Jūreivių žmonos

03. Jun, 06:22

sveikos, jei jusu vyrai Jūreiviai paplepekim

04. Jan 2012, 13:54

Sveikutes, o je..visai cia uzmirsta tema😀 akivaizdu nedaug musu tokiu😀 na, bet jei netyciom uzsuksit kuri, tai papasakokit kaip laikotes? kaip sventes praejo liudnai ar ne?😉 as be vyro sventes svenciau, blyn nekas... sio menesio gale gris!!😃 Bet namie pabus turbut tik 1,5 men. total kosmar ne kitaip😀 Ingusete mes is Palangos, mano mazoji dabar yra 1metai 9men.😀 nesunku man, nes as ne viena bunu, su seneliais, SAVO tevais😀O beto vaiko amzius dabar man toks PATS TAS 😀 net gaila, kad uzaugs, nu tokia fainuolina, tik su puodu kategoriskai i kalbas nesileidzia.. kaip judviem? kiek tavo mergytei? kiek laiko tavo vyras buna juroje?

02. Aug 2011, 10:10

na kur vel pradingot?

25. Jul 2011, 10:47

sveikutes,na as ir laukiu beproto kol sugrys,daugiau laiko praleisti kartu kazkur nuvaziuoti,bet kai iseina ir pailsiu,nes jau mes taip pripratusios but vienos,tai poto norisi ramybes,maniskis ir eitu kitur jei rastu uz gera alga,nes uz kapeikas jis tikrai nedirbtu tokio darbo,man lengviau negu jum trumpiau isbuna juroj,bet ir namie trumpiau,bet uztenka mum daugiau pasiilgstam vienas kito,gabija is kur jus?ir maza dukryte turite?nesunku vienai auginti?

25. Jul 2011, 08:24

Na saunu, kad atradai laiko prisijungt. Matai kaip Gabija, na apie tuos isiskyrimus ir poto lyg i pirma pasimatyma tai cia ir man tas yra, siurpuliukai per kuna laksto kai reikia susitikt 😀 , bet isiskyrimas kaip tu sakai tikrai peiliu per sirdy 😥 , o kai gryzta atrodo ne nebuvom isiskyre 😀 taip jau yra jureiviu zmonom visada laukimo stadijoj. kaip tavo vyro firma vadinasi gal zinai? ir kuom eina? tai tiksliau is kur esi?

24. Jul 2011, 22:40

Sveikutes, niu ka turiu pagaliau ir as laiko prie pc pasedeti😀 o tai buna dienu, kad net iki sekundes viskas suplanuota, jetau kaip man tokios dienos patinka...😀 Kalbat apie tas firmas..na mano vyras kategoriskai atsisake limarko, tiksliai nezinau kodel. O dabar kur eina i firma, zinau tik tiek, kad kompanija priklauso vokieciams, laivas mare doricum vadinasi 😀 manasis i jura iki kol sutiko mane ejo kokius nu 5 metus tikrai, jei ne daugiau, o paskui didele meile, padare nemaza pertrauka, per ta pertrauka ir vestuves ivyko, ir dukryte i pasauli atejo, ir krikstynos... O paskui kas, gyvenimas tikras prasidejo ir reikejo gristi i jura vel..😉 Va taip ir gyvenam 4menesius kartu, 4 atskirai😀 Niekada turbut prie situ issiskyrimu nepriprasiu, kiekvienas tas atsisveikinimas kaip peilis per sirdi, bet gaunu atlygi, kai zinau, jog ryt busim kartu..😉 leki i orouosta vos ne kaip i pirmaji pasimatyma, jaudulys, isimyli ta zmogu vis is naujo ir is naujo...😉 ech...nuostabus tas toks musu gyvenimas, tie issiskyrimai tik i nauda, tik mes zinom koki gera gyvenimo skoni mums toks "gyvenimo budas"priduoda😀 kiti to, buna, kad nesupranta ir labai daznai manes gailisi, neva as cia viena ir viena, vargsele...😃 as labai dziaugiuosi tuom, kad vyras eina i jura,nors esu begalo begalo seimos zmogus ir man svarbu, kad visi butume kartu,bet faktas yra tas, kad geras gyvenimas turi savo kaina.. 😀 Vaje, na ir prirasiau, na ka jei rasyt, tai rasyt nuo dusios 😃 o mano vyrui 30m, man 24m. dukrelei 1,4m.😀 deja esam ne is Klaipedos, bet mums ji netoli, todel jei butu koks meetas as labai uz buciau 😃

24. Jul 2011, 21:47

reik paziuret ta laikrastuka,pirmais nebuvo dar ideta

24. Jul 2011, 21:45

kai eidavo i reisus tai ilgiausiai 7men isbuvo,tai daba dziaugiuosi kad perejo ten dirbt,kai gryzta mazoji jau supranta tai neatsitraukia,o taip ir pastoviai vienos bunam,aisku ir pavargstu,bet tai laikina,algu nieks nekelia bet gavo kelis litus ar premija kazkokia,o maniskis kaiptik daba i amerika eina,send jau 10diena,dar 10 paru eis ir is ten namo

24. Jul 2011, 20:35

O, kad isrenka Limarko geriausius tai no to alga gal kyla ar kaip? ar tik siaip laikrastuke "aukstyn bures"paskelbia geriausia ir tiek? p.s nekreip demesio i tas klaidas 😀 visi ju darom 😀

24. Jul 2011, 20:27

Ne maniskis nori pereiti , o as noriu, kad pereitu nes uzkniso tie ilgi reisai 😀, o dar ir algos jokingos kuriu laiku nesumoka. jis nieko dar neiskojo kitose firmose tai ytariu, kad dar dirbs ir dirbs toi limarko eh....o bendraujam telefonu kai krante buna tai kompu. db eina is amerikos i gruzija, o gryz spalio gale ☹.

24. Jul 2011, 18:54

nu ir pridariau klaidu...

24. Jul 2011, 18:53

nu matai,sakau ji visi zino,dar geriausiu suvirintoju seis metais vel isrinko,jau antra kart,nu as ir pasakysiu,kad radau pazystamu,o ko taviskis nori pereit i kita firma?geriau rado kunors?o kaip jus bendraujat dabat,per kompa ar per tel?kur jis randasi?kada grys?

24. Jul 2011, 16:26

Mano vyras pazysta tavo vyra buvo kartu ant argo. 😀))

24. Jul 2011, 12:32

Nu gal ir pazysta, reiks uzklaust. tik kazi ar vardas ka sakys... 😀

23. Jul 2011, 11:18

dabar su juo nera rysio,yra ir jis buves ant to laivo,turetu vistiek pazinoti nes jis eina per visus laivus,jo jis anksciau eidavo i reisus,taviskis turetu irgi ji zinoti RUSLANAS

22. Jul 2011, 13:47

O beja ingusete kiek laiko tavo eina i jura? o gal seniau ejo po reisus mehaniku?

22. Jul 2011, 13:38

jo ir as turiu 5 menesiukas eina mergytei db jis yra ant pluto isejas. Paklausk ar nepazysta Survilo Arturo, mazu ka. gal ir pazins.

22. Jul 2011, 13:24

maniskis vyresnis 42,ant kokio laivo yra jis,kai grys paklausciau,o mes galetumem ir susimatyti,tik dabar nelabai laiko yra,nes ir taip visi draugai atostogu gryzta,o dar ir mergyte turiu 1,3men,o jus vaiku turit?

22. Jul 2011, 13:01

na limarko dirba kad nepameluociau 4 m, o gal ir daugiau. paciam 28 eina laivevedziu, na kaip suprntu visai netoli pati gyveni, gal koki karta iseis susimatyt.

22. Jul 2011, 11:34

ne jis pazystamu ten neturi,senai dirba tavasis?kiek metu paciam

22. Jul 2011, 11:23

mat kaip as gyvenu nidos 36 name, prie nefridos , visko gali but kad pazystami musu vyreliai. kokia tavo vyro pavarde ir vardas?

22. Jul 2011, 10:15

sveika,kodel nepatinka ta firma?na aisku pastoviai veluoja su pinigais,as gyvenu minijos gatvej,o jus?gal vyrai musu pazystami?

22. Jul 2011, 10:10

Gabija, jusu vyras po kokia firma vaiksto?ir beja jus is Klaipedos?

22. Jul 2011, 10:06

Jo as is klaipedos, Mano vyras taen pat dirba limarko jobana firma 😀)), bet jau tikiuosi paskutini reisa daro...Kaip suprantu jus irgi is klaipedos, tai kokioj gatvej gyvenat?

21. Jul 2011, 18:14

na pagaliau atsiradot,mano vyrelis limarko priklauso,suvirintojas,rasiau isbuna po 2men,vat ir dabar liepojoj prabuvo 2sav ir issiunte i amerika,grys tik rugpjucio pradzioj,stebukliuks o jus ir is klaipedos esat?

21. Jul 2011, 15:32

Mat kaip net nesitikejau kad atsiras jureiviu zmonu.Na mano vyras eina i jura ir isbuna po 5 menesius, bet jau tikiuosi kad sis reisas toks ilgas bus paskutinis ir pereis i kita firma. na namie apie 4 prabuna zodziu visaip. o tavo INGUSETE po kokia firma vaiksto vyras ir kuom? kiek laiko isbuna juroi ir namie?

05. Jul 2011, 11:37

kur pradingot?

29. Jun 2011, 12:49

oi gabija apsirikau,tikri zodziai,man ir ta pati vyras sake kad s plaukia,o mes einam,as esu is klaipedos,na maniskis ne ant reiso buna ,o toj kaipten vadinasi,nu blemba pamirsau,nu vienu zodziu juos dviese issiuncia ant laivo,jie suremontuoja ir gryzta ir vel t,t.isbuna po 2men,namuose po2sav,ar po menesi,va ir dabar sestadieni is kanaru gryzo ir pirmadieni i liepoja isvaziavo ,dabar ten laivas yra tai ten dirba,sendien vakare namo parvaziuos,o taip pagrinde visada afrikos pusej buna

29. Jun 2011, 12:43

Labas, smagumelis, kad tokia tema uzvesta, man irgi buvo mintis tokia sukurti, bet stebukliuks buvo vikresne 😀 Ingusete musu vyrai neplaukia i jura, o eina 😉) kazkada mane vyras pataise, neva i jura plaukia tik sh..😃 Is kur esat? kiek metu? kiek laiko vyrai buna juroje, kiek namie?

29. Jun 2011, 11:43

sveika,taip mano vyras taippat plaukia i jura

03. Jun 2011, 18:22

sveikos, jei jusu vyrai Jūreiviai paplepekim

1 2 3 4 5