Jūreivių žmonos

03. Jun, 06:22

sveikos, jei jusu vyrai Jūreiviai paplepekim

05. Nov 2013, 22:28

Sweikos mamyte moterys,laukiu draugo,is juros

15. Sep 2012, 14:37

sveikute,na grupeje turi buti 14vaiku,bet iskarto tiek neveda,o del puoduko visa savaite ji ne karto nedare,nes ten ir gerti neduoda tiek,namuose ji man daug geria,tai daug ir sisioja,pirma diena puse8ryte pasisiojo,ir poto pasisiojo tik 4val dienos,nu neblogos tos aukletojos atrodo,bet ALTEJA prie vienos daugiau buna,kaip ta aukletoja sako mano pagalbininke yra,veda vaiku plautis rankas,rodo kaip sluostytis reik,tik kad nevalgo panele nieko,nei pusryciu ,nei pietu,tai nupirkau vitamino c pagerti,apetita ,kad pakeltu,vistiek matai kazkoks stresas yra,o vyrelis mano vistiek vakar nupirko ALTEJAI auskariukus su deimantukais,nors dar nera net isdurtoa,sako neatsilaikiau ir nupirkau,o man tai nereik turiu tu ziedu,nemegeja as juos labai nesioti,isejo is tos pacios firmos,bus tiek kol bankrutuos,o kai grys eis vel cia klp dirbti,man i pasta eina daug jam tu pasiulymu,parase cv ,tai man dabar eina,o uz tuos egzus maniskis niekada nemoka,firma sumoka viska,prisikepiau bulkuciu su vistiena ir sonine savaite galesim su ALTEJA valgyt,na parasyk kaip pirmoji dienele sekesi mokinukei....

14. Sep 2012, 21:01

Laba, na saunuole tavo mergyte, kad taip ir toliau. O kaip ar grupe didele? kazi kaip tos aukletojos..Kaip su puoduku ten? Liux, kad vyras tavo jau SAVO darbe , o is kokios firmos isejo ar is tos pacios?Ir ko atsisakei to ziedo? nesamone😀 man kai uzsimena kanors tokio, irgi suveikia tas faktorius del pinigu, bet eee...😃 Maniskis irgi jau po truputi ruosiasi. Siandien va issilaike kazkoki egza, apie gaisru kovas, zodziu tie kursai vyko 1,5 dienos, o kaina 400lt ka as zinau...brangoka... Niu ka, penktadienio vakaras, einam spoksot, koki gera filma. Gero savaitgalio! P.S.ACIU sekmes moksluose man tikrai prireiks😀

14. Sep 2012, 09:37

sveikute,mes gyvenam gerai,darzelyje 2dienas palikdavau verkiancia,bet vakar ir sendien pati persirenge duoda bucki ir keliauja i grupe be asaru,iki11budavo pirma savaite,sendien paliksiu pietus bandyt pavalgyt,pusryciu tai nevalge,biski koseja naktim,sloga,bet turbut nuo dantuku,na o as tu vaistu kursa isgeriau,dabar dar nusipirkau viena pakuote i diena po viena tablete,nu nekyla tos rugstys,nebepykina,biski maistta prisiziuriu,ko negalim maziau valgau,vyras mano namibijoj,vakar parase viskas gerai,maitina gerai,ekipazas geras,jau norejo zieda nupirkt,bet pasakiau kad nemetytu pinigu,uz darzeli jau sumokejau 181lita,isejo menesiui,bet pasiziurejes kiek darbo sake tikrai nespes per menesi padaryti,nu ziuresim,dabar ir as atsipusiu,nuo kitos sav jau pasiliks visai dienai,tai pailsesiu normaliai,na jum fainiai su dviraciais,kita vasara sakiau ir mes pirksim,gerai einu pirkti mazajai sketi,i darzeli kai lyja kad keliautumem,kaip vyras nesiruosia dar iseiti?na sekmes mokinuke moksluose

12. Sep 2012, 17:17

Labukas, kaip laikotes?😀 Kaip Altejai darzelyje sekasi? ar lengvai pasilieka? Kaip pacios sveikata, ar yra koks pagerejimas tuos vaistus geriant? Kaip vyrui su darbu? Mums pakolkas viskas ciki, kasdiena vazinejam su dviraciais, tokiu budu migdom savo karalaite😃 O rugsejo 1oji mums bus rugsejo 17d. Nedare mums sventes, iskarto i mokslus kibsim😉oj nezinau kaip cia bus, nerimas su kiekviena diena link pirmadienio dideja, vistik padaryta nemaza pertrauka, reikes sugebeti isivaziuoti.

03. Sep 2012, 14:01

sveikos,na mes is po darzelio pirmos dienos,nepasakyciau,kadALTEJAI patiko,zaide su zaislais ejo ziurinejo,bet nei ciupaciupso nei ledo neme kai dave,kol as nepaemiau,nei koses nevalge,man visi tie vaikai tokie maziukai pries ja,tik pora mergyciu jau vyresniu atrode,tai su jom bendravo,o tie berniukai kaip pusantru metuku,jai neidomu ir lauke sventej prie vyresniu daugiau ejo soko,na sia savaite uzleidom 5vaikam kuriu mamos i darba eina vieta,tai mes nuo kitos sav tik pradesim,ai GABIJA ejau viska tirtis profilaktiskai,skydliauke,visus organus,taip ir zinojau kad su skrandziu kazkas bus,rugstys kildavo,jei pergyvenu ir susinervinu galiu eit issivemt,nerviskai ant skrandzio budavo,nu israse vaistu 8olt gert porai sav,ziuresim kaip cia bus,ALTEJA ir kaip uzena tai valgo,tai ant saldainiu gyva,nu bet musu kraujas geras,tai ir nekisu per prievarta,mesa valgo,tik ir sako duok mesytes,vista patinka,kotletai,bet sakau uzeina irgi nevalgo,pagaliau islindo dar 2dantukai tai ramiau miega,nors miegam tryse,nora sia sav jau vyrelis iseina,liksim dviese,ai as jau noriu vienos pakaraliauti,prie darzelio ,savo rezimo greiciau adaptuosimes,na o kaip jus besilaikot?kaip pirma mokslu dienele atsventet?tiesa as irgi atsvenciau savo gimtadieni,tai dabar jokiu baliuku nebenusimato,na kai turesit laiko parasykit

27. Aug 2012, 13:56

parasyk man i privatu kaip tave reikia rasti facebooke ir as tau papasakosiu kaip ten viskas KU 😀

27. Aug 2012, 09:35

Sveikos, o jetau, Inga, kas cia per skrandzio stemples isvarza? profilakstiskai ejai ar jau jautei, kad kazkas negerai ? skauda ar pykina? Brrr vien jau pagalvojus apie skrandzio tyrima, silpna darosi.. Mano saulei irgi reikia krauja pasitikrint, bet bijau net pagalvot, kas ten desis..Vakar turejom svente baznycioje, norejo eiti mano karalaite, misiu metu vargonais paskambinti..Kadangi neleidau, tai nuskambejo VISA baznycia, nuo juos nepasitenkinimo, nesuprato kaip cia jai negalima. Tokias isterijas parode, jog galvojau jau nualpas😥 oj...jau nebezinau ka daryti. O sakyk, Alteja valgo mesa? Ir isvis kaip su apetitu? manoji, kaip linskmieji kalneliai, tai valgo, tai nevalgo. Bet mesos niekaip neiduosiu. Nebent pieniska desrele ir tai kokius du kasniukus. Synca, paaiskink kaip reikia islaukt 8 men??😀 nuproteciau...Ir gerai, kad nekeli jokiu ultimatumu, as durnele buvau, prasiau, kad nebeitu i jura bla bla bla. Bet juk jie to sieke, mokesi, norejo ir turi. Keistai, atrodytu, jei mes negaletume buti tuo, kuo siekeme, mokemes😃 O as istojau i viesaji administravima, istestines studijos ir man taip pat prasides rugsejo 17😀 noriu paklausti, ku.lt buvo tokia informacija, ko reikia ateinant pasirasyti sutarti, ir buvo nurodyti rekvizitai sumoketi berods reigstracijos mokesti 122lt? gal tu zinai, kur reikia rasti ta dokumenta??😀 nes as jo tame puslapyje neberandu.. Dar ten buvo rasoma, kad foto reikia, ar paso foto tinka nezinai?😀Tiesa, del vaiku, tai manajai galiu pasakyti, bent jau pakolkas nei silta, nei salta, kai tevelis iseina😃 na dar mazyte, nesupranta..Bet va, kai tevelis grista..tai jau ir nebepaleidzia.

25. Aug 2012, 15:34

pamenu kai buvo isejes 8 menesiams. norejo isbandyti , nors as nelabai sutikau. asku pasekmes buvo... dabar eina apytiksliai 4 menesiams. kai gris tai busiu jo nemaciusi 5 menesius. na man islaukti kokius 3 menesius tai nera problemu, nes kaip jau minejau tai ir pati megstu pasibuti viena 😀 zinoma 5 menesiai man ir jau daugoka... yra kaip sakote to laiko pagalvoti ar man to reikes, bet jo meile tokia didele, tai vyras kuris mane ant ranku nesioja nuo pat musu pazinties pradzios (7 metai) ir neskaitant kiek viskiu negandu buvo, nesutarimu. net nezinau. as jam sakiau kad gal kita profesija susigalvotu , bet pas ji seimoj jau trecia ar ketvirta karta vyrai eina i jura, tai pas ji jau kraujyje tai .. 😃 na , bet ir as nenoriu jam kelti ultimatumu , kad as arba jura, man tai jis niekad nekele. o kaip jusu vaikams? ar jiems labai sunku ,kad tevelis retai namuose buna?

25. Aug 2012, 13:54

sveikos,matau pasiilde musu gretos,GABIJA tau neliudna,na biski apie save,ALTEJA verke tik kai krauja eme,viskas gerai esam sveikos,hemaglobinas 135 tipo superinis,as apie ji nieko nesuprantu,tik prie nervu kazka parase ,skaicius,tai nzn ka reiskia,bet greiciausiai kad blogai miega,reikes kita sav paskambint paklaust,na o as tyriausi skrandi,pasirodo yra stemples skrandzio isvarza,dabar antradieni eisiu pas savo daktare ziuresim ka sakys,kazkaip neramu man ant sirdies,synca mes jau nebegalime nutraukti draugystes,nes jie jau musu vyrai...o ir tekedamos zinojom kokia ateitis laukia,kad reiks vienom vaikus augint,vienom sventes praleisti ir laukti tos minutes kada grys,pacios pasirinkome,o tau dar tik keliomsavaitem iseina,jei esi netekejusi tai pagalvok apie ateiti,ar tikrai sugebesi buti viena,na jus ir studentes turesit ka veikti,neisivaizduoju jei reiktu man dabar mokintis,o del visokiu piestuku sasiuviniu tai kainos ojojoj,vien i darzeli kiek isleidom kol drabuzeliu ,visokiu reikmenu pripirkom,neisivaizduoju kaip seimos isgyvena kurios mamos yra bedarbes ,baisu pagalvot,mes send isvaziuojam pas sese iki rytojaus pabut pakvepuot grynu oru,dar ka norejau pasakyt ,kad man jau geriau vyras eina i jura ,o ne cia klp dirbtu,dabar 6atsikelia nuo7 dirba iki 6vakaro ,7buna namie pavalgo ir miegot,ir taip visa savaite,nei kur isvaziuojam ,nei iseinam,tai man geriau jau juroj buna,geriau mes vienos karaliaujam,nenoreciau kad taip vyras dirbtu,bet gal priprasciau,juk ir paciai reikes kazkada dirbti...

25. Aug 2012, 13:18

as tik siemet stojau i istestines studijas 😀 visuomenes sveikata 😀 laukiu ir as , man prasides 17 diena 😀 o kur tu istojai ? nera ko nerimauti , jie ir patys supranta kokie ziolpiukai bunam pirmakursiai ;D

25. Aug 2012, 10:37

Labukas, o tai tau jau sirdute virpa, kiek cia truks ir bus mylimas namie.) Zinai, man dabar KU pagrindine mintis, kuri galvoje sukasi.. Sakyk, ar tu siemet istojai? Jei taip tai kur? i nuolatines ar istestines studijas? As siemet istojau ir jau laukiu nesulaukiu rudenelio, kada prasides izangine sesija, per kurios pirmaja savaite reikes sutarti su universitetu pasirasyti, nu kazkaip man neramu.. Jo turiu viena mergyte, jai dabar 2,5 metuku.

24. Aug 2012, 19:33

as esu is klaipedos. zinoma gal i negrazu ,kaip kiti sako , ziureti is finansiskos puses, bet jo deka stai istojau i klaipedos universiteta ir galiu mokintis.mano draugas taip pat eina jau keliems menesiams o ne kelioms savaitems. laukiu , rugsejo gale turetu grizti😀 as esu vandenis , man reikia savo laiko ir savo erdves, todel nebuna taip kad kas diena galociau kaip man liudna. plius stengiuosi apie tai negalvoti , net neapkrauti savo gavos, nes pradedant galvoti apie bet ka ( darbas- nubodus, draugai neistikimi , oras lietingas... t.t.) gali nusivilti visu gyvenimu 😃 o jei apema kakzokios tai negatyvios mintys tai pazvelgiu i jo nutraukas , iskarto suprantu , kad lauksiu kiek reikes😀 o is kur tu Gabija? kiek supratau tai tik viena vaikiuka dar turi ?

24. Aug 2012, 14:57

Labas, junkis synca i musu mazas gretas, labai smagu😀 is kur esi? Na ir ko tos moterys save grauzia, kad vyrai eina i jura? nesamone..😃 Aisku, niekada nera lengvas tas issiskyrimas, laukimas..mano vyras iseina keliems men., tai sunkoka buna pradzioje labai...Begalinis ilgesys, kartais atrodo nuzudys, ypatingai paskutini menesi..😃 Na, bet toks tas musu gyvenimas ir asmeniskai as labai dziaugiuosi. Dziaugiuosi, kad mano vyras turi tokia profesija, kad dirba ir istikruju uzdirbt gali, kad jo darbas yra gerbiamas ir jis pats, kad yra viskuo aprupintas. Buvo momentas, kai mete jura, nes buvo begaline meile tik uzsiliepsnojus, o ir cia tas laikas dar toks labai geras Lietuvoje buvo, bet truputi aprimus, realybe pazvelge i akis, dar dukryte gime ir supratome, kad reikia jam gristi i jura..😀 Ir tikrai niekada, nekilo minciu nutraukti santykius su vyru( ar dar iki santuokos..) , kad jis eina i jura..Juk mes zmogu mylime ne uz jo profesija. Be abejones, tokios seimos kaip musu turi buti labai stiprios...

24. Aug 2012, 11:17

sveikutes 😀 noreciau prisieti prie jusu 😀 mano draugas taip pat eina i jura jau antri metai 😀 norejau pasidalinti mintimis 😀 kaip ilgai jusu vyrai eina? vakar prisiskaiciau internete kaip kitos moterys verkia ir grauzia save jog turi vyra jureivi , jog sunku laukti. na man po kolkas nera kazkokiu problemu. zinoma truksa kartais zmogaus sala, bet turiu laiko save realizuoti, visada ya tas virpuliukas jo laukiant. po kolkas tikrai negaliu skustis. kada jums sunkiausiai buna laukti? ar niekada nekilo minciu jog gal nuraukti draugyste su tokiu vyru ?

23. Aug 2012, 15:13

labas, jooo tie pinigai ziauriai slidus dalykas. Praktiskai, kiekvienas isejimas pro duris yra islaidos. Labai daug pinigu iseina ant tokio neapciuopiamo dalyko, kaip masinai skirtas kuras. Atrodo, pavaziuosi biski, cia, ten, atgal, ziurek ir vel pilt, oj susidaro sumos, ypac kai mes pilam iskarto pilna baka, tada pasimato, o kai pili po truputi, bandai save apgauti,taip ziauriai nepasijaucia, bet ir vazineji nuo kaloneles prie koloneles ,nes kiek anksciau galejai uzpilti uz 50lt siai dienai jau reikia 100lt. Tai cia tik kuras, o kur dar svarbus dalykas maistas ir jau geras maistas, ypatingai auginant vaikus. Man isvis kraupu, as vistiek kaip ir studencioke, ejau nusipirkti parkeriu, pora dideliu sasiuviniu, paziurejau visumoj kainas, kanceliariniu prekiu, pratybu ir t.t.Zodziu siaubas, kiek pinigu reikia isleisti vaikus i mokyklas ir aprupinti juos istisus mokslo metus. Nezinau, mano galva, musu kraste gyvenant, tikrai turi uzdirbti 3 ar 4tukst.kad jau galetum gyventi neuzspaustas. Na, o kaip Alteja pas daktare?nesiautejo,nebijojo? vistiek svere? matavo? kraujo tyrima turbut irgi turejo daryt? koks hemoglobinas? Liux, kad ji nori eiti i darzeli, o tai kitaip tau sirdis plystu. Saunuole mergyte, kad jau turi tokiu pozityviu planu apie valgyma ir miega.) Aisku, reikia save palepinti, pasirupinti. As tai kas liecia sporta, nu jau gal pora savaiciu, atsikeliu anksti ryte, pasitampau jau kaip ir sportuosiu, padaru 2 pritupimus ir einu kaistis kavos, bei gamintis sumistiniu su DAUG sviesto, hm...bet kaip skanu..

22. Aug 2012, 13:53

sveikute,mes is po daktaru praejom komisija del darzelio,esam sveikos,nuplauke mum nida,nes vyreliui pasiule kalturke cia klaipedoj,tai iseina nuo 6ryto iki 6vakaro dirbt,kol neiskvies i jura,iki27d yra laisvas,tai tegu kala pinigus,nes matau ,kad ju mum jau nebeuztenka vis,nesuprantu kur mes juos isleidziam,as tai atsipusiu kai i darzeli panele iseis,pirmoj eilej normaliai issimiegosiu,eisiu sportuot,biski reik atsigaut po tu 2metu,save pasipuosti,nes esu visai nebepanasi i save,o del darzo manau,kad reikia leisti,nes kaip sakai verhe irgi manoji,tai nueis gal bus mandresniu,o dabar viskas tik mano,neduosiu,gal ir tas miegas susitvarkys,daktaras sake prades eit,viskas susitvarkys i geraja puse,o ji ir nori eit ,jau pasakoja kaip valgys kartu su visais,eis kakio daryt ir miegot visi kartu...daba miega nuo 1val,nes nuo 8ryto davemes visur,niaukesi,duos lietaus su perkunija pranes,na einu virti sriubikes rugstyniu ir farsiruosiu paprikas,busi laisva parasyk

19. Aug 2012, 13:18

Sveika, aiskumelis, as irgi vyro prasiau, kad nuvaziuotu i viena kompanija kur siuncia ir ant tu trumpu reisu, nuvaziavo, bet nepasake, kad nori trumpesniu, blemba...ai galvojau kaip nori, jeigu jam gerai vos ne puse metu tusintis ant to laivo, kitame pasaulio gale lai...Man aciu Dievui irgi prasides gyvenimas kitoks, atsiras tempas, prasides mokslai, vistiek kitaip, nes jau ziauriai uzsisedejau. Jau kartais pasijusdavau, kaip debile, sedziu ir laukiu viskas 😃 Na, o kazi ko taip Alteja neramiai..gal pervargsta? As pakolkas taip dziaugiuosi, kad nereikes man savosios leisti i darza, seneliai paziures. Bet paskui bus matyti, reiketu jai i ta darza del elgesio, kad suprastu, kad negali ji buti visur "verche" ir kad nevisalaika ateis mamyte ir gelbes is bedos, kai kitas vaikas neduoda savo zaislo ar neuzlaidzia ant supynes😀 Papasakok kaip nidoj, kiek kainuoja tas keltas? as irgi ten noriu😀

16. Aug 2012, 18:12

laba laba,oi as jau pavargau nuo visu gastroliu,zuvis karsiu rukytu ir saslyku jau nebenoriu matyt,atsivalgiau,maniskis dar bus iki 27d,bet sakes iesko darbo nes ten vsio,laivus pardavineja,tai pridave i kelis firmas cv,mazoji yra pikta,neklauso visai,naktim sokinejam,dar darzelis arteja,tai r man viduj nerimas,nezinau kaip cia bus,snekam jau daug sakiniais,o dovanu kvepalu`BELLE DOPIUM gavau,plius ALTEJAI visokiu menkniekiu,esu pasakius kad nepirkinetu,anksciau tai ziedas tai grandinele,uzteks,pilna visko,fainiai jum su dviraciais,mes kazkaip nesporuojam,kita sav i nida vaziuosim pasiziuret kas gero

14. Aug 2012, 17:05

Labas, na svarbiausia, kad vyras/tevelis grizo 😀 kaip laikotes? kaip vasara leidziat? mes tai keliaujam, namuose stengiames neuzsibuti, isigijom dviraciui kedute, tai veiklos per akis😀 sunku jau buti namuose, norisi judeti😉 tiesa lauktuviu gavau lancome parfumu😀 parasyk, kai turesi laiko.

04. Aug 2012, 21:43

Gerb. Mamytės šiuo metu perduodama Šiaiulų administraciniam teismui dokumentai nagrinėti , dėl Telšių rajono savivaldybės vaiko teisių įstaigos darbuotojų V. Petkiėnės ir A. Tomkevičiėnės pusantrų metų slėpima motinos Viktorijos Perminiėnės veiksmus , žalojant mažametį vaiką kurį nuo gimimo atsisakė auginti . Dantukų dygimo metu kad vaikas būtu ramus motina 4-8 mėnesių vaikui duodavo po 2-3 tabletes raminamūjų vaistų , ne blaivi mama vaiką išmetė ant žėmės , už ėjus mamai nerviniam priepoliui smarkiai tenkė iš mobilaus telefono kuriuo pataikė 9 mėnesiu vaikui į galvele .Dėl motinos sužalojimų vaikas pripažintas neįgaliu .Visi nusikalstami veiksmai priėš mažameti vaiką raštiškai buvo pranešami Telšių savivaldybės vaiko teisių skyriui . Vaiko teisių skyrius kur dirba vaiko motinos giminaitė visus nusikaltimus sėpe . Po skundų nė karto ne atvyko įvertinti aplinkybių . Gal kurios mamos taip pat nukentėjo nuo vaiko teisių tarnybos nė teisėtų darbuotojų veksmų , prašau prisidėti apsiginti teisme.

20. Jul 2012, 22:34

labutis,kaip jus?trumpam pasijungiau,mes atostogaujame,esame labai laimingi bunant visi kartu,na poto susirasysim ka lauktuviu gavom

16. Jul 2012, 21:44

oiu nepatikesi,galiu mirt is juoko,as nei sendien dar nesulaukiau,puse11val parase sms ,kad bus 2val dienos sendien rygoje,na gerai i ryga atskrido o is ten tik 7val vakaro isvaziavo,4val dienos autobusas i klaipeda suluzo,6val marsrutkej 3vietos tebuvo tai vel neisedo,na 7 pagaliau jau kito autobuso sulauke,tai va klp bus tik 12val,kol su taksu parvaziuos jau ir puse 1,as jau vistos karbonadus pasiruosusi nuo dienos kepti,bet pradesiu tik puse 12 nakties,o ir ALTEJA NEBESUPRANTA KUR TAS TETIS,vis klausia vis atsakau ,kad uz valandos,bet vaikas taip ir uzmigs,na ryte bus dziaugsmo kai atsibus,o ir nakti parbegs pas mus i lova,na va neveltui man adata vakar iskrito is ranku,taip ir pagalvojau,kad kazkas nesiseks,o tau irgi matai vyra uzlaike,nu cia mum kaip uzkereta,na bet ryt jau sulauksi,saunuole sveikinu su istojimu,jetau jei man dabar reiktu mokintis nezinau kaip atlaikyciau...na parasyk ryt ar sulaukei,as ryt pribegsiu parasyt ka lauktuviu parveze

16. Jul 2012, 12:46

laba, nu tu normaliai😀) as nesulauksiu sivakara vyro, atsauke kinijoj skrydi, tai gris tik ryt. Na, ka padarysi truputi liudnoka buvo, kol nesuzinojau laaabai geros zinios, pasigirsiu ir pasidziaugsiu tau AS ISTOJAU I KLAIPEDOS UNIVERSITETA!!!!!😃 Nemoku pasakyti, kokia as laiminga vel😀 gerai papsakosiu, ka parveze , tikiuosi kanors is papuosalu...😀

15. Jul 2012, 20:04

sveika,oi bajeris buvo,sendien 3val dienos skambinu vyrui galvoju jau vilniui turi buti,o jis apsimiegojes rageli pakele,klausiu kur randiesi,sako viesbuti majami,nu sakes i amerika paskambinau,visai pamirsau kad 7val skirtumas ,pas ji tik rytas ir tik uz poros val isskris tik,tai vilniuj bus puse 12nakties,nei autobuso nei marsrutkes nebera,tai eis i viesbuti pamiegos iki 4 ar 5 ir namo,na ryte jau tikrai bus namuose,aciu aciu uz sveikinimus,tai va ir tu jau galesi ramiai pasidziaugti savuoju,mano ALTEJA tai jau ir sneka kur tetis?pasakiau,kad kai ismiegos jau tetis bus,sake gerai tada palauksiu dar....o burbulu svente kas antra pirmadieni visoj lietuvoj vyksta,klaipedoj atgimimo aikstej,nu susirenka daug mamu su vaikais,ir pucia burbulus ,oi kokiu tik neprisiurim,visokiu prietaisu yra prisidare,net nepagalvociau,kad tokie grazus gali gautis,na gerai,nebezinau kada beparasysiu,nes zinai visur vazinesimes ,nebleis man taip berasinetis,iki,kai tu galesi parasyk kokiu lauktuviu sulauket,kaip mazoji reagavo

15. Jul 2012, 19:31

Labukas, sveikinu, linkiu dar daug graziu metiniu sulaukti, kol akys matys ir sirdys plaks😀 Na siandien jau turbut minit kartu savaja svente. Manasis gris rytoj, vel leksiu i orouosta, 1val.nakties lektuvas parskris.. Oj laukiu, negaliu😀 galvoju kaip mazoji i teveli reaguos...Ei kas cia per burbulu svente??Zinok as tokia laiminga, kad jau ir nervai atslugo ir i visus vaiko ozius ziuriu daug paprasciau.Et koks gyvenimas grazus 😃

14. Jul 2012, 22:28

sveika,sendien musu 2metu sukaktis vestuviu,kaip sako medvilnines vestuves,na o mano vyras jau ryt vakare bus namuose,kaip jus?jau galo sulaukei savojo?

10. Jul 2012, 15:34

labutis,as zinok irgi jau geriu nuo nervu sedativ,dar relah vakar parsiveziau buvau uzsisakiusi,nebeina zinok ir man besusitvarkyti,vakar is ryto lauke buvom,tai susimuse su berniuku savo draugu,kad paeme is jos masina,ji susigriebia is kitu zaislus ir mandra yra,o kai is jos paima tuoj puola griebia spiria musa,nu vienu zodziu vakar nebeatlaikiau ir as taip daviau kelis kart per uzpakali ir namo staigiai,tai parejusi iskart pasisiojo ir miegot pietu,kitaip nebeiseina,sneki graziuoju,liktai sako busiu gera,bet uz pusvalandzio vel tas pats,tas laikotarpis turbut dabar,dar mum dantukas 17lenda,vakar vakare vaziavom i svente burbulu,tai ten prisilakste su vaikais 3val prabuvom mieste,galvojau jau luz gryzusi,ir ka tu manai 11vakaro ji dar duodasi,visa nakti irgi tai atsibudineja ir pas mae i lova,nezinau kai vyrelis grys kaip miegosi,karsta tryse vel be miego busim,vel bus asaru ,pykciu,maniau per ta laika atpratinsiu,bet puse nakties lovytej ismiega,po to pas mane atvaro,sendien is ryto mama su sese atvaziavo,tai mama su ALTEJA lauke buvo,mes po parduotuves trankemes,fainiai jums ,kad turit namukus,aisku per vasara vis kapeika uzsidirbat,sesrs uosviene ir anksciau nuomuodavo kambarius,na einu melynes sutvarkyt uzsaldyt ziemai,dar vysniu tresniu atveze sesuo,jai uogu ziemai turesiu daaaaug,oi nu ir klaidu pridariau,na lauk vyro ,nesinervok,maniskis ir gal 16 jau bus namuose,nes rase sestadieni,jei kapitonas neprisigalvos darbu,tai grys

10. Jul 2012, 14:36

sveika, jetau kazkoks as nervu kamuolys, nu atrodo nebutu ko nervuotis, bet vistiek besas ima, jau vyro ziauriai truksta😀 toks jau papilkejes pavydas ima pasiziurejus i kitus, porom, seimom, o as kaip viena taip viena valkiojuos su VISISKAI nesukalbama savo dukryte..siaubas inai nusiziuri koki vaika, kuris jai patiktu ir viskas, nebepaleidzia tempiasi pas save i dreve 😃 Jei kas nors ´ne pagal ja, tai isterijos siaubingos ir nebejuokingos...jai pradeda lupos melynuot, virpet visa is tu nervu..Sakes as taip issigandau. Sako reik paimt rykste, nu blyn negaliu, taikiuoju budu pakolkas sprendziu sita problema. Manasis jau 16 d.iseis is laivo, na tai gal 17 d.jau busime kartu... O mes kaip ir visas pajuris,vasaros sezono metu, naudojames proga truputi uzsidirbti is poilsiautoju, turime nameliu nuomai. O del anglu kalbos, tai as jau turiu iliuziju palankyti, kokius kursus ar paeejeti privaciai prisiminti, atsinaujinti zinias. Dabar sedziu namuose, bet uzaugus vaikui, turiu svaju kelti sparnus, pamatyti daugiau pasaulio. Norisi pabendrauti, pamatyti, pazinti..;D

07. Jul 2012, 16:50

sveika,nu dustam mes,iseinam ryte biski iki turgaus ar parduotuves,vakar vakare persikelem i smiltyne,bet prie juros nejom,pabuvom miske pavesy pora val,nes neimanoma,ALTEJA pernesa karscius,oas po to nestumo negaliu,iskart kiaurai slapia,ir dabar namuose langai pradarineti,mazoji tik pabudo,ismiegojo 3val plika,eisim biski pasivaikscioti nes zada perkunija but,o del triiusiu augina,mum skaniausia mesa triusiena,tik vakar nuo karscio 2 nusprogo,reiks skambint klaust mamai kaip sendien,tai vakar prisalde bambaliu su vandeniu kad jie laizytu leda,ne vanden neuztenka,o kur jus cia gyvenat taip ir nesuprantu,nuomuojat kambarius kokioj sodyboj ar kaip cia?anglu mokinausi tik mokykloj,o vyrelis nemoka,vien del kalbos daug pasiulymu su darbu praranda,na bet nepriversiu as jo,send gal parasys sms kada gi pagaliau sugrys,zadejo jei viskas gerai apie 15d,o triusius laiko triusinej,jiems ten ziama apsildomi yra,tik vasara kondicionieriaus nera....na pabudo mazoji,einu iki atrasyk kai busi laisva

1 2 3 4 5