2012 sausio mėnesio drakoniukai

28. Feb, 03:07

Sveikos mamytes :) kaip jusu mazyliai laikosi?:) kaip jauciates po gimdymo?:)

14. Feb 2013, 10:14

matot musu pirmas vaikas nekalbejo iki 3 metu, tai turbut bijau kad sitai tas pats nebutu, todel malu ir malu as jai savo liezuviu. vakare juodai nesinori nieko 😀. mes atrode 9 jau tuoj eisim, bet kol normaliai vaiksciot pradejo ir 11 atejo. dabar pastebejau jau ir ATBULINE ISMOKO EIT. nuo lovu nulipa lengvai, bet tik ant vienos lovos uzlipa, kitur dar per maza ugiu 😀.

13. Feb 2013, 22:35

Na nezinau ar as perdaug perdedu.bet tavo nors snekejo dabar tik vaikas nutyree psilset o manoji iswis nesnekejo.na kai dar buna vienas vaikas tai jo tikiu kad daduoda. Nezinau reikes dar su mazyles daktare pasitart. Seip musu trumpas pasaitelis yra.sako kad galim operacija daryt bet dabar kai dar tiek teina zodziu istart nemanau kad liezuvukas trukdo. .. Na o vaiksciot ismoko kai buvo kazkur 1m.ir 1savaiteles.nors pamenu galvojau kad prades 10-11men.nes tiek betrukdawo

13. Feb 2013, 21:52

O geras kiek daug jau turit dantukų! Mes 8 dar neišsiauginam, apie krūminius net negalvojam 😀 Dėl kalbėjimo tai žinok dabar mūsiškis iš viso tik ba ba tesako ir rodo. Na miau dar suprast eina, o taip užėjo tylos periodas. Bet aš kažkaip nepergyvenu, berniukai ir taip vėliau pradeda kalbėt, bet mano nuomone pas Nera76 didelę reikšmę mergaitės tobulėjime turi vyresnis vaikas šeimoje. Juk turi ko siekt mažylis, be to kai vaikas namuose tiek veiksmo, kalbėjimo būna. O kai pirmas vaikas namuose na juk tėvai ištisai negali kalbėt, kad ir kaip norėtų, ypač jei tėvai mažiau kalbantys. Nežinau mano tokia nuomonė. Tiesa, swelnutee, kada vaikščiot pradėjot? Kažkaip nepasigyrei...

13. Feb 2013, 21:36

Nezinau ar cia reikia pasitarti su logopede,nes na visai atrodo nieko nesako. suprast ka pasakai atrodo supranta,kaip kad kur tetis,kur au au,kur suniukas,kur nosyte ir kt. tai viska parodo bet va kad pati pasakytu kazka nu nieko,viskas jei yra-teati. 😀 ☹ geras matai jau ir tiiek sneka,-2 zodzius jau pasako . hmm nezinau net kodel cia musu taip,kieno paklausiu visi sako viskas gerai yra,ismoks tas vaikas bet paciiai atrodo per mazai sneka..

13. Feb 2013, 21:29

aha su logopede del kalbos. radau parasyta kad iki 1,5 metu turi vaikas tarti 3-6 zodzius. bet reik daug su jais kalbet ir nuo 1,5 metu jie prabyla nuo 10 iki 20 zodziu, taip kad stenkis leist jam kalbet, ne pati uz ji viska pasakyk ir aisku labai dauk snekek su maziuku tada ir jis prades kalbet. ooo kiek daug dantuku jau. Ilstiniai sako sunkiau uz kruminius dygsta ir temperatura buna aukstesne. Musu tai istisai kas cia i viska klausia 😀 ir smagu ir kartais jau pavargsti jai aiksint. neseniai buvo zeeekkk, bet dabar jau neliko.

13. Feb 2013, 20:31

Mes visus kruminius turim,isskyrus tuos paskutinius galinius kurie dygsta daug veliau. dabar betrukta mum iltiniu, zodziu isviso dabar turime 12 dantuku. 😀 nezinau man tik keista kodel mano pupa tiek mazai sneka,jei viskas yra tete. ka jusu mazyliai moka?seip kai snekejau su neurologe,tai atrodo viskas gerai yra,bet su kalbejimu pala reikia kalbet su logopede jei neklystu,ar as kazka maisau ? ;D

13. Feb 2013, 17:11

Galvojau ir as jau apie soskes atemima, bet sakiau paliksiu iki pusantru metuku. O kruminius jau turit? nes mes jau du kruminius turim 😀 laukiam ir kitam sone 😀. o su puodu mes vis nedraugauam. kiek sodinu tai nieko, bet nulipa ir pasislepus padaro 😀. supranta jie viska gudruciai 😀 tik nereik ju taip nuvertint.
visai negaliu prisest, tik prisedu prie kompiuterio atlekus ir jai matai freik paspaudyt 😀

13. Feb 2013, 16:01

Na jo.Na musu mergytei ir taip`patinka ant jo sedeti,kartais atnesa pati,rodo,pasodii bet nedaro,tik kad pasedeti 😀)) va musu mergyte arba apsirgo arba dantukai kalti,turim temp.38.5 ☹(( manatrodo dantukai bus kalti,nes iltinukai baltuoja-smegeneles .

13. Feb 2013, 15:18

Aš jo irgi neverčiu su tuo sysiojimu. Žinok būdavo padaro į kelnes, bala didžiausia, aš susinervinu iki negalėjimo, vaikas aišku jaučia, verkt pradeda, bet juk jis nekaltas, jam dar anksti. Va pasikeitė požiūris belenkaip ir visiškai nepykstu, o ramiai išvalau, išplaunu. Be pampio laikau per dieną, nes berniukams jie nėra gerai, aš visada keisdavau pampius vos pasisioja, tai įsivaizduok kiek mums jų reikėdavo 7-8 per para minimum. O dar kai pavyksta sugaudyt sysiukus visai smagu, ir vaikui sveikiau, ir pinigėlių mažiau išsileidžia 😀 Aš kiek skaičiau apie 1.5 m pradeda suprasti kas tas puodukas ir ką jame reik daryt, tai kažkaip aš nusiteikusi per vasarą užsiimt rimtai ir išmokt naudotis puoduku, o iki tol žaisim. Be to mes ant puoduko skaitom, vartom knygutes tai mažiui net patinka, būna pats atneša puoduką ir prašo sodint, vartyt knygutę, ir labai dažnai po tokių atnešimų jis ir padaro į puoduką. Man tai čia grynai žaidimas, bet tos dienos tokios vienodos, tai va nauja veikla namuose 😀

13. Feb 2013, 11:35

Tu matai kaip jusu vaikeliai.musu mergyte atsilieka tokiu mastymu,nera tokia protinga. na nezinau,kiti vaikai isvis labai ilgai ciulpa soske ir nieko niekad nera buve.cia siais laikais wiska sureiksmina perdaug. as tai 2 kart dedu ir abuy kart padare.bet ldar niekad nesu palikus be pamperso.dar maniske nesupranta kad negali ten daryt bet as jos dar neskubinu. kaiptik rode laidele apie tai,sako kad vaikas tik 2 metu jau grinai supranta kad reikia i puoduka daryt,anksciau net nedet nenerwot nei sawes nei vaiko,na bet mes po 2 kart atsisedame.

13. Feb 2013, 10:10

Aš sakau, ir man baisu kiek jis daug tų vaisių nori 😃 Tai garantuotai todėl nebenori košyčių. Reikės pradėt slėpti tuos vaisius, nors jis greit perpranta kur padėta. Šaldytuve žino, kad yra sūreliai, tai prieina ir bando atidaryt, net klaupiasi prieš jį, kad tik kas įleistų 😃 Dėl soskytės, tai aš irgi jau pradėjau mąstyt, kad nereikia skubint reikalų. Šiaip sako, kad iki metukų reikėtų su ja atsisveikinti, bet mums užmiegant ji būtina yra. Gal labai sąkandžiui nepakenks, juk ne ištisai ją čiulpia. Pamtysiu, kad jau pasirengęs, tada ir bandysim su ja atsisveikint. Kaip su puoduku jums reikalai? Mes stengiamės dieną be pampių būt, pats nesiprašo, bet aš vis pasodinu ir pagaunam. Aišku būna ir avarijų, būna dienų kai ištisai tik į kelnes, tai kai visas susisioja tada jau dedu pampį. Bet šiaip jau po dienos miegelio, po lauko žiūriu vis sausas pampis būna, o kai pasodinu tai ir padaro iš karto. Bet kaip jam užeina, sakau kartais jam smagiau į kelnytes 😃

12. Feb 2013, 23:48

Oho kiek vaisiu suvalgo.cia kiekviena diena taip? As tik mandarina.oboli.apelsina.esu jau biski davus kivio.vynogiu.o sausainiu nematau jose nieko blogo aisku ziurint kokius. As siandiena isviriau varsketuku tai mazoji nelabai norejo kad ir su padaziuku buvo.daviau i rankytes tai mete salin tai reikejo paciai ar smulkiai sugnaibyt ar biski pakramtyt kad ji valgytu:/ o kodel jus norit jau atsisweikint su soske .as manau jei vaikas nori tai kam uzdraust,gi dar mazylis yra,aisku jei tarkim iki kokiu 3m.vaikas dar noretu tai jau nekas bet dabar kai dar mazas-a .as uz tokia nuomone.nors ir maniske niekad tutes nenorejo

12. Feb 2013, 23:10

Svarbu tėvam patiko, nenuėjo pastangos šuniui ant uodegos 😃 Oi aš kažkaip apie džiovintus vaisius nepagalvojau, reikės duot ir man jų, nes aš sausainiais irgi nesižaviu ir džiaugiuos, kad jis mielu noru vaisius valgo, tai dažną dieną net negauna nieko skanaus. O kiek panašiai vaisių suvalgo per dieną jusiškiai? Mano tai panašiai gerą saują vynuogių, bananą (ne visada visą, kartais puse tik), mandarinų pora, pomelo kelios skiltelės. Arba vietoj mandarino ar pomelo obuolys, kriaušė. Na manau nemažai kaip tokiam vaikui...

Swelnutee, aišku jei jūsų džiaugsmelis naktį nevalgydavo tai jums visai kitaip. Man nuo naktinio kai reikėjo atpratint buvo paprasčiau visai nebeduoti, nes jau nebelabi ir norėjo...

Nera76, kada galvojat su soskyte atsisveikint? As net neisivaizduoju kaip bus be jos, nes uzmigt be jos neimanoma. Diena nereikia bet pries miega visada ☹

12. Feb 2013, 20:50

prisipazinsiu, bet sausainiu, visokiu dziuvesiu nelabai duodu. geriau duodu dziovintu slyvu, razinu, tas nekramcius ryja. Siandien blynus valge, bet nelabai stengiuos ju duoti. Viriau ana diena varsketuku, tai ...... tevai skaniai suvalge, abu vaikai neliko suzaveti ☹.

12. Feb 2013, 15:06

pati praso,kaip faina. musu isvis toli grazu manau kada prasys,nes atrodo kad ji galetu isvis nevalgyti ,atrodo uztektu jai ir kokiu vaisiu,sausainiu ir pan..

12. Feb 2013, 12:28

pO MANO PIENO JI JOKIO PIENO AR MISINIO NENORIU IR AS Nekisu. nakciai varskyte, jogurta ar kazkoki indeli pirktini vaisiu duodu. kartais vaisiu uztenka. nu ji pas mus pati praso kai jau nori valgyt. atsinesa seilinuka ir mam mam rekauja, nebandyk neduot 😀

11. Feb 2013, 23:42

Na musu naktimis vaikas galim sakyt ir taip niekad nesikeldavo valgyt.tai manau kad tas nieko neduotu jei tarkim nebeduociau. Jei vaikutis nori tai tegu.dar gi ji viiiisai mazyte.kaip as sakau.spirgiuks😃 buvom pas neurologe tai vaikuti apziurejo isklausinejo tai vskas gerai.ka turi moket ta moka.pas kardiologa irgi buvom tai irgi vskas gerai.

11. Feb 2013, 18:36

O žinok pas mus net nebenori mūsų maisto ☹ Šiandien nei guliašo su bulvių koše, nei žirnių sriubos nevalgė, nors anksčiau kapodavo... Nera76, o ka tu duodi vakarienei, pries miegeli jei misinio nebeduodi? Mes misinuko irgi nebegeriam ir labai del to dziaugiuos, vaikas daug ramiau nakti miega

11. Feb 2013, 15:21

Musu tai labai isranki pasidare,nebenori tu kosiu bet as vistiek duodu tai nors biski bet suvalgo,jei geriausia ka mes valgome tai jei yra tinkamas maistas jai valgyt tai ir duodu.o jei galim tik mes valgyt teveliai tai jei atskirai tada verdu..misinuka duodu NAN kuris yra nuo metuku laiko.pokolkas misinukas muusu mergytes yra laaaaaabai norimas,neisivaizduoju kaip butu be misinuko.

10. Feb 2013, 21:49

labas mamytes gal kas turit toki dirza,Raumenis treniruojantis diržas Vibro Shape professional,kaip jis veikia ?ar padieda rimtai numest svorio?

10. Feb 2013, 21:28

Sveikos, mes tai jokių papildų nenaudojam, gal vit C reikėtų pagert, bet... O dėl valgymo tai mūsų nesiskundžia svoriu, bet paskutiniu metu nori tik vaisių arba sūrelų, varškytės, jogurto. Košių jau nikaip nebegaliu įkišti. Mūsų maisto kažkiek suvalgo. Ir nežinau kaip elgtis, ar duoti tik tai ko nori, ar neduoti tol kol valgys normaliai...

10. Feb 2013, 15:24

misinuko jau nevalgom, juk jau dideli mes tuo klausimu 😀 o siaip tai valgo lyyg normaliai, ben negalim skustis 😀

09. Feb 2013, 23:15

Sveikos. Matau, kad sirguliuoja vaikuciai, sveikite. Mes aciu dievui nesergam tfu tfu tfu. Kazkaip vis laiko nera kada prisesti cia. Noriu pasiklausti jusu kaip jusu vaikuciai valgo? Maniskis kaip su dideliais kaprizais ir tik 3 kartus i diena (be misinuko). O misinukus duodat nuo 1 metu?

04. Feb 2013, 14:39

o kokius papildus duodi kai sergat???

03. Feb 2013, 11:17

NU musu didysis ketvirtadieni ir apsirgo, bet siandien jau sveiki, planuoju ryt i mokykla leist. sergam ir mes, tik stengemes greit pasveikt. koklas mazoji neserga tfu tfu tfu, nes cia kazdien gali nutikt 😀

02. Feb 2013, 21:39

Su didziuoju mes miegojom iki 3 ir tada jis isejo visai i atskira kambari. nu nesigailiu nieko. siandien jis jau net nenori pas mus i lova. va ir dingo musu mazasis turtelis, jau didelis tapo. taip bus ir su sita vistele. uzaugs ir nebus to mazo mielo leliuko. reik dziaugtis sia diena ir siuo maziuku zaisliuku 😀. Brolis ja graziuole arba vista vadina 😀 😀 nu tokia miela tokia miela 😀

02. Feb 2013, 20:09

Jau tikrai😀 patys istikro taip islepinam😀 bet ir aisku vaikutis jaucia siluma didesne kai salia miega ar mamyte ar tetukas. 😀

02. Feb 2013, 17:20

lepuneliai tie musu vaikai 😀 tik su tevais miega ramiai 😀

02. Feb 2013, 11:25

aa..musu miega ir lovoje pas mus ir poto i lova parsikeliu nakti,o tada geriau miega nesiblasko taip

02. Feb 2013, 09:12

Negaliu nevazinet, nes paciai salta 😀. o musu ir nakti pabunda ir ateina pas mus, kai uzmiega vel isnesam. nera taip uzmigo ir ryte atsikele, musu lovoje gal taip ir miegotu, bet nesam atgal i jos lova.

1 2 3 4 5 6 ... 37