prasideda oziukai...

29. Mar, 03:11

kaip mamytes kovojat su oziukasi-rekimais, kniaukimais, griuvimais ant zemes ir panasiai, mums atejo jau sis tarpsnis:S sakai negalima-ir prasideda...

29. Mar 2010, 17:03

mamuk,mano maziuke per diena vos 15 sauksteliu tesuvalgo,bet nebepergywenu.isalks ir valgys 😀

29. Mar 2010, 17:02

mamukas - visu pirma tai yra suns dresuros dalis, ir gana drastiskas ir naudojama kai kiti metodai nepadeda, tai ne as lyginu vaikus su gyvunais o .....
suni turiu - dresura ismanau 😉
antra, jei tai yra blogai ir mano subjektyve nuomone yra ziauru - as ja ir parasysiu, jei tai tai nepatinka- neskaityk, nenori neigiamu atsiliepimu - nerasyk i viesa foruma 😉
o ginti toki auklejimo buna is vis virsune.....

29. Mar 2010, 17:01

tai cia faktas adatele,bet kam jus diskutuojat toliau ir nusileidziat iki jos lygio,nekomentuokit tokiu parasymu tai jai paciai nebebus idomu rasinet ir niekint kitus

29. Mar 2010, 17:01

mano pana tai seniau nelabai ka valgydavo o dabar tai tik duok😀

29. Mar 2010, 17:00

nusiraminam mamytes,giliai ikvepiam.nurimot? o db paklauskim musu supermamytes vivulia,kaip reikia aukleti vaikus?nu rimtai..kokie jusu metodai?as nesu tobula mama ir niekada tokia nebusiu.

29. Mar 2010, 16:59

na mamytes pakeiskim temele😀sakykit kaip jusu maziukai,noriai viska valgo ar nelabai?

29. Mar 2010, 16:59

bet, kad ne pirma karta. issakyta nuomone yra taip niekinama, kad mamos savo vaiku visai nemoka aukleti, laiko juos vos ne gyvunais. bet taip nera ir kiekviena zino, kas jos vaikui geriausia ir kaip su bendrauti ir aukleti

29. Mar 2010, 16:58

vivulia pagal tave lai geriau uzsiklykia,iki pamelynavimo?

29. Mar 2010, 16:56

ir sunu dresuotoja 😀 jei padeda tai kodel nebandyti,juk nenumirs ta lasa gaves vandens 😉

29. Mar 2010, 16:56

niu tikrai as irgi negirdejus apie toki dalyka bet kekvieno reikalas kaip jam auklet savo vaika😀

29. Mar 2010, 16:55

mes kiekviena savo vaikams esam super mama adatele😀,nekreipk demesio,man juokingi tokie mamu issisokimai ir lyginimai su gyvunais

29. Mar 2010, 16:52

vivulia, tu kaip visada viska perdedi ir tik krupcioji. mamos nemoka aukleti vaiku, tik tu viena super mama

29. Mar 2010, 16:52

ko taip isiplieskiai vivulia,moteris parase ka yra girdejusi,o beto juk niekas nevercia ir taves taip elgtis su savo vaikuciais...kiekvienas mes turim savo auklejimo metodus

29. Mar 2010, 16:49

as nesuprantu is kur tas noras vaikus dresiruoti, o ne aukleti???? reikia vaika mokinti paciam nusiraminti, o ne tokius metodus naudoti......
pakraupau......

29. Mar 2010, 16:49

pasiskaiciau cia zemiau,na mano teveliai taipogi nesikisa i mano vaiku auklejima visikai,bet ju lepinimas gaunasi kaip savotiskas minusas auklejimui,paskui vaikai nebezino kas yra kas per tokius lepinimus

29. Mar 2010, 16:47

ka dar prisigalvosit????? ant šunu pila vandeni kai visiskai neklauso,kanda ar loja, o ne ant vaiku..... nemaisykit suns dresuros su vaiko auklejimu...... as ta metoda suniui savo taikau kai jau isiloja nesvietiskai......

aaaaaaaa supratau kame liapsusas sūnui ir šuniui be lietuvybes rasosi beveik taip pat 😃 😃 😃 o viena perskaite, suprato savotiskai ir kitom perduoda savo neikainojima atradima ..... 😃

29. Mar 2010, 16:44

jo adatele dabar palieku lovyteje ,padeda ir mums truputi 😉

29. Mar 2010, 16:41

a va kaip cia su tuo vandeniu,aisku😀

29. Mar 2010, 16:40

as tai esu girdejusi, kad vaika reikia palikti viena tiek minuciu, kokio jis amziaus. patys isbandeme si metoda, truputi padeda

29. Mar 2010, 16:38

mano drauges 2 metu vaikas tai taip klykdavo ko nors negaves,ispradziu nekreipdavo demesio,o poto pradejo oziuotis kad net pamelynuodavo,pradedavo ziaugcioti,lyg oro truktu(isigandus net greitaja kviete),tai jokie raminamieji nepadejo,o su vandenuku perliejo ant galvos ir visakas,kaip ranka nueme 😀

29. Mar 2010, 16:35

pila ant vaiko,na 1/3 stiklines,kad jam kaip soko reakcija gautusi,ir kiek girdejau,nebekartoja tokiu ciudu 😃 nors skamba ziauriai 😉

29. Mar 2010, 16:32

tai jau jo,ech tie musu mazyliu oziukai,taip pavargstu nuo ju,atrodo imk ir pabek kur i negyvenama sala nors dienelei ramybes pasisemt...

29. Mar 2010, 16:29

niekaip nepavyko uzmigdyt mazosios,pamate,kad sese neina miegot ir viskas,taisau seimynai pietus,gal poto eis uzmigdyt

29. Mar 2010, 16:14

mus oziukai daznai aplanko, ypac, jei kazko nori, o negalima, arba uzsimane cia i dabar, tai verkia, saukia. stengiuosi tyleti, tai jis saukia, kiek jegos leidzia, palieku viena rekti, bet vis tiek nepadeda. nezinau, bandau islaukti, gal kada nors praeis. jis geras, kad viesumoje oziuku nerodo. bet siaip, buna, kad bando mustis, dazniausiai ant zaislu issilieja. kai palieku paverkti keliom minutem, lyg ir aprimsta, atejus man ramus ir tylus, bet trumpai taip buna, nes jis vel uzsimano kazko. jau kaimynai klause, gal sergam, kad taip stipriai verkia, ne, sakau, oziukai duria😀

29. Mar 2010, 15:59

as irgi pirma kart girdziu, bet matai kitus veikia😀

29. Mar 2010, 15:57

nu dar tokio negirdejau varianto😃

29. Mar 2010, 15:56

gal ant vaiko kad apsiramintu, tikiu kibirais nepila😃

29. Mar 2010, 15:55

jo viesumoje tai biesina kai praded klykauti kai vedi namo ar ten neleidi y gatve lekt, ir tasais kai katinas su pusle, man tai isvis, tuoj y braskes ikrentu, kraujas y zandus suplusta😃

29. Mar 2010, 15:55

juratux nesupratau kur pila vandens😀?

29. Mar 2010, 15:54

mano tai tevai nesikisa sako tavo vaikas ir auklek kaip tu supranti,bet va kadangi gyvenam su vyro tevais tai ir prasideda aiskinimai,kurie visai nereikalingi

1 2 3 4