Ar kompleksuojate dėl "vienišos mamos statuso"?

29. Jan, 12:38

..man kartais nesmagu,kai pabreziama kad as vienisa mama...nors nekompleksuoju....bet ir nera visiskai dzin :D kaip jus jauciates ir pan? :) idomu butu ta tema padiskutuot :) pagal statistika musu daugeja...kaip manot kas del to kaltas..ar kaltinat vaikuciu tevus,kad ne kartu augina lelius? :)

09. Feb 2012, 08:31

😃 renciuk o jei tu su kitu vyru leliuko susilauktum cia tik pavizdys ar jis ir jam sutiks elimentus moketi😃 nemanau😀gaus jiis ta saukima ir ateis i teisma nedings niekur😀o va man biski sunkiau i uzsieni isvaziavo saukimo nepasiemes😀pabego😃

09. Feb 2012, 00:11

O mano buves jau kalba,kad jam jau jokio skirtumo t.y. gali buti ir toliau su vedusio vyro statusu.Aisku nesupratau as jo pasakymo.Bet pasakiau,kad kovo menesi tikrai sulauks saukimo,nes daugiau tokios grandines nenoriu turet ant kaklo...

08. Feb 2012, 21:47

matyt kad😃 😃

08. Feb 2012, 18:17

😃 😃 😃 😃 Bartas, mudvi turbut nelabai patrauklios kad i musu pasimatymus neis 😃 nors as siandien taip ir neparasiau kad kvieciu i pasimatyma bet anksciau kalbejau tai sake neateis ☹ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ak kaip gaila 😃

08. Feb 2012, 17:36

giedra man ir teismas tik kovo saukimo ir nepasieme skyriau pasimatyma sake neis😃

08. Feb 2012, 10:08

😃👍

08. Feb 2012, 09:36

kira ir meeeeessss jeeeeeeeeega 😃 😃 😃 😃 👍 kazkaip siandien gera nuotaika nuo pat ryto, katik gavau laiska kad vasario 29 teismas 🎉 et surogatinis neatsiliepe i saukima, tai sakau gal paciai jai parasyti kad ta diena skiriu jam pasimatyma? 😃

08. Feb 2012, 00:08

nieko isgyvensi,as viena likau su sunum 4metu ir 2,5metuku dukra ir zinok nieko gyva,sveika esu ir puikiai gyvenu,niekad nieko ir niekieno neprasiau buvo laikas kai 5 metus dirbau per du darbus,i menesi turejau tik 2 dienas laisvas ir nieko 😀su antru vyru ir nepasiseke dar nescia budama likau viena ir dabar 3 auginu vaikucius dickiui 14m mazei 1m 2men ir esu paaaaati laaaaaimingiausia!😀

07. Feb 2012, 22:37

Na as dabar jam ja duodu,o anksciau tai neduodavau.Bet kai pradejo be perstojo svoris kristi ir sveikata pablogejo tai patare draugai ir gydytojai pasidalint ta atsakomybe ir su juo.Nes atseit nebepatemsiu jei taip toliau.Tai teko perlipti per save ir duot dantis sukandus,nors ir sunku buvo ir yra.Bet nieko nepadarysiu,nes paskui nenoriu,kad vaikas pyktu jog ribojau ju bendravima.Ateis laikas ir jis sukurs savo seima ir pamirs maniske.

07. Feb 2012, 15:32

siaubas,ziauru kai vyrai gaili pinigu vaiku islaikymui,siaip jis maziausiai turetu moketi 300lt,tik va kol neissiskyrusi ir vaiko gyvenamoji vieta nenustatyta tai as nerizikuociau jos jam net savatei duot,kad poto teisme nepanaudotu pries tave ir nebandytu jos sau prisiteisti.O laikas visas zaizdas uzgydis 😀

06. Feb 2012, 23:17

Ačiu mamytės už palaikymą.Sunku žinokit tvardytis,bet stengiuosi jau nekreipti dėmesio juk nieko nebepakeisiu,jis pasirinko šį gyvenimą, o man belieka padaryti tai ko jis nori - paleisti. Šiandien jis skambino ir prašė sumažinti elementus. Tai taip juokas suėme,kad net susijuokiau jam į ragelį. Aišku viskas pasimirš,bet...man reikia mokytis nekreipt dėmesio į viską,ką jis kalba,o sunku...

05. Feb 2012, 18:18

sveikos 😀ir as cia vel palaikoma jusu 😀giedra kira paskaicius jusu pasisemiau stiprybes😀mums teismas va kovo men bet musu "tetukas"uzsiprase teisme kad vaiko lankyma jam nustatytu va cia turesiu beda ir reikalaus kad teismas nustatytu lankyma kas tris menesius😃
kaip as sakau geriau viena nei su netinkamu vyru,rencius patikek viskas susitvarkys tik buk stipri😀

05. Feb 2012, 16:17

tik as ant tokio ilgo laiko tokios mazos dukrytes jam neduociau

05. Feb 2012, 16:15

labukas,Rencius nesi tu jokia nevykele!esi saunuole,kad stengiesi,man toks etapas kaip dabar pas tave jau praeityje,bet buvo lygiai taip pat,buk stipri ir nekreip demesio kaip sako duok durniui kelia...nebijok visai tu zodziu,kai sako,kad dukrytei geriau butu su juo jo draugei tikrai nereik tavo vaiko gali buti rami del to.man ir taip sakydavo,o dabar pats vyras su savaja nelabai nori tu vaiku,aisku jiem jau 14 ir 12metu,jie puikiai atsirinko kas ir kaip,o jo zmonai jaucia vaikai tik neapykanta ir puikiai viska supranta kas jiems gero linki,o tai draugei patikek lazda dar atsisuks,tokiom tikrai nesiseka.linkiu but stipriai🌷

05. Feb 2012, 11:38

Labukas mamytės.Aš čia skaitausi kaip naujokė,nors prisiregistravusi seniai,bet niekada nedrysau rašyti apie savo bedas.Nepratusi atvirauti. Bet kažkaip nutariau,kad reik keistis ir pasidalinti savo problemomis su kitomis mamomis,gal išeis tai man į naudą. Nes emociškai esu pavargusi ir dažnai jaučiuosi vieniša. Taigi trumpai apie mane. Esu mama,kuri viena augina mažą išdykėlę 2,5 metukų. Kovo mėnesį bus oficialios skyrybos su buvusiu vyru. Jis jau metai laiko gyvena su kita kuri buvo musu seimos draugė. Tad nepasisekė man išsaugoti šeimos. Aišku jis mažają pasiima pas save, rūpinasi ja ir aš nors tuo džiaugiuosi. Tačiau labai skaudu,kai jis mane žemina paskambines telefonu atseit aš esu netinkama mama mažajai,kad ja rupinasi jo draugė geriau nei aš. Ir pastoviai daro spaudima kad vaika atiduočiau jam,kad jai su juo butų geriau. Mane tokie žodžiai skaudina,aišku turėčiau nekreipti dėmesio,nes jis žino,kad dabar esu labai pažeidžiama,bet negaliu.Kiekvieną kartą nesusivaldau ir jį aprėkiu. Nors turėčiau priversti save nekreipti dėmesio, bet niekaip negaliu suprasti kodėl jis mane žemina.Juk jį paleidau ir leidžiu jam gyventi kaip jo draugė ir prašė. Aišku man sunku čia Kaune gyventi,nes reikia ir buta nuomoti ir dirbu tik už minimumą,bet aš stengiuosi pati kabintis,vis sau kartodama kad praeis žiema ir bus lengviau.Sunkiausia,kad pastoviai mažoji mano serga.Paeiname i darželi savaite ir 2-3 savaites sergame.Daug iseina ant vaistu,bet nieko nepadarysi,vistiek tikiuosi,kad imuninė sistema kadanors sustiprės.Aišku,jis pažadėjo mokėti man elementus po 400 lt/mėn.,bet būna ir taip kad ju negaunu.Atseit kai vaikas serga savaite būna pas mane,savaitę pas jį.Tai kai ji buna pas jį jis elementus atskaičiuoja ir būna kad gaunu tik 100lt/men.Bet nieko šiuo metu negaliu padaryti,nes skyrybos dar bus tik kovo mėn.Tad palieku jo sąžinei tuos elementus.Nežinau kaip emociškai save valdyti,kad vaikas nematytų manęs pastoviai verkiančios.Patarkit man!!!Aš net kompleksą jaučiu,kad esu vieniša mama ir laikau save nevykėle...

04. Feb 2012, 16:53

reik mest lauk 😀

04. Feb 2012, 13:33

tai mes prisirenkam visokiu geruliu😃

04. Feb 2012, 12:04

a va kame bites 😃 😃

03. Feb 2012, 23:25

ji cia kazkada rase vien augina dukryte,lyg prase rubeliu ar ko 😃

03. Feb 2012, 20:29

Kira kas ta Rasa Kaulinyte? turiu as ja fb bet nesuprantu kas ji tokia 😀
Pamliv!!!! sveikinimai didziausi 🌷🌷🌷🌷

03. Feb 2012, 16:48

sveikinam pamilv🌷 😀 mes augam gerai,o siaip viskas po senovej

pamliv pamliv 03. Feb 2012, 11:42

Sveikos, mamos 😀 Kaip gyvuojat? Kaip jusu stebuklai auga? As jau nebepriklausau jusu ratui ☹ Jau 4 menesiai musu gyvenime yra naujas TETIS 😀 Visi esam labai laimingi 😀

26. Jan 2012, 13:17

turetu tureti labai lakia fantazija kad tai galetu isivaizduot 😃 😃 😃 😃

26. Jan 2012, 12:45

😃 jau isivaizduoja lai,kad mes atsiklaupem 😃 😃

26. Jan 2012, 11:58

o zeinabas kaip as tavo zinute praleidau nesuprantu neuzmaciau :% jo jo sutvarkyt reik tuos diedus visus, pasaulio bambos matai 😃 😃 😃 😃 griuk negyvas, ant keliu klaupsimes kad griztu 😃 naivus kazkoki 😃

26. Jan 2012, 11:55

sveikos. tikrai visos ismirusios 😀 ir musu zymioji naujoke dingusi bijo pasirodyt 😃 😃 😃 😃
as tai kasdien cia ale niekas neatsiranda kas su manim bendrautu 😃
kaip jau kira matei keliausiu i paryziu tai jau laukiu nesulaukiu 😀
kaip tavo vaikuciai? gal susiradai koki vyruka? 😉

26. Jan 2012, 10:08

sveikutes,ko cia taip tuscia?kur visos prapuolet?kaip jum sekasi?kaip vaikuciai?😀

25. Jan 2012, 14:13

sveikos merginos,as vel prie jusu kaip jaunas menulis kaip randu laiko vis prisedu,juokiaus giedra ir tavo to surogatinio 😃 bet tikra teisybe jai nors truputi jiem parodai kad bijai tai tryps be gailescio,gerai mano amz.mociute sake vyrai tai jauciai jai neiisss tai subadys 😃 tikra tiesa bado kuom gali 😃 musu tata ir iskart, tu siokia tu toke,kaip pradejau rekt viska nuo sirdies,tai tik nutilo paskui isklauses move pro duris isedamas mesdamas man replika (anzmogi tu) as tik duris paskubom uzrakinau.O po dvieju dienu nusiramino atejo ir ramei viska prieme sake kad aisku ir taip tu savo pasiekei, bet vistiek sake tu manes kadanors paprasysi gyst,o tada gal as nebenoresiu,sakiau aciu man laaabai gerai ir taip.Jiem perdaug skaudu tas kad juos pazemini mes moterytes mokam nuryt kartais,o va jiem karunos neleidzia,visdelto kaip gerai kad kartais mes galim pabut tom karalienem 😉

07. Jan 2012, 21:28

Kira tu drasesne parasyk 😃 😃 😃 😃 😃 o kas mum jaunom ir netekejusiom 😃
Ausrinere 👍
kaip gyvenat merginos? 😀

07. Jan 2012, 19:39

tokia kaip naujoke tai tik mum visom pamoka,kad nereik aklai tiket

1 2 3 4 5 6 ... 23