Jūreivių žmonos

03. Jun, 06:22

sveikos, jei jusu vyrai Jūreiviai paplepekim

07. Feb 2012, 15:13

Labas, pas mus seimoje du zmones , kuriu gimtadienius skiria dvi dienos, o siemet isejo abu jubiliejai, tad plakem i viena . Na ziuriu ir jusu namuose rupesciu uztenka...Nieko viskas bus gerai, optimistiskai mane nuteikia fraze : NERA TO BLOGO, KAS NEISEITU I GERA😀svarbausia tuo tiketi. As irgi esu is tu, kur pardedu po truputi stresuoti, panikuoti, nervuotis jei kas ne taip...Juodai uzknisa, kai viskas vyksta ne pagal plana. Bet man db jau px, nes zinok atsibodo eiti is proto del kiekvienos smulkmenos,buti ne veide, velniai nemate kaip bus taip. Kaip tavo mazoji jauciasi? Mes siandien jau pagaliau irgi isejom i lauka, tai vos bepavyko pareiti namo. Beje siandien buvau begalo maloniai nustebinta, vakar uzsisakiau is internetines pardos manolesiai.lt lesius akims, tai siandien atveze ir dar pridejo geisha sokolada mmm labai nudziugau, nes labai ji megstu😉 Ka as zinau gal cia visur taip daro, nes is tokios elektronines parduotuves pirkau pirma karta. Kitais atvejais jei tekdavo ka pirkti, tai is zmoniu, na susitinki,paziuri preke ir perki arba ne😀 o masina, na nera ka slepti, menka cia paslaptis, bet kol ji nestovi kiemuky neivardinsiu.

06. Feb 2012, 19:32

o kokia masina jus perkat?

06. Feb 2012, 19:31

sveika,kas p[er jubiliejus?na mano mazoji jau irgi serga,karsciavo nakti temperaturos yra dar sloga dasidejo,ejau vaistu send pirkti,tai numusem temp,bet vistiek nerami yra,nesuprantu i lauka neinam ,o serga,gal dantukai pasirodys,mes ir susinervinom ,send vyra jau i darba kviete,butu isvaziaves,bet bilioteni tik ryt uzdarys ir plius bilietai i vokietija,o dar masina kiek kainuos...varikli reikia keisti tai be masinos kaip be ranku,dar viska susipirkti,nes tik grys tada iskart iseis i jura,vienu zodziu viskas i kruva susidejo,o as dar tokia esu kaip visi sako imu i galva,pergyvenu,vyras sako viskas bus gerai nusiteik optimistiskai,eh reikes pabandyti ir i viska ziureti ramiau

06. Feb 2012, 15:55

labukas, eik tu sau, vargsas...cia kelias minutes pabuni lauke, jau laiko reikia, kad atsilt, nu svarbiausia dabar, kad nesusirgtu, nes persalo tikrai, o bedos pasirodo po laiko..Profilaktiskai i save reiketu deti dabar karstos arbatos, medaus, citrinu. Su tom masinom vargas..mes perkames masina, tai visokiu rupesciu rupesteliu turim, nes pirksim ja su banko pagalba, o is fizinio asmens dabar nera taip paprasta isigyti. Anksciau viskas buvo paprasciau, dabar priimta istatymu palankiu salonams, bankas susikibes rankutem su auto salonais,vos ne reikalauja kad pirktu is salonu, o mes oziai nenorim is salono, nes tos pacios masinos kaina salone dvigubai didesne, o tik isvaziavus is salono jau trecdaliu jos kaina krenta, taip kad permokejimas bankui gaunasi kaip reikiant..😀 na tai va ir turim rupesteliu einam aplink..Tokios ta tai musu ir dienos, pilnos nemalonios itampos.. Ateinanti savaitgali pas mus namuose jubiliejus, tai tas irgi rupescio prideda, nes uzkviesta nemazai zmoniu, o reikia pasiruosti, pasiteikti, kad visi liktu laimingi ir patenkinti,et...Laukiu, kada visa tai greiciau pasibaigs ir bus ramybe, uz tai nieko nera geriau.

04. Feb 2012, 18:57

sveikute,mes sedim namuose,pabuvom pas sese sveciuose dvi dienas,tai biski prisidukom,svogeris mus su padanga prisirises prie masinos patampe po laukus,vot ALTEJAIdziaugsmo buvo,gaila ilgai negalejom buti,nes zandus saltukas griebe ziariai,vyrui geriau jau,tik bilioteni tures uzsidaryti,pasirodo negalim kirsti sienos viska sodra mato,o butu men isbuves 100proc gaves,na svarbu uz draudima jau gavo,as apie darba ir pagalvoti net nenoriu,ai vakar vyras veze drauga iki kintu tai suluzo masina kintuose,tai brolis vaziavo partemt,gryzo visas sustinges 2val vaziavo nesildomoj masinoj,puse nakties drebejo kol susilo,gerai kad nesusirgo,tai kol masinos nesutvarkys niekur negalim isvaziuot,tai busim namuose kelias dienas,o ta pilis tai sustatoma kaip palapine JISKE piorko apie46lt kainuoja,bet maziji tai neislenda ten savo leles migdo zaidia,ka jus veikiat per dienas?dziaugiates vienas kitu ane?

04. Feb 2012, 17:41

Labukas, zinai tau gerai, kad turesi kur gristi, aisku jei tik noro yra😀 man tai pradžioje buvo toks upas pakiles, vaikui sueis 2 metukai, bandysiu rasti darba, kaip bus smagu, vel bus savaitgaliai ir t.t.Bet kuo arciau tie 2 metai, tuo tas entuziazmas kazko blesta, nes istikruju kaifas buti namuose su vaiku, daryt ka noriu, kada noriu.. Mums irgi buvo planu vyrui grizus palekti iki Vokietijos, bet planai apsivertė aukstyn kojom, tad si malonuma teks atideti vasarai arba net dar ilgesniam laukui. O tau del mazikes viskas bus gerai, mama tikrai susitvarkys, tau tik reikes isjungti "namu" rezima, atsipalaiduoti, pailseti. Kaip vyro sveikata? Ir kas per pilis idomu? gal ir mums tokia reiketu isigyti, nes nebeismanau kaip dar uzsizaisti, kad tik neziuretu i tv ar kompa, nes siuos dalykelius jau labai pamego.

31. Jan 2012, 20:48

na sveika,mes po biski laikomes,vis naktim blogai miegame,bet pakenciamai,kol geras oras tai prie juros tai i miska varom pasivaikstinet,vasario 10d isskrendam i vokietija pas draugu,bilietus jau nusipirkom,tai nezionau kaip reiks su mazaja issiskirti,nesu dar taip ne karto palikusi,penkias d nematysiu,mano mama pabus,ten sui draugais ir valentina atsvesim,seip nieko naujo,mazoji su teciu pilyje zaidzia,sendien tetis nupirko ,tai neislenda dabar is jos,na o del tos birzos tai as nesuprantu,as matai kaip dirbanti tai nieko man cia nebus,na gerai kai prisesi parasyk ant greicio kaip gyvenat

29. Jan 2012, 18:42

Labukas, kaip laikotes? jo as jau laiminga ne tas zodis, dabar tik mazai laiko turim namuose pabuti, visas dienas yra ka veikti, ryte isvaziuojam ir tik vakare begristam. Labai laikas greitai bega☹ Ta forma reikia pildyti ligoniu kasose, nezinau kaip tau, reikia pasidometi del to, tikriausiai po 3metu, nes kaip supratau net nereikia i darbo birza stoti, kadangi ta pati moteris pasake, kad geriau yra darbo ieskotis paciai, nei per darbo birza. O be to ne as asmeniskai kalbejausi, o mano mama, ji ten su ta virsininke geros pazistamos yra, tai paklause del manes, ka man toliau daryti po to, kai vaikui sueis 2 metai, na del tu 72 lt.

25. Jan 2012, 11:31

sveika,na jau megaujiesi vyru?tu tiksliau parasyk kaip ten su tuo sveikatos draudimu,pvz jei as nuo 2metu nebegaunu pinigu,bet su vaiku iki3metu sedesiu namuose,tai kaip tada?juk i birza tai negalesiou stot?ar cia vistiek birzoj reik uzpildyti?parasyk kai galesi,na netrukdaug dziaukis su vyru,beje kaip mazoji reagavo i teti?

23. Jan 2012, 11:28

sveikute, siandien ir i mano kiema ateis svente, negaliu kaip dziaugiuos, tiek pralaukus.. Na kaip tavo mazoji, miega ramiai? Zinai siandien suzinojau toki gera dalyka, aktualu mums. Zodziu darbo birzoje pasake taip, kai vaikui sueina 2 metai, reikia nueiti i ligoniu kasas, uzpildyti kazkokia forma (na ten jau zinos ka paduoti uzpildyti) ir tada kol vaikui sueis 8 metai, nereikes kas menesi moketi tu 72 litu, o jei turi 2 vaikus, tai kol vyresniajam sueis 18 metu. Tas mane labai nudziugino, nes ir tai kele nerima, jei negauciau darbo, moket kas menesi 72 lt...a la sveikatos draudima, tai biski skaudziai, todel kad zinau, jog esant bedai, neduok Dieve patenki i ligonine, tai tas kas menesi moketas 72 litu mokestis kazkaip kaip ir dingsta, nes uz ji nelabai ka ten ir gauni, nu ka uz pataline papildomai moket nereikia, bet tarkim operacijos atveju, tai net ir siulus turi susipirkti. Na va, tai tiek ziniu, gal jau zinojai as tik priminiau😀 Niu ka, einu dar karteli dulkes visur apsivalyti, siektiek pasigraziti ir mausiu i orouosta😀 as tooookia laiminga😀

22. Jan 2012, 16:24

labas, jegele sonkauliukai, o jei dar salia kepti svogunai su pomidoru padazu..mmm..Kaip as irgi pasiilgau pasedeti su draugais, ar be draugu, bet prie vyno, kaip nerealiai😀 mazoji kokia tavo paselus, kad mano taip darytu, nes siaip tai rytais as laukiu,kada atsikels inai, tokia rytine miegale yra😀 nu ka, sirdute man jau ko tai virpa, ryt tiek laiko pagaliau islaukta kelione i orouosta😀 kazkoks keistas jaudulys, kaip i pasimatyma ir vel viskas is naujo😃

22. Jan 2012, 15:46

sveika,oi sveikata send nekokia,vakar su draugais vyno gerem,pasedejom,senai 4metus nebuvom susitike,na kad vyras taip vadina tai nepykstu,jam tik keista,anksciau kudesne buvau,visokiu man halateliu parvezes buvo,bet taip ir neteko uzsideti,nes nescia patapau,mano ugis kazkur 168,as ir darau rytais atsilenkimus ir mazoji jau meta mane is lovos rodo kad manksta reik daryt,musu mintys sutampa as ir uzvakar tingini dariau,bet kazko nelabai sustingo jis man,na bet valgyt galima,del darbo tai dirbau cili picoj vyreja,nu iki2metu tegausiu pinigus,o trecius metus nieks nebemokes,na dirike uzsirase ant 3metu,as net nezinau kaip cia bus,nes jei ten gryzciau tai niekaip su darzeliu nesuderinu,nebutu kam paimt vaiko,tai sakau sedesiu iki3metu kol apsipras darzeli,tegu vyras islaiko,o poto ziuresiu kazka,na einam mes valgyt tetis pietus paruose keptus sonkauliukus...

21. Jan 2012, 19:04

o su tuo svoriu, nu nieko sau, kad tau taip vyras sako, supykciau😀 o tai jau jis pats kiba labai perdziuves?😀 o kos tavo ugis? zinai svarbiausia gerai jaustis. Mano ugis 170cm, svoris 54kg, kas liecia talija jauciuosi gerai, tinka viskas kas patinka, o ne tik kas tinka. Bet zinok..turiu laikytis, galvoti ka valgau, nes nesu is tu, kad galiu valgyti ka noriu ir kiek noriu. Nesilaikau jokiu dietu, isauklejau save, pas mane yra labai sotus pusryciai, normalus pietai ir daugiau nieko, ir pasportuoju nors minimliai 10atsilenkimu, tiek pat pritupimu per laika tikrai pasijaucia skirtumas padarius juos ar ne, o atrodo mazmozis neverta ne prasidet😉 Saldumynai tik rytais.

21. Jan 2012, 18:48

Labux, o jo laukiu to savo vryrelio, blizginu pakampes visas.Tinginiui jau sausainius sutrupinau, vyrui labai patinka tas pyragas, sako tu padaryk ir lai jis tingi saldytuve kol grisiu😀 dabar jau reikes atlepinti savo zmogu. Nu tu saunuole del to rukymo, as 3 metus rukiau saziningai kasdiena, cia studiju laikais. apnestejus meciau metams. Paskui vel karts nuo karto papest pradejau, bet uzsidejau ant dantu breketus ir dabar kaip ,ir meciau..Bet itariu, jog laikina cia tokia pauze, nes noras yra, tokiom bangom uzeina, kartais atrodo nu taip gerai butu iseit laukan😀istikruju nzn kaip cia bus, nes maniskis ruko juodai, i diena man regis jau pakelis eina.. Del tu pasalpu, blemba zinok as nieko nezinau kaip cia,net nzn kiek gavau, o praeitais metais net neatsiemiau to simto litu, apsileidus del to reikalo esu..O kaip tu cia 3 metams atostogas turi pasidarius? nes pagal istatyma tevystes/motinystes atostogos dabar yra 2 metai, na kad valstybe tas pasalpas moketu, o paskui jei su darbdaviu esi susitares ir nori metus dar prasitesi, tik jau nemokamos, kap as zinau..Jei svaigstu apsviesk😀as jau parinuos del to darbo, nu kazkokia baime, man regis net nezinociau kaip elgtis reiktu tame darbe tiek laiko atbuvus namie..kaip cia bus, reikes i darbo birza stot. O tu turejai darba pries pastojant? Su darzeliu..as neleisiu kogero mazosios i ji, man mociute namuose, tai pades. Oj nezinau, su nerimu laukiu pavasario..

21. Jan 2012, 14:42

sveikute,kaip sestadienis?oras tai fui,buvom isejusios i lauka,tai ne vieno zmogaus,uz pusvalanzio ejom namo,klausei ar maniskis ruko?ruke,bet jau 6metai neberuko,as irgi rukiau iki pastojimo,tai pykdavo ant manes kai budavo namuose,o kai pastojau iskart nebetrauke cigaretes,galvojau kai pagimdysiu kaip cia bus,bet net minties nebera apie rukyma,visi net draugai stebejosi,kaip tiek metu prariukiusi galejau numest,na bet ir gerai,net netraukia,tik aisku sustorejau biski,aplamai nezinau kaip ta pilva numest,per nestuma tik 8kg priaugau,sveriau 75,isvaziavau gimdyt 83kg,po gimdymo tik5 numeciau,taip ir liko 78,tai ir vyras banginuku vadina jau,na o su uosviene normaliai sutariamcia pat prie musu kitoj gatves pusej gyvena,tik tiek ,kad dirba kiekviena diena,tai nelabai kada gali pabut su ALTEJAnorejau paklaust kiek maziau pinigu gavai uz vaika?reikes vel deklaruot pavasari,tada atgausim kur dabar nedamokejo,kada zadi mazaja i darzeli pradet leisti?mes tai nuo rugsejo 1d pradesim eiti,nezinau kaip su tuo darbu bus,iki3metu sedesiu namuose turbut,o paskiau kazka reiks naujo ieskoti,na jau ruosiesi po biski vyro sutiktuvem ,ane?

20. Jan 2012, 18:29

trrr..net ir man siurpas perejo, kai paskaiciau tavo vyro nesekme. Siaubas kazkoks,ka as zinau... ziauriai laimingai baigesi!! O kada jis vel i jura iseiti turetu? Nu jo, atostogos jums nelabai kokios, bet vyrui gal ir nieko, konkreciai ilsisi - lovos rezimas😀 o idomu pasidare ar ruko taviskis ? ar pati parukai? Na tai saunumelis, kad pavyko pailseti...As galiu visa diena kanors veikti, daryti, bet naktis man turi buti ramybe, nu su vaiku mazu nepasirinksi, bet man labai brangus nakties miegas😀 Va, o manasis gris pirmadieni popiet, leksiu i orouosta su vejeliu..Kazkaip laukiau is jo firmos skambucio, kad pranestu apie jo grizima, nu tipo klausia ar pasitiksiu orouoste ar firmai taxa siusti, tokia diena ir valanda, o si karta nesulaukiau, taip keistai...gal man neprisiskambino, gal jo mamai skambino ir todel ji man ta majaka numete, kad perskambinciau, nors ka as zinau..gal butu atsiliepus ?..o dabar jokios reakcijos i mano praleistus skambucius et...Sutari su vyro mama?

20. Jan 2012, 17:12

sveikute,na sianakt ramiai ismiegojo,vakar daviau to sirupo ir pieno su medum,tai ramiai ismiegojo,pailsejau ir as,nu as ir kai eisiu i vaistine pasidomejau,jetau gerai kad viskas gerai baigesi,baisu pagalvot,tiesa as tau turbut nerasiau kad mano vyras sonkauli susilauzes yra,pries 2sav pas sese lipo ant stogo lekste nu antena nuimt,nes nuo uragano nuplese ir kabojo,tai pats juk nuslydo ir nukrito nuo stogo,tai soko tiek ivare kad sakes,o juk galejo ir blogiau baigtis,gerai kad yra apsidraudes tai is draudimo gaus 3000,bet sakau kad nesiseka,pasieme atostogas kad kur nuvaziuotumem,o dabar ant biliotenio sedeti turi,gerai kad pavaiksto,tik mazoji nesupranta kodel tetis nepaima ant ranku,negali nieko kilnoti,nei nusikoseti normaliai,na bet po biski jau gereja,tik pagalvoju,juk galejo ir uzsimusti,net siurpas per kuna perbego,na is vyro kokiu ziniu turi?

20. Jan 2012, 16:29

Labas Ingut, jauciu nusikalbejau del viburcol didesniu. reikes paziuret, nes matai as vaistinej nurodziau vaiko amziu ir prasiau paracetamol zvakuciu ir situ viburcol, paracetamol tai tikrai ten pagal tuos mg didesnes, o viburcol man regis zvakuciu kiekis per para nuo amziaus priklauso,na zodziu reikes pasidomet labiau. Tai kaip naktis praejo? man sis rytas blemba... Isvaziavo tevai i misias, ten vieno mirusio zmogaus ir pakliuvo i avarija, nuslydo nuo kelio i griovi plakesi, laimei viskas atsipirko pabrozdinimais, labai krutines susitrenke nuo dirzu, masinos aplauzymu na ir begaliniu isgasciu.Siaubas, kaip issigandau..kol neapsikabinau grizusiu tevu, tol nebuvo ramu.

19. Jan 2012, 20:20

sveika,as pas save i lova tik nebent jau paryciais pasiimu,taip neimu ,nes nenoriu kad priprastu,nes tryse tikrai neissimiegosim,o ir ji spardosi blaskosi,nu ka parasei atrodo viska darau,kambari visada isvedinu,bet nakti man ir paciai karsta,o jei paliksiu praverusi langa tai nuo triuksmo neuzmigsiu,nes prie gatves gyvenam,o del zvakuciu tai jo tas nuo gimimo duodu,as net nezinojau kad yra kitokiu vyresniem vaikam,ir daktare nieko nesake,delto man jos ir neveikia,o del sirupo tai duodu SEDALIA ir dar buvau nupirkusi latviskus ,daba pamirsau is r raides kazkaip relaksin pasivadino,gerem ir tuos nu gal ir ramesne buvo,ji man ir taip vietoj nenusedi duodasi kaip vijurkas,o kai pervargsta kaiptik nemiega,o del tv tai vyrelis ziuri,bet ji 9uzmiega ir miega ,tik vidurnakti pradeda bludyti,del pavalgymo tai 8val vakariene buna ir dar pieno isgeria,bet ryte jau5vel nori pieno,nu sivakar duosiu pieno su medum,ryt zoleliu vonioj ismaudysiu,ziuresim ,gal pades,nes tikrai esu nervota jau ir su vyru pradedam pyktis,nes nepailseje abu,o pas ji nakti neina,tik prieina prie lovytes mazoji isvis verkt pradeda,o gal tie dantukai paskutinieji pareina,16 turim,dar 4 turi isdygt,bet kad nesimato dar nieko,kiek jus dantuku jau turite?matai kaip su vyrais buna,tas laukimas ir nezinomybe mane irgi varo is proto,o ypac kai pasako kad grys tada,o gryzta po gero menesio,kaip ir siemet pries kaledas turejo gryzt,o gryzo tik po nauju,nieko negali nei suplanuot,na einam atsiprausti,gersim piena ir 9val guldysiu miegot,pati ir eisiu miegot,tik klausimas ar uzmigsiu,labanakt jum

19. Jan 2012, 17:27

Labas negerai, kad mazoji taip. Gal, kai dviese budavot kartu miegodavot, o teveliui grizus, teko iskeliauti i lovyte? Gal truksta ar kazkaip gal pavydi taves?nesupaistysi cia... Gal pasiimkit miegoti kartu, taip visi ismiegosit... Arba nezinau, pries pat miegeli ismaudik vonioje, duok kokios ramuneliu arbateles raminanciai veikia, ar pienuko su medum irgi ramina vaikus. O gal valgyti nori?kokios manu koses su uogom gal duoti. Musu mazoji tik dabar valgyti yra pradejus, tai kai pries miega budavo pikta, kildavo minciu, kad gal alkana, kepdavau bulviu, nes tik tai valgydavo:/ Arba dar.. net vakare pries miega iseit kokiam pusvalandziui i lauka (priklausomai nuo rajono...), grinas oras pries miega irgi turi savo pliusu ramiam miegui. ar namuose nusizaisti, nusidukti, kad pavargtu ir kristu kaip lapelis i miegus😀 gal tv ijungtas, kai maze jau miega ar kompas, tie blasko miega. Nezinau pries miega kokiom 2 minutem atidaryti langa, isvedinti kambari, kur vaikas miega, nu kanors, nes jei pervargsi bus ragas busi ir pati pikta, ir vaiko nenuraminsi.. Galiausiai gali vaistineje nupirkti zoliniu kokiu lasiuku, butent del tos ramybes nakti, nes tai nera normalu. Gal dantukai jai? Mums pamenu tas pats buvo, bet kai dantys kalesi, o jetau kosmarelis , jau ne tik vaiko gaila buvo, bet ir saves.. Tai pasitarem su vaistininke ir patare duosti tu lasiuku pries einant miegoti ar net diena jei vaikas neramus, o ka daryti. As galiu drasiai pasakyti, kad to bijoti tkrai nereikia, cia nieko blogo nera. Aisku piktnaudziauti negalima niekuom, bet turi gyventi normalu gyvenima, musu vaikuciai jau nebe leliukai😀 juolabiau, kad mes ir teturim poilsi nakti. Beje sakei dedi tas zvakutes, cia turbut viburcol tas? jei ka, tai gal tu dedi dar ta kudikiska doze, nes yra jau didesniu na nuo metuku ar 1,5 metu vaikui, tos mazesnes jau nenuramins. As irgi turiu ju bedai esant, bet jau didesniem, tai padeda, tik jau laabai problematiska, jas ideti. Laikykis, susitvarkys viskas, issimiegosi, pailsesi, eik kartu su Alteja pamiegoti. Na, o mano fronte neramu...nesulaukiu is vyro ne jokios zinios, taip nesmagu. Dar jo mama pamajakino ir dingo, blyn skambinau kelis kartus neatsiliepia, galvojau perskambins, tai irgi nieko nesulaukiu. Zinai esant neziniai ir laukimui prisigalvoji visokiu nesamoniu ptfu ptfu . Et...toks tas musu gyvenimas lauki, nelauki, lauki, nelauki vienu ritmu😃

19. Jan 2012, 14:43

sveikute,na su mumis kazkas darosi,antra nakti nemiegame,9uzmiega ir 1val kaip laikrodis pradeda blaskytis,atsistoja prieinu puola pabuciuoti,paguldau ir uz 5min vel tas pats,kisau vel zvakute,bet ji mum jau nebpadeda ikisau puse3,o puse5 dar nemiegojo,tai paryciais tik uzmigo,daba miega jau visa val,buvau ir as prigulusi ,bet neina uzmigt,o vaikstau kaip zombis galva skauda ,prie zemes traukia,dar tas oras toks nesamoningas,na atsikels vaziuosim biski pasivazineti,reikia telefona nauja pasiimti sutartis baigesi,na sulaukei vyro jau turbut?maniskis tai pasineses del juros,kai su draugais susitinka tik apie darba savo ir tesneka,todel ir sako keistuolis,nu mariakai visi man keisti,cia bent mano tokia nuomone,o draugai jau manres nebeguodzia,visi priprate yra,kad dazniausiai bunu viena su mergyte

18. Jan 2012, 11:43

Labux, manau ziema cia baigiasi trumpam, nes girdejau 4dieni vel sniego uzvarys, o beto vasaris visada parodo savo nagus, netikiu, kad taip taikiai viskas praeis. Na tai pasinaudok proga, kol vyras namie, nusipirkit bilietus i teatra is anksciau perkant jie visai nebrangus, po masazo liux kaip tik😉 as turiu dar viena misija., kai vyras gris nuvaziuoti i filma, mieganciu drugeliu tvirtove, skaiciau knyga, tai jei filmas bus toks pat efektingas verta pamatyti. Del tu internetiniu kazkaip nieko neperku, nors ateina i el.pasta, visokiu viliojanciu pasiulymu is kartu.lt, pamastau gal ir nieko butu ir tiek. O kas del vyro, tai jo tiesa..kai grista viskas susijaukia, tvarka, rezimas, bet paskui vel stoja viskas i savas vezes, kol neiseina ir vel keleta dienu mini chaosas. O del svorio..tai as irgi suapvaleciau, bet stengiuosi galvoti ka burnelen dedu, nes jei pasileisciau butu sakes😉 Nu man i akis, kad mano vyras keistas niekas dar nesake😃 na nera jis dar keistuolis, dziaugiuosi seimos zmogus yra. Bet mane JAU labai uzknisa, kitu gailejimasis manes, kol jis juroje, kartais taip kvailai pasijuntu...Nu tipo man blogai, cia viena be vyro ir bla bla erzina tikrai😀 atrodo jis ten atostogauja.Visada turiu ka atsakyti, bet nesu akiplesa, labai blogai jauciuosi jei zmogu uzgaunu, tai tik gudriai patyliu😀

18. Jan 2012, 10:51

beje kaiptik palangoje dabar kaukazietisku patiekalu bare kuponas uz 20lt,kur kainuoja 40lt,tau kaiptik su vyru nueit pavalgyt

18. Jan 2012, 10:46

sveika,sendien baigesi ziema,lyja nuo ryto,kaip fainiai as ir noreciau i koki teatra nueti,neatsimenu kada bebuvau,daba eisiu i masazus nusipirkau is beatalt i akropoli tai atsipalaiduosiu biski,ir i armenu bara pavalgyti,tu neperki is ten nieko?geras dalykas,kiekviena diena visokios nuolaidos,ir apsimoka uz puse kainos beveik,akropoli nebuvom,buvom bige,taip mieste,o del minciu tai patikek,dabar kazkaip dar nelenda,o anksciau biski pabudavo ir jau galvodavau kad galetu jau iseit,kol ALTEJAmazesne buvo gal norejosi daugiau ramybes,vienai pabuti,viskas savo vietose ka kur padedu,o kai vyras gryzta tai apsivercia ir rezimas,ir valgymas,as priaugu svorio kai jis namuose,nes jis daro valgyti,baruose valgom,o kai viena tai tiek mum su mazaja tereikia,o jura zinok jiems visada bus prie sirdies,neveltui visi sako kad tie jureiviai keisti kazkokie,tau draugai nesako ,kad vyrelis biski keistas?..

17. Jan 2012, 20:45

Labas. Jo oras tai tikrai pasakiskas, mes irgi stengiames iseit pasibut, kol jegos leidzia, kas cia yra, kad ant tu ranku nori nesuprantu, vasara poilsiautoju vaikai eina patys arba sedi vezimuose, prabuna valandu valandas pajury, mes niekur niekada neuzsibunam. Geras dalykas pasitrankimas po parduotuves.. Akropoly dabar tie ispardavimai, kazin liecia sitos nuolaidos loccitane ir bodyshop parduotuves? As tai nusipirkau bilietu i muzikini teatra, padziuginsim sirdis, pamaitinsim sielas. vyras gris 1dieni arba 2dieni, o prie kompo prieisiu, kaip kitaip. Kaip judviem? Nebuna vyrui grizus namo,po kurio laiko minciu, kad jau galetu iseiti i jura?😀kur yra mano vyras, to laivo kapitonas, savo namais laiko laiva, o namai krante, tik antrieji po laivo turint seima...Viliuos, kad tai nuo zmoniu priklauso ir tokie dalykai musu seima aplenks, ir kaip vyro kolegos vaikas teciui vel iseinant i jura neklaus kada vel atvaziuosi i svecius😀

17. Jan 2012, 18:33

sveika,nebuvo kada prisesti,oras superinis tai pastoviai lauke bunam,savaitgali prie juros buvom,vakar mama pabuvo suALTEJA tai mes su vyreliu po parduotuves trankemes,mes turim kate tai irgi abi draugauja,mazoji ja pagaudo,su kamuoliu zaidzia abi,o kai pradeda verkti tai kate atbega prie manesir kniaukia,tipo eik ramink vaika,mano panele ir tingi lauke eiti,pavaiksto ir pastoviai reikia nesti,tai susipykstame,nes man ir taip nugara skauda kai pakilnoju sunkiau,na kaip ar sulaukei vyro jau?dabar visai prie kompo nebeprieisi turbut?

14. Jan 2012, 20:17

laba, jo mariaku, turim tokius vienus...tai tas vyras dar po siai dienai mokosi mazgus risti, o kai po 4 metu pertraukos gavo pasiulyma dirbti laive, tai atsisake, nes norejo dar namuose pabuti😃 Itariu, jog tas zmogelis taip ir liks mokytis mazgiukus pint😀 Maniskis dirba UNETEAM MARINE ( nezinau ar tiksliai parasiau..) vokieciu firmoje, kiek supratau viena klp is geresniu. Siaip jis nori pereiti ant laivu, kurie aptarnauja platformas. Ten ir atlyginimai labai geri ir grafikas 5 savaites ten, 5 namie. Sunku ten i juos ilist. Blyn jau buvo galejes eiti ant tokio laivo, buvo gaves pasiulyma, bet per tuos geruosius laikus mete jura...o cia dar meile begaline😀 na kaip yra taip, jetus tu mano ir dabar labai gerai, gali iskesti tuos 4men.tik dekoji Dievui uz tai ka turim. Kaip jusu seimynai faina. Laukiu gris tevelis, mes irgi mausim prie juros.. Mudvi irgi siandiena buvom lauke, pasiilgau sniego,grazu, vaikui smagu, tik tikiuos neuzsilaikys pernelyg ilgai. Mano panele, bijau prisigirt, bet kasdiena po 2-3val.ismiega, as jos net pasiilgstu😀 na, bet uztat viska pasidarau, kas man reikalinga, namai tvarkingi, zaislai vietose😉 nes kai apima nuosirdus upas vaikui pazaisti, tai istikro nera ne kur kojos padeti😀 nors geriausias mano karalaites zaidimas yra musu suniukas. Turim jorksyro kalyte, 3 metu, tai juodvi taip zaidzia graziai, kad as net stebiuosi savo Gabijos tokiu atsargiu ir rupestingu elgesiu su gyvunu. Jeigu iseinu i lauka be suns, tai vaikas pastoviai ant ranku nori, apie vezima as jau net nebekalbu..o vat jei issivedam suni kartu, tai jokiu problemu galime nueiti kazi kur, nei nesti reikia, nei pavargsta..😀 Tik kazkokia nesamone, reikia suniukui silta striuke nupirkti, nes dabar kai prisnigo jai salta..😃 Niekada man sitie sunu rengimai ir kaspinu pinimai nepatiko, na bet dabar tai neisvengiama..

14. Jan 2012, 18:30

sveika,nesupratau to pasakymo,truksta zmoniu kaip tavo seima,tipo mariacku?
oras normalesnis send buvo tai is ryto buvom lauke,pirmakart susipazino maziji su sniegu,tiek prisisiuto ,kad pietu ismiegojo 3val,zadejom prie juros nuvaziuot,bet kur vakare bevaziuosi tai duodames namuose,per zaislus nebeina praeiti,na fainiai sulauksi vyro bus linksmiau,pala is kokios firmos jis eina?manoALTEJAkazkaip nepamirsta tecio,nors nemato tiek laiko,bet kai pasakau ,kad tetis parvaziuos tai ir laksto prie duru,o kai pareina tai palengva prieina jis paima ant ranku duoda bucki ir iskart lenda i laamina ziureti ka dovanu parveze...

12. Jan 2012, 20:38

Laba, zinok nezinau kaip issireikst, bet ziauriai truksta tokiu zmoniu, kaip kad musu seima😉 Grazus vardas tavo mergytes ir bendraamzes ziuriu, menuo tesiskiria😀 mat ryt jau metai 10menesiu sueina, mano pana gimusi kovo 13. O jetau, sitiek mazoji jusu neuzmigo, matyt pervargo... Man cia viena vakara irgi sposu buvo, niekas neitiko, ir nesiojau, ir supau, viskas blogai, laimei turiu viena stebuklinga multika: masa i medved, tai jis suveike, kaip raminamasis preparatas, o tai jau buvo minciu zvakute i dupce saut😀 Neseniai tavasis grizo, mano irgi kita savaite Palangos orouoste pasimatyma paskirs😃 laukiu nesulaukiu. Si karta ziauriai sunkus tas laukimas buvo, o paskutine savaite, kaip visada sustoja...Tiesa, kaip tavo mergyte reagavo i teveli? nebijojo? pazino? nebuvo asaru?😀

12. Jan 2012, 13:51

sveika gabija,taip i sia tema nebeuzsuko nieks puse metu,visada pasiziuriu gal kas parase ir pagaliau sulaukem ziniu is taves,mes gyvenam neblogai,mano ALTEJAI irgi si men bus 1,9men,mes balandzio 23d gimem,naujus irgi atsventem vienos,nes tetis tik sausio 2d gryzo,turejo per kaledas,bet alzyre del vizu sulaike,na mano mazoji su puodu draugauja,bet uzeina kad salia padaro,tik soskes dar naktimis reikalauja,diena pamirsta kazkaip o nakti be jos neuzmiega,preita nakti kazkoks kosmaras buvo uzmigo tik puse5ryto,turbut pilnatis veike,nes ir mes nemiegojome,palangoje mano sesrs uosviene gyvena,ir sesuo anksciau gyveno,tai daug laiko esu praleidusi tenai,maniskis prabuna visaip tai menesi tai du,tik dabar 1,5men bus namuose atostogas pasieme,tai dziaugemes kartu visa seimyna,tik kad tas oras bjaurus neimanoma nei kur isvaziuot,na gabija nepamirsk tos temos,idomu susirasyti bus ir toliau

1 2 3 4 5