Jūreivių žmonos

03. Jun, 06:22

sveikos, jei jusu vyrai Jūreiviai paplepekim

07. Jul 2012, 14:08

laba, kaip karscius atlaikot? Mes kiaura diena baseine, o jau visai vakare pries miega traukiam dar prie juros pasibuti, taip faina... Pas mus pilna poilsiautoju ir vaiku, tai su maze savo sunkiai besusikalbu.. Bet suvaziuoja pas mus is ivairiu lietuvos kampeliu visokio plauko zmoniu, vieni nerealus, nuostabus zmones, o su kitais net nezinai kaip kalbet 😃 susipazinau su tokia svede, lb fainas zmogus, bet mano anglu kalba, kokia pastrigus... Kaip tau su anglu kalba? Musu vyrams, tai nera kas veikti 😀 beje maniskis irgi liepos 15,16,17 jau namo. Nu nzn durnas klausimas, bet ka sesuo daro su triusiais? Mums yra planu isigyti tokiu padareliu,ne maistui, bet akiu dziaugsmui, mums patiems ir poilsiautojams, tik vis stabdo tai, ka daryt su jai ziema.. I namus nesinori, pjaut tikrai nepjausim,nors ir lb gera triusiena, bet mums neiseina jos valgyt..

05. Jul 2012, 13:55

sveikute,mes buvom keliom dienom pas sese,tai parsiradom sendien,ALTEJA jau atsilakste grynam ore,ten jai veiklos yra,triusiai,sunys,vistos,antys atskrido apsigyveno prude su anciukais,ezys vakare ateidavo prie namo,tai nusidavusi kai luzdavo vakare iki 10ryto,maniskis apie 15,16 turetu gryzt,ALTEJA irgi pasiutusi ,neklauso,atsikalbineja isvaro ir mane is kantrybes,pagaliau 17dantukas isdyko,dar triju reik sulaukti,kai maniskis yra ji irgi jo klauso,na einam uzvalgyti sriubytes ir eisim pamiegoti,kai galesi parasyk kaip besilaikote

30. Jun 2012, 13:11

Sveikute, nu aisku. As jau taip laukiu nesulaukiu savojo sugristant...atrodo nu jau kita menesi, bet kazko sitas kartas trunka amzinybe.. Ner beveik isvis kada pasedeti prie kompo..prasidejo vasara, yra ka veikti..Nemalonumai tokie, kad db dar nelabai norisi kalbeti, tiesiog bjauru kai artimi zmones laiko tave uz durna ir kiaules akis isimete naudojasi kaip begali. O mazoji mano pasiutus, daro ka nori, vis dar tikiuosi, kai vyras gris bus truputi kitaip.Kaip tavo mergyte? kaip pati?

21. Jun 2012, 15:46

svika,atsiradot pagaliau,netaip supratai,birzelio1d isejo ant savaites,bet kaip visada paliko ant menesio,irgi liepa gal grys,perdave brigada gryzo nupirkes ALTEJAI DRABUZELIU,TAIP KAD SEDIM IRGI VIENOS,o kas tau nutiko?kas per nemalonumai?kaip mazoji laikosi?

21. Jun 2012, 15:17

labas. Kaip judvi? Kur tavo vyras db juroj ar namie? Kaip cia viena diena isejo, vos ne kita grizo? Manasis negrizo dar, liepos menesi. Na, o mes namuose turejom ir dar turim nemalonumu..esu pikta kaip biesas..☹

08. Jun 2012, 21:04

kur pradingusios damos?tecio gal sulauket?manasis 1d isejo ir poryt vel gryzta,ATSILIEPKIT

25. May 2012, 21:17

sveikute,jo atrodo ,kad tuos dokumentus,taip daug jie kainuoja,sveikata karta i metus tikrinasi,nu nervotas yra,kad atsipeikejo per velai firmoj,turi dabar lakstyti,o ir pinigu i masina sukiso,vien varikli uz 2500pirko,bet aciu dievui 30d jau iseina i MAJAMI,tik 10d,is ten ant kito laivo perkels,ir vel neaisku ar namo parsius ar kitur kurnors,jau masto eiti pusei metu,jei toliau taip metys betkur,nes vienas bera likes,tai arba sedi namuose arba siuntineja visur kur nori,man nepatinka gulet pleze,o dar su vaiku,tai kosmaras,lakstyciau gaudyciau visur,uodu pas mus nera daug,tik pastebejau 9vakaro pradeda pulti,bet mes jau namo einam,del teiniu tai niekada ju nenorejau turet,neisivaisduoju kaip reiktu ssikaupt uz vairo,uzsisvajociau ir vsio,iskart avarija ,as vsio pasakiau daugiau jokiu ciupa ciupsu,nebeimanoma nei pro parduotuve praeiti,reikia pirkti ir viskas,kelias dienas negauna nei saldainiu nieko,nes visai nevalgo nieko daugiau,ryt mitingas 13val klp bus,tai sese jei vaziuos vaziuosim ir mes suALTEJA ,jai patinka daug vaiku prisirenka ,tai duodasi iki nukritimo,na einam praustis ir miegot,nes iki 1val numiega ir prasideda bludijimai iki ryto

24. May 2012, 15:50

Labas, ai tai gal cia tuos kur kas 5 metus reikia atsinaujinti diplomus. Ir egzus laiko, bet pakainuoja jie zveriskai...Ar cia gal kokie kitokie tie kursai. Maniskiui irgi kiekviena karta pries iseinant i jura sveikata reikia tikrintis. O ko tavo vyras nervuojasi? del firmos ar jau nori i jura?😉Jo karsta,man patinka, mes laukan iseinam tik anksti ryte, nu kaip 9 iki 11val. panasiai, o paskui vakare vaziuojam prie juros ir ilgai vakarojam, nuvaziuojam kuo nuosaliau, tai bunam per visas pliaza kokie 7 zmones tiktai 😀 kieme pas mus ar kur nera vejo neimanoma buti, ne tik del to, kad karsta, bet dar ir del uodu. Siemet masiskai ju..reiketu stipraus lietaus, gal biski isplaktu. O sakai negalit niekur vaziuoti? o tu neturi teisiu ar nenori vaziuoti viena? man su vaiku, vienai buna sudetinga kelione, jei kur toleliau..Dabar gerai masina nauja, tai durys uzsirakina, specialiai pora knopkiu nuspausti itaise vaiku apsaugai, kad langu nedarinetu, duru neatidarytu, nes kai turejau senesni auto, tai ten viska galėdavo atsidaryti, tai ta ir stengdavosi daryti..visalaika vaziuoji itampoj, jei viena pati su vaiku. Nu dabar toli su ja nenuvaziuoju viena, jei neturim saldainiu, tai nuperku ta maxi ciupaciupsa ir ramybe, spakainiai 😃 O del kedytes..kazkaip galvoju vargu ar ja, net baisu sakyti nuzudys, nes drasius turejo turto...padarys protiskai neigalu zmogu...antai venckienei jau kalejimu kvepia. As esu isitikinusi, kad tie, visu instituciju pareigunai, kurie vykde teismo sprendima, buvo gave ultimatuma arba darbo vieta, arba eini ir darai... Jie visi tokie pat zmones su seimomis ir suprato ka daro, bet jiems gyvent reikia. Betkokiu atveju kazkieno galingo uodega prignybta ir tai kas vyko, ir vyksta nezmoniska..

22. May 2012, 13:54

sveika,nebeimanoma net namie but,pavesi 30rodo,net i lauka nejom send,po pietu gal ant vakaro islysim,vakar iki puse 10 vakare prabuvom,nieko naujo pas mus,pagaliau masina susitvarkem,bet kas is to vel niekur nenuvaziuojam,nes dokumentai vyreliui baigesi,istenge kontoroj pasakyti,tai vakar nuo ryto iki 5 prabuvo kazkokiuose kursuose,dabar dar sveikata tikrintis kelias dienas,nervotas yra,nezinau kada net iseis,ALTEJA irgi neklauso visai,eina zyzdama,vienu zodziu,nu einam pavalgyt balandeliu ir miegoti pokaicio,del kedytes tai baisu,mes klp ir mitinguose buvom...ryt reikes ziureti vakare per telika rodys laida

17. May 2012, 15:10

Labukas, kaip jusu seimynele? blem as siandien nuo ryto pakraupus...kur mes gyvename...

14. May 2012, 00:23

Sveikos mamytes😀 esu Monika, mamyte, auginu du mazucius vaikuciu ir kartu esu studente, studijuoju Zemaitijos kolegijoje ir siuo metu kaip tik baigineju paskutini kursa ir rasau baigiamaji darba tema "Socialines pagalbos poreikis nepilnoms seimoms" ir darau tyrima. Taigi mamytes, kurios vienos auginat vaikucius, o ir kitos, kurios ne tingite uzpildykite anketa siuo adresu http://apklausa.lt/f/socialines-pagalbos-poreikis-nepilnoms-seimoms-x1ld5cn.fullpage . Man labai reikalinga jusu pagalba. Turiu surink 100 anketu, laikas spaudzia o ir su dviem vaikuciais mokytis tikriausiai isivaizduojat, kad nelengva. Lauksiu jusu uzpildytu anketu. Is anksto visoms dekoju😀

12. May 2012, 20:51

nu sveikute,sendien mes sedime namuose,oras baisus,kaip jus i atidaryma PALANGOS nevarete?i cirka as buvau kuponus pirkusi is beata.lt tai po 30lt,o seip kasose nuo 70,brangioausias 120lt,tai sakau nors netiek brangiai sumokejom,o karpius tai sese prude augina,pilna ten ju,kita sav jei atsils vaziuosim gaudyt ir rukysim,niam niam,tie katamaranai kaipplaustai,as net pati neisivaizduoju,sese jau daug kartu yra plaukusi,o data butent tokia,nes renka grupe,ten apie 10plaustu yra po 6zmones,650lt vienam zmogui su maitinimu,pro lenkija,cekija plaukia,nu idomu,bet kazin ar as atlaikyciau,6 ryto keltis visa diena plaukt,ar karsta ar lyja,nu vyras tai jei grys plauks as dar mastau,vakar buvom pirtelej pora val,fainiai miegojau kaip uzmusta,o su tuo skaipu kai pasijungia tai ir mes nesusikalbam,tai sakau kad net neskambintu,na gerai merginos einam kazko uzkasti ir miegelio

12. May 2012, 15:50

Laba, saunuole tavo mergyte, maniske jau net su saldainiais neseda ant to puodo, nesuprantu kodel, kas yra, aisku cia dizidiausia kalte mano, ai kaipnors... O tai kiek tada bilietas kainavo, pas tuos negriukus?😀 ohoho karpis nejuokingas, bet kaip nerealu, toki pagauti😀 as eseriuka esu pagavus, smagus dalykelis, kai uzkimba, bet tam reikia juodos kantrybes..😀 sakyk, kur cia tokie kimba? ar pas seseri yra koks prudas ir ten jau jie patys juos auginasi? O cia tie katamaranai, tai kazkas panasaus i baidare?.. kodel butent tokia data, o veliau neiseina? gal kokia komanda sudaryta tai datai ar paskui jau kazkaip nesezonas?😀 man patinka su baidarem, geras sportas + idegt labai patogu..Nu, o mes gyvenam ziauriai letu tempu..Prisigiriau, kad man su vyru pabendraut iseina beveik kiekviena diena, bla bla bla ir zinok sikarta toks sudas..as ant vienos rankos pirstu jau galiu suskaiciuoti, kiek mes per ta skypa pakalbejom ir tai pokalbio dialogas mazdaug toks: kas?ka? nieko negirdziu..😃 Blyn...nusibodo, kinijoj ir internetas kiniskas.

11. May 2012, 11:53

sveika,laikomes po truputi,sloga dar tebera nedidele,dantuku nesulaukem dar,man akropoli ji po kalidorius laksto,parduotuvej rami vaiksto,o maksimoj i vezima sodinuosi,cirkas seip sau ,nieko gero,sokanciu negru paziurejom ir viskas,nu jiems atrodo kad jie super soka,bet mes ta jau mate pries 10 metu,nu dar tas KIROS parode savo triuku,bet per telika buvau jau maciusi,nu nors arenoj pabuvom ,pasizmonejom,buvom pas sese isvaziave,vyrai zvejojo,tai 4kg karpi pagavo,farsiravom kepem,ant puodo prasosi sysia,jau i lauka be pampiu einam,pietu ir guldaube,tik nakciai dar dedu,eina jau ir man i pabaiga,bet dar paki manau reiks nusipirkti,vakar ejom i darzeli pas direktore,birzelio 6d bus siusirinkimas,tai jau susakys kareikes nestis,susipirkti,o nuo rugsejo 1 jau zingsniuosi,paskutini men dar gausiu pinigus uz vaika ir vsio,tetis dar namuose,atidejo dar 2savaitem,uzknisa juodai,liepos 14d norim plaikt su katamaranais,bet kaip tycia nespes gryzti,antra diena karaliaujam dviese su ALTEJA,tetis masina tvarko,tai vakar buvom su drauge katpedelej picu pavalgem,alaus atsigerem,merginos prisizaide ,prisilakste,oras vel sublogo,bet po biski saule lenda,na bet jei iseisim tai po pietu tik,gerai kai netingesi parasyk kaip jus besilaikot

04. May 2012, 16:47

Laba, na kaip besilaikot? kaip Alteja ar dar turi sloga? manajai tas pats buvo, bet viena diena ir praėjo irgi galvojau gal dantukai, nes dar neturim visu. Kaip tas ugnies cirkas ar suzavejo? Kaip tavo maze akropoly ar nesiauteja?😀 mano, tai daro ka nori..eina i parda viska ima, viskas idomu, uz prekystaliu lenda, et..laukinuke...Auga taip, pas mus kiemas milziniskas ir mes beveik vieni patys, todėl eina kur jai patinka, daro kas patinka, ziuriu, kad tik i pruda nenueitu ir i kelia, o šiaip viskas jai leidžiama...Bandau aiskinti, kas negalima, bet nenori girdeti. Pas mus kaimynai turi dideli vilkšuni, tai manoji ant jo kaip ant sofos, glosto, jis nieko nedaro, bet kai mes isvaziuojam kur nors ir pamato koki suni yra galas, nes jai atrodo, kad jis irgi geras, ir neberupi niekas mauna prie sunu kaip paklydus, gali užsiklykt jei nori.. Ir nebezinau ka daryti su puodu, neseda atrodo, sodinciau ant verdancio puodo, jau grieztai sodinau, tai nukrito ant zemes ir kokias 20min.ziauriai praverke☹ ka daryti neįsivaizduoju, pinigu jau gaila tiems pampersams, geriau kanors gražaus jai nupirkčiau..

27. Apr 2012, 21:00

sveikute,nu katik parsiradom is akropolio,as masazuose buvau,vyrelis su mazaja vaikstinejo,tai vos beparejo namo,tuoj jau eis miegot o buoli suvalgiusi,kazko sloga atsirado,sianakt atsibudinejo kas pusvalandi,tai ir mes be miego abu likom,turbut dantukai jau dygs,kiejus turite ?ar 20jau turite?mes tai tik 16,tai dar 4 laukiame,na mano mergina nemegsta jokiu gumyciu,jei valanda isbuna tai gerai,poto jau issiima lauk,cia ses suriso,kazkaip kai kiti risa plaukus ji ramiai sedi ,patinka,pakisa ir nagus nulakuoti,na vyrelis tai jo palepina mus,sakau nei valgyt man nereik daryt ,jis viska daro,ALTEJA ir rodo kaprizus,bet pasakau ar nori i kampa...tai iskart apsiramina,arba kai jau nebepaeina pradeda zysti,tai kai paimu ant ranku,sakau begede mamytei taip skauda nugara,o as dar turiu tave tokia didele nesti,tai ji sako ,nu mama nepyk gera esi,ir iskart puola buciuoti,labai moka maivytis ir prisitrinti,kiek vyrelis bus neaisku,pirmadieni i kontora vaziuos klausti,bet seip ieskos jau kitur darbo,nes iki 2015metu is limarko nieko nebeliks,ispardavines visus laivus,tai jau dairosi kitur darbo,na bus matyt kaip cia viskas bus toliau,ryt pas sese iki vakaro isvaziuojam,tai pabusim grynam ore,o sekmadieni eisim i ugnies afrikos cirka,uosviene pabus su mazaja,nes savo mama ir vesiu pasizmoneti,nes niekur neiseina,na gerai mazoji jau tempia praustis eisim anksciau visi miegoti,ik pirmadienio,nes tada beparasysiu

27. Apr 2012, 15:29

Labukas, kokia grazuole tavo panelyte, plaukuciai kokie grazus. Ar ilgai su suristais plaukuciais isbuna?😀 Kokia pasikeitus, palyginus pries tai nuotraukyte, kur maciau. O koks tavo vyras malonus, palepina nepagaili ziuriu. Et.. Nu jo mano maze, tai ziauriai kaprizus rodo, jei veiksmas vyksta ne pagal jos planus, tai krenta ant zemes, verkia rauda, melynuoja. Drauge sako nu tipo palikim, einam nekreipkim demesio, tai ji palauke kol mes paeisim ir toliau, savo pilna pavoju veikla uzsiima 😃 Nu sakes, pradzioj jau pati vos verkt nepradejau, bet dabar jau juokas ima. Uzaugs😀 dar tikiuosi, kad kai vyras gris, gal truputi kas pasikeis, bent jau gal klausys daugiau...GAL.. Na, o kada dabar tavo brangusis iseis? kiek namie pabus? Itariu, kad kai sekanti karta tavasis is reiso gris namo, tai ir mano jau leks namo😀 blemba greiciau tas laikas..

25. Apr 2012, 13:31

cia pozuoja

25. Apr 2012, 13:29

cia mergina mano

25. Apr 2012, 13:27

sveikute,aciu uz sveikinimus,atlaikem fiesta ALTEJOS,galvojau bus po viso gimtadienio,juk nuo 5ienio is toleto neisejau,kazkoki virusa pagavus buvau,tai pilva visa raize,na bet pirmadieni susemiau i rankas ir pradejom ruostis,praejo visi skausmai,pagalvojau mintyse,kaip per saremius skausmas,o po 12val viskas aprimo,o juk ALTEJA gime 11,45,juokas paeme ,sakau nu va mergina gime ir visi pilvo skausmai praejo,gavom daug dovanu,patenkinta ir soko ir pute zvakutes ir dainavo,na o send teti pasveikinom,zadejom kur eit papietaut ,bet lyja,tai dabar kepa mum bulkutes su kopustais ir mesa,o poto darys sventinius pietus,uzteks pasedesim tryse,sestadieni i pirti gal varysim,na o kas tavo mazajai?kaprizus rodo?as manau ir manoji prades rodyti,bet pokolkas vaiksto ir sneka as didele man jau diu metuku yra

23. Apr 2012, 11:50

labukas. Kaip jums nerealiai, nuosirdziai pavydziu...😀 gyvenat jauciu, net nepajauciat kaip tas menuo praeina ir vel kartu.SVEIKINU TAVO MERGYTE SU GIMTADIENIU!!! LINKIU, KAD BUTU SVEIKUTE, NESIRGTU, GERAI VALGYTU, KLAUSYTU TEVELIU, BUTU LINSKMA IR LAIMINGA😀Na, o man tai jau stogas truputi ciuozia, mano pana nevaldoma, truputi kas ne taip, krenta ant zemes, klykia, cypia, o jetau... jau nebezinau ka daryti.

23. Apr 2012, 11:50

labukas. Kaip jums nerealiai, nuosirdziai pavydziu...😀 gyvenat jauciu, net nepajauciat kaip tas menuo praeina ir vel kartu.SVEIKINU TAVO MERGYTE SU GIMTADIENIU!!! LINKIU, KAD BUTU SVEIKUTE, NESIRGTU, GERAI VALGYTU, KLAUSYTU TEVELIU, BUTU LINSKMA IR LAIMINGA😀Na, o man tai jau stogas truputi ciuozia, mano pana nevaldoma, truputi kas ne taip, krenta ant zemes, klykia, cypia, o jetau... jau nebezinau ka daryti.

20. Apr 2012, 09:21

sveikute,vakar mum su ALTEJAsiurprizas buvo,musu tetis gryzo,nei paskambino nei ka,tai issigandom kai duris pradejo kazkas rakinti,dabar i kontora isvaziavo,ziuresim kiek prabus,gal visi kartu atsvesim abu gimtadienius

17. Apr 2012, 17:41

Mielos Mamytės! Neabejoju, kad kiekviena savo mažylių spintose rastumėte išaugtų, puikios būklės rūbelių ar greitai pabodusių, tačiau vis dar kokybiškų ir galinčių pralinksmint kitus vaikučius žaisliukų. PASIŪLYKIM JUOS KITIEMS! Kviečiu susiburti visas Lietuvos mamytes čia: http://www.facebook.com/pages/Si%C5%ABlau-Tau/404029796287462 ir dalintis gėrybėm , kurių Jūsų mažučiukams jau nebereikia. Siųskit nuotraukas, aprašymus, kainą (o gal dovanosit?..), miestą, kuriame gyvenate ir kontaktą, kuriuo bus galima jus pasiekti (tel. nr./el. paštą…) elektroniniu paštu siulau.tau@gmail.com. O aš juos talpinsiu Facebook puslapyje ir dalinsiuos su Jumis 😉

14. Apr 2012, 17:45

sveika,visciukus sese turi,tik 3teissirito pries pat velykas,nu niekaip man nuotrauku neatsiuncia,mes sedim namuose,sianakt ALTEJAkarsciavo,davesi visa nakti,ryte nieko jau,buvom lauke,bet kazko nenorom vaiksciojo su uosviene,as i parduotuve ejau apsipirkti,parejom tai nieko nevalge iskart uzmigo,2,5val ismiegojo ,atsikele nu zaidzia,nekarsta,bet valgyt nenori
,dvi braskes suvalge ir viskas,tai sakau sedekim send namuose,nes apie tuos virusus kai prisiklausiau,tai baisu darosi,o del torto gerai ,kad tu sugebi padaryti,as nemegstu tu terlioniu,ai sakiau nupirksiu koki ,ziuresiu ku maziau visokiu kremu,dazu,tiesiog nebegalvoju,nes kai planuoji,tai s...gaunas,is tecio jokiu ziniu,tai svente bus be jo,kakoja jau kampe atsistojusi,nu rupuzioke daro i kelnes ir viskas,nesipraso ant puodo,na einu tvarkyt ja,gero jum savaitgalio

14. Apr 2012, 17:16

labas, na nebeiseina taip pasedeti prie kompo, kaip kaidaise😀 nu geras is kur tie visciukai?😀 kaip fainai, kai vaikas valgo, manoji per velykas tik puse banano sugebejo ikirst. Taip tikejausi, kad nors puse kiausinio suvalgys, juk vistiek pagrindinis dalykas ant stalo kiausiniai ir nebetkokie margi, bet mano karalaites nesuzavejo.. O del torto, tai zinok mes nepirkom, irgi buvo visokiu minciu gal uzsakyti, kokinors grazu, spalvota, koka boruzele ar pan. Bet pasilikom prie to, kad darem patys torta, su dziovintais vaisiais, riesutais, grietine. Nes tuose pirktiniuose tortuose labai daug visokiu negeru dalyku. Aisku, jie labai graziai atrodo, tos spalvos ir galbut skonis geresnis, ir kvapas, bet pasilikom prie naturaliu irgi skaniu dalyku. Ta namini torta irgi galima padaryti labai grazu, ispudinga ir skanu. Cia fantazija pasikliauti reikia. O del miego as su savaj, tai turbut jau nuo puses metuku kartu miegu-miegam. Anksciau uzmigdavo perkeldavom i lovyte, bet paskui jau nebedarem nieko, tai va taip ir mucinames. Pakolkas nieko jai negaliu padaryti😀

13. Apr 2012, 18:42

sveika,atsiradot pagaliau,sventes linksmai praleidom,imesiu poto nuotrauka atsius sesuo,ir dauze ir ridenom ir gyvu visciuku turejom,ir kaip niekad valge daug marguciu nebejo beatimti...mum send menuo kaip vyrelis isejes,neaisku del gryzimo,nera rysio,pasveikino su velykom,ir isejo,jo 23d dar viena svente,nes nebezinau ka bepadaryti,o tu torta pirkai?gal patartum koki,nes preitais metais tai buvau uzsakiusi,pasiemiau talona 30d pas neuropatologe sakysiu del to miego,na iki2savo lovytej,o poto pas mane persikrausto,nebezinau kai vyrelis grys kaip miegosim,gausim velniu kad pripratom dviese miegot,nes as ir neismiegu su ja,tai spardosi,tai kojas susikelia,http://forumas.mamyciuklubas.lt/pokalbiai-prie-kavos/?t=2069&p=3,perskaityk straipsni,kaip baisu

13. Apr 2012, 14:47

Laba, aciu uz sveikinimus, tave irgi su praejusiomis. Kaip sventes praejo? jum tuoj vel bus svente ar spes gristi tevelis? Kaip ten jam ar viskas gerai? Maniskis jau ryt bus menuo kaip atbuves juroj.. nebedaug ir beliko TIK 3 menesiai 😃 Na, kaip Altejai su miegu? apsisapnuoja, kazka gal mato. Manoji irgi panasiai, nakti gali ant galvos uzsilipti tiesiogine ta zodzio prasme, tai ir miegam kartu apsikabinusios. Tik, kad mano tas miegas nepilnavertis, nepailsiu as su ja..

07. Apr 2012, 12:23

geru sociu linksmu ir margu jum SV,VELYKU

05. Apr 2012, 10:17

sveikute,matai ju firmos laivai pagrinde ten ir plaukioja tose zonose,prie somalio,nigerijos,todel ir puola juos,mes ir papusryciavom eisim i lauka,po pietu mama atvazuos tai eisiu i parduotuves pasiziurinet konors,mano mazoji sianakt pasoko suklyke ir rodo i lovytes gala saukia bija bija,ir jau ne pirmas kartas,nesuprantu ar ji mato ka,atr uzsisapnuoja,mane apsikabina pasiguldau pas save nepaleidzia,neleidzia net pajudeti,reiks imtis po visu svenciu pas neuropatologa talona,nes taip manau neturetu but,na einu gert kavos ir i lauka

1 2 3 4 5