Ka daryt jei vaikai neklauso ar galima jiems ,,Berzines koses"?

05. Sep, 11:11

ka daryti vaikui jei jis atsikalbineja nedaro ko prasai, isdykauja, maistauja pries viska ar duot jiems vytytes o gal galima kaip nors grazei bet ka daryt jei grazei prasymas nepadeda kaip is vaiko reikalauti kazko patarkite?

07. Apr 2010, 22:13

nemanau kad reik berzines koses,galima apseit ir beto,as pvz,vaikina savo tai bauzdavau taip nusikalsta tai ant fotelio sedet liepiu ir neleidziu nulipt tam tikra laika.ir paskui vaikas buna geras

25. Mar 2010, 00:11

Aš prieš beržines košes 😀

21. Mar 2010, 10:36

Smurtas - blogai, o auklejimas - tai ne smurtas 😀

01. Mar 2010, 23:32

reikai avikui drausmes esu pries musima vaiku bet manau kad karta sudavus ranka per uzpakaly uz oziukus tai near tikras musimas akip vaika primusa iki samones netekimo

28. Feb 2010, 12:44

jurga80 atsiprasau as maniau kad tu apie tokias mamytes kurios pliauksteli per uzpakali. netaip supratau tave. labai atsiprasau. pries musima ir as,bet nemanau kad suduot per uzpakaliuka tikrai nera tas musimas. o dirzo tai jauciu net niekad nesigriebsiu. man per ziauru☹

28. Feb 2010, 12:26

as ir sutinku su jusu nuomenem,as pries musima..

27. Feb 2010, 14:27

Aciu visoms, patarimu prisirinkau, ir pasikausciusi kantrybe, emiausi auklejimo priemoniu, su savo ozkyte bandom susikalbet graziuoju nes kai ji ima isterikuot ir mato kad as pykstu nieko gero is to neisejo, mes visos zinom jog vaiku negalima aukleti dirzu, bet mes pacios manau vaikysteje ne karta jo paragavom, bent jau as, niekada nenorejau vaiko musti ir stengsiuos to nedaryt, dabar kai mano mergina pradeda oziuotis, bandau jai paiskinti kad tai yra negrazu ir kad ji negrazi kai pyksta, ramiu balsu nesinervuodama, ir kazkas iseina, jei nori mustis, irgi paimu uz rankos ir apsikabinu, na gal kas iseis man, eksperimentuot reikia, kitaip nieko nebus😉

26. Feb 2010, 16:24

aciu vivulia...siaip ir as dziaugiuosi,kad pagimdziau vaikiuka kai info gali rasti nete.....😀siaip man klabai keista kai mamyte visikai neidomi vaikuciu tiek auklejimu tiek maitinimu.............

26. Feb 2010, 16:20

labai teisingi zodziai 😀
o as tiesa pasakius tokius dalykus isgirdau tik darzelyje - rudeni ir pavasari visada atvaziuoja psichologe ir daro paskaitas teveliams 😃
galia kad anksciau neturejau neto, o zurnaluose tokiu dalyku nerase ☹

26. Feb 2010, 16:17

as ir perskaiciau visus straipniukus apie auklejima ir ttt Taigi galiu drasiai teigti,kad visiskai nera sunku aukleti ,kai turi geru profesonaliu ziniu😀beje vadovaujuosi labai faina Japonu taisyke....GERBK SAVO VAIKA ir jis gerbs tave.....manau,kad tuom viskas ir pasakyta....

26. Feb 2010, 16:13

barbekis - berzine kose ne tik dirzas, bet ir musimas ranka...... viskas yra suprantama, ir ne tas pliaukstelejimas yra baisu, o tai kad musu visuomeneje tai laikoma normaliu, savaime suprantamu dalyku ☹ ir tai yra liudniausia.... o ne tai kad mamyte 1-2 kartelius nesusivalde, bet tuo kad savo silpnuma, kalte suvercia mazam vaikiukui... bet kaip sakoma nervuotas ne tas kuris barbena pirstais i stala, o tas kuriam tai trugdo 😃
be to tos info apie vaikiuko psichologine raida is ties yra mazai - apie fizine raida tikrai info sociai, bet ar nors viename zurnale matet apie vaikuciu psichologija???? va tokiu paprastuciu dalyku kuriuos parasem???

26. Feb 2010, 16:11

taikiau toms mamytems..pvz.kaip tavo draugei....nes baisu....pati kalta.o dar ant vaiko pyksta.....☹

26. Feb 2010, 16:09

barbekisss..neupratau ar as cia kablogai pasakiau?

26. Feb 2010, 16:01

raspa,nuosirdus aciu......... jurga80,pasakiai taip atrodo,kad visos mamos tuos vaikus aukleja dirzais. pvz.vaikutis tikrai net nejaus jei per pampersa suduosi. ir tai nesmarkiai. pasijutau taip tarsi buciau kazkokia pabaisa☹

26. Feb 2010, 15:37

patiko ir man lb rasma komentaras... man pvz tikrai nuosirdziai dziugu,kad zmones domisi ir zino...
ir tau vivulia dekui,nezinojau apie tuos vaizdus,girdejau,kad vaikai nesuvokia,to zodelio ne ar negalima,tai jo beveik ir nenaudojam,tik kai netycia issprusta..bet db su tavo paaiskinimu viskas aisku patapo 😀

26. Feb 2010, 14:34

raspa- super paaiskinai...... gal kai mamytes suptras kad tokio amziaus vaikeliui yra normalus elgesys - nekils ranka bausti....
ech, kad as buciau tai zinojusi kai gime mano pirmagime ☹ labai daug nervu visi butumem sutaupe 😃
dar pridurciau kad vaikai iki 5 metu masto vaizdais ir jie tokio zodzio "NE" neisivaizduoja.... ir jei jus sakote: sito imti negalima - vaikutis "mato" - kad jis sita daikta ima 😃 arba : nesok per bala - mato kaip jis soka i bala, ir taip padaro...mama gi leido 😃 todel svarbu sakyti konkreciai - apeik bala, padek sita cia ir t.t.
reikia su vaiku kalbeti jo kalba.... ir kai zinai kaip masto vaikutis - tai pasidaro ne taip sunku su juo sutarti..... o tokio amziaus vaikuciai ypatingai nori itikti mylimiems zmonems.... tereikia ismokti tuo pasinaudoti 😉

26. Feb 2010, 01:08

jatau jatau...toms mamoms pacioms reiktu ykresti tosBERZINES KOSES jaigu savo vaiku nemoka aukleti....

25. Feb 2010, 18:44

taigi mamytės, rizikuoju tapt "nuskalpuota" 😉, bet turiu šiek tiek kompetencijos apie tai kalbėt 😉, tegu bus kaip bus 😀. "barbekiss" -aš sutinku kad nuomones mes turime kiekviena, kiek jos teisingos klausimas 😉, iškart įkvėpk ir nepyk 😃. Na yra jau tokios tiesos (ne iš interneto traukiu duomenis 😀, darbas toks 😉) ir dviračio čia išradinėti nereikia 😀. Kudikystė (0-1,5m.) -saugumas ir nesaugumas, šiuo metu labai svarbu saugumas, negiamios emocijos tai nepasitikėjimas (pvz.: baimė gyd.). Ankstyvoji jaunystė (1,5-3m.) autonomiškumas -gėda. Taigi jei saugumo jausmas išsivystęs -atsiranda pasitikėjimo jausmas, poreikis išrekšti save (AŠ NORIU), taigi tada prasideda vaikučio pasipriešinimas, kaprizai 😀. Jei mažiuko poreikių 😀 patenkinti neįmanomą, reikia pergudrauti, kaip bebūtų , vaikui turi atrodyti kad jo poreikis yra patenkintas, nereikia nuslopinti, nes nepatenkintų poreikių negatizmas gali išsivystyti agresija. NEŽINAU KOKIA JUS GYD. PAPROTINO "barbekiss" 😀

25. Feb 2010, 13:39

oi mamytes ir as esu kai neisgaliu per siknute su ranka davus, bet paskui taip gaila pasidaro, ir oziukus jau rodo, ir neklauso sakai negalima nelisk tai daugiau ten lenda, be to musasi ir mus musa su ranka, gauna per rankute tai vel duoda gal galvoja kad cia zaidimas

25. Feb 2010, 10:47

nesamone kazkokia. pati buvau savo grazuoli issilepinus taip. kai durne vis begdavau kai tik suverkdavo. tai buvo laikas,kad i toleta eidavau kai uzmigdavo. laimei mama ir gydytoja paprotino. db.pasilieku prie ignoravimo. o ir paverkt vaikui nekenkia. plauciukai prasivalo. aisku jau neleist rekt kokia val. 😀

24. Feb 2010, 18:53

rimeli - tokio amziaus vaikams reikia parodyti demesi tuoj pat kai jo praso, nes kitaip - tik laikykis....koki triuksma sukels...o paskui kai raspa pataria nukreipk demesi i ka nors kita. mes pvz kritiniu momentu einam pro langa ziuret, radija/tv ijungiu...

24. Feb 2010, 17:17

Labukas rimeli 😀, ignoravimas padeda vyresniem, ypač paaugliams, kai "ego" stiprus, o tavo pupuliukas mažiukas 😀, mergytė bando kiek galima ir kaip pasiekti, toks amžiaus tarpsnis 😉, iš tiesu reikėtų nukreipt dėmesį kuo nors, kas mergiukui patinka, ar pasijuokt iš to 😀, laikykis 😀 😀 😀

24. Feb 2010, 17:02

Labutis mamytes, ziuriu cia jau nebenauja tema bet as ir prisidesiu, turiu dukryte jai 1.3 m,gelbekit nebesusitvarkau, berzines koses nedaviau bet ir nesinori kazkaip baisu net pagalvot bet su ranga per uzpakali jau kartais uzmetu kai kritine padetis ateina, ji vis daugiau rodo man tuos savo oziukus, jau ignoravimas pasidare vienodas palieku ja ji ateina ir klykia man i ausis, baisu, padekit☹

17. Feb 2010, 13:50

aureluze,patikek manim,kad jau tikrai supranta😀 vaidukas 1.5mjau daug man padededa. ir lova paklot ir pampersa savo issinesa. kai paprasau atnesa sluota. tik reikia tikrai moket isaiskint. neisivaizduoju ka padaryciau jei mano vaikas sokdintu mane kaip drauges mergaite. bet kaip vivulia sako jei but mamai negerai tai taip elgtis neleistu. as su drauge bandziau kalbet kad taip negalima,bet viskas baigesi tuo kad vos nesusipesem😀 sake nenurodinet kaip jai auklet vaika😀 man tokiu mamu gaila☹

16. Feb 2010, 17:12

na mums tenka skirti sunelius,nes vienas labai megsta pesti savo broliui uz plauku,atiminet zaisliukus,nors jiems tik 1m.,bet as vis tiek aiskinu,kad taip daryti negalima.Manau ,kad su jais reik bendrauti,nes pati pastebejau,kai vienam keiciau pampersa ,o kitas stovejo salia,paprasiau ,kad paduotu pampersa nuo zemes,jis pakele ir padave-tai reiskais ,kad supranta kai nori😀)

16. Feb 2010, 14:08

"jei mama tai mergaitei kazko neleidzia tai mergaite mamai kanda,pesa uz plauku ir net trenkia i veida. tada mama viska leidzia. kai pamaciau tai patikekit manim likau be zodziu................... nejau manot kad tokiems nereikia berzines koses."

manau kad mamai berzines ikrest reiketu.... o vaikas elgiasi taip kaip mama leidzia..... mergaite priima tokias zaidimo taisykles kokias sudare mama, jei mama leistu kai ji graziai papraso - ji ir paprasytu, jei mamai normalu kad vaikas kanda, pesa ir dauzo per veida - ji taip ir elgsis. nes tai NORMALU ir GERAI, nes jei butu blogai ir negerai - mama taip neleistu elgtis!!!!! ane😉

15. Feb 2010, 18:47

aspati naudojuosi tuo ignoravimu ir puikiai veikia. bet mielosios ne visu vaikai vienodi. su ranka ir maniskis yra gaves. o ka daryt jei prie rozeciu ar karsto lygintuvo kisa nagus? uzbaudei,o jis savo? dirzu neauklejau ir tikrai neauklesiu. neisivaizduoju ka vaikas turi padaryt kad paimti dirza................ o tas nekreipimas demesio nerairgi super gerai. mano drauge turi mergaite. jei 2m. daznai susibegam. jei mama tai mergaitei kazko neleidzia tai mergaite mamai kanda,pesa uz plauku ir net trenkia i veida. tada mama viska leidzia. kai pamaciau tai patikekit manim likau be zodziu................... nejau manot kad tokiems nereikia berzines koses. mano nuomone yra tokia-vaikas mama turi gerbt,bet jos nebijot.

10. Feb 2010, 15:28

butent, ignoravimas tikrai geriausias vaistas😀

10. Feb 2010, 14:49

Pritariu mamytei LAURAI visu 100 % ignoravimas oziuku superr veikia😀 nereikia net berzines koses😀

10. Feb 2010, 14:07

tikrai niekuom neizeidei, as neizeidi😃 o siaip kaip kazkas yra pasakes, vaikas niekada del nieko nekaltas, aplinak kalta😉 o as ir pati sakiau jau turbut penkis kartus, kad cia esame niekaip ar kitaip visos teisios😉

1 2 3 4 5