Planuojame vaikutį

11. Apr, 05:29

Sveikos mamytes,gal turit kokiu patarimu ar receptu kas skatintu vaisinguma. Esu girdejus kad padeda nakvisu aliejus,as ji geriu,bet kol kas nieko.Mano pirmagimiui jau seseri ir jau noretume sesytes ar broliuko.

13. Oct 2011, 21:49

mes is pradziu su vyru gerem antibiotikus,o paskui suplin man rodos tabletes,tiksliai nebeatsimenu jau.praejo jau 4 metai jug😀o jei nori greiciau pastot,gerk folija,mamavit vitaminus.

13. Oct 2011, 21:43

Matyt man reikia pradieti sportuoti 😀 Nes apaugau laisnukais 😀 Olenka,o kokia bakterija buvo? kaip gydeisi?

13. Oct 2011, 21:42

Ar yra kokių priemonių, padedančių greičiau pastoti?

Moterims: jei tik įmanoma, nevartokite vaistų. Atsisakykite alkoholio ir rūkalų. Vartokite mažiau kofeino. Jei negalite gyventi be kavos, negerkite daugiau nei 2 puodelių per dieną. Prieš 3 mėnesius iki pastojimo pradėkite vartoti vitaminus, folio rūgštį. Venkite labai karštų pirčių, vonių. Sportuokite.

Vyrams: spermos kokybę neigiamai veikia pakilusi kūno temperatūra (38°С ir daugiau), todėl venkite itin karštų vonių, saunų bent 3 mėnesius iki kūdikio planavimo. Kenkia ir vaistai, alkoholis, rūkymas. Bent 3 mėnesius iki kūdikio planavimo nesiimkite naujų sporto šakų, nedalyvaukite maratonuose. Na, o jei esate bėgikas, nerekomenduojamas didesnis nei 37 km per savaitę krūvis. Nedėvėkite ankštų, sintetinių trumpikių.

13. Oct 2011, 21:39

lialia88 zinai man irgi buvo bakterija.ir as po jos pastojau tik po 3 metu.

13. Oct 2011, 21:30

Ovuliacijos testu nesidariau,nes jie brangus kiek zinau. O pagal isskyras kaip man gine pasakojo,vaisingu dienu nera.

13. Oct 2011, 21:29

Tai kad nesako nieko tie gydytojai. Dabar sergu.Bet uzsirasysiu vizitui pas gine i savo naujoj poliklinikoj ir dar karteli pas Vaiva nueisiu. Paziuresiu ka pasakys.

13. Oct 2011, 20:58

sandriked o kaip jautiesi?

13. Oct 2011, 20:58

mes tai pastojame po 3 metu 😀lialia88 papasakosiu tau prikola,dabar siedejau FB ir sutikau buvusi bendradarbi😀2009-2010 naujus metus teko svesti darbe,nes turejau budiet para😀padengem stala,nusipirkom vaikisko sampano buteli 😀dirbau ta nakti su 2-m vyrais(vienam is ju buvo 40,ir jam su zmona irig 3 metus nesigaudavo vaikuciu pasidaryt)jie negalejo normalaus sampano gert nes visa nakti paskui reikejo jiems vairuot😀nu va kazkaip as paie tai pamirsau.ir dabar jisai mane susirado FB ir papasakojo apie save 😀paskui po 2 menesi jisai isvaziavo i Anglija.gavosi taip kad ir man ir jam 2010 metais pasisieke 😀 jam rugsieji gime mergaite,man spali berniukas 😀 tai va iseina taip kad per naujaka jei gersi vaikiska sampana,tikrai tais metais turiesi vaika 😃DDDDDDDDDDDDdd

13. Oct 2011, 20:34

skaičiau statistiką,kad 9 iš 10 porų pastoja per 1 metus,o kiti per antrus metus,tai negali žinoti kaip bus,lialia88 o ovuliacijos testų nemėginai?

13. Oct 2011, 20:33

lialia88, jei ir tu ir vyras esate sveiki, anksciau ar veliau pastosi 😀 pasitark su ginekologe, o visa kita dievo valioje 😀 sekmes!

13. Oct 2011, 20:25

olenka,taip kiekviena diena (5 darbo dienas). Siandiena mm aplanke mane.

13. Oct 2011, 20:24

reali26, as ne gyvenu taip kaip tu paminejai, o gyvenu su baime kad negaliu pastoti, visa man didelis klausimas kodel negaliu??? Buvo bakterija,isgydziu,bet kodel nepastoju.

13. Oct 2011, 14:49

lialia88 o tu kiek viena diena dirbi?

13. Oct 2011, 14:45

kiek skaiciau psichologinis nusiteikimas labai svarbus del pastojimo...o lialia88 nesupyk, bet man siuo klausimu labai pesimiste atrodai, ir jei gyveni mintim neturesiu, negaliu pastoti, kazkas blogai... tai ilgai gali tekti laukti. Suprantu sunku mastyt pozityviai, bet tu pasistenk 😉 tikrai, tikim ir palaikom tave 😀

13. Oct 2011, 13:54

nu nu lialia88 nereikia taip 😀 viskas bus gerai,gausis jums vaikiukas 😉 mes tikim už tave 😉

12. Oct 2011, 22:01

As jau nieko negalvoju, o gyvenu su baime.

12. Oct 2011, 20:49

sandriked mes irgi galvojame optimistiskai 😀

12. Oct 2011, 19:12

vaje spem,nelabai paguodžianti istorija 😃 aišku reikia būti optimistiškoms 😉 man tai jau trečią dieną vėluoja mm,tai nežinau gal jau bus užkibę,oi kaip tikiuos 😀 nors vakar dariaus testą,bet rodė neigiamą,tai sakiau po kelių dienų jei nesulauksiu mm tai pakartosiu testuką

12. Oct 2011, 14:09

tai dazniausiai taip ir buna,jei galvoji apie bloga,taip ir atsitinka 😀

12. Oct 2011, 08:38

lialia jei taip save nuteiksi tai tikrai nepastosi , mano puske jau 4 metai nepastoja ir pas gydytoja nuejus gydytoja pasake kad viskas gerai ,kad neissigalvotu ligu sau ir nedepresuotu nes tai ir yra priezastys del ko ji nepastoja 😀

11. Oct 2011, 20:08

Lengva pasakyti, o padaryti.....

10. Oct 2011, 23:31

nu va tai 25 turi pastot 😀

10. Oct 2011, 22:19

Galima sakyti kad jau 25, bet kolkas dar 24.

10. Oct 2011, 14:58

nu va mano mazius isidirbineja ☹ negauna kazko tai klikia baisii ☹

10. Oct 2011, 13:29

tai taip ir turi būti,kad nėščios be eilės 😀 atsimenu kai buvau nėščia reikėjo eit kraują priduot,laukiu prie procedūrinio,o viena boba prieš mane buvo,išėjo seselė,tai mane su pilvu pamatė ir kvietė pirmiau,o ta kad užsiputojo,kad jos eilė,sesutė sako tai ji nėščia jai be eilės,o ta sako,tai nėščia gi turi laiko tegu laukia,juokas paėmė,galvoju tragedija,palauksiu,bet vistiek sesutė mane įsivedė,o ta paliko ten putotis 😃

09. Oct 2011, 22:38

nu pas mus irgi eiles.bet vis vien lankytis pas gine jei nescia esi reikia karta i menesi 😀 o pas mus jei ne duok dieve,kas negerai,tai nescias priima be eiles.as jau kai buvau su pilvu,ateidavau kartais atnsciau man nustatyto laiko,tai mane kai pamatydavo sesele,tai is kart kviesdavo o tos kurios be pilvuku buvo laukdavo 😃

09. Oct 2011, 22:34

tikrai nelinksma kai taip nutinka,bet ką padarysi,nu pas mus tai nepasakyčiau,kad tokios didelės eilės,aš tai irgi einu į privatų šeimos gydytojų centrą,bet ten prisiregistravus ir nieko nereikia mokėt kaip ir į valdišką eitum,o jei valdišką eičiau tai ten eilės oi oi kokios

09. Oct 2011, 21:08

sandriked nu va kaip baisu ☹o gandru laukiame 😀lialia88 nekaltink saves.tikrai jeigu taip ivyko,taip turejo but.o tau kiek metu jei nepaslaptis?

09. Oct 2011, 17:49

Na as kaip visa laika vaiksciojau pas paprasta,tai labai sunku patekti,moteru pulkas, o siunymo duoti akusere gaili (nesuprantu kodel). Tai vat nespejau laiku pas gine,ir ivyko persileidimas. Aisku daktaru nekaltinu,bet kartais pagalvojau,jeigu buciau anksciau atejusi pas gine kad isvengciau tuos nelaimes. Ir gine visa laika cistas man gide,pastoviai. O pas privacia atejau, ji su tokiu spec aparatku paeme tepineli,dar pasake yra cista,bet ji buna pas daugeli, ipac pries mm padideja.

09. Oct 2011, 16:10

Laura,čia tai gerai pasakei 😃 tai vadinas jau daba turėtų gautis 😃 lauksim lauksim tada gandrų 😃 nu jo pas tas privačias tai irgi nieko gero,draugė irgi ėjo pas privačia gine,paskui išvažiavo į vokietiją pas mamą,kai nuėjo pas gydytojų tai pasakė,kad yra kažkokia infekcija makštį ir užkrėtė gydytoja per apžiūrą su nesteriliais įrankiais,tai gavo operuot,nes tada nebūtų galėjus natūraliai gimdyt,kad neužsikrėstų leliukas,tai sakėm siaubas kažkoks

1 2 3 4 5 6 ... 14