Atpratinančios nuo MP

23. Jul, 11:45

sveikos mamytes gal jau kaikuros skaite kaip as vargau pirmosiom naktim susavo mazuoju kai norejau atpratinti nakti nuo mano pienelio man pirmaja nakti laabai truko na nezinau netik informacijos bet ir palaikimo tikuosi cia susirinks mamytes kurios zindo savo vakucius ir jau masto kad atejo laikas nutraukti tai pasidalins savo patirtimi ir galbut pagelbes kitoms :)

25. Jul 2011, 06:28

Sveikos mamytės😀 Maniau, kad tik man vienai problema su atpratinimu nuo mp, o pasirodo yra daugiau mūsų. Mano mažiukui jau metai ir dešimt mėnesių, norėčiau jau atpratinti nuo mp, bet labai sunkiai sekasi. Stengiuosi mažinti maitinimų skaičių dieną, bet jis daugiau nieko nenori valgyti, prasideda isterijos, tenka duoti vėl mp, nes kitaip negaliu jo nuraminti, nepadeda nei žaislai, nei sesė su broliu, kurie moka jį užimti. Kelios minutės ir vėl viskas iš pradžių. Naktį ir valgo net nežinau kiek kartų. Vakar pasinaudojau vienos mamytės patirtimi-pamaitinau prie šviesos, tada paguldžiau į lovytę, kad užmigtų nevalgydamas. Riksmai tęsėsi gal valandą, kol pavargęs užmigo, bet naktį vistiek nubusdavo ir valgydavo. Galvoju, kad berniukus gal sunkiau atpratinti, nes prieš tai dukrytę maitinau du metus ir ją per vieną mėnesį labai lengvai atpratinau nuo mp. Po truputį mažinau maitinimų skaičių ir ji be jokių isterijų ramiai į tai reagavo, naktimis ji visai nevalgė nuo metukų amžiaus. Gal tai tik sutapimas. Dabar manau atėjo laikas ir sūneliui mažiau gauti mp, nors pagal žindymo konsultantę reiktų maitinti dar keletą metų, kol pats vaikas suprastų, kad jam jau gana mp. Tikiuosi, kad pavyks, bent jau iki antro gimtadienio susitvarkyti su šia nedidele problema. Sėkmės visoms mamytėms, jūs visos šaunios ir tik jūs pačios žinote kada nutraukti maitinimą mp. Tikėkimės, kad mūsų mažieji gudručiai lengvai paleis mamytes😀

24. Jul 2011, 14:29

visi vaikai mamyciukai, tik vieni maziau, kiti daugiau😀 maniskis kai jau nori miego, pradeda niuniuoti a-a-a-a😃

24. Jul 2011, 14:02

mano maze ir tikras maminukas ir dabar visur su manim,net kaip zaidzia as turiu but su ja 😀 nemoka but viena ir taip nuo pirmuju dienu 😉

24. Jul 2011, 13:58

mano berniukas yra tikras maminukas iki 6 menesiu nuo pat kudikistes nesedejo vezimuke atitasiau vaikiosteje ji poto be problebu persedo ir su teciu nelabai meksta buti vienas jam reikia kaip ir seimyna sake manes bet po truputi tevelis uzsiema juo ir ismoko migditis su teciu mano vyras juokesi kai jis pradeda verkti pries miega ir sauktis manes sako kad cia lopsine jam pries miega pasidare

24. Jul 2011, 13:47

taip reikia pasakyt sau neduosiu ir taskas!!!! net paskutini vakara kaip nedaviau papuko pas mus buvo oziuku bet tada daviau sulciu ir taip uzmigo

24. Jul 2011, 13:45

reikia ir maziukus musu suprasti kad jiems atpratinimas nuo MP ir sunkus..taigi mamos kantrybes jums😉

24. Jul 2011, 13:43

na mums ir kartais pavyksta uzsupti, uzglostyti😀 reikes ir man kada susiimti ir nakti neduoti, nors aisku bus verkimo...vakare nelabai uzmiega su teveliu, feja. reikia manes.

24. Jul 2011, 13:39

sveikos😀 papasakosiu ir as savo sios savaites trumpa istorija nuo atpratinimo nuo MP😀 mano dukrytei jau 1,6men 😉 paskutiniais siais menesiais pradejo mazet pieno,gal nuo to kad dienos metu pradejau neduot kruties daugiau siuliau gert,ka nors pavalgyt.tik pries miega daviau krutine.ir nakti pora kartu tai tikrai.jau pripratau kad nakti tai normalu ir atrodo kad nieko cia baisaus nera.vis pagalvodavau juk jau didele ateis juk tokia diena kada nenores krutines.bet paskutini menesi ant vienos krutines atsirado zaizdele,veliau ant kitos( cia nuo duntuku mazes) tepliojau bepanthenu ir nieko nepadedavo o papuko maze prasosi-teplioju kremu ir rodau jai o maze sako ka ka ir nenori tada..na bet jau pavargau nuo to skausmo ir pirmadieni nakti nedaviau papuko☹ asaros.piksta,spardosi kojomis,siulau vandens sako ne ne.data pradejau nesiot po kambary,supuot ir taip maze nusiramino,dienos metu ir nedaviau.kita nakti vel oziukai-vel supuoju,vel liuliuoju bet cia kazkur 10min ir vel mes uzmiegam.trecia nakti mes jau neatsikelem😀 o vat uzvakar nakti ir sia nakti mano panele atsibunda ir iskart bega ant grindu ir tip rodo kad ja supuociaau ir purto galva ir sako ne ne tipo jinai gerti nenori,na ka pasupuoju pora min ir vel miegam 😀 ir taip jau visa savaite praejo kaip mes be MP 😀

24. Jul 2011, 12:40

o ar bandiai duoti utzmigdyti teveliui? mes taip ismokom uzmikti tetis su juo pazaidzia pries miega gulint lovyteje pvz pasikaba ka ryt veiks mazasis paisterikuoje siektiek ir uzmiega

24. Jul 2011, 00:26

tas maitinimas dabar mane net erzint pradejo, atrodo kai ciulpia net per nervus eina...

24. Jul 2011, 00:25

sveika, mano sunui metukai ir as dar pati maitinu, visai neseniai duodavau ir diena kiek tik noredavo ir naktim. bet jau pavargau, tai diena nebeduodu, o tik vakare pries miega, ir aisku nakti keliasi pora kartu valgyt, bet jau nebegaliu, nebera jegu man. tai dabar kai nakti atsikelia, vyras ji paglosto, kad uzmigtu ir neprasytu papuko, kai kada pavyksta, o kai kada rekia jei negauna. o rytais kad pamiegotu ilgiau vistik dar duodu. bet net nezinau kaip ji visam atpratinti, kartais net neuzmiega be papuko. diena tai uzsupu kad nereiketu duoti.

23. Jul 2011, 23:52

as papasokosiu savo istorija tikuosi ir jus prisidesit 😀 zodziu mano mazasis valge pilnu tempu iki metu ir 2men pasidare fiziskai man sunku su juo susitvarkiti nes jis pastoviai noredavo ne "normalaus" maisto bet mano mp tai su viru nusprendem nebeduoti diena zodziu tik jis pradedavo prasyti iskart kisdavom puodeli su vandeniuku jai atsiskydavo duodavom kaska uzkasti jai ir tai nepadedavo tai tiesiok nukreibdavom demesi o kai ateidavo laikas miegoti iskat pasakydavu einam duosiu pieniuko tai iskart begdavo i lova ir valgydavo 3 kart per nakti kadangi lovyte stovi sale mano lovos tai jis isiropsdavo ir jissai pavalgidavo ir atgali i lovyte ka sitaip praejo menesis kai jis jau diena net neprasydavo ir nebereikejo jam pieniuko pradejau mastyti apie nakties kad nebemaitint kadangi man pastoviai nutirbdavo vienas ar tai kitas sonas ar tai koja as pastoviai budavau pikta nes neisimiegodavau ir stai jau 3 naktis kaip mes nebevalgome

23. Jul 2011, 23:45

sveikos mamytes gal jau kaikuros skaite kaip as vargau pirmosiom naktim susavo mazuoju kai norejau atpratinti nakti nuo mano pienelio man pirmaja nakti laabai truko na nezinau netik informacijos bet ir palaikimo tikuosi cia susirinks mamytes kurios zindo savo vakucius ir jau masto kad atejo laikas nutraukti tai pasidalins savo patirtimi ir galbut pagelbes kitoms 😀

1 2 3 4