Ka daryt jei vaikai neklauso ar galima jiems ,,Berzines koses"?

05. Sep, 11:11

ka daryti vaikui jei jis atsikalbineja nedaro ko prasai, isdykauja, maistauja pries viska ar duot jiems vytytes o gal galima kaip nors grazei bet ka daryt jei grazei prasymas nepadeda kaip is vaiko reikalauti kazko patarkite?

01. Feb 2010, 12:57

😀 vivulia- tau darbą su su vaikų socialiniu integravimu ar panašaus reikia, o gal ir dirbi toki 😀? Ar šiaip pedagogika domiesi ? Nes žinios daugiau iš pedagogikos, o ne iš psichologijos 😀
Daugiau tokių žmogučių 😀 kaip tu 😀

01. Feb 2010, 12:48

raspa aciu kad apsilankei ir pasisakei cia. o tai pasijutau balta varna, nes tikiu kad vaikai gerais zmonemis isauga ir be berzines koses 😀
o kas del paauglystes - cia jau lames dalykas kaip tie hormonai uzsiaus ir kiek bus tvirtos bent jau moralines nuostatos 😉 dazniausia ramus vaikai ir nutruksta nuo tos grandines, nes tevai uzliuliuoti buna o tie pasiute ir paauglystej lieka pasiute. dazniausiai 😀

01. Feb 2010, 12:47

pagarbą turi ugdyti šeimoje, tas berniukas kur su tavimi Jolantux kalbėjo nepagarbiai tikriausiai ir namie su mamituku tai kalba, o gal ir baisiau 😀

01. Feb 2010, 12:41

aš taip pat norėčiau pasakyti savo nuomonę. Dabar savo vyresnėliui taip pat taikau kompiuterio, televizoriaus apribojimus, o beržinės košės taip pat yra gavęs. Kaip ir daugumai negavęs norimo daikto krito ant grindų, kadangi nusprendžiau, kad bus geriau nekreipti dėmesio į jo isteriją nuėjau į virtuvę, ir ką manot atėjęs iš kambario nukrito virtuvėj ir toliau rėkti, kadangi ir toliau nekreipiau dėmesio atsistojo įkando į koją ir toliau spiegia nesavu balsu, va tada paėmiau rykštę, ir kaip daugelis mamų sako padėjo. Ir nemanau, kad jis labai pyksta už tai, dabar mes su juo puikiai sutariam ir kalbamės apie viską. O giminaičių berniukas, jam 9 metai, atėjęs pas mus į svečius gražioj formoj mane beprote išvadino, kadangi neleidau žaisti kompiuteriu, nes maniškiui buvo drausminė nuobauda. Ir ką jūs manot, mama sėdėjo ir šypsojosi. ir pasakysiu atvirai, jei mano būtų taip pasielgęs tikrai būčiau užvažiavus. Norit smerkit, norit ne, bet manau, kad vaikas turi gerbti suaugusius. Aš savo vaiką gerbiu, jei būnu neteisi ar impulso pagauta aprėkiu atsiprašau

01. Feb 2010, 12:03

😀 visiškai sutinku, reikia nukreip dėmesį 😀

01. Feb 2010, 11:50

o tu matei idealiu vaiku? man neteko 😉
mano maze irgi krenta - tik jau ne isteriskai, o kai nori parodyti kad pyksta, islaukiau iki sios stadijos, islauksiu kol ir ismoks savo pykti ivardinti zodziais. ner kurs skubet 😀
mano dicke visai kitokia nei maze, bet jis ismoko anksti savo emocijas ivardinti, gal del to ner buve tokiu dalyku.
patiko scena kai vaikas parduotuvej parkrito, o mama sako - pagulek, niekur neik as nueisiu duonos kol tu reksi. apsisuko ir nuejo. vaikas po triju mamos zinksniu atsistojo ir kaip niekur be jokiu isteriju nuejo paskui mama.
nereik pasiduoti vaikui - jam kad ir neigiamas demesys, bet vis tiek demesys, jie to neskiria. jei jis neskatinamas demesiu - jis toki elgesi greit pamirs

01. Feb 2010, 11:48

😀 čia man VALIO ar "vivuliai", aš džiaugiuosi savo vaikais, o kad idealūs- tai nė velnio 😀, bet ar smagu būtų jei būtų kitaip 😀. Aš pati buvau jaunystėje velnių prišveitus, ir visai nesureikšminu vaikų "ožių" ar išdaigų 😀. Na kartais būna kad turiu tramdyti save kad nepradėti moralizuot, Pvz.: grįžo gruodžio pradžioj "gražuolis" po muštynių, na pasijuokėm kad į dūdą gavo 😀, po to pats pasakė "įdomūs jūs tėvai, kiti verktų, guostų, o jūs juokiatės" žinoma kad širdelė skaudėjo, bet ką padarysi, svarbu gyvas, nors ir subadalotas 😀.

01. Feb 2010, 11:43

visu seimu manau santykis yra pagrindas

01. Feb 2010, 11:42

adatele - yra principiniai dalykai kuriais zmogus tiki ir jais remiasi - si sritis is tokiu.as tuo tikiu, tai mano santykiu su vaikais pagrindas.

01. Feb 2010, 11:38

valio jei tavo vaikai idealus, mano vieno drauges vaikas taip pat nera gavusi, bet ji jau vaikas tokia flegmatike, o mano vaikai hyper aktyvus, mazajai jau 1,5 metu ir cypdama krenta ant grindu o ypac kai neduodi ko nors nors ir bandai nusukti ir kazkuom uzmti, bet ne ji dreba ir klykia jau ir mane draske ir gnaibe, tai ka man reikia sedeti ir sypsotis, va tada buciau trenkat motina, o va didzioji kai sitap dare gavo gerai i sikna kad ir pasilepusi po to pati vekiau, bet uztad baigesi visi cipimai

01. Feb 2010, 11:33

vivulia, bet kokia tu pikta ir kaip tu nori vadovauti, ir kitiem nurodineti. nepyk, bet is tavo parasymu taip atrodo

01. Feb 2010, 11:32

😀 vakar sau pasakiau kad nekišiu trigrašio, bet negaliu 😀, neiškentėsiu neparašius 😀 Renate, aprašytoje šeimoje yra kitos problemos- tai nepagarba vieni kitiems, ir tai visiškai nesusije su bausmėm ar lepinimu 😀, čia ugdymo spragos, be to jei mama nesiima priemonių reiškia jai tinka taip 😀.
Paauglystėje visi maištauja, vieni labiau kiti mažiau 😀, tai pereinamas laikotarpis kai sustiprėja vaiko ego, jis pasaulio bamba (pasaulis suksi apie ji o jis centras), čia įrodyta, moksliškai pagrįsta 😀 ir jei šiame laikotarpyje vaiką spausi, sulauksi dar didesnio pasipriešinimo.
Nemuštas mano vyresnėlis (17m.) auga, bendraujam, būna pasiginčijame (buvo laikas kad ginčas kildavo bele ginčytis, pvz.: varna juoda, o jis kad turi ir baltos 😀) praėjo jau (tikiuos 😀), bausmių buvo, bet ne fizinių 😀. Aš iš tų mamų kurios lepina savo vaikus 😀

01. Feb 2010, 11:32

maisot tas savokas.

01. Feb 2010, 11:31

bliamba nesikeikus -gal jai tokios protingos ir skaityt mokat pasiskaitykit bent apibrezimus kas yra lepinimas ir auklejimas

01. Feb 2010, 11:29

bet tai yra alternatyviu bausmiu, ribu nustatymas, mano vaikai ribas zino, jiems viskas yra paaiskinta. as ir tevas yra autoritetas kurio reikia paisyti, yra namu taisykles, kai kad yra taisykles darzelyje -jus matet bardaka darze, prie geros aukletojos? mano dukros grupej pagr. aukletoja ne balso nera pakelusi , bet matytumet kaip vaikai jos klauso, nori itikti ir svarbiausia myli ir ja gerbia 😀 saldaini i kisene dedasi ne sau o aukletojai ir draugams. as tikiuosi kad mano mazoji pas ja kitais metais papuls...
galiu pasakyti kokios musu bausmes - tv ir kompo ribojimas. be to pas mus su kompu irgi tam tikros taisykles yra - kas kazkiek laiko - paiilsinti akis, ar geriau pazaisti 2-3 kartus trumpiau nei 1 kart ilgai, kampas - neilgai kol atvesta, uz darbus nemoku, bet jei padaro tikrai ne pagal savo jegas ir metus paskatinu litu kitu, o ir siaip gauna kelis litus kai eina i parduotuve ir pati planuojasi kiek isleis kiek i taupykle des. ir dar daug smulkesniu sugalvotu tam tikru reikalu 😀
kol buvau jauna durna panasiai galvojai - tik kazkodel man skaudziau buvo vaikui i suba uzmesti nei jai gauti, sazine griauzdavo tris dienas, tai ir paredejau ieskoti kad ir man ir vaikui butu gera gyventi.
vaikui reikia aiskiu taisykliu ir aiskiu bausmiu, ne fiziniu. rezimas, ribos ir besalygiska tevu meile.
o toki psichologa per borta....

01. Feb 2010, 11:23

mano nuomone vaikas nuo mazu dienu turi zinoti ne tik teises, bet ir pareigas, turi buti kazkokia tvarka, sistema namuose, kad nebutu kaip renate sako. vaika reikia myleti, bet ne perdetai lepinti, o paskui gailiai verkti.

01. Feb 2010, 11:18

renate vissikai pritariu, o vivulia lai truputi pasidomi ne istatymais o realia statistika, jei jau vaidini tiek apsiskaiciuse tai ko nematai kad pagrinde banditai, narkomanai ir t,t, uzauga tik is islepintu vaiku, pasiuzerk kaip paskui sneka kad mes ju nemusem, bausmiu nebudavo ir nesitikejom kad musu vaikas toks uzaugs, va tavo ir nebaudimas, as su savo 10 mete dukra taip pat turejau problemu, kai jai buvo 7 metai ji man pradejo grasinti vaiku teisem, kad jai neaiskinciau, ir jei buciau nieko nedariusi tai dabar gal ir pati gauciau. teisingai viena psichologe pasake jei vaikas baudziamas skaikingai jis tures pagarba kitiem zmonem

01. Feb 2010, 11:14

Pazystu pora mamu kurios vaiku nemuse su tuo naivumu gyveno kad busim draugai paauglystej Reziume: viena paaugline net nebendrauja su motina nes matai ne pagal ja buna kas nors, paprasyk indus suplauti- atsakymas dar ko! Pasakysi kad esi nubausta uz tarkim kad nesusitvarkai kambariu(o jezau kas ten darosi pamatytumet, miega su suverstais kruvoje rubais! O seima tikrai tvarkynga ir labai graziai gyvena, bet jau jos kambarys tai neduok Die) tai pagrasina vaiku teises iskviesti. Dar budama maza sugebedavo pasakyti mamai kai numirsi as tavo auksa pasiimsiu(4metu) Ir nei karto nemusta...
Kita panele 12 dabar metu ir superine(nei karto nemusta) mamai ir vaiku teisemis gazdina teva ketina i kaleima ikisti uztai kad jai bausme paskyre kad visiskai apsileidus.
Trecia panele 14 metu pries kelis metus isvaziavo i anglija kartu su mama(o ji tokio isitikinimo kaip vivulia tik gal svelnesnio vaikai jai viskas) dabar ji masto taip- kruta butu pastoti, dazosi kaip gatves merga drasko akis kam netingi, atvaziavus tetai i akys rezia kocia mat jai aiskinat kaip gyvent ji geriau zino(nei karto nemusta) Broliukas mazelis dabar apie 4metukus mama keksem vadina, neklauso visiskai(nemustas) Kai paklausi kodel ji vaiku netvarko atsakymas anglijoj must ngalima o ir kaip gi as galiu savo aukselius must GAL isaugs.
Na jau ne brangiosios as tokiu vaiku nenoriu. Jei man net psichologe yra pasakius jei jau sitaip nebesusitvarkot imkites bausmiu. As kalbu bendrauju bet jei jau matau kad is viso to gero darosi dar blogiau tai ir per subine gauna

31. Jan 2010, 19:33

man tas poziuris ir uzkliuna. kai kuriose vietose per astriai pasisakiau, bet manau kad nuo poziurio ir prasideda..... kiekviena skirtingai suprantam ta "tekstelejima", tas nekaltas tekstelejimas gali virsti geru teskimu su visomis pasekmemis ☹
bandziau iesoti istatymuose, tai radau tik projektus ir daug s. malimo, o pati fizini smurta labai jau abstrakciai apraso.
Vaiką, vengiantį atlikti savo pareigas, už drausmės

pažeidimus tėvai, kiti teisėti vaiko atstovai gali atitinkamai

drausminti savo nuožiūra, išskyrus fizinį ar psichinį

kankinimą, kitokį žiaurų elgesį, vaiko garbės ir orumo

žeminimą.

31. Jan 2010, 19:12

Jei rimtai, smurtas šeimoje yra baisu, ypač tas kuris užslėptas ir visai nesvarbu ar fizinis, ar psichologinis. Aš manau kad bendraujant galima pasiekti kur kas geresnių rezultatų, kartais motyvuojant, pagiriant galima pasiekt daugiau nei bausmėmis, bet taip pat manau kad taisyklės, pareigos (o netik teisės ) turi būt. Tai priklauso nuo situacijos, vaiko amžiaus.
Diskucijoje dalyvavusių mamų pasisakymuose nei viename neįžvelgiau smurto vaikams, tik kitokį požiūri...

31. Jan 2010, 18:59

jai visos pritartu kad tekstelti per subine nieko tokio, kad cia viskas ok - tai sadistes rastu sau pasiteisinima, "kad va visos cia taip daro, cia nieko tokio - tik dirzu pora kart. ir melyne va nedidele. nieks nepamatys" ....
aisku kas prisipazins kad lupa savo vaikus kaip reikia, bet skaityti tai moka... tikiuosi nors viena susimastys...
raspa - o palyginima su vyru naudoju, nes dalis vyru butent taip ir masto, ir taip daro. stato savo moteri vieta. kaip mamos vaikus. kad neisleptu, ant galvos neuzliptu. tsakant motyvai tie patys.....

diplomatas pas tave auga 😃

31. Jan 2010, 18:46

😀 mamytės 😀, iš kur tiek pykčio 😀, mamos pliaukštelėjimas yra menkniekis (to smurtu nepavadinsi), va psichologinis smurtas- kai vaikučiui lieka visam gyvenimui įvairios fobijos (baimės). O tos kurios lupa vaikus čia nerašinėja. Tiesa dabar pilnatis- ir tai veikia jautresnius žmones, o mes moterys labai jautrios 😀, tai ir nesusišnekam 😀
O "vivulia" jei vyras teksteltų, tai koks jis vyras, BAILYS, nes tik bailiai ar nepilnaverčiai, turintis kompleksų išsilieja ant silpnesnių.
Ir dar mano vyresnėlis kai prisidirbdavo labai gražiai šypsodavosi ar koki juoką suskeldavo, ir kur po to išsišiepusi bepyksi 😀

31. Jan 2010, 18:32

bliamba nesikeikus - kokia vieta???? jei tavo vyras teksteltu kad boba savo vieta zinotu?!

31. Jan 2010, 17:08

tekstelejimas ne smurtas, vaikas taip pat turi zinoti savo vieta

31. Jan 2010, 17:06

nea temos nekursiu 😀 - savo pozicija jau isakiau. be to tema ne kadaryti jei vaikas neklauso, o butent ar galima naudoti fizines bausmes...

31. Jan 2010, 17:01

vivulia sakau ne cia tau rasineti ieskok ar susikurk smurto tema, o mes mamytes rasim sprendimu kaip su vaiku oziukais kovoti ir patikek nusibodo tavo tie vejiski aiskinimai, vat smurto temoje tau tik pritarciau

31. Jan 2010, 16:57

adatele tavo nervai - tavo, o ne vaiku reikalas. jei as perzengiu ribas, o as nesu robotas, as atsiprasau ir paprasau atleidimo. ir tai nera sunku, ypac kai matai to pasekmes, kai vaikas ismoksta pripazinti savo klaidas ir be jokiu vertimu atsiprasyti kito zmogaus, vaiko ar suniuko.
taip vaikai sugeba vesti is proto, bet argi mes suauge neturim blogu dienu kai viskas blogai, kai esam viskuo nepatenkinti, kodel vaikai negali tureti blogu dienu?

31. Jan 2010, 16:48

raspa tu teisi - man berzines koses duodavo tevas. negaliu atleisti jam iki siol. ir dar prisimenu ta slykstu bejegiskumo jausma, todel savo vaiku neversiu taip jaustis.... mano vyras irgi gaudavo tos berzines - savo dukru ne minties nera taip aukleti. mes ta rata uzdarom. todel kad tai nieko gero neduoda

31. Jan 2010, 16:48

raspa tu teisi - man berzines koses duodavo tevas. negaliu atleisti jam iki siol. ir dar prisimenu ta slykstu bejegiskumo jausma, todel savo vaiku neversiu taip jaustis.... mano vyras irgi gaudavo tos berzines - savo dukru ne minties nera taip aukleti. mes ta rata uzdarom. todel kad tai nieko gero neduoda

31. Jan 2010, 16:47

vivulia, pagal tave iseina, kad as savo vaiko nemyliu ir man tas pats, kad teko pliauksteleti, kad man nervai nelaiko. patikek, laiko ir dar kaip, ir nereikia taip sakyti,ir pateikti save kaip supermama

1 2 3 4 5