Atpratinančios nuo MP

23. Jul, 11:45

sveikos mamytes gal jau kaikuros skaite kaip as vargau pirmosiom naktim susavo mazuoju kai norejau atpratinti nakti nuo mano pienelio man pirmaja nakti laabai truko na nezinau netik informacijos bet ir palaikimo tikuosi cia susirinks mamytes kurios zindo savo vakucius ir jau masto kad atejo laikas nutraukti tai pasidalins savo patirtimi ir galbut pagelbes kitoms :)

09. Aug 2011, 18:11

va visas arbatas ir vandenuka ir geriam is puoduko, nors labai sunkiai sekasi. Nakti visa val reiketu kol pamaitinciau. Karves pieno negeria isvis kiek susiraukia, beto mes jo ir nelabai kada galime gauti, nebent is parduotuves o parduotuvinis tai man ne labai jau koks atrodo tinkamas ...

09. Aug 2011, 17:59

sandraxa o bandei duoti podeli o ne buteliuka mano mazasis neime isvis buteliuko jam tik puodukai patinka ir siuliciau neduoti misinuko mat vistiek persoksi nuo vieno blogio ant kito prasys paskui misinuka o jai nori kad jis diena atsisakytu zinau puiku buda zinai vaistese buna tokie nagu lakai pipirinai butent vaikams kad negriaustu naguciu pasitepk spenelius ir kai paims kruti saky sio sugedo pieniuka neber ir jis pat atsisakys aisku db kol dantys dyksta nieko nekaeisk ben kolkas nes jam ir taip sunku 😀 stiprybes 😀 o beto dar jai duosi naktim misinuka tai mazasis nismiegos visos nakties ir reiks kaeltis daryti misinuka seimynele 03 o tau negeria karves pieniuko?

09. Aug 2011, 13:18

sweikutes😀 gal kas susidure su tokia probleme ir gali padeti. Mano dukrytei 1m 1men noriu atpratinti nuo mp bet ji atsisako pienuka gerti is buteliuko, o arbateles ir sultis geria is buteliuko

09. Aug 2011, 13:10

Vakar pagaliau pripazino buteliuka, koki 90 ml arbatos isgere. O anksciau buteliuko nepripazinoir nezinojo kam jis

09. Aug 2011, 13:08

feja suprantu teisingai kalbi ... bet kitas dalykas gaila vaiko, saves man visiskai negaila ir maziausiai galvoju kad su antru nestumu galiu pati issekti. Vaikas man svarbiau ... NA bet nesustosiu. O va kodel dienos maitinimu negaliu atsisakyti nes vaikui dabar dygsta dantukai ir ka beduodu ar kosyte ar darzoves ... viska spjauna lauk. Dengia burnyte ir sukasi. Jei neduodiu pienuko mano vaikas badaus. Va kaip sia dilema ispresti. Kaip sugundyti maistu. Anksciau problemu nebudavo ... O dygsta iltiniai dantukai.

09. Aug 2011, 13:05

kira saunu kad jus sauniai valgot jau nors dar valgot mp

09. Aug 2011, 12:57

labas seimyna o tu nenusileisk maziukui del lovos tiesiok dek adgal i lovyte ir kai vel lips vel paguldyk po tokio zaidimo mazdauk po 30 min uzmiks ir kita diena jis jau trumpiau lips o dar veliau mazylis tiesiok miegos savo lovoje mes db mokinames vieni uzmiskti nes mes jau ismokome uzmikti kai tevelis sale guli o jis savo lovoje tai db zaidziam su juo paguldai jis islipa is lovytes tada nieko nesakius pabrieziu nieko nesakius nes kalbos isblasko demesi guldai vel nu po 40 min uzmiegam vieni 😀 o beto seimyna ar tu duodi maista nuo bendro stalo? asmeniskai as duodu tik tai ka patis valgom mat kaip anglai sako kam varkti ir kaska virti specelaus jai maziukas gali valgyti viska ka ir tu aisku proto ribose esmeniskai as gaminu tik su natruraliomis zolemis ir nenaudoju jokiu chemikalu bei cheminiu prieskoniu ir nevalgome junk food tai kodel mazasi skriausti ir maitinti kitu maist? juk smagu valgyti tai ka valgo mama ir tetis 😀 sandraxa nezaisk sitaip su vaiku nes jis nesupranta kuo nusikalto jai nusprndi nebesigreziok nes kita karta jis reks dar baisiau bus didesne agonija mat zinos kad jau viena kart issireke as kaip ir sakiau daryk atvirksiai mano nuosirdus patarimas nes vaikui yra sunku miegoti be mp uztat reikia atimineti nuo dieninio paskui atimti ritini ir tik paskutiniu momentu atimti reikia naktini na bent pati pagalvok koks strsas vaikui atemi tai kas jam skaniausia ir dar nori kad miegotu visa nakti ismokti reikia po truputi nestresuojant vaiko ir beto pastjus labai sunku maitinti kiek skaiciau tai yra labai sudetetinga mat seip yra silpna ir pikina negera o maitinimas atema labai daug energijos ir kunas tiesiok gali persitmti duoti energija naujagimiau bei zindimui mano nuomane geriau nustok maitinti aisku cia tik mano nuomone

09. Aug 2011, 11:16

as,kad ir dar maitinu pati,bet,Feja zinok jau duodu ir jogurta,ir surio.pusryciam grudu kose,pietum darzoves su mesa,pavakariam,jogurtas,varskyte,vaisiai nu kazkas lengvo,o vakarienei vel grudine kose tik kitokia nei ryte,naktipieciam mp,nakti mp,ryte tik pabudus mp ir diena kada pati prasosi irgi dar duodu mp.beja mum 17d bus 9 men

09. Aug 2011, 10:58

sveikutes viena naktele ir as pabandziau neduoti papulio, tai vaikas kokias kancias demonstravo. Tiek ieskojo papulio, tai ir nat manes ranku veido, pagalves, pas teti .. Neranda verciasi ant sono ir tiek verkia vel iesko vel verciasi ar stojasi, kas cia dabar yra ... graudus vaizdas .... Bandziau vietoj papulio duoti misinuka, negeria poto virinta karves pienuka po jo isvis kiek supyko kiek raukesi kad neskanu ... Ex ir daviau papuka. Ejau pas daktare tartis ka daryti del maitinimo planuojant antra leliuka, tai sake svarbiausia naktiniu maitinimu atsisakyti, nes cia kaip iprotis, tokio amziaus vaikas turi visa nakti ismiegoti. O toliau per diena galiu duoti. KAi pastosiu ginekologe tures apziureti ir jei vaisiui nieko blogo nera galesiu ir toliau maitinti iki 20 savaites. 😀 ir paciai lengviau pasidare. Dar daug laiko gal ateis diena kai ir pati maziau prades noreti pienuko, juk sako kai pastoji skonis pienuko pasikeicia

09. Aug 2011, 01:08

sveikute. pazanga tikrai yra. pora naktu ismiegojo neatsikeles, o kas svarbiausia savo lovyteje😀 bet dabar vel budinejasi, nori pas mus i lova. tai zinai nusprendziau, kad paryciais po viena karteli duosiu papuka, tegul pasidziaugia😀 o paskui gal visam atpras ir nereikes to vieno karto😀 o tu feja ir apsiskaiciusi sita tema, saunuole, kad viska zinai ir duodi cia mums patarimu geru😀 as pusryciams duodu kokia nors kruopu kose. pietum kaip ir sakei tu darzoves su mesa. o vakarienei vel kokia kose arba nuo pietu kas lieka:p

08. Aug 2011, 13:32

semyna tikuosi mano patarimai pades netik mazyliui bet ir tau 😀 kaip tau sekasi ar jau pazanga yra?

08. Aug 2011, 13:31

sveikos as ir ir vel cia noriu pasidziaukti mano mazylis jau antra nakti ismiega neatsikeldamas as begalo didzuojuosi juo ir kira jai tau paciai nera sunku ir tai tau nesukelia jokiu nepatogumu tai maitink tol kol pajusi kad tikrai jau uztenka matai labai gerai mp yra vistimusi vaikai kurie geria mp jie geriau ir greiciau ismoksta naujus dalikus mat ju smeginys vystosi greiciau nes mp yra tokiu kokiu reikia vitaminu jam o atemus mp reikes labai gerai suderinti mytiba a va mamytes mes dar neaptareme kuo jusu mazylio mityba pasikeite ? asmeniskai mano mazasis pradejo daugiau valgyti kartais susidarau ispudi kad jis nuolat alkanas ir visada sako am am am (: ar zinote kad kai vaikui nutrauki mp jam reikia duoti stikline pieno (karves) surio gabaliuka ir maza jogurto induka tai atstos mp kalci o kaip su darzovemis? ar duodat pakankamai? per pietus reiketu kad vaikas gautu darzoviu bei mesytes o kas tada pusryciam? m? o gi anglai pataria duoti skrebuti patepta sviestu mat jie turi daug energijos ir kanors lengvo pvz jogurta bei aisku vaisiai 😀 na zodziu papasokokit kaip jusu maitinimo ciklas pasikete po nutraukimo nuo mp? 😀

03. Aug 2011, 23:33

aciu feja uz patarima😀

03. Aug 2011, 14:17

Matai matyt kaip kuriam vaikui. pvz mano bendradarbio zmona iki 2 metuku maitino ir per visus 2 metus ne karto nesirgo, aisk nedidele slogele turejo, bet jo jokiu nepatogumu nesukele. Mes pradzioje slogyte kas biske pasigaudavom o dabar tfu tfu tfu nuo pavasario ne karto neturejome jokiu bedu 😀

03. Aug 2011, 13:49

sveikutes,saunu,kad atsirado si temele,mano mazajai dar tik bus 9 men ir maitinu,bet manau,kad iki metu maitinsiu,o poto reiks baigt,nes manau veliau nedaug tos naudos is mp,nes broliene maitino iki 3 metu ir imuniteto tikrai neturi jos vaikas tik kuo didesnis vaikas tuo didesne jam trauma nebegauti mp

03. Aug 2011, 13:06

jai nusprendiai tai nebesigrezok nes mazasis nesupras kuo nusikalto kad velatimineji ir bus tik sunkiau tuo labiau jai jau yra rezultatas 😀

02. Aug 2011, 01:12

feja sutinku su tavim, as taip pat maitinau atpratindama kaip ir tu, tai geriausias variantas. jau atsisakeme pries miega pienuko, ir sianakt nereikejo duoti, uzteko paglostymu, ir beje iki puse astuoniu ismiegojo, nes nereikejo papuko😀 dar istikruju labai gaila nutraukti pienuka, noretusi maitinti, juk negaila vaikui. na bet pavargau ir mane tai pradejo erzinti...kartais dar pagalvoju o gal duoti, tegul valgo?😀 bet paskui ir vel kol atsipratinsiu....

01. Aug 2011, 12:39

taip pries miega tprasti nuo pienukobus mums sunkiausia. Juk nemokame net is buteliu kogerti ... o triju men man pavyko atpratinti nuo naktiniu tai soske iduodavau ir ramu,bet keldavausi po simta kart per nakti kol nebeatsikeldavo ... vaje taip lengva ir patogu maitinti ..pienukas visad salia. Tikiuosi tokiu isteriju nepatirsime.

01. Aug 2011, 12:05

labuka sandraxa tu nesitikek kad tovo mazoji ismiegos visa nakti ramiai taip buna lb retai ipac su tais vaikais kurie buvo matinami mp mano beriukas kelesi 3 kart per nakti buna visko iki isteriju ir tiesiok pakukciojimu mazaji paglostom paniunuojam ir toliau miegam tiesiok yra skirtumas kai tik atemem mp buvo isterijos didziules o db jau ramiau ir as esmeniskai dariau atvirksiai pirmoi eilei nustojom valgyti diena nes tada yra lengviausia nes mazajam gali pasiuliti atsigerti ar pavalgyti poto nutraukem rytini maitinima ir tik po menesio ar truputi daugiau tiksliai nepamenu kai mazasis jau puikiausiai prrabudavo diena tada atemem pries uzmigima naktes miegeliu bet dar valge naktimis kai ismoko uzmikti be pieniuko atemem ir nakties ir stai mes nevalgome mp mat kaikuriu specelistu nuomoone yra tokia kad vaikui yra sunkiausia atsisakyti pieniuko pries miega ir miego metu uztai reikia po truputi jule tikuosi pades ir atleis krutine😀

01. Aug 2011, 10:25

feja ne kaip tik planuoju nutraukti maitinima,nes kaip minejau planuoju leliuka, per sunku mano organizmui gali buti,nes per pirma nestuma galima sakyti kad visus 9 men pravemiau... O atsisakyti tai labai gaila, jei ne leliukoplanavimas tai dar ilgai maitinciau nes pienuko tai daug turiu,o geriame tiek nakti tiek diena po valgiu ir tarp ju. Va treciadieni mazajai metukai sueis ir nuo tos dienos pradesiu mazinti, pirmiausia reiketu kad nakti visa ismiegotu nevalgiusi o jei nakti nebemaitinsiu iskart maziau pienuko gaminsis. Be naktiniu maitinimu kai buvom triju men trukdavo pienuko, nes tada visa nakti ismiegodavo, okai pradejau vel naktim maitinti iskart pienukoper akis 😀

01. Aug 2011, 08:27

Tai aš ne po daug nusitraukinėju,tik truputį,ir labai retai.Feja,Ačiū,už patarimą,būtinai pabandysiu😉

01. Aug 2011, 02:58

labuka stai ir as vel grizau 😀 dziauguosi kad mamyciu padaugejo 😀 Jule kad krutines neskaudetu uzsidek salta kompresa tiesiok slape ranksluosti uzsidek o ja skaud delto kad matyt iskart atemi kruti ir pieno pr daug jai tu nusitraukinesi pieniukas toliau gaminsis gali pabandyti kelis kart nusitraukti ir po kiek laiko nusitraukima mazinti turetu padet o beto jai kompresas nepades isgerk paracitamolio kokio dar yra budas su medumi istepti krutis mebum ir uzdenkti bet man esmeniskai tai buvo nemalonu seimyna matai jai tu po truputuka mazinsi tikrai nereiks nusitraukineti mat kuo maziau maziukas valgys tuo ir pieniuko maziau bus o beto pasikartosiu jai nusitraukinesi bus tik sunkiau nes pieniukas toliau gaminsis mano mama sake jok prie rusio buvo roks mastimas tai ir baisiausiai skaudedavo ilgai uztrugdavo geriausi palaipsniui mazinti sandraxa labai dziauguosi uz tave kad tu tokia stipri ir esi uztikrinta toliau maitinti as savo mazaji ismaitinau iki 18 men ir tiesiok atejo laikas kai as nusprendziau kad noriu issimiegoti 😀 na gerai jau cia as prirasiau saldziu sapnu keliauju miegoti 😀

01. Aug 2011, 00:02

bet negalima laikyt pienuko krutyse, kad mastitas nesusidarytu. as kai baigsiu visam maitint, nusitraukinesiu.

31. Jul 2011, 21:31

Kažkiek nusitraukiu,kad ne taip skaudėtų,bet vistiek kietos ir skauda,kentėt kaip sakant galima😀

31. Jul 2011, 17:54

o tai pienuka nenusitrauki bent kiek? 😀

31. Jul 2011, 17:24

Sveikutės😀mano mergytei jau beveik 2metai,ir tik prieš 2dienas nutariau išvis atsisakyt maitinimo,nes rudenį grįžtu i darbą..Pradžioje verkė,prašė,bet apsiramindavo..apsiprato su tą mintim,kad aš nebeduosiu papulio..aišku krūtis labai skauda,nes jau per dvi dienas persipildė,bet keletas dienų ir bus lengviau😀

31. Jul 2011, 09:56

mano mazjai zu keliu dieneliu jau bus metukai,bet vis dar valgome pieneli. Valgome labai daznai tiekdiena tiek nakti.Ipratau prie tokio ritmo,jau nebera sunku. NA taip nereikia naktimis keltis nes didziaja nakties dali pramiega su mumis ir tevelisnet iprato buti kampe suspaustas😃 atvirai sakant nesu visiskai pasiruosusi psichologiskainumesti maitinima,nznau gaila dar ,,atitrukti" nuo vaiko ir vaikas jokionoro nerodo mesti si dziaugsma, bet su teveliu labai norime antro leliuko, tai reikia bandyti sio malonumo atsisakyti 😀 bet kazkaipneprisiruosiu, vis atidelioju, o verkimu ir viso kito bus daug,nes ir uozmiega tik su manimi ir tai papuli isikandusi ....

29. Jul 2011, 00:03

nieko tokio, svarbu sveikstat, feja😀 tau gerai, reiskia jau atpratinai😛

28. Jul 2011, 02:04

sveikos mamyte pas mane jau 12 nakties jau ruosuosi i lova bet stai nuspredziau uzsukt norejau atsiprasyti kad ilgai nepasijungiau musu visa seima uzpuole rotas brrrr......... jau mes geraiau jaucemumas bet buvom sugrize prie mp diena mat mazasis labai daug veme ir negere na ka galvoja kai jau blogumas praejo jis net nesiprase nieko kaip nebuve pirma kart as su mazuoju maudziausi ir jis rodo i mano papus ir sako am ir pats kikena ir zaidzia toliau o nakti mes kelemes 2-3 kartus tevelis sekmingai nuramina ir miegam toliau tedi o nbandiai npasiduoti isteriai ? matai vina kart nusileidai ir sio jis zino kaip prisiprasyti vina diena sukask dantis ir tiesiok pabandyk nereguoti i riksmus zinau kad tai laabai sunku bet tau pavyks 😀

25. Jul 2011, 23:56

labuka, na as girdejau, kad berniukus geriausia maitinti ik metu laiko, kad negautu per daug moterisku hormonu ar kazko panasaus😛 bet tau tikrai turetu buti sunku, jei ir diena daug kartu maitini dar....na stiprybes tau linkiu, viskas bus gerai. as ir labai laukiu kada nustos naktim algyti, siaip ne taip diena atsipratinau, nors buna dar, kad griebia uz krutines ir ziuri nosi ikises😀 galvoja, kad gaus, bet negauna😛

1 2 3 4