vaikiškos dainelės

05. Mar, 09:07

sveiki.gal zinote kokiu lietuvisku vaikisku daineliu?

09. Sep 2010, 03:33

Gan idomi tema ir as manau kad jai paklaustumeme simto moteru pabaigti si sakini gautume simta skirtingu atsakymu.taigi as manau kad moteris gali ieskoti kazko daugiau mielo mylimo jaigu jos partneris vyras jai nesugba to suteikti.bet kai kurios is jusu raso cionais kad pasitiki savo partnereis vyrais simtu proc as su to visikai nesutinku kadangi dauguma zmoniu nepasitiki savimi simtu proc kaip tu gali pasitiketi kitu zmogumi jugi zmones nugyvena visa gyvenima kartu ir tai jie pilnai nepazysta vienas kito...taigi as manau kad y sita klausima nei vienas is musu pilnai atsakyti negaletu kadangi nezinai kada meile aistra zavesys ir kas ryt vis atrastos naujoves tavyja ar tavo partneryja pasibaigs.taigi nera meiles amznos ir pilno pasitikejo nei vienoij seimoj.tiesiog kiekviena is musu turi vertinti save ir duoti viska kas geriause ir atsiimti atgal ta is antros puse..

08. Sep 2010, 09:37

fantazijas turim visi ir jos yra gerai,daugelis ju net neisleidzia i realybe ,nepasako antrai pusei,fantazijos dalis variklio 😀

08. Sep 2010, 09:16

Aš taip pat pritariu kai kurioms astas mintims.Galbūt kaip pati taip nepasielgtum, taip griežtai ir galvoji apie neištikimybę.Visgi kaip kurioms, kas tuokėsi bažnyčioje, santuoka ir su ja susijusios pareigos dar kažką reiškia.Vyru aš galiu pasitikėti šimtu proc. buityje, vaiko priežiūroje, nu bet kas liečia susižavėjimo, sekso reikalus, meilužes- niekada, nors kad ir kokie geri santykiai būna šeimoje.O tas posakis jeigu myli,viską atleidi...Nežinau, nesutikčiau.Tada ir gyveni visą laiką su tuo jausmu,o gal vėl kada paklys, o kodėl nepareina, gal vėl...Ne, tiesiog moteris po truputį menkėja, menkėja,kaip asmenybė.Negalėčiau.Aiškul,lengva taip kategoriškai teigti kai nesi susidūrusi su šia situacija.O kad jeigu kartais ir pasvajoji, fantazuoji, tai taip pat nemanau kad jau kažkas negerai šeimoje.Fantazijos užveda, įkaitina...

08. Sep 2010, 08:40

labai jau astri si tema... 😀 ir tiesa sakant siek tiek juokinga 😃 juokinga todel, kad ir vel kaunasi dvi moteru stovyklos ir kiekviena bando irodyti sava tiesa... aisku, kiekvienam ta tiesa sava. Asmeniskai as tokiu minciu net i galva neisileidziu, kam save apkrauti kazkokiom nereikalingom emocijom? Galiu but garantuota tik uz save ir man ne velnio nerupi busiu as isduota ar ne..na ir kas, juk gyvenimas ties tuom nesustos. Ir ar as esu pajegi to isvengti? Taipogi atsakau - ne. Santuoka man sventas dalykas ir noriu tiketi, jog mano vyrui taip pat. Labai teisingai raimonda rase, kad moteris turi zinoti savo verte, ji turi buti MOTERIM, o ne pilka mase...vyru prigimtis to reikalauja. Butent kaip "astuciukas" rase - virtuvei-virja, namuose-seimininke, lovoj-meiluze ,seimoj-gera mama, vyra mylinti zmona.

08. Sep 2010, 08:03

kokio velnio gyventi? o kiek taip gyvena-gal but ir jus ,as ,mes esam is to tarpo dabar,bet nezinom,tad,kad...100pr nera niekam.

07. Sep 2010, 23:50

pritariu tau ASTAS. auksiniai zodziai. kokio velnio tada gyventi kartu.

07. Sep 2010, 23:49

Už save esu garantuota 100%
Niekada neišdaviau ir neišduočiau savo žmogaus, bet lygiai taip pat ir neištikimybės neatleisčiau... Aš manau, kad reikia puoselėti šeimą, "dirbti" šeimoje, kad niekas netaptų rutina... O aistrą tenkinti su savo vyru, o ne svetimame glėbyje ir guolyje.
Bet... jei jau gyvenimas nemielas, tai būk atviras sau ir prieš save, bei savo vyrą - išsiskirk ir lėk į visas keturias puses, nors ir kasdien su kitu...
Bent taip aš manau

07. Sep 2010, 23:30

ar tu tik neprisiciulbesi gyvenyme..

07. Sep 2010, 22:48

Na ir komentarų pasiskaičiau.... Esu nuo kai kurių juodai pakraupus. Tačiau, jei jau tėvai, kaip sakant, neišauklėjo ir jokių vertybių "neįkalė" į galvą, tai ko jau čia man stengtis pakeisti kai kurių nuomonę...
Visu 100% pritariu robke nuomonei, dėl ko ir nerašysiu, kad nesikartoti, o su kitomis, tai tik bergždžias ginčas gautųsi....
Tik tiek pasakysiu, jog netiesa, kad žmogus negali būti už save garantuotas... Tikrai netiesa... Antraip tada nesi mąstantis žmogus, o givulys valdomas instinktų (tokiems nei mąstymo, nei vertybių, nei nuostatų nereikia)....
O kas sako, kad galėtų atleisti vyro neištikimybę, tai abejoju ar tai būtų įmanoma.... Aš niekada neatleisčiau. Jei jau kartą nusuktų į šoną, tai koks skirtumas "dvasinė" tai neištikimybė, "kūniška" ar dar kokia kitokia - pateisinimo tam nebūtų jokio.... Jei jau kartą padarė - ateis laikas padarys ir dar kartą...
Taigi, šiuo klausimu išties esu labai kategoriška. Be to, jei jau kas turi nors menkiausių išvedžiojimų šiuo klausimu "aplinkybės, rutina, užlipo ar užkėlė" ir t.t. - visą tai yra tik noras save bet kokia kaina pateisinti.... Šiuo klausimu nepateisinu nė vienos ar nė vieno nusukusio į šoną

07. Sep 2010, 22:32

tai ne anegtotas tai gili tiesa

07. Sep 2010, 22:26

butent 😀

07. Sep 2010, 22:23

jei ismanai prigimti vyro gali viska tiek suviliot tiek islaikyt nuo nusukimo

07. Sep 2010, 22:19

na moterys tam ir yra,man tokios patina moterys drasios,seksualios,geidulingos,kur vyrai negali atsispirt 😃 vyrus tokios veza, pati esu is tokiu,idomu ir juokinga kaip jie lydosi ....

07. Sep 2010, 22:10

na dar ne vienos moters su kranu neuzkele ant vyro,sakai uzlipo,nenores neuzsikels ant saves..

07. Sep 2010, 21:33

Visi esame žmonės, visi klystame, tačiau negalima smerkti tų, kurie suklydę mėgina pasitaisyti.

07. Sep 2010, 21:29

galeciau buti neistikima, jei bus susvyraves pasitikejimas vyru, jei nebeutu seimoje darnos, tarpusavio supratimo ir t.t. Ko gero galeciau test sakini be galo. Manau, jei seimoje yra pilnatve, tai nebekyla jokiu "garbanotu" minciu.

07. Sep 2010, 21:18

aš irgi iš tų, kurios niekada nespajuna į vandenį, nes dar tikrai gali tekt iš jo atsigert 😀 mano manymu, neištikimybę atleisti galima, tačiau pamiršti jos - niekada...dėl to bet kuriuo atveju neištikimybė palieka gilius randus dviejų žmonių santykiuose.
Nuklydimai su EX, mano galva, galimi tuo atveju, jeigu tam EX yra išlikę kažkokie jausmai, kažkas galbūt dar nebaigta ir panašiai..bent jau su savo EX nuklydimų nelabai įsivaizduočiau..

07. Sep 2010, 21:14

Aš pritarčiau, kad niekada nesakyk niekada. Taip nutiko ir man.

07. Sep 2010, 21:13

murine -sunku pasakyti,permeciau savo buvusius,nenoreciau ne su vienu 😀 nes nelike ne gramo pajuciu

07. Sep 2010, 20:49

O dabar toks klausimas pamastymui😀 jeigu del kazkokiu priezasciu issiskirtumet su dabartiniu labai labai mylimu ir geidziamu vyru. Ar galetum veliau butent su juo buti neistikima naujam gyvenimo partneriui. Nes pagal statistika, moterys dazniausiai pasiduoda vienkartiniam nuotykiui, buten su EKS.

07. Sep 2010, 20:43

juk buna ir tokiu atveju,kad zmogus bando istisai kalba su antra puse,kad santykiai blogi,bet antra puse nenori girdet,tai ir nuveda i kito gleby jei pasitaiko salia suprantantis ko nori...o neistikimybe atleist imanoma jei tai tik nuotikis o ne kazkas rimciau,sunku bet imanoma

07. Sep 2010, 20:39

is patirties zinau tikrai negalima gyventi su ta mintim oj vyras mane myli ir niekada neisduos,nes tada ir isduoda kai vyru per daug pasitiki...taip kad geriau gyvent su ta mintim kad visko gali but,nes gyvenime tikrai gali visko but...net ir moterys kartais nuklysta ,juk toks gyvenimas visi daro klaidu,juk zmones esam visi.o ir siaip tos kurios sako jog niekada neisduotu vyro ,nes myli ir jaucia pagarba,dazniausiai tokios ir nuklysta .tad posakis niekada nesakyk niekada manau yra labai geras,nes tie zmones kurie sako niekada neisduociau ir isduoda,nepykit bet tokia mano nuomone gal ir kvaila bet as taip manau

07. Sep 2010, 20:38

taip neistikimybe skaudi,bet labai jau stereotipas isigaliojas,kad atleisti negalima o vertetu pabandyti pamirsti tai kaip visi daro,atleidzia ar neatleidzia,nezinau kai dabar pagalvoju kazin ar man vyro neistikimybe nebutu tokia baisine -jei blaivai mastai,jei tai paklydimas o ne yda kaip tifer sake

07. Sep 2010, 20:37

Jei šeimoje ima trūkti moteriai švelnumo, pokalbių, romantikos, tai ar iš karto reik pulti į kito glėby ? Nemanau, tam ir yra šeima, kad problemas spręsti joje. O jei nebėra noro aiškintis santykių, nuogastavimų tai moteris ar vyras yra jau patys iniciatoriai neištikimybės ir negali kaltint antros pusės, kad ši jeim to nesuteikė, nes ar pabandė tai susigrąžinti ? Ne ? Puolė kitam kitai į glėby ? Tad niekada neverta kaltinti kitos pusės. Nebent nieko nebeįmanoma atkurti.
Linkiu, kad ką beteko gyvenime patirt, kad nebetektų, akd šeimose išliktų PAGARBA, SVEIKAS PROTAS IR VERTYBĖS. o kas nepatyrė to kartumo, niekad lai ir nepatirs.
Gero vakaro

07. Sep 2010, 20:32

Beabejo nei vienas nėra apsaugotas, bet bent jau kiekviena žino kokia būtent dabar yra situacija kiekvienos gyvenime, santykiuose. Kol žmonės gerbia vienas kitą, gali būti tikra antra obuolio pusele viskas puiku, juk gyvendamas su žmogumi gali nutuokti ko gali iš jo tikėtis.
O ką ateitis atneš ir niekas negarantuotas. Bet aš tikrai nesugebėčiau atleisti tokio dalyko, pati ir neišdrįsčiau taip elgtis. Tiesiog nuo charakterio žmogaus priklauso, o aš esu labai žingeidus žmogus, jei jau kartą kas nors priš...į sąžinę atsiminsiu labai ilgai. Skaudus dalykas neištikimybė, tad niekam to nelinkėčiau. Geriau sukti skirtingais keliais, jei noris laisvės, aistros, polėkio, kas besietų.

07. Sep 2010, 20:32

galime daug kalbeti apie tai,bet vienintelis priezastis kodel-zmogus iekso to ko neranda seimoje,o viska tureti neimanoma.Ir nevisad tai susija vien su seksu,daznai meiluziai buna paremti ur svelnumu,pomegiais,pokalbiais,bet yra tik vienas skirtumas ju nevarzo rutina tuom ir pasakyta-kodel....

07. Sep 2010, 20:28

neištikimybė bausti negalima atleisti... (kablelį dėkite pačios)

07. Sep 2010, 20:28

Vertybės, žmogaus moralė ne vien prisirišimas prie myliu. Nesiruošiu gaut nuo gyvenimo "per galvą", nes yr ko mokytis iš kitų kalbų 😃 LAi suka į šoną kas nori, kas neturi savigarbos, verčiau skirtis nei žmogų apgaudinėti.

07. Sep 2010, 20:26

nuo neistikimybes mes nei vienas nepdraustas,kad ir kokai meile buvo ar yra ar svarbi snatuoka..daznai net neistikimybe santykius pataiso o ne sugraiuna ,zinoma ka nezino antar puse.

07. Sep 2010, 20:24

kartais nera taip jau paprasta tais skirtingais keliais pasukt. Vaikai, bendra buitis, paskolos ir .t.t. nors seniai gyvena, kaip kaimynai, bet neturi kitos iseities, kur eiti, ar iseiti. Taip ir slenka metai po metu. Visoms visoms linkiu labai stiprios, nesibaigiancios meiles, neblestancios aistros ir abipuses istikimybes😀

1 2 3