Mityba

29. Nov, 04:06

Sveikos mergaites, tik siandien suzinojau,kad laukiuosi,pagaliau testas parode dvi juosteles :) ar galiima valgyti surelius, sokoladinius saldainius, gerti mineralini? nes skaiciau,kad negalima net vaisiu valgyti, parasykite sao patirti ka jus valgote,valgete, nepykite jei jau buvo tokia tema :) dekui

29. Nov 2012, 17:00

Aš gėriau kavą visą nėštumą ir dabar geriau 2 puodelius, nors pati maitinu. Tiesiog man norėjosi kavos, buvo žemas kraujo spaudimas. Gėriau beveik tik silpnai gazuotą Rasos mineralinį, nes nuo paprasto vandens mane pykindavo. Gėriau nemažai žolelių arbatų, nes vien jos padėdavo nuo peršalimų. Manau, reikia žiūrėti į savo poreikius ir galimybes, tartis su gyd. 😀 Aš kitaip į viską pradėjau žiūrėti po pirmo nesivystančio nėštumo, kai visko vengiau ir nuo pat pradžių mąsčiau apie gimdymą ir kaip skaudės 😃 Tiesiog viskas savu laiku.

29. Nov 2012, 16:57

ten rase,kad valge apelsinus ir susirgo kazkokia liga:O

29. Nov 2012, 16:56

sureliai juk taip skanu,jei i diena viena suvalgyciau, gal nieko, as irgi bijau visokiu tu persileidimu,kai pasiskaiciau tai sakes ☹

29. Nov 2012, 16:55

vaisius valgiau visus vynuoges irgi greipurtus ypac

29. Nov 2012, 16:55

Aciu, pelesinio surio nemegstu tai tikrai nevalgysiu .feee. blemba as nezinau nieko del mitybos ,geriau snd tirpia kava, rase,kad glaima 1-2 puodukus, bet tai geriau ir bijojau, reikia suzinoti man ka tiksliai galima ko ne, kodel saldainiu negalima? gazuotu gerimu visai ne? girdejau,kad vaisiu negalima citrusiniu, kepsniu, nezinau ar tiesa neturiu patirties, valgyciau viska, bet bijau,kad nepakenktu 😀

29. Nov 2012, 16:54

aš valgiau viska geriau irgi viska colos nevengiau sprite irgi nevengiau 😀tik suriu ir sureliu atsisakiau ..

29. Nov 2012, 16:52

Padaugint negalima jokio maisto, aš padauginau braškių, suvalgiau tik lėkštę ir atsidūriau ligoninėj. Man nebaisu buvo niekas, tik nuolatinis nerimas, nes pirmas nėštumas nesivystė, vėliau buvo labai sunku pastoti. Dar negalvok apie sąrėmius, iki jų tau toli, man taip gyd. vis sakydavo, nes pirmas nėštumas man nutrūko 13 sav.

29. Nov 2012, 16:48

Sveika, aš valgiau viską, gėriau irgi, aišku, alkoholio ne. Visiškai nevalgiau pelėsinio sūrio, ribojau braškes, ypač žemuoges. Reikia žiūrėti, ką dedi į burną, nes pirmiausia reikia mąstyti apie vaikelį 😀

29. Nov 2012, 16:47

Sveika, aš valgiau viską, gėriau irgi, aišku, alkoholio ne. Visiškai nevalgiau pelėsinio sūrio, ribojau braškes, ypač žemuoges. Reikia žiūrėti, ką dedi į burną, nes pirmiausia reikia mąstyti apie vaikelį 😀

29. Nov 2012, 16:47

Bet jauciu negalima ju padaugint? skaiciau ,kad negalima kitur ,kad galima, o kaip jums nestumas, pirma karta dar nieko nezinojote nebaisu buvo? nors dar tik siandien suzinojau kad nescia, bet jau bijau saremiu,hi hi 😀😀

29. Nov 2012, 16:34

ojei,o as taip megstu saldumynus ☹ o jei valgyciau surelius vietoi saldumynu?varke ,turetu but sveika, zalia esu sitam klausime ,todel ir klausineju 😀

29. Nov 2012, 16:25

😀

29. Nov 2012, 16:06

Sveikos mergaites, tik siandien suzinojau,kad laukiuosi,pagaliau testas parode dvi juosteles 😀 ar galiima valgyti surelius, sokoladinius saldainius, gerti mineralini? nes skaiciau,kad negalima net vaisiu valgyti, parasykite sao patirti ka jus valgote,valgete, nepykite jei jau buvo tokia tema 😀 dekui

1 ... 3 4 5 6