Pratinimas prie puodo

09. May, 09:54

sveikos mamytes mano panelei jau 1m ir 2men dar vis sedi nenorei ant puoduko reik su jai zaisti kad tik padarytu na ne visad laiko turiu sedeti prie jos,patarkit kaip pripratyt mazyle prie puoduko ka daryti kad ji sedetu?diena ji isbuna be pampreso o nakty dar dedu...

09. May 2010, 22:18

Sveikutes 😉 maniskiui 2 metukai, visai nesenai pradejo prasytis ant puoduko, pasitaiko kartais, kad nespeja ir buna slapios kelytes 😉 bet siaip manau vaiko versti per prievarta kazka daryti nereikia, ateis laikas, kai supras ir padarys i puoduka 😀

09. May 2010, 22:01

na manau man ir reiks griesciau su ja elgtis kad sedetu panele ant puoduko

09. May 2010, 20:56

ant puoduko sedim nuo 7men.po to del ligos buvo pertrauka.1.4men vel sodinau.lipo,nuo poduko,bet buvau griezta,pralaikydavau verkiancia po puse valandos ant puoduko,zaisdavom su zaisliukais,prasiau daryk sss,daryk aaa.taip vargau nepilna savaite.tada pradejau sodint kas 20 min,lygiai 3dienas.to uzteko.1.5m visiskai gerai sedejom.db mum 1.7m ir pamperi naudojam tik nakciai.puoduko reikalams,negalima nuolaidziauti.vaikai tuo naudojasi.

09. May 2010, 20:19

mano mazoji dar miega su pampersu dar maza manau suprast o diena kartais pasedim ant puoduko ir padarom diena beveik pampersu nereik deti

09. May 2010, 19:27

mes pradėjom pratint gal nuo aštunto mėn ir kolkas neblogai sekasi,padaro prabudęs iš miegučio,ir rimčiau padaro,darom dar ir į pampersą,bet draugaujam ir su puoduku😀

09. May 2010, 19:04

labas mamytes,o ka daryti jei visai nenori sestis ant naktipuodzio- su kaprizais keliasi nors per prievarta net nebandem sodinti,o kai einam plautis pampersa nueme vonioj visada padaro siusiuka,ir supranta ka daro☹

09. May 2010, 11:13

aciu uz patarima mieloji reikes pamegyti kaip sakai tu,na ji taip jau diena isbuna be pamperso nes mazai daro ant puoduko ir taip jai nespeju tao padaro y kelnytes bet labai daznai na gal kai vaikas supras ka reiskia puodukas tada gal ir pati ses...

09. May 2010, 11:07

Emilijos mamyte, zinai jei ji diena isbuna be pamperso tai saunu reiskia ant puodelio daznai sodini, taip kad patarciau tau nepergyventi viskas su laiku,beja pabandyk pasodinti ja ant puodelio taip kad kojytes kabotu na puodely gali padeti ant kede sir ja tada pasodinti kad kojom neliestu zemes sako tada vaikas nturi kur atsispirti ir nelipa nuo puoduko,bet cia tik nuogirdos is kitu,o pati galvoju kad nespausk tu jos po truputy ir pripras,sekmes jums...

09. May 2010, 11:03

Sveikutes mano mazajei metukai ir 4men bet mes taipat dar nesedim ant puodelio,na jei jis greiciau kedutes paskirty atlieka,sodinu as ja kai sugaunu kad jau kakucio nori ar kai pampersa keiciu pasodinu,bet kiek matau ji dar nesupranat kam tas puodelis skirtas nors ir padaro kartais y jy,bet nespaudziu as jos,kadangi mes lankome darzely tai musu aukle sake kai matys kad jau reikia sodinti ant puoduko tai pamokys,o dabar nesuku sau galvos pasodinu pro reta o seip su pampersais ji pas mane,,,,

09. May 2010, 10:00

na taip taip tas ir yra manoji ir sedim atrodo ilgai ant tuo puoduko ir zaidziu su ja viska tik jau atsistoja kai man pabosta su ja ten vargti ir pusioja sau y kelnytes ir ziuri dar kad negerai daro bet as suduodu per uzpakaliuka nestipriai ir parodau kur reik daryt gal teip vis atpras ji daryti y kelnytes o vaikuciams smagiau be pamperso buti..

09. May 2010, 09:54

sveikos mamytes mano panelei jau 1m ir 2men dar vis sedi nenorei ant puoduko reik su jai zaisti kad tik padarytu na ne visad laiko turiu sedeti prie jos,patarkit kaip pripratyt mazyle prie puoduko ka daryti kad ji sedetu?diena ji isbuna be pampreso o nakty dar dedu...

1 2 3 4