vaikiškos dainelės

05. Mar, 09:07

sveiki.gal zinote kokiu lietuvisku vaikisku daineliu?

07. Sep 2010, 19:22

kas yra aistra-tai kai uzvaldo prota ir kuna tai jausmas kurios puikiai zinot kai buvo 1,2,3 karta gal 5 ,bet nedaugiau 😀 ar pametusios prota esat kai einat seksuotis su vyru ar drugeliai skarido,tikrai ne,mes gauname visai kitka kitokius jausmus,jauduly,bet ne aistra

07. Sep 2010, 19:20

bet as zinokit uz vyrus kazkodel... jau toookiu moteru buna... na aisku to visiems ir visoms taikyt negalima..

07. Sep 2010, 19:20

tai daugiausia varineja su neuzimtom,nes jos jaunos jie gauna kuna o ji gauna kitko ko jai reikia

07. Sep 2010, 19:20

aidar, aisku, visada reika kalbetis...bet emocijos yra emocijos..
beje, zinau viena seima. vaikai suauge, seimas sukure.. taciau vyrui galva susuko moteris tinkanti jam i dukras. bendravo ilgai, tai buvo tarsi viesa paslaptis, zmona zinojo ir toleravo... praktiskai visi pazistami zinojo apie jo nuolatines klajones, o zmona pries kitus vaidino idealia seima...nesuprantu tokiu kvailu

07. Sep 2010, 19:19

o kodėl neįmano gaut geismo ir aistros santuokoj?Laimonda,ir tu jos negauni,nes šeimoj gyveni?

07. Sep 2010, 19:19

AIDAR tik zinanti moteris gali teigti kaip tu sakai,kol nesusiduri su taip,buni garantuotas iki gyvo kaulo ,bet deje

07. Sep 2010, 19:18

galeciau buti neistikima,jei savojo nebemyleciau

07. Sep 2010, 19:18

bet ir moterų daugiau ne gu vyrų,tai gal jie su neužimtom varinėja?

07. Sep 2010, 19:17

astas todel,kad tai patogu buna jei kalbesim apie vyrus,namai,ramybe aisku ir burbuliavimas zmonos 😃 ,bet jo guolis namai,o viso sito kaip aistra,geismas neimanoma gaut santuokoje gyvnenat

07. Sep 2010, 19:17

astas, dziugu girdeti... 😀
bet labai maza tokiu seimu, kuriose nera nebuve jokio nuklydimo! as tikiuosi, kad ir man taip pasiseks, kad gyvensm ilgai ir laimingai 😀

07. Sep 2010, 19:16

kol nesusiduri su neištikimybe,visada galvoji,na aš tai niekad neatleisčiau,bet su metais keičiasi ir požiūris,va aš išvijau vyrą ,kai sužinojau kad į kairę suka,bet dabar pamastau ,kad gal paskubėjau

07. Sep 2010, 19:13

statistikai visdelto moterys daugiau suka i sona ir beje su kuom vyrai mus isduoda ? o gi su moterim-taigi...

07. Sep 2010, 19:13

Aš manau, jei jau blogai tau su vyru, tai kokio velnio apgaudinėti, lakstyti ar simpatijas su kokiu nors svetimu žaisti ir nors "trumpam pražysti"??? Išsiskirk ir daryk ką nori.... Juk tam ir yra santuokos šventumas, meilė, šeima. Galų gale, tai ko tada verta išvis ištikimybė, jei tai "priklauso nuo aplinkybių", kam išvis tada kurti šeimą? Kiekvienas privalo ištikimybėje būti už save garantuotas, dėl ko ir esu tikra, kad niekada to nepadaryčiau, nes dviejų žmonių tarpusavio santykiai ir šeima man - šventas dalykas. Aišku, aš nekalbu apie kitą, bet už save visada gali būti garantuotas, jei turi nusistatymą ir vertybes...

07. Sep 2010, 19:10

pritariu tom mamytem, kurios sake, jog NIEKADA NESAKYK NIEKADA! Taciau siuo metu man atrodo, kad tai tikrai neimanoma...esu mama, zmona..sis statusas veja bet kokias mintis salin...esu viskuo aprupinta ir patenkinta. laiminga.
manau, kad neimanoma pasverti, kas butu skaudziau - dvasine ar fizine neistikimybe.. manau, kad tokie dalykai sugriautu seima.

07. Sep 2010, 18:56

mes su vyru pasikalbam apie tokius dalykus, nes buna kad islenda koks pavydo kirminas.. bet siaip ar dvasiskai ar fiziskai visaip skauda.. as atleisciau, bet niekada nepamirsciau, va tas ir trukdytu..

07. Sep 2010, 18:54

sutinku su ugnesmama

07. Sep 2010, 18:54

man rodos, kad man skaudziau butu dvasine neistikinybe....

07. Sep 2010, 18:53

puikiai

07. Sep 2010, 18:53

😀

07. Sep 2010, 18:53

Rima,kiek suprantu,tavo gyvenimas susiklostęs puikęs,tai ir sunku užbaigt šį sakinį,nes paprasčiausiai apie tai negalvoji.

07. Sep 2010, 18:52

o as gyvenime sakau, niekada nesakyk niekada.. kazkada sakiau o jau tokio dalyko tai nebus (ir kaip tycia kazkas nutikdavo), tai va nezinau, pabaigciau si sakini jei.... pasikeistu mano gyvenimas, poziuris ir santykiai su vyru.. nenoriu aisku kad toks dalykas gyvenime nutiktu.. bet juk visko buna.. o gal visko ir reikia..

07. Sep 2010, 18:51

aš tai tokios nuomonės,kad niekada nesakyk niekada,ne tik šiuo klausimu,bet ir visais kitais.Gerai ,kai vyras geras uždirba pinigus,rūpinasi šeima,suteikia džiaugsmą lovoje ir ne tik,bet yra tokių šeimų kuriose vyrai liurbiai uja žmonas,o tos vargsta sūrūgią,o jei sulaukia kokio dėmesio iš vyriškio ir tai išsivįsto į romaną ,moteris pražįsta....kad ir laikinai

blogietee blogietee 07. Sep 2010, 18:48

astas, nebusi nepopuliari, nes ne vienos tavo tokia nuomone.. nes pati sedziu ir galvoju, kad nelabai iseina uzbaigti si sakini ir man

07. Sep 2010, 18:45

Gal ir keistai nuskambės ar galbūt po savo pasisakymo tapsiu visai nepopuliari, bet.... negalėčiau pabaigti šio sakinio, nes niekada negalėčiau išduoti savo žmogaus... Su vyru esame pažįstami 24 metus... Kartu - 19 metų (nuo žodžio "draugaukim"). Santuokoje - 16 metų. O apie neištikimybę esu vienos vienintelės nuomonės - JOKIOS NEPATEISINČIAU - nei fizinės, nei dvasinės, nei dar kokios nors.... Tam nėra ir negali būti jokio pateisinimo nė vienam iš partnerių. Aš niekada taip nepasielgčiau ir niekada nebūtų jokio "...jeigu"!!!

07. Sep 2010, 18:42

galėčiau būti neištikima, jei pati to norėčiau

08. Mar 2012, 17:31

Mazas oziukas apsigyveno
Kazkur visai netoli manes
Ryte ir vakare jis vis kalbina mane
Ir nori vis kazkur nuvest.

Negerai negerai ,kad oziuku tu klausai baras tetis ir mama
Negerai negerai ,kad oziuku tu klausai ni ni ni ni na na na.

Mazas oziukas padovanojo
Labai grazius baltus ragelius
Ryte ir vakare jis vis kalbina mane
Daznai uzeina i svecius.

Negerai negerai ,kad oziuku tu klausai baras tetis ir mama
Negerai negerai ,kad oziuku tu klausai ni ni ni ni na na na.

08. Mar 2012, 16:59

gal kas zinote senu vaikisku daineliu?

05. Mar 2012, 21:07

sveiki.gal zinote kokiu lietuvisku vaikisku daineliu?

1 2 3