Ar kompleksuojate dėl "vienišos mamos statuso"?

29. Jan, 12:38

..man kartais nesmagu,kai pabreziama kad as vienisa mama...nors nekompleksuoju....bet ir nera visiskai dzin :D kaip jus jauciates ir pan? :) idomu butu ta tema padiskutuot :) pagal statistika musu daugeja...kaip manot kas del to kaltas..ar kaltinat vaikuciu tevus,kad ne kartu augina lelius? :)

07. Jan 2012, 19:38

matyt nera ka naujokei parodyt 😃,nei krikstynu,nei veseles 😃reik gal tam jos vyrui parasyt ir paprasyt 😃 😃 😃

07. Jan 2012, 18:00

Tai zinoma as ir taisp sakau jei jau linkes link to tai jo niekas nebepakeis😀 anksciau ar veliau vistiek prie to links kad ir kiek keistusi😀

07. Jan 2012, 14:34

Kira matei naujoke fb prisijungus buvo siandien, bet nuotrauku neparode ☹

07. Jan 2012, 14:34

butent 😀 svarbu laiku suprasti kad nieko gero nesigaus, tada maziau sirdi skaudes ir kankintis reiks 😀

07. Jan 2012, 14:02

ir as tokios nuomones,kad jei karta taip elges tai tik kartosis ir ner ko du kart i tapati s... lipt😀

07. Jan 2012, 13:59

Tai zinoma.. visa laime, kad geranorirskai alimentus moka ir prasyt nereikia pats atveza i
kiekviena savaite ir su vaiku pabuna😀 noretu gal ir gryst, bet zinau koks yra tai manau ,kad nebeverta pradet is naujo😀

07. Jan 2012, 13:16

aisku kad maza cia beda, juolab kad vyro kaip ir nematei kartu kai buvot 😀 oi sazine tai reik pamirst 😉 🌷

07. Jan 2012, 12:26

😀

06. Jan 2012, 23:30

hm.. o kas belieka jei tokie dalykai darosi😀 aisku poto sunku buvo, neturejau vietos namie... Ir sazine griauze, bet dabar po 2men. tai kazkaip pagalvoju gal ir gerai padariau, nes matau kad puikiai ir be jo issiverciam😉

06. Jan 2012, 23:08

na tikrai esi stipruole😀

06. Jan 2012, 18:36

sveika, Ausrinere, na saunuole 😉 ne visos drista isvaryt vyra 😉 🌷

06. Jan 2012, 16:49

Sveikutes, na va as ir prisidesiu jei galiu ir jei priimsit... Paliko mus tevelis taip pat, ne kiek paliko o isvariau... pradejo rupet daugiau draugai nei as su suneliu.. pradejo gert ir nebepareit i namus nes tipo bijo girtas eit namo.. hm.. aisku sako myli ir mane ir vaika.. bet manau kad gerai padariau ji isvarydama lauk.. kaip manot jus?😀

04. Jan 2012, 19:39

beje mielosios su naujaisiais!!!!

04. Jan 2012, 19:37

sveikute mane prieme tai ir tave priimsim😀klok mintis ir pamastymus😀padiskutuosim.

03. Jan 2012, 14:14

sveika prisijungusi,mamyciukas12 😀papasakok apie save,is kur esi?

02. Jan 2012, 11:21

sveika 😀 na mes mielai priimam i savo kompanija visas kurios tik nori bendrauti 😀 tik tiek kad musu temele truputi apmirusi ☹ na papasakok savo istorija 😉

02. Jan 2012, 00:33

Sveikos mamytes! Esu taip pat vienisa mama. Ar primsit mane i savo kompanija? Zinau naujokes kartais buna skeptiskai priimtos bet tikiuosi mane suprasit. Kaip minejau esu vienisa. Auginu beveik 5 metu sunu,o vyra as palikau nes .... na cia jau kitos zinutes pradzia. 😀

20. Dec 2011, 22:01

kira tokiu yra ir nemazai tik kai kurios moterys mano kad be ju tikrai prazus,psihologiskai sugniuzdo jei pamato kad silpna,.

20. Dec 2011, 21:58

jojo ir man karta sake einu tau uzdirbt sakau ne man vaikui tai pasake jei ne jo ale pinigai tai as neisgyvenciau 😃 na man dar taip nera rase bet ka gali zinot 😀

20. Dec 2011, 12:54

nu ziauru,labai gaila,kad tokiu atsiranda ir ju labai daug,o kiek dar su tokiais ....moteru gyvena ir kencia pacios bei vaikus kankina

20. Dec 2011, 11:57

tai va cia jau seniai irodyta kai nervuojasi kazkas kalbet reik ramiai tai dar labiau nervas imt pradeda 😃 tegul pasinervuoja. man pareiske zinai ka? sako tau ka neuztenka pinigu ant preziku kad mane cia reketuoji. zinoma kas antras zodis buvo keiksmazodis bet as jau cia ju nerasysiu 😃😃 tai kai pasakiau kad pinigai skriti ne man o vaikui, ir kad ant preziku neuztenka kogero jam nes jau 4 vaikuciai, tai tada vel gavau zinute "ciulp tu mano sunss b*** kale 😃😃 komedija 😃

20. Dec 2011, 11:29

😀as ir taip nervuoju 😃 rasau ramiai be keiksmu ot nervuojasi 😀

20. Dec 2011, 11:04

bartas as sakau kad suo kuris loja nekanda, o gasdina tik tada kai mato kad nors siek tiek bijai. jei jis neturi kur det 1050 lt tai tegul darosi tuos tyrius cia jo reikalas, o man rasineja tokias zinutes, as atrasau viska graziai be keiksmu o tai ji dar labiau nervuoja. pasikartosiu dar karta, dejau as ant idiotu diedu 😃 pasaulis sukasi aplink mane, gasdint manes negalima, nes as gyvate nuodu turiu 😀
svarbiausia eit iskelus galva ir nesidairyt i tokius siuksles 😀 ka jie nori tegul ta daro 😀

20. Dec 2011, 10:54

grasino ir mergaite pasimt is darzo ir nesakyt kur,ir man bus blogai sake.o paskui vel normaliai sneka kad bendraut nori kad jo dukra.

20. Dec 2011, 10:52

o kad esu vienisa mama manau taip geriau nei gyventi su vyru neva del vaiku.kai esi nemylima koks gali but gyvenimas kartu juolab kad tuoktis noro nebuvo.giedra o zinai pas mane panasiai 6 metus vaikas jo buvo o dabar raso jau va kokia savaite kad vaikas ne jo kad as neva laisvo elgesio ir pati nezinau kas mano vaiko tevas kad dnr tyrimus darysis😀kazkaip keista reikalauja tyrimu,neva isitikint ar as nemeluoju nors kai vaikas gime tai ir pavarde dave ir po 3 metu elimentus sutiko moket .

20. Dec 2011, 10:47

sveikos o man dar iki siol sako kad su vaiku skiriu nors pats atvaziuoja i metus pora kartu ir matytis nedraudziu.

20. Dec 2011, 10:35

oi Kira zinok mane pakrauna tai kaip jis nervuojasi 😃😃 as gi zinau kad vistiek bus taip kaip noriu as 😃

19. Dec 2011, 08:35

sveikutes,nu eina sau koks supuvelis!stiprybes tau Giedra

18. Dec 2011, 11:30

sveikos 😀 atsirado vakar surogatinis 😀 isvadino mane kale ir ciulpike 😃 stoties ziurke 😀 sake prisidariau vaiku tai turiu sugebet juos ir islaikyt 😃 dar sake kad pasigaus mane ir sudauzys nes as neverta vaiksciot po sita zeme, tai sakiau kad nereiks nei gaudyt manes nes teisme susitiksim ir dar pati galesiu pranest jam data ir valanda kada gales mane dauzyt 😃 pisijuokiau as ten is jo vakar. maza to dar ir jo mergele rasinet man pradejo. mirk is juoko 😃

10. Dec 2011, 15:38

a aisku 😀

1 2 3 4 5 6 7 ... 23