vaikiškos dainelės

05. Mar, 09:07

sveiki.gal zinote kokiu lietuvisku vaikisku daineliu?

07. Sep 2010, 20:23

murine dvasine kai antra puse isimyli kita

07. Sep 2010, 20:23

per daug prisirisama prie to- as myliu -as nepadarysiu ,niekad man sito nebus-o labiausia tokie ir gauna per galvas is gyvenimo.Nereikia apie tai galvot,reikia gyveneti neprisirusus su ta mintimi ir galbut,bet galbut sito nenutiks..

tifer tifer 07. Sep 2010, 20:21

kai neistikimybe yra klaida,tai klaida manau gal ir galima atleisti.bet kai klaidos tampa yda,tai jas turi pats raut su saknim ir joks atleidimas nepades

07. Sep 2010, 20:19

Negalėčiau pabaigt sakinio, nes kitos vertybės, šeima brangi, brangus vyras, ir aistra tikrai yra ir tikiuos bus. Juk jauni esam, vyresniem gal kitaip, kai daug ragavę, noris dar ir dar tos naujos aistros. Nepakelčiau jokios neištikimybės formos, nei fizinės, nei moralinės. Juo labiau negalėčiau taip pasielgti pati, jei žmogų myli, jauti jam pagarbą, atsakomybę, tai koks dar proto užtemimas gali būti ? Aišku, jei žmogaus nebegerbia, tia abejoju ar tebemyli jei gali išduoti su kitu ar kita.
esakau už visą gyvenimą negarantuoju nei aš nei kitas žmogus, bet šeima yra šventa, santykiai taip pat. Į šoną sukti nedrįstume nei vienas, per daug stiprus ryšys, o ateityje net nenoriu apie tai pagalvoti, jei nutiktų, kad meilės nebeliktų, tai kam kankintis po galais ir apgaudinėti, kam sąžinę teršti ? Jei jau kyla noras ar mintys apie neištikimybę tada laikas sukt skirtingais keliais.

07. Sep 2010, 20:18

o dar jus man paaiskinkit, kaip jus suprantat ta dvasine, ar moraline neistikimybe??

07. Sep 2010, 20:11

murine sutinku su tavimi,mano mintys tokios pat 😀

07. Sep 2010, 20:10

man nei pries joki kita vyra "nestovejo,nestovi ir nestoves" 😃 kam eiti ten,kur blogiau,nes as asmeniskai turiu GERIAUSIA 😛 man geriausia 😉 taigi,galeciau buti neistikima,jei nebuciau sutikusi savo vyro 😃 😛

07. Sep 2010, 20:05

Laimonda,kad jis ją ne vieną turėjo ,tuo laiku,o čia pasitaikė tokia kuri suvystė,nes irgi neturėjo kur dingt,tik tiek galiu pasakyt ant svetimų griuvėsių savo laimės nepasistatysi

07. Sep 2010, 20:02

Man tai juokingai skamba tas teigimas, NEGALECIAU, NERSUIGEBECIAU, NIEKADA GYVENIME ir t.t. Visu pirma manau visi esame zmones ir visi klystame. Ir teigti i prieki uz visa gyvenima nemanau, kad galima😀 Duok Dieve kad jusu seima ir aistra butu tokia stipri, bet ko tik gyvenime nenutinka. Visokiu situaciju buna, visokiu aplinkybiu.As kai jau nugyvensiu savo gyvenima, galesiu sakyt, kad va- buvau istikima, o kolkas esu tik jauna moteris 😀 kartais viskas nutinka visai neplanuotai. O dar mano giliu isitikinimu istikimu zmoniu isvis nebuna, nei vyru, nei moteru.

07. Sep 2010, 19:53

manau jei jau taip nutinka kam grauzt nebent blogai buvo 😃

07. Sep 2010, 19:50

moterys taikstosi,todėl nes bijo likti vienos ir dažniausiai neturi kur eiti su vaikais

07. Sep 2010, 19:50

taip aidar 😃 paradoksas,butum viena sakyciau davai,tegu jaucia skoni sita ir ta kuri pavyliojo is taves

07. Sep 2010, 19:49

net nežinau,sakau tuo momentu kai sužinojau sudraskius aš jį būčiau,būtut matę kaip skudurai skrido į kolidorių😀,o dabar kai praėjo 7metai nuo to ,gerai sutariam pabendraujam,dar ir pagundyt bando,va klausimas iš kilo jei sutikčiau,tai dabar jis būtų neištikimas savo žmonai😀?😀

07. Sep 2010, 19:47

manau kiekviena butu skiruota suzinojus apie NEIS.bet ka adryti toliau,zmogsu gi gailisi,maldauja,gerai jei tai paklydimas kuris nepasikartos,bet...gi yra kur iseina su reiklais o tie reiklai kita moteris ir jei tai daznai..kazkodel moterys bijo nutraukti santykius,gyvena ir taikstosi su tuom...as jei pakliuciau vyrui tai uztektu vieno karto,bijociau paskui kaip velnias kryziaus vyru net zvilgsniu 😃

07. Sep 2010, 19:44

o kaip gyventi po neistikimybes?

07. Sep 2010, 19:42

nu jau ne 😃 sito nebutu man,kad vyro per daug 😃 bet esu ir as girdejus,kad lipa N kartu per diena

07. Sep 2010, 19:41

nu nezinau, kuri zmona galetu siusti savo vyra i kito gleby? 😀 mazu maziausiai keista..bet juk visko buna 😉
zodziu, neistikimybe buvo, yra ir bus, deja.

07. Sep 2010, 19:39

kaimynė atleidus vyrui neištikimybę,jis buvo neištikimas su jauna pana,bet ji kad ir atleido jam ,to fakto pamiršt negali

07. Sep 2010, 19:37

YRA IR TOKIŲ šeimų,kur moteris papraščiausiai,neatlaiko vyro ,nes jis daug nori esa karštas,ji pati jam pasakius susirask švarią meilužę,na ir ką jis ją turi kokius 5metus,žmona žino ir nepyksta

07. Sep 2010, 19:37

raimonda, arba ne.
as kazkur kazkada skaiciau, kad zmogaus, su kuriuo patyrei nerealias aistros akimirkas, artuma, niekada nepamirsi, nes permiegojus perimi dali jo energijos. kazkas panasaus 😀 as tuo tikiu!!!!

07. Sep 2010, 19:36

bet kokiu atveju kokia bebutu neistikimybe yra beprotiskai skaudu..

07. Sep 2010, 19:35

bet tai normalu,nes ji uzsiliepsnoja ir uzgesta 😀

07. Sep 2010, 19:33

galėčiau būti neištikima,jeigu nemylėčiau savo vyro. Mano ,nuomone, pirmiausia ištikimybė tai draudž artumas su svetimu žmogum. o kai sutuoktinis neištikimas, po to seka ir nepasitikėjimas ir moral neištikimybė .aš griežta šiuo atžvilgiu😀

07. Sep 2010, 19:33

kodel dingsta aistra-todel,kad sulauzomos kito zmogaus normos,kontrole,burbuliavimas,pavydas ir visa kita,step by step ir aistrai ate plius rutina

07. Sep 2010, 19:31

galeciau buti neistikima be motyvacijos,jei aptemtu protas,zinau aitros skoni ir visos zinome,o sis jausmas geidulingas,paslaptingas,del ko ir daugelis nusuka..zmogus tokia butybe,savanaudiska,aistra gali gyvuoti be meiles,o meilei astros vien nepakanka..aistra galingas jausmas..as uz tai,kad imtume is gyvenimo viska kas mums priimtina,reikalinga ir t.t. o cia jau kiekvienam ko reikia 😀

07. Sep 2010, 19:28

nezinau, man viskas puiku.. tik sakyciau, kad po gimdymo aistra kazkokia prislopus..vyras tur nemazai stengtis 😀

07. Sep 2010, 19:26

meile ir aistra du skirtingi dalykai 😉jei trumpai drūtai, meilės pagrindas – dviejų žmonių sielos artumas, o aistros – geismo patenkinimas.

07. Sep 2010, 19:25

LAIMONDA,užbaik tą sakinį galėčiau būti neištikima, jei........

07. Sep 2010, 19:25

o čia jau manau priklauso nuo žmonių temperamento ,kokį seksa jie labiau pripažįsta

07. Sep 2010, 19:22

vyras taipogi nepuola isisziojas ant savo moters,viskas vyksta kitaip,nes kitas lygis kitas meiles laipsnis

1 2 3