2012 sausio mėnesio drakoniukai

28. Feb, 03:07

Sveikos mamytes :) kaip jusu mazyliai laikosi?:) kaip jauciates po gimdymo?:)

19. Feb 2013, 23:20

M.na ugis musu irgi toks kazkur jau. Bet jusu svoris tai mozokas .bet gal tiesiog vaikas yra is kuduju.

19. Feb 2013, 17:50

ugis 75 cm. as esu stambi, bet vyras jau kudas 😀 maniskus isgeria max 180 ml misinio. ir tai ne viska. as duodu dar grudeta varske, verdu makaronus su grietinele.

19. Feb 2013, 13:20

o ugis koks? nes gal teveliai smulkus ir mazi, todel ir vaikis nera sunkus 😀.

18. Feb 2013, 23:45

O tai ko tas svoris toks mazas,berniukam atrodo turetu kaiptik didesnis buti...musu 12 kg su biskuti jau turetu buti.. desreles musu irgi megsta,perku arba kur buna mazyliams skirtos,arba kur buna su 90 proc mesos,be jokiu E. bet as duodu tik 1-2 kart i savaite,kitas tenka mums suvalgyt,nenoriu perdaug su jeis kisti,visgi jos nera labai jau sveikos. mes irgi 2 kart misini geriam,bet ziuriu nebeisgeria jau 240 o ryte pvz 220 o nakciai tai kokius 200

18. Feb 2013, 23:30

aciu uz palaikyma 😀 Auga gerai, bet kazkaip liudnoka, kad svoris vos 9.8kg. tik. Bet siaip viskas gerai turim jau 10 dantu 😀 Daug maz viska kramto. Desreles tai varo tik duok 😀 Bet stengiuos nefarsuot. Geriam dar misinuka 2k per diena. Ir koses dar valgom bet tik Milupa. Pagrinde duodu viska (isskirus sokolada ). Gere tik vandeni. Arbatites negeria, nei sulciu.

18. Feb 2013, 23:24

Matai kaip berniukam buna net nezinojau,nes mergyte auginu o ir seip giminei tik beveik mergaites tai berniuku neteko rupintis tai nezinojau kad taip buna. Bet manau nieko,pasveiksit.sekmes issigydant uzdegimuka. o kas del gerimu maniske geria vandeni bet jei mieliau kad ar tai su uogiene butu pamaisoma ar tai arbatike. Jetau kaip manoji nebenori kosiu.spjauna ir viskas.dar galuma iduot pirktines hipp,milupa bet ir tai nelabai noriai valgo. Darzoviu kose kai duodu pietums valgo. Siandiena viriau vermiseliu sriuba su vistiena .oi skaniai suvalge ir tikrai gan nemazai.budokoliu sriuba irgi valgo bet va barsciu nekramto beveik.viska pamperse parodo.

18. Feb 2013, 17:51

viaksas bus gerai, tuoj pasveiksit 😀

18. Feb 2013, 17:43

Niu va pačiu laiku susigriebėt 😉 Greit išgysit ir bus gerai. Draugų tai gal nepamatė taip greitai, tai ten jau didelis buvo uždegimas, tai žinok kol jam atsmaukė, o būtinai turėjo atsmaukt, nes reikėjo išvalyt, nes baisu ten buvo. Kaip šiaip sūnelis auga, mildute22? Kaip jūs maitinatės jau?

18. Feb 2013, 17:34

Nu va jau grizom is ligonines. Nustate, kad uzdegimas (pati pradzia). Sake, kad jokiu puliu nera, tai 5 dienas 4-5 kartus per diena daryti siltas vonios ir kalio permenganato proceduras. Sedeti vonioje ir daugiau nieko nedaryti. Nes pas suneli kaip sake kad dar neatsismaukia iki galo. Tai va.

18. Feb 2013, 14:55

MAn buvo sakyta kai maudai vonioje keleta kartu atsmaukti ir uzsmaukt pimpaliuka ir pats issiplaus, tai taip ir darydavau ilgai, kol leido vaikas. tfu tfu bet nebuvo tokiu uzdegimu.

18. Feb 2013, 13:35

Sėkmės, tikiuos viskas bus gerai, praplaus tiktai ir viskas. O vėliau pati galėsi daryt, kaip man patarė, apiplaunam ir viskas ok, nors yra dvejopa nuomonė, neva nėra ko lyst prie vyro pimpaliuko. Na bet žinai, kai uždegimai įsimeta, tai vaikas tikrai labiau kankinasi nei per tą minutę, kai išvalomas pimpaliukas, be to nei ten skauda, nei ka. Lauksim žinių iš tavęs 😉

18. Feb 2013, 13:23

Buvo smarkiai isute po seklydem tai galvojau, kad sudokremas neleidzia dregmiai praeit tei viena karta uztepiau. Jo va atsikels vaikas vaziuosim i ligonine, pasiskambinau gydytojai ji sake, kad reikia i ligonine vaziuoti. Parasysiu po to...

18. Feb 2013, 13:18

O kam sudokrema tepi ant pimpaliuko???

18. Feb 2013, 13:17

mildute22, patarčiau kuo skubiau pas gydytojus varyt, nes gali būt (labai tikėtina) apyvarpės uždegimas. Draugų berniukui buvo, tai jis negalėjo net atsisėst, spiegė ištisai, bet čia kai jau tikrai uždegimas buvo, gal pas jus tik prasideda? Mums pediatre dėl pimpaliuko patarė kartą per savaitę pimpaliuko odelę atsmaukti, su vata ir virintu vandenuku nuvalyti, ir vėl užsmaukti. Mes taip darom nuo kokio ketvirto menesio. Būtinai nueik pasirodyt gydytojai, na nebent jis tau leisis, taiatsmauk ir nuvalyk svariai su virintu vandenuku, spėju ten bus baltų apnašų prisikaupę nuo šlapimo. Bet jei nesileis ar nesismauks tai ir nelysk, eikit pas gydytojus ten išvalys. Žinok draugai net ligoninėj buvo atsigulę, nes ir temperatūra labai pakilo. Būtinai parašyk po to kas jam buvo!!!

18. Feb 2013, 13:05

Oi mamtytes, gal kuri buvo susiduri kuri turi berniuka. Tik ka pastebejau, kad sunelio pimpaliukas visas raudonas, kaip ir i meslvuma eina ir kai ji palieciau vaikas pradejo verkti. Kas jam gali buti? Ar jau sunerinmti ir greitai eiti pas gydytoja? Ar cia gali buti issutimas ar alergija? Nors jau antras pokas pampresu. Ar gal sudokremo per daug uztepiau. Dabar patepiau bepanten tepaliuku. PADEKITE ☹

18. Feb 2013, 12:57

mes bandem kubusa, tai viena diena gere, kita vel tik vandeni 😀 tai daugiau ir nepirkau 😀. VAndenine musu mergaite. seip jei is uogieniu pacios virtu buna koks atsigerimas padarytas ir ji praso tai duodam, bet ji pati daug tokiu nenori, vanduo jai geriausia. saldumynu stengiames prie jos nevalgyt ir patys, nes gali neduot, bet tik pamato, kad valgai iskart rekia dok dok 😀. o siaip maista ir jei kokioje kavineje valgom tai ir jai visko po trupurti duodam jei praso. nes musu pirmas labai maistui isrankus, nes viska daviau kaip liepe: jei negalima tai net paragaut negalima. tai dabar mastau, kad paragaut reik duot ir jei nori lai kelis saukstus suvalgo, nes bus kaip brolis nieko nemegstantis. cia asmenine mano nuomone 😀

18. Feb 2013, 12:52

baseine seip buvom visa seima papramogavom. mes duodam gematogeno tos skilteles puse 😀 saldumynu siaip stengemes neduot. Bet toki gulesa tai duodu, juk ne keciupe jis virtas, o keli saukstai manau nera taip blogai.

18. Feb 2013, 12:49

Oi kad prirašiau 😃

18. Feb 2013, 12:49

Žinok aš nieko panašaus neduodu iš saldumynų... Gaidelio sausainiai, bet dažniausiai naminis pyragas, sausainiai, jei nekepu, tai ir vaisių arba sūrelį vieną tegauna. Nuo šokolado ir įvairių saldainių nori kuo ilgiau apsaugot. Tik tiek, akd pas mus giminėj dar keturi vaikai, tai kai susitinka labai sunku nusaugot. O vieną kartą paragavęs jau žinos kas tai per daiktas. Aš pati negaliu be saldumynų, ištisai galiu valgyt, taip norėčiau, kad vaikas toks nebūtų. Aš net manau tas kečupas ar majonezas mažesnis blogis nei saldumynai tie sintetiniai iš parduotuvės, dantukam tai visai peilis jie... O dėl dėrimų, tai mes geriam tik vandenuką, kartą daviau hipp sulčių, tai gėrė, bet nieko kito nenori jis, o aš ir nekišu per daug. Vaikiškų sulčių vis pamirštu nupirkt 😃 O saldūs gėrimai tai sultys skirtos jau mums, suaugusiems, limonadai (gazuoti, negazuoti), vaikiški gėrimai tuose buteliukuose (madagaskaro ar dar kokie jie yra). Bet kadangi kiti vaikai tokius geria, tai jaučiu kad pradėsiu prikt kubus sultis, na vis gal geresnis sprendimas nei tas limonadas. Ilgai jau nebepavyks apsaugot, kad iš kitų vaikų neatsigertų, tai jau geriau tegul geria tai kas mano galva sveikiau 😀 Šiaip pastebėjau, kad aš saldumynų bijau jam duoti, o kitokio maisto jau visai nebijau, gauna ir kepto, ir su prieskoniais, aišku jų nebūna daug, bet vistiek sūriau, nei kad jo košytė būna.

17. Feb 2013, 23:24

Saldziu gerimu tai kaip sultys? Pvz as duodu hipp arbatos tai jos irgi yra salfokos tai tokiu neduodi? Na as saldainiu irg neduodu bet kad paragavusi tai tikrai yra.pvz dabar daviau puse rafaelo oho kaip valge. As kartais nusiperku zefiriuku tai ji tik pamato kad valgau tai tiesiog nori ir viskas bet aisku jei nieks neduoda o nori todel kad viena kart paragavo ir to uzteko kad atsimintu. Seip pvz as buna kad duodu sausaini kuris buna ar tai sokoladinis ar su idaru bet aisku tik recykiais kai turiu.

17. Feb 2013, 22:24

Aš tai duodu guliašą, dedu ten pomidorų padažo, bet realiai kiek kokie du šaukštai teisideda, tai kažkaip nesuku galvos dėl to. Gal aš jau per daug jam visko duodu, aišku saugau nuo kečupo, majonezo, saldumynų, saldžių gėrimų(na iš tiesų paskutinių dviejų niekada nedaviau ir tikiuos greit neduosiu), bet jei kažkur būna kaip priedo kažkaip nepergyvenu, duodu.

17. Feb 2013, 17:18

O seip ejot i baseina ar pradesit visada ten lankytis.reguliariai? Kaip mamytes ar jus esat sava mazyliams dave guliaso.siandiena galvoju duot. Na zinot ten vistiek keciupo yra bet as galvoju biski nuvalinesiu-nukrapstysiu ta padaziuka ir duot su bulvytemis.o kaip jus ar esat davusios?

16. Feb 2013, 20:09

Sveikinam su prasidejusiais sunkumais 😀 😀 😀 juokauju 😀 cia ir smagu ir tikrai pasidaro sunkiau, nes visur pats nueina tik zek kad ko nenutaisytu 😀.
Siandien nuvedem mazge i baseina 😀 (mes pirma kart dar) tai laimes mazgei buvo, o paskui nuluzo 2 valandom mirtinai 😀

15. Feb 2013, 13:16

Na jo as manau tevai turi virsu imti,bet istikro atrodo taip ir darai bet vistiek vaikas kaprizus rodo,jo as irgi kartais ja nuvedu i kita kambari ir palieku tai ji isvis tada verkia,tai man gaila pasidaro ir parsivedu,tai vat tas istikro blogai,as ta pati zinau nu bet negaliu klausyt kai vaikas verkia pasikukciodamas vos ne. . seip maniske yra juokinga,zodziu megsta nezinau kodel -kempines,tai zodziu isplaunu indus padedu ja matomoi vietoi ,na prie krasto,tai manoji tik pamato ir bega pasiimt,kad galetu i burna kisti-tuos visu brudus,tai jei as pamatau kur ji jau eina staigiai paemu na ir vel su ta koja dauzo ir vos nesimusa,prieina prie manes ir i mano koja su rankyte dauzia,na nedauzia tiesiog priliecia..o kai maudomes tai ji ir praso kempines duodi nu ir ciulpia vandeni is kempineles. kazkodel vat vaikui tos kempines patinka 😀

15. Feb 2013, 13:00

MAno nuomone geriausia knyga tevu intuicija 😀. Aisku sunku su tokiais maziukais pyktis, bet kaip psikologai sako turi but tevai auksciau uz vaikus, jei lygybe jau nelabai gerai, o jei vaikai imu virsu va cia beda. tada manau ir krenta parduotuveje ant zemes. musu vyresnis kaip taip dare liepe iseit isparduotuves ir nieko nepirkt. as sakau man pieno reik. sako nenumirsi viena diena be pieno. ateisit veliau ar kita diena arba vienas is tevu su vaiku iseina is parduotuves kitas apiperka ko reik. mums tai labai pasiteisino. daugiau rekaut nereikejo. po kazkkiek laiko pabande ta ir vel isejom is parduotuves ir daugiau nebande. su mazge darižom ta pati jau dabar, pradeda oziuotis tai iseinam mes is to kambario ir ja paliekam, arba ja isvedam i kita kambari ir paliekma. greitai nustoja ozius rodyt, ateina ir glaustosi kaip kaciukas, tipo nesipykim 😀. nezinau ar kitiems veiks, bet mums taip padeda 😀

15. Feb 2013, 12:52

Tai va, tas griūvimas ant žemės parduotuvėj kaip baisuuuu, tikiuos nebus to 😀 Mūsų dar nekrenta, bet jau pakeliui į tą, tupiasi. Matai taviškė kojom trepsi, nu tikrai uokingi tie vaikai😃 Man juokas ima, bet susilaikau ir nenusileidžiu jam. Pas mus jis gana nemažai lepinamas, nu toks lauktas vaikas, ypač tetis barasi, jei leidžiu jam verkt 😃 Gal turit kokią gerą knygą apie vaikų auklėjimą? Jau dabar labai reikėtų, norisi tinkamai vaiką auklėt, bet dažnai atsiduriu aklavietėj ir tenka intuicija vadovautis

15. Feb 2013, 12:03

Na del liezuvuko tai na mes irgi lauksim,ziuresim kaip veliau bus,nes liezuvuka daug iskesa ,o kai daug iskesa atseit nereikia kirpt.. Del laipiojimo maniske tai oi pyksta jei neina uzlipt,tai rodo i mane kad padeciau,bet seip pas mus nera aukstos lovos,foteliai tai uzlepa ir sedi ir ziuri koki televizoriu ,aisku kas nera labai gerai 😀) o del rekimo,na musu nestaugia,bet jau rodo kaprizus,irgi jei kazko negauna tai buna kad uz galvos su abiejom rankom susiema ir verkia arba dauzo su koja i grindis,man tai juokinga kai taip daro 😃 bet pavyzdziui pargriuti ant zemes dar to nedaro tikiuos ir nedarys,bet seip taip daro vyresnio amziaus kiek esu pastebejus parduotuveje kai vaikai ko negauna nu ir griuna ant zemes .

15. Feb 2013, 11:48

Musiškis tai visai nenori laipiot. Kaime kol buvom tai laiptais į antrą aukštą mikliai užlipdavo, o namie net nelabai bando lipti. Gal kad pas mus gana aukštos lovos, nes jis pakelia kojytę, nelabai atsiekia ir net nebando daugiau. Šiaip labai atsargus vaikas, mato, kad gali nelabai išeit ir spjauna, eina kitos veiklos ieškot. Swelnutee, mūsų irgi biški prisegtas liežuviukas, bet neoperavo, nes sakė reik palaukt, jei trukdys kalbėt tada svarstysim ar daryt operaciją. Nes kai buvom tai apžiūrėjo, kad jam netrukdo nei valgyt, nei rėkt, nei liežuvio kaišiot. Tikiuos viskas bus gerai ir kalbėt netrukdys. Mūsų bernas jau paliko skandalistas ☹ Jau net tupiasi kai supyksta, kad ne pagal jį kažkas daroma ir labai spiegt pradėjo, na vyrukas jau bando savo galimybių ribas. Labai sunkus toks periodas...

14. Feb 2013, 21:50

Musu brolis masinom nelabai zaide, o sita ir pasiima kaladele ar masina ir brrrrrr 😀

14. Feb 2013, 11:49

Musu metuku proga islipo is lovytes tai dabar visur stengiasi uzlipt,ir beveik visur pavyksta,tai labai reikia saugoti.viena kart pamenu galvoju kur tas vaikas kad taip ramiai ,ateinu ir ziuriu ant pufo sau mergina stovi,salia krasto,tai sirdis kulnuose buvo 😀 seip visur eina,domisi. xa vakar pasieme masinyte maza,pasidejo ant zemes ir brrrrr - tipo vaziuoja 😃

1 2 3 4 5 ... 37