Atpratinančios nuo MP

23. Jul, 11:45

sveikos mamytes gal jau kaikuros skaite kaip as vargau pirmosiom naktim susavo mazuoju kai norejau atpratinti nakti nuo mano pienelio man pirmaja nakti laabai truko na nezinau netik informacijos bet ir palaikimo tikuosi cia susirinks mamytes kurios zindo savo vakucius ir jau masto kad atejo laikas nutraukti tai pasidalins savo patirtimi ir galbut pagelbes kitoms :)

03. Nov 2012, 16:26

Aš labai noriu maitinti ir kol kas sekasi gerai 😀 Jūs jau dideli, bet prieš miegiuką matyt nori dar pasidžiaugti mamos pienuku 😀

03. Nov 2012, 13:24

mums jau 11 men tai dar nepilna men turiu kad visiskai atprastu na jau su dieniniu ir naktiniu maitinimu susitvarkem nebevalgo bet pries miegeli vakare tai tragedija klykia kol gauna pienelio...is buteliuko kad bent imtu tai galeciau ozzkos piena duoti bet ne negeria vakare tik is manes nori gal cia ir kaip nusiraminimas pries miegeli😀na ka kantrybes tik reikia o jums linkiu kuo ilgiau ismaitinti manau svarbiausia noras turi buti ir viskas gerai bus😀

03. Nov 2012, 11:12

Oi iki metukų man irgi būtų geriau, nes nuo 2 noriu į darželį leisti ir būt gerai, kad iki tada atprastų jau.

03. Nov 2012, 08:28

na manau mums jau pakaks noriu iki 1metuku😀

02. Nov 2012, 21:28

Matyt niekas nenori atpratint nuo mp 😀 Aš noriu kuo ilgiau išmaitinti, mums dar tik 2 mėnesiukai 😀

02. Nov 2012, 19:33

kaip cia tuscia..

24. Oct 2012, 17:00

aciu uz atsakymus😀

24. Oct 2012, 16:59

sveikos😀 jungiuosi prie jusu mamytes😀 mums siandiena suejo 11 menesiuku dar maitinu pati bet jau denomis nebeduodu tik pries einant megoti ir nakty keliasi po 2 3 kartus kol maitindavau dienomis tai naktim tik 1 2 kartus o dabar daugiau...ar cia sutapimas ar gal kad dienom nebemaitinu dabar jau noriu atpratinti ir nuo naktino maitinimo..skaiciau jusu komentarus ir viena mama rase kad sunkiausiai yra atpratinti nuo vakariniu ir naktiniu maitinimu tai gal prma rytais nebemaitinti ar kaip? gal galite patart noriu kad iki metuk jau vsiskai atsisakytume pienuko jeigu imanoma gal per mazas laikas menuo? nors visiskai diena nebevalgome jau gal kokias 3savaites ir net nepraso duodu daug arbatu ozkos pienuko

17. Sep 2012, 23:23

aciu feja uz patarima kai rasiau buvo man didelis stresas ir pienukas sumazejo bet po to vel gaminasi kazkaip. jau pradejome geri ir vandenuka ir net karvytes piena. o misinuku jau nebeduodu

17. Sep 2012, 23:20

ar normalu kad jau nebemaitinu o is krutines bega pienas ir kai paspaudzia vaikas skauda. jau nebemaitinu apie menesi nes turejau atrapinti savo maziuka nes turiu operuotis.prasau jusu patarkite man aciu

28. Jul 2012, 13:29

kaskaip neaiskiai tos nuorodos isikele siunciu dar kart http://i910.photobucket.com/albums/ac303/eldoret10/tommeefirstsip.png

28. Jul 2012, 13:27

Labuka siuliciau isbandyti situosTommee Tippee cap puodelius jie pritaikiti vaikam kurie buvo ilgai maitinami krutim jie tiesiok sunkiai traukias kaip ir krutis bent mano sunus tiko http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzJNIFX2Ce8N9YZF3n1T4RGUXWoTnfudeBsqf3IVc8sIeLRmWxmUtbpTqB

http://www.toysrus.co.uk/medias/sys_master/8609898403966640.jpg

o seip reikia apsisarvuoti kantrybe ir kisti ar buteliuka ar puodeli pastoviai po truputi ipras ir kaip sakoma jai nores gerti tikrai atsigers 😀 sekmes

25. Jul 2012, 00:05

labas vakaras man jau baigesi pienukas nezinau ka daryti misinuka negere bet ir vandenuko nei arbatytes nei sulcikiu nieko nebezinau ka daryti viska isbandziau ir buteliukus ir puodelio ir is saukstelio jau net nezinau . gal mamytes galite ka pasiulyti . mano suneliui bus tuoj astuoni menesiai
.

01. Mar 2012, 01:25

sorry kad nebuvau pasijungus taip ilgai mur gavai labai gera patarima is rytorasa kad tegul pabando migdyti vyras nes vaikutis neuzuos pienelio kvapo ir jam bus lengviau uzmikti dar vienas dalykas del atsikelinejimu pabandik perkelti i kita kambari ar bent toliau nuo savo lovos nes tada vel mazasis neuzuos pienelio ir lengviau miegos o del piktumo pirmoje eileje patikrink ar vaikeliui patogu ar isvedintas kambaris gal perkarsta ar per salta tiesiok paziurek kas ji gali trigdyti miego metu pasalinus tuos dalykus jai miegas netaps geresniu pabandik atsisesti su vyru ar draugu ir apmastyk ka vaikelis veike ka mate ta diena gal tu su vyru pikaisi gal per tv kaska baisau pamate ar nedaviai kasko ko jis labai norejo ar stipriai uzsigavo nes vaikas dar nemoka isleisti emociju ir jam per miega ir per riksma jas tiesiok lengviau isleisti o dar beto nakties metu neduok juoko vandenuko jokio maisto tesiok nueik ir pabuk su juo nes paskui gali atsitikti taip kad jis ipras kad tu jam nakti duodi pavalgyti ir nebemiegos tau normaliai as seniau visada idedavau i lovyte vandeniuko puodeli kai jis noredavo gerti tiesiok pasimdavo atsigerdavo ir toliau miegodavo bet nebuvo kad as nesiau tiesiok kai jis atsikele nakti nueini ji pakalbinu paklausiu kas nutiko jai nieko nesako ijungiu lopsine ir jis tiesiok toliau uzmiega o beto visalaika yra sunkiausia kad reikia atsisakyti mp nakti nes vaikuciui reikia pakeisti rutina o tai jiems nepatinka hmm... kasko sendien mano mintis sokineje mastau ar supratote ka norejau pasakyti 😃 jai iskilo klausimu butinai rasykite ir papsaokokit kaip jum sekasi as jum linkiu stiprybes ir kantrybes 😀

21. Feb 2012, 14:05

Tada nezinau, reiktu paklausti kas geriau nusimano 😉 Gal isaugs po truputi is to...

21. Feb 2012, 12:36

kad pamiega ji gerai,ir dvi ir buna trys valandas ir visada tas pats.

21. Feb 2012, 09:10

Na, maniskis dazniausiai buna nedamiegojes, jeigu piktas atsikelia. Kartais uzmiega ir pamiega dar, o kartais ne.

20. Feb 2012, 16:32

pas mane jis jau atsikelia piktas ir kad ir ant ranku pajemu prisiglaudziu vistiek verkia,kol pats nenurimsta niekas nepadieda, ir taip visalaika,mums jau 1,5 beveik ir per visa ta laika tik pora kart grazei atsikele

20. Feb 2012, 14:35

Kai as atpratinau nuo MP, tai pirmus vakarus vaika migde vyras (diena jau buvom atprate) , nes su manim klykdavo, o su vyru labai ramiai uzmigdavo ir nebuvo jokiu oziuku 😀 O kai nakti pabusdavo duodavau vandenuko arba arbateles. Bet paskui ir tu nebereikejo, nes labai greitai pradejo ismiegoti visa nakti. O jei atsikelia piktas, tai as neskubu iskarto jo judinti, paimu ant ranku pamyluoju, dar kartu pagulime kol pats jau nori keltis ir pradeda dometis aplinka 😀

16. Feb 2012, 19:59

Labukas. Mano sunuciui 1,4 na jau neuzilgo 1,5 bus. galvoju nutraukti maitinima bet niekaip nepavyksta,kaip tik eit miegot taip papulio reikia,dienos miegeliui jau atpratinau,ijungiu jo megstamus vaizdo klipus,dvi daineles ir miegam,pabunda ir iskart i asaras(na bet jis pas mane visada po pietu miego atsikelia piktas,visad verkia(su sia beda ir nezinau ka daryt)),o nakciai niekaip,dar uzmigdyt be papulio galiu,bet jis nakti keliasi kelis kart ir iesko papulio,ir taip kelis kart per nakti. net nezinau kaip ji atpratint nuo to. Cia buo patare zinduka vietoi papulio naktim duot,bet kad jis pas mane nuo mazu dienu jo nejeme tai ir dabar pratint butu tikrai nesamone. Gal galit patarti ka man daryt?

26. Jan 2012, 13:55

laba saulyt tau pirmoi vietoi reikia sumazinti dieniniu maitinimu tiesiok duok reciau paskui kai jau po kokio laiko atsisakysite dieninio maitinimo atsisakyti reikia ir rytinio maitinimo paskui atsisakyti reikia vakarinio pries miegeli maitinima ir kai jau vaikelis ismoks uzmikti be mp tada atsisakyti visiskai mp jai darysi viska isleto palaipsniui ir stenksiesi neskubeti tada ir pienelis palaipsniui mazes bet visas nutraukimas trunka kaskur menesi jai neskubi ir per ta laika reikia ivesti kaves piena darzoves vaisius kad vaikas butu aprupintas vitaminais ir pagrindine taisykle jai nusprendete kad tikrai jau baigete su mp tada nesitraukite atgal nes susnus verks prasys ir jai jus neistversite ir duosite pieneli kai vel nuspresite nutraukti jis reks dvigubai nes supras kad gali jis taip isirekietoti ir jam gali atroditi kad jus ji baudziate uz kaska jai vis neduosite o paskui persigalvosite tiesiok jei einate tuo keliu tai iki galo 😀 ir po truputi pieno sumazies o jai krutine skaudes uzsidekite salta dregna ranklosti jausmas neispaciu maloniausiu bet padeda 😀 jai iskils daugiau klausimu rasykit ir butinai papasokokit kaip jum sekasi 😀

15. Jan 2012, 14:43

Sveikos mamytes,cia raso mamyte,as turiu suneli kuriam 7men.ir palengva galvoju apie savo pienuka.noreciau kad jo butu maziau,nes pati planuoju ji maitinti tik iki metuku.ka reiketu man daryti?kaip sita isspresti? Aciu jums uz patarimus ir pasiulymus!!! Bandysiu jais pasinaudoti. 😀

14. Jan 2012, 23:48

na kaip neatsirado nauju mamyciu kuriom reikia pagalbos ar kurios ruosesi nutraukti MP

31. Dec 2011, 22:21

Su artėjančiais Naujaisiais metais visas ir visus🌷

31. Dec 2011, 15:50

Vilmut tiesio tu nepaiskinai ik galo o mes padarem klaidingas isvadas tiesiok pati perskaityk taip kad butum ne pati parasius o svetia tikrai dziauguos kad netaip supratau ir tikrai atsiprasau tave labai dziauguosi kad mazute susitaike su tuo kad nebegaus mp ir pagirtina kad su ja sneki ir aiskini taip ir reikia daryti kartais atrodo tokie jie mazi ka jie gali suprasti bet jie viska kuo puikiausiai supranta ir kartais net geriau nei mes 😀 geru Jum naujuju metu 😀

30. Dec 2011, 08:42

labas rytuka.mano dukryte jau visai atsisake pienuko ,pienukas dingo jo nebera is po vaistuku viskas praejo labai lengvai.dabar man dukrytes gazdinti nereikia ir as jos negazdinu tai buvo gal dvi naktis nes ji taip klykdavo ir saukdavo kad mama duok papa noriu nemniu😀nieks nepadedavo tai sakiau kad reikia miegoti ir papuko negalima.bet dabar kai ji glaudziasi prie papuko as jei pasakoju kad ji jau didele eina i darzeli pamperso nesideda ir papuko nereikia ir praeina paglosto ji mane apsikabina ir vel viskas ok😀na man tikrai gaila jei as jums pasirodziau tokia pabaisa bet tikrai as jos pastovei negazdinu😀

27. Dec 2011, 03:05

Tedi sveikinu jus su prabegusiomis sventimis ir labai dziauguosi uz jus kad skausmai praejo ir kad mazasis taip lengvai atsisake 😀 seimyna matyt vilmute nepagalvojo kokios gali buti pasekmes db svarbiausia ja palaikyti ir kad ji suprastu kad reikia kuo greiciau padeti pamirsti bauba vaikui o pasekmes isties gali buti nekokios gali isivistiti i nevalguma nemiega baime tamsos nes ganlvos kad baubas islys gali atsiliepti neisjart o po daug metu pvz pauuglysteje bet yra visa sitam ir sviesele tik reikia perrmusti vaikui baime ir iroditi kad jokio baubo nera ir jai greitai susigrieps jokiu pasekmiu nebus 😀 as to ir linkiu 😀

25. Dec 2011, 00:08

visu pirma visas su sventemis😀 pritariu, kad vaiko negalima gasdinti su jokiais baubais, netgi skaciau apie tai, kad kenkia vaikui tie gasdinimai.

24. Dec 2011, 16:31

Ačiū mums jau viskas gerai. Mažiukas susitaikė jau su praradimu, o man ir jau beveik nebeskauda. Dabar džiaugiamės vienas kitu ir ramiai laukiame švenčių. Sėkmės ir jums visoms ir mažiesiems angeliukams🤗🌷

1 2 3 4