje rase,vyras kaip tik perskaite , kraupu,ziauru, rase jog praejo daugiau kaip desim zmoniu ir ne vienas net nepaziurejo kas ten ir kas nutiko, valytoja rado sauke pagalbos ir niekas net ir parduotuviu pakeles neislindo kad pagalba iskviesti , neisivaizduoju kaip reikia but tokiu zmogum kad nesudrebejo sirdis,kad isviesti greitaja,policijo ... apsurdas kazkoks .

22. Oct 2011, 18:34

o Dieve.......

22. Oct 2011, 17:24

Oi, o as netycia paziurejau kaip kinijoj 2 metu mergaite 2 furgonai pervaziavo ir net nesustoje nuvaziavo...sakau, netycia, nes siaip stengiuosi tokiu vaizdu neziuret, nes nemiegu paskui... Siaubas...

22. Oct 2011, 12:46

cia rode per lt zinias ☹ kazkur uzsienyje taip ivyko,tai gerai,adk gerai baigesi,bet siurpa kelia...

21. Oct 2011, 22:24

Oho, kokia cia istorija, cia Norgej taip buvo ar as kazko LT nemaciau? Baisu kaip, ui...

20. Oct 2011, 22:21

jo jo,galvojau,kad negyvas bus... cia ne i tema,bet Dieve taip sokiravo per zinias parodytas stebuklas...kur masina rezesi i veziemli su kudikiu,pamacius kaip mama soke pasiima kudiki susigraudinau...Vaikas gavo antra gyvenima....

20. Oct 2011, 21:45

man ir ta vieta su laisves valdovu buvo ziauri istikro , gerai nors gyva sliko vaikinas

20. Oct 2011, 20:42

visiskai pritariu lauraei,as ir kaifavau,kaip visada atsitveriu nuo bet kokiu pasaliniu garsu(mazosios skleidziamu is kito kambario,kur guli lovytej ir dainuoja,zaidzia,paskui ismeta tiute,pazyzia,vel zaidzia 😃) ir taip patiko,taip patiko...ech...tikra atgaiva matyti bus siuos du nepakartojamus serialus,aisku seimininkems neprilygs niekas 😃 😛
taip pat patiko rezisieriaus sprendimas siek tiek pakeisti veiskma,vieta,nu labai idomu,o paskutine scena su super herojaus nusokimu nuo stogo,nu garsiai saukiau O jezus o jezus,o paskui taip giliai dusavau...zodziu paveike mane ir pagailo Hauso,kur jo gailetis niekada nebudavo preteksto... 😃

20. Oct 2011, 19:50

Idomiai cia idomiai sugalvojo rezisierius , nuleido Hausa ant zemes,pamyne oruma ,idomu kitoje serijoje koks jo elgesys bebus 😛

20. Oct 2011, 19:21

Patiko 😃 įdomus vingis seriale

20. Oct 2011, 18:12

oj ziurejau ir kaifavau nuo hauso 😃 patiko man... idomu kaip ten viskas toliau bus 😀

20. Oct 2011, 17:51

Nu kaip jums Hausas vakar? Savotiskai taip, net neturiu aiskios nuomones ar patiko 😃

18. Oct 2011, 14:12

👍 tikrai taip ............

1 2 3 4 5 6 ... 42