Pratinimas prie puodo

09. May, 09:54

sveikos mamytes mano panelei jau 1m ir 2men dar vis sedi nenorei ant puoduko reik su jai zaisti kad tik padarytu na ne visad laiko turiu sedeti prie jos,patarkit kaip pripratyt mazyle prie puoduko ka daryti kad ji sedetu?diena ji isbuna be pampreso o nakty dar dedu...

14. May 2010, 09:20

na taip nes jos jau labai brangios yra vis butu kazkiek pigiau,na gal kada pripras tie musu mazyliai

13. May 2010, 22:18

na jai taip jau daro tai manau lengvai pripras jusu mazyle,mano ir kartais padaro y puoduka

13. May 2010, 21:45

na manoji kai padaro sysiu y kelnytes tai tada tik ziuri y puodukas na gal tikrai ateis laikas ir zinos kur daryti reik

13. May 2010, 21:34

mano berniukas yra 1 ir 4 menesiu..ant puoduko pirmas karta pasodinau kai suejo metai..sededavo po trupuciuka..yura net pdares keleta kartu..nu ir paskui pradejo nebesedet ir nebesodinu as,nes prigasddine yra kad tik neversti prievarta vaiko...be to,esu susidarius nuomones ir pastebejaus,kad vaikas nesedes kol jis nenores ir tai dazniausiai atsitinka apie 2 metus...aisq yra vosikiu atveju,bet nereikia ziauriai pergyventi..ateis laikas ir prades daryti....as dabar vel zadu pradeti ji pratinti,bet jei nesedes ir neversiu..galim ir su pampu draugauti kol neateis jam noras ant puodelio sest😀 ai o dar pastebejau,kad kai paklausiu jo kur sest reikia kai sysiu ar kaku nori jis iskart eina prie puodelio...reiskia supratimas yra,tik noro nelabai 😀

13. May 2010, 16:51

pas mus tai grindys sildomos tai jai nera salta uzpakaliukui,tai bunam be pamperso mudvi

13. May 2010, 16:32

As laikau su pamperiu nes pas mus namie visur grindys marmurines iskyrus pas ja kambari bet kad ji velniukas eina i kitus kambarius ir sedi ant saltu grindu tai galvoju jei be pamperso tai ir sikine gali susalt taip besededama.

13. May 2010, 16:20

ai manoji ir padaro y tas kelnytes bet nieko pasiziuri kad slapia ir zaidzia toliau na as tai laikau diena be ju nes vis smagiau mazylei nei su tuo pampersu gal vis kaip nors pripras mazyliai prie tu puoduku

13. May 2010, 16:05

Bet taip laukiu kad greiciau priprastu ant puoduko,nes jau tie pampersai nusibodo ir visdelto visa pana jau o dar ir vasara ateina tai vel prasides visokie sutimai... o paskuj ir verkiam abidvi. dabar jau galvoju kad namie pampersa visiskai nuimt,gal kai pridarys i kelnes viena kita karta tai ir noras atsiras ant puoduko. 😀

13. May 2010, 15:32

manoji tai ysilipa y puoduka ir stovi o sedet nenor pati nebent jau as salia sedziu tada padaro ji😀

13. May 2010, 15:30

Manoji tai lelyte sodina ant puoduko ir liepe jei sysy daryt o pati kaskaip nenoromis.. pati prasosi kai is miegu atsikelia tai jei malonumas koki pusvalandi pasedet ir pasnuduriuot😃

13. May 2010, 12:21

na taip,kai nores pats pasiprasys

13. May 2010, 12:05

Na taip sako kai werti waika sedet po to waikas wisai nesida ant puoduko bijo po to

13. May 2010, 11:48

na kuo ankciau tuo geriau bet jai neor vaikas sedet neverta per prievarta sodinti😉

13. May 2010, 11:45

Labukxs mano mazajai greit bus 7men.ir jau bandysiu pratyt prie puduku tik nz kaip seksis

13. May 2010, 11:41

mhm tai jau didelis mazylis jusu o mano dar nemoka prasytis pati bet diena ji isbuna be pamperso

13. May 2010, 11:40

musu sunelis ira 2 metuku ir tik pries pora menesiu jau daro ant puoduko bet nevertem pats kaskaip susidomejo ir pradejo prasitis.

12. May 2010, 14:47

manau ir as kad taip bus man su ja

12. May 2010, 14:44

po biškuti pripras ir viskas bus gerai 😀)

12. May 2010, 14:40

na matot jus anksciau pratinat jai ir veliau bus lengviau o as tik pradejau nuo metuku tai mums sunkiau na vis gal priprasim

12. May 2010, 14:40

na matot jus anksciau pratinat jai ir veliau bus lengviau o as tik pradejau nuo metuku tai mums sunkiau na vis gal priprasim

12. May 2010, 14:38

Sveikos mamytės,mao mažajai 7 su puse mėnesiuko ir jau po biški pratinu prie poduko,kolkas labai noriai ant jo sėdi o kai ka nors atlieka šypsosi 😀) žiūrėsim kaip bus toliau,bet manau kad pavyks išmokti gyventi be pampersiuko 😀

12. May 2010, 14:26

Sveikutes mamytes,mano mazoji pradejo daryti pati nuo 2metuku,nors anksciau pati bandydavau sodinti,budavo asaros ir viskas,gerai pagalvojau kad nereikia per prievarta vaiko kankinti,ateis laikas patys vaikiukai prades sestis 😉

12. May 2010, 13:28

sveikute mamyte manoji jau 1m ir 2men bed dar vis nenorei darom ant puoduko bet ji diena jau isbuna be pamperso tik nakciai dedu dar jai..

12. May 2010, 12:46

sveikutes mamytes,mum yra dabar 1.9men mes taip pat ant puodo pradejom kazkur nuo 8 men.,bet tikrai nebuvo prievarta o kaip tik susidomejimas puodu.ji kai padarydavo tai atrodydavo azartas dar ir dar ant puodo na taip ir ismokom.bet man rodos kad kiekvienas vaikas pasirenka kada jam yra poereikis .sakoma geriausia nuo 1.4men idealiausias laikas

10. May 2010, 16:26

manajai atsibosta sedet ant to puoduko ilgai nesedi nebent zaidziam mudvi tai tada padaro bet siaip diena bunam bepamperso o nakty uzdedu mes nakty daug geriam arbateles tai velai nakty reik keist pampersa net prabega kartais pro sona

10. May 2010, 16:07

sveikutes, savo maziukui leidau begioti slapiomis kelnemis, kad suprastu, ir suprato,kas yra slapia, nebedaro jau senai. o puoduko niekada nenesiau i matoma vieta, jis visada yra tualete ir vaikiukas labai gerai zino, kai nori bega prie duru ir praso. mums 1.7men, sedim ant puodo nuo 8 men, ir niekada per prievarta nesodinau, bet ir nenuolaidziavau. pradzioje nesdavau kas puslavalndi, dvi valandas, laiak vis ilginau, kol galiausiai nebereikia skaiciuoti kada sisioti. pampersus dedu nakciai, bet turbut greit nebereiks, nes jau ismiega sausas

10. May 2010, 15:37

ir mes bandysim but be pamperso kai pasils,gal nepatiks slapiam😀 sekmes ir jum bei kantrybes😀

10. May 2010, 09:56

na as ir laukau ta puoduka kad ji matytu kur tau jai geriau pusiot y kelnytes manau reiks padaryti kaip jus sakot kad palaikyt slapia ja gal pades

09. May 2010, 22:36

Ir laikykite matomoje vietoje 😀 kad bet kada uzsinorejusi atsisestu 😀

09. May 2010, 22:30

Jei pridaro i kelnias, tegul palaksto slapiomis, bus nemalonu ir sesis gal tada ant puoduko...

1 2 3 4