Ka daryt jei vaikai neklauso ar galima jiems ,,Berzines koses"?

05. Sep, 11:11

ka daryti vaikui jei jis atsikalbineja nedaro ko prasai, isdykauja, maistauja pries viska ar duot jiems vytytes o gal galima kaip nors grazei bet ka daryt jei grazei prasymas nepadeda kaip is vaiko reikalauti kazko patarkite?

08. Oct 2009, 12:06

mano vyresnysis sunus,isviso neklauso.gauna rykste,o atsisukes sako"gal baik ka",o ka tploi atveju daryt?jam jau 6m.nezinau kokiu priemoniu dar imtis...

11. Sep 2009, 14:00

laura641 stai ka norejau ir pasakyti pritariu tau kad esame nei vienas uzauges be berzines kosies, ir suprantu kad atrodo savo vaiku tikrai nemusime kaip mes seniau gaudavome, bet niekada vaikui bent as tikrai neleisiu kad jis man darytu tai ko negalima

08. Sep 2009, 15:38

pritariu,juk mes ne vienas neuzaugom be berzines koses.visvien kazkada esam gave.maniskiai esa gave ryksteles viena karta,tai daba kai neklauso,tai reik tik parodyt rykstelia ir buna ramu.

07. Sep 2009, 13:43

nesakau vaiku musti kai tik ka nors jie blogo padaro bet viena kart reikia parodyti kad sitaip yra negalima

07. Sep 2009, 13:42

esu karta vaikui sudavus ir nuo to laiko jis klauso ir nerodo jokiu kaprizu ir susideda savo zaislus ir viskas

07. Sep 2009, 13:41

eglute gauna tuos laiskelius pvz.. as jos klausiau ka daryti kai vaikui uzkieteja viduriai tai ji padare tokia temele su viduriais man ji tai pat neatsrase bet skilty idejo

06. Sep 2009, 22:20

Labutis.kreipiuosi i visas mamas.norejau paklausti kaip siusti laiskelius Eglei ar i redakcija,kiek rasiau per savo elektronini pasta tai negaunu ats,o gal jos mano zinuciu negauna todel neatraso.o jeigu paspaudziu ant ju nuorodos po mamu komentaru puslapio pabaigoje tai meta ju adresa kad parasyciau bet issiusti neduoda gal dar kur reikia prisiregistruoti.taippat nepavyksta ir jum uzduoti koki klausimeli,galiu tik komentuoti i kitu mamu klausimus

06. Sep 2009, 19:15

as preis musima , bet kazkokia griezta priemone turi buti kitaip vaikas uzlips ant galvos o tada tai patys verksim. as tuirejau pavizdi mano sesuo savo dukryte taip auklejo ir padejo...turiu nusiskynus rykste ir sakau jej n neklausysi gausi rykstes, su rykste nemusu tik pagazdinu pasakydama, viena karteli gavo kai neklause bet nestipriai todel daugiau vien zodzio uztenka...mano sesei daugiau ir neteko jokiu bausmiu galvot uzaugo vaikas vien su rykste nes kai viena karta gauna daugiau nenori ir buna paklusnus vaikai

06. Sep 2009, 16:56

nemanau, kad vaikai tokie buna del demesio trukumo. tokioj situacijoj reik buti labai budriam, jei nors viena karta vaikas gavo kazka neleidziamo, viskas prasys pastoviai, rodys kaprizus, ir pan. mano dukrytei metai ir 11 men, oij kokia sugeba buti, ir atsikalbinejimai ir grasinimai "teti tuoj gausi". as irgi esu pries vaiku musima, bet musimas musimui nelygus. kai isveda mane is kantrybes gauna su ranka per uzpakaliuka, taip pat turim toki medziagini dirza, kuriuo gazdinam, nereikia nei paimti i rankas pakabinam kambary ant rankenos, tik prasideda neklausymai, parodom i dirza tai is karto pasikeicia, palieka auksinis vaikas, isvada? reiskia reikia kartais imtis kazkokiu priemoniu o vien kalbejimas cia tikrai nepades.

rainiukas rainiukas 06. Sep 2009, 13:26

aš prieš mušimą, bet močiūtė sako, kad tai būtina, nes tada vaikai paklusnesni užauga. Aš vaikystėje nesu gavusi ir bloga nebuvau, todėl ir savo vaikučio nenorėčiau skriausti, bandysiu žodžiais viską paaiškinti. O kapryzai atsiranda kada vaikai nesulaukia dėmesio ir bendravimo iš tėvų, nes tėvai dažniausiai užsiėmę ir neranda laiko. Todėl reikia sudaryti sąlygas, kad vaikai daugiau bendrautų su kitais vaikais, lankytų burelius ir t.t

05. Sep 2009, 23:11

ka daryti vaikui jei jis atsikalbineja nedaro ko prasai, isdykauja, maistauja pries viska ar duot jiems vytytes o gal galima kaip nors grazei bet ka daryt jei grazei prasymas nepadeda kaip is vaiko reikalauti kazko patarkite?

1 2 3 4 5