2012 sausio mėnesio drakoniukai

28. Feb, 03:07

Sveikos mamytes :) kaip jusu mazyliai laikosi?:) kaip jauciates po gimdymo?:)

01. Feb 2013, 16:54

Oi kaip gerai.musu net laaabai blaskosi nakti,prabudineja. siandien isviss puse 8 atsibudo. o laukutu kai einat pasivaiksciot uzmiega ir vezineji lauke? pacios wirtas.bet ir seip vienus megsta ji obolius,gerai kad turim naminiu-sweikiau

01. Feb 2013, 15:38

diena tik karta miegam, o koses as ir duodu, nes manau sveika. Ir mums suaugusiam nors viena kose per diena reiketu valgyti, bet ......
Del miego tai bijau prasikalbet, bet labai dziaugiuos. pvz. vakar uzmigom 11val. ryte kai tetis kelesi i darba ir ji pusvalandi pabudravo (6,30 ryte), bet nieko nedaviau pati snuduriavau ir kai tetis uzmigo, mes abi uzmigom ir atsikelem 11 ryto. Aisku pietu ji namie miega tik apie 1 val, lauke ilgiau ismiega. o musu obuoliu nevalgo jau, matyt atsivalge 😀 bet tas pirktas tyreles ar pacios virta obuoliu kose valgo.

31. Jan 2013, 23:57

Kas del vaisiu maniske beveik visus valgo kiek esu dawus bet kabiausiai megsta mandarinus.apelsinus ir obolius

31. Jan 2013, 23:54

Oho kiek daug miega.tai jau ir jus galit issimiegot.bet retas vaikas manau kad tiek ismiegotu. Na nera lsikas i laika bet seip esu ivedus toki rezima kad zinotu kaip kas turi but ir pan. O jus miegat dar 2 kartus?ddel tauku tai mum patare waistineje tuos pirkt.va siandien daviau vistienos su ryziais tai nemazai suvalge.ji isvis ziuriu nebenori kosiu nors as vistiek dar duodu.nes manau reikia tokiam mazyliui

31. Jan 2013, 18:54

Sveiki, kaip Jus pagal laika gyvenat 😀. Musu diena priklauso nuo to kada keliames 10-11 ar puse 12 😀. Aisku taip ir uzmiega 10 ar 11 ar apie 12 😀. Pietu miegas ir ivairiai. o zuvu taukus geriam lyzi ir be priedu, nes sako tuose prieduose sintetikos prideta. Nezinau, bet musu su darzoviu kosyte pietums sugeria nelabai skaniai, bet ir labai nepriestarauja. VAlgom 3 koses per diena ir kazkokios varzkytes, jogurta ar kazka is indelio vaisiu. uzkandziai ir ivairus. Duodu nuo savo stalo tai ka bunu virus kas tiktu ir jai. viriau siandien zirniu sriuba, tai pipiru nedejau ir daviau ir jai su sviestuku ir grietine. Pieno visai nenori, o kefyro kartais pagere. Siaip tik vandeni pagrinde gere arbatas ir nelabai. Nors antra diena darau arbata su citrina, imbieru ir medum, nu tai jau daug gere, nes saldu 😀. Duodam greifurto, kivio, mandarino, valgo.

31. Jan 2013, 14:00

Ane.jetau pe mazai as cia visko duodu reiskiasi. Zodziu musu mergytes meniu yra toks: 9val pienukas 240ml. 10val-kiausiniene ar tai kruopu koses. poto seip koks uzkandis ar tai ryziu trapuciai,ar seip vafliukai, poto 12val pamiegot .13.00 val valgo darzoviu kose su mesyte. poto aisku po kiek laiko vel kazka uzkandziauja. 16.00val.eina pamiegot atsikelia 18.00 ir tada valgo ar tai ryziu kose ar tai makaronus,grikius. ir poto 🤓9 val uzkandis tai jogurtas,varske,vaisiai. na ir 10.30 einam miegucio ir pries tai isgeriam 240ml pienuko... kaip sakot ,reiketu vaikui jau kazka kita duoti? o zuvu taukus duodu citrinu skonio.na va dabar irgi padaviau tai isgere ir nieko. seip vaistineje kai klausiau sake vaikai sito nesislyksi taip kaip kitus

31. Jan 2013, 13:03

Tai bent aš kai gaminu kone visur eina daržovės, bent tos tradicinės - bulvė, morka, svogūnas. Bet dažnai kopūstas, cukinija, paprika irgi įeina. Aš morkas pirmą kartą patarkuosiu, tai paprastai per smulkią sutarkuosiu tarką ir viskas, taip galės valgyt, aišku jei norės. Čia toks kaip užkandis gausis prieš vakarinę košytę. O prieš miegelį aš irgi duodu jogurto ar varškytės, bet jau nebelabai nori valgyt 😃 O kokius žuvų taukus duodi? Natūralaus skonio ar ne? Šiandien daviau su aukšteliu natūralaus skonio tai vos neapsivėmė vaikas ☹

31. Jan 2013, 11:43

Na kaip. as gadangi darau maista mum tai tik vakarienei kai vyras is darbo grysta,buna kad pradedu daryt tik 6 val o ji 6 val jau turi valgyti,tai nebuna ko duoti tai turiu daryti jai atskirai.. o kaip cia sakai pavakariam duodi tarkuociu morkyciu,tik tai juos ar juos su kazkuom darai? na pvz siandiena ryte tai 10 val as daviau ,,kiausiniene,, poto pietus bus darzoves su mesyte ,o poto vakarienei 6 val tikriausiai duosiu vistienos virtos su ryziais,nes zadu daryti,tikiuos valgys,nesu davusi. o vat 8 -9val duodu tai varskyte,tai jogurta,vaisiu. o i tarpus tai to tai to ,,pagriausti,, . Mum daktare sake kad pietus tai turi buti darzoves su betkokia mesyte,bet kad butu darzoves...

31. Jan 2013, 07:36

Aš kadangi duodu jau nuo stalo maistelį, kartais tik daržovienes su mėsyte, tai dažniausiai tą patį valgo ir pietum ir pavakariam. Bet bet kuriuo atveju vakarienei, na apie 1🤓19 val. duodu virtų varškėtukų, kartais keptų, varškės apkepą arba paprastas kruopų košytes, va jų nedaug valgo tai stengiuos vis paduot. Arba pieniška sriubytė, va ją tai labai mėgsta. O kodėl dar nepereidinėji prie bendro stalo? Man tai ne vienas gydytojas, net ligoninėj kai gulėjom sakė, kad jau nuo 11 mėn galima pradėt pratint, o nuo metų bendrą maistą valgyt vengiant keptų (nors aš karbonadą duodu, o ir jo suvalgo gerą trečdalį, labai mėgsta su daržovėm), aštrių, sūrių. Bet aš prie jo prisitaikau ir valgom. Va šiandien pietum balandėliai, pavakariam duosiu tarkuotų morkyčių, o vakarienei kukurūzų košė su morkomis virta, šita man net pačiai skanu 😀 O ką tu šiaip duodi paprastai pavakariam, vakarienei? Gal kažką, ko aš neduodu, nes idėjų labai reikėtų, jau patiem atsibodo tas pats maistelis 😀

30. Jan 2013, 23:10

Hm.na reikes pamegint gal patiks. O ka valgot vakarienei.ir pavakariams.as jau nebeisgalvoju ka jai dar paduot. Pietus tai vskas aisku.darzoves su mesyte.tai su vistiena.tai kalakutiena.zuvim.liezuviu.bet js labai jau brangus.o vat ka vakarienei beduot skanaus

30. Jan 2013, 22:05

Tai taip, jei maniškis reikalautų tai irgi duočiau, bet pamačiau, kad yra proga. Aš jam net nerodydavau mišinuko ar buteliuko, jei pamatytų aišku norėtų. Na gal dabar jau ne. O blynus paprastai kepu, miltinius, tik aš visada įtarkuoju banano, obuolio, arba varškytės įdedu, kiaušinio, pienuko ir miltų. Valgo su trintom šaldytom braškėm, mmm kaip jam skanu, čia tokis sekmadienio tradiciją darom. Mes tai visai mėgstam kartais blynus. Esu davusi ir lietinio su įdaru, irgi patiko 😀

30. Jan 2013, 12:23

aaa.na jo jei atsisako tai tada gerai,o mano mazyle tik pamato pienuka ir viskas,saukia kad nori jo.😀) Bet truputi veliau bandysim pereiti prie paprasto karves virinto pienuko. nu va as tai toki kaip kiausiniene,na zodziu isplaktas kiausinis su trupuciu pienuko ir kai kepu pastoviai maisau,kad gabaleliais gautusi. kartais pirktine kose,jei nebunu nieko pasidariusi..tai neisgalvoju ka dar galeciau rytais duoti ,kad kas jei patiktu. o blynus tai cia kokius duodi?dar nesu davus blynu as jai,gal delto kad pati ju nedarau😀

29. Jan 2013, 23:49

Aš norėjau nutraukti naktinį maitinimą, ir pamačiau, kad vakare jau nebelabai noriai geria, iki 100 ml max tesuvalgydavo. Tai nusprendžiau, kad tai yra proga iš viso atsisakyti mišinuko, nes ir gydytojai patvoirtino, kad nuo metų laiko jau nebebūtinas mišinukas. Valgom taip pieno produktus, o pieno daviau kartą, bet iš puoduko, tai negėrė 😃 Mano galva mišinukas tikrai nėra labai geras dalykėlis, aišku, kai reikia tai reikia, bet jei jau nebebūtina tai kam jį kišti. Geriau paprastas pienas arba pieno produktai. Be to taip nuo naktinio valgymo buvo lengviau atprast, keldavosi du kartus pienuko, o dabar vandenuko gana 😀 O pusryčiam tai KARTAis avižų košytę, bet jau labai nenoriai valgo arba visai nevalgo, arba sumuštiniai, nes vienu metu labai ant jų perėjęs buvo, bet po kelių rytų jau jų nebenori. Šeštadieniais ryte visada kiaušinienė arba omletas, o sekmadienį ryte visada blynai, čia jau tokią bandom kurt šeimo tradiciją 😀 O ką tu duodi?

29. Jan 2013, 21:26

Oho o kodel nebeduodi misinuko..as tai nezinau nemanau kad dar greit jy nutrauksiu.gi vaikuciui norisi dar pienuko.as ir ryte ir pries miega duodu. .na as tik zadu nuo kokiu metuku ir 3men gal.pradeti duoti karves piena.. as duodu zuvies taukus,bet manoji tai geria paprastai is sauksciuko... o ka tu pusryciams duodi?

29. Jan 2013, 17:29

O mūsų vyrukas jau vaikiškų košyčių visai nebevalgo, tik mūsų maistą, o ypač valgo vaisius, visus ir daug. Ai bet nemanau, kad kažkas blogo, kaip tik viduriai labai susitvarkė, visada būdavo kieti, o nuo vaisių labai suminkštėjo 😀 Be to praeis greitai tas vaisių valgymas, nes jau kai kurių nebenori 😀 Mes visiškai atsisakėm mišinuko, nutraukiau naktinį maitinimą ir mišinuko nebeduodu, jau tuo mėnuo bus. Vakare prieš miegelį duodu jogurtuko, varškytės, kefyro.

Mums šlapimo tyrimą darė tik kai ligoninėj gulėjom, daugiau niekada. Beje, o jus dar vit. D geriat ar žuvų taukus? Mums nuo metų sakė žuvų taukus duot, bet jie natūralaus skonio, tai tikrai negertų paprastai, kartais ant batono užteptą suvalgo, arba į kokią košytę įpylu, bet juo jų iš karto skonis žuvies 😃

24. Jan 2013, 23:44

nunesiau tai daktare sako tiks ir popietinis slapimas ziuresim atsakymus dabar

24. Jan 2013, 18:08

Sveikos mamytės, visas, kurios naudojasi facebook kviečiu apsilankyti puslapiuke, kuriame pilna nertų smulkmenų jūsų mažiesiems, kaip tik dabar vyksta konkursas, kuriame gali dalyvauti visi. Nepraleiskit puikios progos papuošti savo mažuosius. http://www.facebook.com/pages/-Nerta-Pasak%C4%97l%C4%97-/375252029215165?ref=hl

24. Jan 2013, 12:15

Nea,ten kiek zinau jei neklystu teisingiau tai iki 17val. hmm o niekas nera nesusios ne rytinio ar nieko nesake daktare,as bandysiu nest ne rytini,nes man rytini net neiseitu paimt nes nezinau kada ji padaro,nes ji buna kad atsikelia ir 6 val. bet vel uzmiega tai nekelsi vaiko kad padarytu nes nebeitu uzmigdyt jos. 😀 kaip jus darot?

24. Jan 2013, 11:07

Seip reiketu rytinio,pagal viska.Po padarymo geriausias 2 val.Visada diena priima slapimo tyrimus?Nes pas mus lyg iki13 val nebent exstra.
Sunui,tai pavyko i buteliuka padaryti,o kai dukrai reikejo,tai is puoduko pyliau.

23. Jan 2013, 23:48

Soriukas uz klaidas .is tel rasau😀

23. Jan 2013, 23:47

Klsusykit o jus ksi neset slspima tai ar rytini meset. Mum tai mum papradta o musu mergytei nespesiu psgsut rytinio.ar galima jri as is puoduooduko paimsiu tik pi pietu nes mum tik 3 val.tereikia pas daktaro.

21. Jan 2013, 18:40

mes puses metu nesem, +tai dabar nereikejo.

21. Jan 2013, 11:13

mm..na as dabar kai ruosiausi tam baliukui tai net nebeviriau kosiu nebuvo laiko,tai daviau pirktines koses ,ir ziuriu ji jas daug geriau valgo nei kur as verdu. dabar vat ka naujo daviau tai desreliu,kur yra be jokiu E ir su 90proc mesos,tai gan skaniai valgo,labai megsta misraines kur pasidarom ,kur yra visko-prieskoniu ir pan.tai jo valgo tas 😀) vat sia savaite vaziuosim pas daktare nes metuku amziaus jau reikia apsilankyti ,sake atsinesti slapimo.jum reikejo?

20. Jan 2013, 21:48

PAbandziau siandien kiausiniene 😀 neliko suzaveta, suvalge ta kiausini, bet zaizdama. siaip duodu jai virtas koses dar, bet daug po truputi ir nuo savo stalo. kad dar gerai nekramto tai ir skrandukui nelabai ir lieka neprivalgiaus, kai jos kosiu nepasiulau 😀

19. Jan 2013, 20:32

Na va atsventeme mes jau su 13 zmoniu,buvo viskas super,su visokiais zaidimais ir pan.. idomesnio kazko neduodu ,viska tasptas,tik dar kad jau daugka duodu ka patys valgome tik po aisku nedaug.. o sunybiu labai nedaro musiske,na apart kad daro man "tvarka,, namuose.o ka jusu valgo idomesnio?

19. Jan 2013, 13:10

Sveikos mamytes 😀 kaip jauciames sulauke pirmu metuku? ka idomesnio duodate valgyti ? kokiu sunybiu pridaro jusu turteliai? 😀

17. Jan 2013, 22:07

Aciu, musu kaip tik vakar ir buvo gimtadienis, jus uz mus tik diena vyresnes 😉

16. Jan 2013, 11:01

Solvyte-aciu,jus irgi ar su artejanciu gimtadieniu,ar praejusiu jau? na kad ne,paeina vis didesnius atstumus pati bet kad va dar grinai vaiksciotu tai ne,pasibijo vis dar kazko.

15. Jan 2013, 16:08

Laba diena, gerbiamos mamytes! AS esu studente ir mano baigiamojo darbo tema - MOTINU ZINIOS AOIE PAPILDOMA KUDIKIU MAITINIMA. Man reikia apklausti mamas, kurios augina vaikeliu nuo metu iki mazdaug 18 men (+/- men.) Buciau labai dekinga, jeigu sutiktumete man padeti.

Jeigu atsiras norinciu uzpildyti mano anonimine anketa, parasykite prasau man i el. pasta ir as jums ja atsiusiu.
Stai mano kontaktai - Lesalin@mail.ru

15. Jan 2013, 14:30

Swelnutee, sveikinam su pirmuoju gimtadieniu, aukit didelės ir sveikos 😉 Gal dukrytė tėveliams padovanojo vaikščiojimą ta proga? 😉

1 2 3 4 5 6 7 ... 37