prasideda oziukai...

29. Mar, 03:11

kaip mamytes kovojat su oziukasi-rekimais, kniaukimais, griuvimais ant zemes ir panasiai, mums atejo jau sis tarpsnis:S sakai negalima-ir prasideda...

29. Mar 2010, 15:53

mano panelytei 1.4 m jau ziuriu irgi kojikes nebelaiko,kai nori istempti is vonios ar kur kitur,:0 znybia kai neleidi ,ko paimti,cypia,ojojoj 😀 sakiaujei voliosis ant grindu ,tai pilsiu vandens,kiek zinau padeda daugumai,bet vat beda,ka daryt reiks viesumoje,? juk taip nedarysi,uz gryna prietranka palikys aplinkiniai 😉

29. Mar 2010, 15:52

sunku su tuo auklejimu ypac kai aplinkoj tiek daug nuomoniu...ta prasme-mama sako viena, tetis ten vel, seneliai isvis...susisuka galva ir paskui pats pradedi galvot-kuris is ju teisingesnis

29. Mar 2010, 15:49

man taip pat subari draudi o ateina ir guodzia tada vel ta pati daro vaikas

29. Mar 2010, 15:47

man tai nepatinka kai seneliai kisasi y vaiko auklejima...

29. Mar 2010, 15:45

na gali but,bet kas svarbiausia prie to musus,tevu auklejimo labai daug prisideda ir seneliai,o tada jau kita kalba...

29. Mar 2010, 15:44

manau jie maziukai nepasimoko visai,greit uzmirsta ta kritimo skausma ir vel ta pati daro apsisuke

29. Mar 2010, 15:30

atsiprasau,paspaudziau 2x

29. Mar 2010, 15:29

mamuks,cia rimtai.pagal psichologija vaiko charakteris formuojasi iki 3m.bet...siuolaikiniai vaikai kitokie.jie hiperakywus,labiau panasus i tuos indigo vaikus,jie gudresni nei buwom mes.ir dauguma taisykliu ju auklejime nebegalioja.

29. Mar 2010, 15:27

mamuks,cia rimtai.pagal psichologija vaiko charakteris formuojasi iki 3m.bet...siuolaikiniai vaikai kitokie.jie hiperakywus,labiau panasus i tuos indigo vaikus,jie gudresni nei buwom mes.ir dauguma taisykliu ju auklejime nebegalioja.

29. Mar 2010, 15:25

😉 maniskis mieg jau gal kokias 2 valandas su virsum iki teletabiu dar gali parpt-as nieko pries😃

29. Mar 2010, 15:24

nu cia tik mitas matyt kaip ir daugelis kitu😀

29. Mar 2010, 15:24

einu paguldyt pokaituko savo maziukes,jau nori pienelio,vaiksto su savo sapnu meskuciu,laukia manes 😀

29. Mar 2010, 15:24

musiskis anksciau lb megdavo pasitrankyt, bet dabar kazkaip nebesitranko, nebent zaizdamas bet ne ant rimto taip, bet ko jau ko labiausiai man nepatinka tas jo nuolatinis lipimas kur papuola...😕😤 pas uosviene nuvarom, ten laiptai y antra auksta-jis tik "atia" ir davai aukstyn...!😀 nuo lovos kiek kartu nusivartes yra...bet svarbiausia nepasimoko...

29. Mar 2010, 15:22

na nesamone visiska apie tai kad kaip issiauklesi iki 3metu taip ir bus,auginu dvi dukras,didziajai vasara 8metukai bus,patikekit,iki 5metu auksine vaikas buvo,klause,pasakydavau ne reiskia ne,niekad nereikejo po 10kartu kartot ir pyktis,o suejo 6metai tai prasidejo kosmaras,nesusikalbam,negirdi ka sakom,zodziu baisu...

29. Mar 2010, 15:21

nors mama man sake as irgi tokio amziaus labai pikciurna buvau,jau ko negaudavau tai ir viskas asaru pakalne,turbut i mane tokia😀

29. Mar 2010, 15:20

mano panele irgi kerta atgal savo stebuklingai skardziu balseliu,kad net ausyse spengia mums su vyru po jos cyptelejimu😃

29. Mar 2010, 15:20

ir mums tas pats..griuna ant zemes,negana to dar ir musasi,uz akiu griebia,jei mato,kad nepasieks savo-kanda.siaubas.nebezinau ka daryt.bari,jos neveikia,atsistojus man niu niu rodo,o jei musiu,nieko tuo nepasieksiu.ji tik suwoks,kad supykus geriausia iseitis mustis ☹ paskatinimu dar nelb suvokia.

29. Mar 2010, 15:19

sakoma kad kaip isauklesi vaika iki 3 metu, taip gyvenime ir turesi😀

29. Mar 2010, 15:19

jo nu mano mergycka irgi neatsilieka😃nezinau paziuriu i giminaiciu tokio amziaus vaikus toki ramus,o cia kaip uzsukta,ir jau ko negauna tai siaubas😃

29. Mar 2010, 15:18

musiske negriuna ant zemes,bet buna kad verkia iki pamelynavimo jei negauna to,kas jau draudziama.nieko mamytes,reikia pasitelkt kantrybe,isaugs visus oziukus ir viskas bus gerai😀

29. Mar 2010, 15:17

na as stengiuos irgi nekreipt demesio, bet toks jau neklauzada maniskis, lipa visur, lenda, sudrausmini tai rekia kaip pjaunamas😃

29. Mar 2010, 15:14

mums taip pat jau prasidejo oziukai,as subaru ir taip pat prasideda verkimas griuvimas,bet dazniausiai nekreipiu demesio paverkia ir vel viskas gerai😀

29. Mar 2010, 15:11

kaip mamytes kovojat su oziukasi-rekimais, kniaukimais, griuvimais ant zemes ir panasiai, mums atejo jau sis tarpsnis😕 sakai negalima-ir prasideda...

1 2 3 4