Atpratinančios nuo MP

23. Jul, 11:45

sveikos mamytes gal jau kaikuros skaite kaip as vargau pirmosiom naktim susavo mazuoju kai norejau atpratinti nakti nuo mano pienelio man pirmaja nakti laabai truko na nezinau netik informacijos bet ir palaikimo tikuosi cia susirinks mamytes kurios zindo savo vakucius ir jau masto kad atejo laikas nutraukti tai pasidalins savo patirtimi ir galbut pagelbes kitoms :)

24. Dec 2011, 16:28

Žiemos taku šventės jau atėjo,
Teatneša daug laimės, džiaugsmo valandų,
Lai sunkios valandos Jums pralekia lyg vėjas,
O laimės dienos slenka pamažu..
Su Šv. Kalėdom!

23. Dec 2011, 12:58

vilmute as tavo metodam nepritariu tu isivaizduok vaikui taip sunku atsisakyti mp ir psihologiskai jis nesupranta kodel tu atemi is jo kas jam skirta ir tik jo ir vaikas mano gal baudi o db tu ji dar plius prigazdinai atsiprasau bet pridariai nesamoniu ir matyt tu labai staigiai tai padariai ir db turi daug mp vaistai niekada nera gerai tu tiesiok po truputi nusitrauk jai daug turi o jai ne tai tiesiok leisk susitvarkiti pacem organizmui ir siuliciau vaikui ta bauba nebeprikisti tiesiok stenktis apie ji nesneketi ir galugale nukreipti demesi nes nevienam vaikui baubai nepadeda gali to pasekmes buti neramus miegas baime net gali sutrikti mitiba nes gali suvesti kad mp yra baubas ir kitam maiste ir yra baubaubas na tikrai jau nieko nepakeisi ir smagu nors tiek kad atsisaket mp tik db jum teks atsisakyti baubo TEDIS dziauguosi kad skausmas jau beveik praina ir kad susitvarke nors viena tikuosi kad greit pageres o vaiko priraisumas tai normalu mat jis kai valgydavo jis visada budavo sale taves prisglaudes ir gaugale tiesiok jam to truksta tai tu jam turi paroditi kad nors ir negauna mp bet tas risis tas prisiglaudimas islieka uztai tiesiok ji apkabink dazniau pabucuok ir vaikutis supras kad viskas gerai ir tada tas toks perdidelis priraisumas taps normalus 😀

22. Dec 2011, 20:38

sveikos mamytes na mes tikriausiai jau papuko atsisakeme😀bet tek dukryte su babauziu pagazdinti ir nebejima iskar saukia nenoriu tegul sako tetis papa ciulpia😀jau visa savaite kaip neduodu,bet as ejau i poliklinika kad duotu vaistu kur pienuka mazina,nes man prisikaupdavo pieno ir pradedavo begti fontanais,tai vaistai man sumazino o dabar jau gal ir nieko visai tik viena krutine paskauda dar ir pienas kartais truputi pabega.mazoji kai kartu miegame apglosto visa mane bandytu ir slinkti prie krutines bet bijo babauzio,na suprantu kad cia labai negerai gazdinti mazyte bet niekaip kitaip nesigavo mums☹bet mamyte ja saugo labai tai ji apsikabina mane dar buteliuk pasijima biskuti paciulpti ir miega😀

21. Dec 2011, 22:01

Labas dar kartelį😀 Kaip ir patarei, teko duše truputį nusitraukinėti, taip mažiau skaudėjo. Dabar viena pusė beveik susitvarkė, o kita dar ryškiai patinusi. Vaistinėje davė ibupromo nuo skausmo, tai sugėriau beveik visą lapelį, kas keturios valandos, skausmas atlėgo truputį, jau galėjau ramiau miegoti naktį. Kaip minėjau jau, tik viena pusė dar jautresnė, bet tikiuosi iki švenčių praeis. Ačiū už patarimus🌷 Mažylis vis dar pazirzia, bet pasakau, kad pienukas išėjo, sudominu kuo nors kitu, kartais pasiūlau atsigerti arbatos ar sulčių ir jis nurimsta. Labai nepergyvena, tik reikalauja labiau artumo, nori prisiglausti, apsikabinti, dažniau nori ant rankų, bet manau praeis stresas ir viskas bus gerai. Kalėdų senelis atneš dovanų ir visai pamirš mp.😀 Dar kartą ačiū už patarimus ir gerų, bei smagių švenčių jūsų šeimai🌷

21. Dec 2011, 18:27

laba matyt dar daug mp turi reike nutraukineti mazinant piena tada isvenktum skausmu o db pirmoi eileije uzsidek ant krutines salta slape rankslosti ir palaikik turetu skausmas atslekti dar plius pabandik isgerti 2 tabletes paracitamolio o jai ir tas nepades tada truputeli nusispausk pieno bet neper daug kad tik siektiek atleistu krutine ir taip daryk kai jau nebeiskesi ir taip daryk nedaznai po kokio laiko sumazes pieno ir skausmas pranyks 😀 tikuosi kad pades ir Jus esate begalo saunuole kad tiek laiko ismaitinote tikuosi kad nujunkinimas jum neapniauks svenciu 😀 o kaip jus mazasis laikosi? kaip reguoja?

20. Dec 2011, 08:59

Sveikutės😀 Gal kuri galite patarti, ką daryti, kad mažiau skaudėtų krutinę, jau dvi paros nebemaitinu visai. Nieko negali net dirbti, nes taip skauda krutinę, negaliu net priliesti, nėra labai kieta, tik karšta. Kiek laiko tai gali tęstis, nes ir šventės artėja, o man iš skausmo norisi staugti, tikrąją to žodžio prasme. Mano vaikučiui jau du metukai ir trys mėnesiai, tai manau, kad būtų laikas baigti, bet jei būčiau žinojusi, kad taip skaudės, tikriausiai būčiau dar maitinusi. Būsiu labai dėkinga, jei pasidalinsite savo patirtimi. Iki

24. Nov 2011, 13:56

na vilmute1111 kaip jum sekasi ar jau nutraukete maitinimus?

07. Nov 2011, 08:28

aciu uz gerus linkejimus na man manau kad prireiks ir kantrybes ir stiprybes

06. Nov 2011, 22:27

Ne vienai mamai nera maitinimas kace tiesiok kaip mano atveju kai viresnis vaikas darosi vis sudetingiau ji maitinti ipatingai nakties para darosi kartais mamytei tenka pasirinkti miegas ar maitinimas ir tada svarstyti ar jau pakankamai didelis vaikelis atsisakyti pienelio ar tikrai jau pasirizau pati ir tik tada mama tvirtai apsisprendus turi zengti zingsnius ir pagrindine taisykle nezngti atgal nes vaikelis pagalvos kad jus ji baudziate kad gal jis kaska negero padare kad ta diena nedavete pienelio vilmute1111 linkiu jum stiprybes ir svarbiausia kantrybes

06. Nov 2011, 18:07

na bandysime atsipratinti nes jau tikrai ilgai maitinau ir gal jau uztenka,bet tikrai ne del to kad man cia kancia😀

06. Nov 2011, 14:18

Vilmute1111 reikia pacia tau pirmoje vietoje apsispresti ar tu nori nutraukti jai atsakimas bus taip pirmoi eilei atsisakyk dieninio maitinimo jai vakas nevalgis kito maisto nepasiduok ir neduok MP lauk jie kai supras kad negaus ji prades valgyt o kadangi ji db gauna MP ji uztai nevalgo kito maisto kai jau apsiprasit atsisakyk ritinio maitinimo kai jau nebus bedu tada atsisakyk pries naktini miega kai jau ismoksit uzmikti be MP tada jau ir naktinio atsisakiti aisku visus suos etapus lidel asaro lb retai mamai pavyksta to isvenkti uztai as visada dziauguosi kai mamom tai pavyksta grazuoju susitari su mazaiseis o tom kurios jau tvirtai apsisprende ir lydi viska krokodilo asarom kaip man buvo lieka tik apsisarvuoti kantrybe 😀 ir as galiu tik palinketi kuo didziausios sekmes ir nepasiduoti krokodilo asarom 😀

05. Nov 2011, 22:56

vilmute mano pazistamos mergaitei taip buvo kaip tau, tai taip zaide iki 3,5 metu. manau reikia mazint maitinimu skaiciu ir tiek.

05. Nov 2011, 09:12

bet ji kad ir smulkute bet jau tuojau du metukai,ir ji supranta viska labai nori dviratuko as jei sakau jei nevalgysi papuko pirksime,jis sako fuuu kaka papukas praeina kiek laiko ateina ir praso😀

05. Nov 2011, 08:38

labas rytas,tai va cia ir problemele kad ji verkia isterikuoja ir nieko kito nejima i burna,jei uz savaites bus du metukai jau.as tik pagalvoju gal man apsispresti ir viskas nebeduoti visai?

04. Nov 2011, 23:56

na mes mes taip pat be asaru baigem valgyt papuka😀 tiesiog pats atsisake ir naktim valgyt😀 tuo ir baigesi😛

04. Nov 2011, 22:10

Renata nenuvertink to vadinamo proceso nes per ji vaikas jauciasi itin saugus ir mylimas bet jai mazoji jau pati atsisako pienelio tai teisingai negrusk per prievarta nuo to ti tau bei jai geriau 😀 ir aisku as del jusu labai dziauguosi kad jum taip lengvai isejo atsisakyti 😀

04. Nov 2011, 20:42

Labai atsiprasau kad neatrasiau tiesiok prasidejo studijavimas ir neliko laiko jai yra klausimu jus parasykit man i privata tikrai padesiu viskuo kuo galiu

vilmute1111 kai nutrauksi tada ji pasijus alkana ir prades valgyti normalu maista reikia laiko kol ipras bet pamatysi valgys be bedu o del lasiuku nepatarciau jai nera skausmingos krutis ir jai nebepadeda saltas kompresas nes vistiek tai yra nenutaralu turi pats organizmas susitvarkyti

seimynele03

begalo dziauguosi kad jum pavyko atsisakyti mp be asaru nekiekvenam taip pavyksta 😀

10. Oct 2011, 16:09

gal ir man tada reiktu tu lasiuku,gal galite pavadinima parasyti?aciu.

10. Oct 2011, 09:40

Sveikos mamytes, na mes biski pasidalinsim mano mergyte dabar 1m 3men mes jau kokius 2 men nevalgo MP.Atsisake pati bet as manau pas mane jau baiginejosi pienukas tai ji eidavo prie vieno prie kito papuko,bet nezysdavo labai, tai as viena karta nedaviau kita ji jau vel ejo as ja pagedynau biski ir viskas be jokiu asaru be pykciu atsisake papuko😀 Tai gal tie lasiukai kur rase laiimiinga gal ir neblogai😀

10. Oct 2011, 01:03

labas visoms mamytes.noreciau ir as pasigirti kad maitinu dar savo dukryte nors jei jau tuojau bus du metukai,bet niekaip negalime atsisakyti papuko.gal cia as pati kalta kad esu minkstasirde,bet nenoriu kankinti vaiko.o be mamytes pienelio ji labai nedaug tevalgo kito maisto.man nei sunku nei gaila ja maitinti bet jau gal butu laikas baigti.gal kas zino veiksminga buda?

09. Oct 2011, 22:04

Sveikos😀 oi cia kaip idomiai ir tikiuos naudingai prisiskaiciau😀 o mamytes, kurios bijo, kad per daug pienuko gaminasi, ar nebandet kuri metu lasiuku? ju sake buna vaistinese, tai pienas ims ir sumazes palaipsniui, ir vaikiukas gal prie to lengviau priprastu, nera tai nera ka darysi, suvalgys kazka kita😀 jei kuri bandet, papasakokit kaip padejo? siaip metu arbata, aisku nestipria, geriu nuo gimdymo, bet niekada pieno netruko...kazin kaip tie lasiukai...?

23. Aug 2011, 11:10

dziauguosi kad padejo 😀

17. Aug 2011, 08:57

Sveikutės😀 Visai nebeturiu laiko prisėsti parašyti. Savo mažiuką jau atpratinau valgyti naktį, dar kartais nubunda, bet jau nebesiprašo mp, nes žino, kad vistiek negaus. Vakare ir išmoko užmigti nevalgydamas mp. Tik mažulėlis sugalvojo kitą būdą pakankinti mamytę- nebesiprašė dvi dienas ant puodo ir viską darė į kelnytes, nes sauskelnių nenaudojame beveik keturis mėnesius, visus reikalus atlikdavo kaip priklauso ant puodo arba ant klozeto. Kai naktį nebedaviau valgyti jis nebesiprašė savo reikaliukų☹ Dabar jau vėl po truputį pradeda prašytis, nors dar visko būna, tenka gaudyti pačiai ir sodinti, kad padarytų. Tikiuosi, kad viskas greitai susitvarkys. Dabar mp valgo tik ryte, dieną ir vakare. Ačiū mamytėms už patarimus🌷 Sėkmės ir iki

13. Aug 2011, 21:52

na va nebereikia mamytem pagalbos 😀

10. Aug 2011, 15:45

seimyna as emeniskai visai seimai gaminu is ekologisku produktu uztai ir duodu maziukui viska ka patys valgom o druskos isvis nevartojam kaip sakiau naudojame tik zolines prieskonius be pipirus vaikui nu 6men galima valgyti su pipirais

10. Aug 2011, 00:43

as dar nelabai ka duodu nuo bendro musu stalo, nors aisku jis labai to noretu, nes ka pamato, pradeda rodyti, kad duot ir jam reikia ta pati ka mes valgom. bet dar susilaikau. na pvz jei kepu varskes apkepa, tai duodu jam, ar blynus kokius. pvz siandien daviau biski bulviu keptu. o jam viska verdu is ekologisku darzoviu ir be druskos😀

09. Aug 2011, 22:33

nakti isvis nemaitink ir neduok nieko tokio jai jau labai issiverks duok vandens ar arbatos atsigerti bet ir to jai verks ilagai mat jai duosi pastoviai kaska gert maitinti tai kaip viena mama cia sake pastoviai ir kelsiesi ir gaminsi kaska viduri nakties o kai atsiras dar vienas vaikelis isvis bus sunku todel turi pratinti kad miegotu pats ir dar griau jai kamputi tiesiok gertuve padetum ir pats mazylis pasimtu ir atsigertu na cia idelu 😀 mano zuikis po tokiu pratimu jau 3 nakti miega neatsikeles 😀

09. Aug 2011, 21:36

negeria ir naminio galiu gauti, is puodelio bando bet nakti neprimaitinsiu is puodelio

09. Aug 2011, 20:48

i piena idek truputuka cukruko ir pastoviai siulik ir patiks po kokio laiko beto pienukas turi buti siltas nes is kruties bega 37 laipsniu pieniukas

09. Aug 2011, 18:12

Na nznau man gaila vaika taip kankinti ir viskas. ☹

1 2 3 4