Mityba

29. Nov, 04:06

Sveikos mergaites, tik siandien suzinojau,kad laukiuosi,pagaliau testas parode dvi juosteles :) ar galiima valgyti surelius, sokoladinius saldainius, gerti mineralini? nes skaiciau,kad negalima net vaisiu valgyti, parasykite sao patirti ka jus valgote,valgete, nepykite jei jau buvo tokia tema :) dekui

02. Dec 2012, 15:51

O turi reiksmes grazus santykiai?kodel? 😀 kokie papildai? pirmadieni eisiu pas gyd reikes pasiteirauti, taip as ir nesureiksminu tik issiklausineju , kad zinoti ir,kad buciau uztikrinta,jog taika darau ar darysiu nekenks visiskai 😀

02. Dec 2012, 13:12

Nereikia sureikšminti taip nėštumo, elgiesi kaip iki šiol, tik žinai, jog laukiesi ir daugiau laiko skiri poilsiui, valgai maistą, kurio labiau reikia vaikeliui, kas be ko reikalingi ir papildai, ypač žiemą ir gražūs santykiai su vaikelio tėčiu 😀

02. Dec 2012, 13:04

Valio 😀😀

02. Dec 2012, 12:29

Ant nugaros gulint gimda sunkiau aprūpinama deguonim, nes būtent spaudžiama kraujagyslė. Simona, taip, nieko neatsitiks 😀

02. Dec 2012, 12:09

Tai jei gulesiu dabar kaip tik noriu, nieko neatsitiks ,taip? aciuu labai 😉

02. Dec 2012, 08:24

as miegojau ir ant nugaros ir ant pilvo kol buvo patogu 😀 nes uzaugus plvui nelabai tu ant jo ir pagulesi,o ant nugaros kaip rase renata ir blondynaka negalima tik paskutinius menesius nes gulint ant nugaros vaisius uzspaudzia kazkokia kraujagysle atrodo,bijau apsimeluot kas te is tikruju daros 😀

01. Dec 2012, 19:08

O kodėl gali būti negalima?

01. Dec 2012, 17:45

Viena sako ,kad galima kita,kad tikrai ne, hmmm 😀

01. Dec 2012, 16:42

Aš ant pilvo miegojau iki 19 sav. ir gyd. sakė, kad tikrai galima, tik nepatogu 😀

01. Dec 2012, 16:18

Okis, dekui 😉

01. Dec 2012, 16:16

negalima šiaip tikrai negalima ,bet aš velai sužinojau apie savo nestuma ☹ tai miegojau...ale siaip jei tikrai zinai nemiegok 😀

01. Dec 2012, 15:45

o miegot galima ant pilvo db man?pasiilgstu to miego , nes rase kad negalima, jau jauciu simptomus, pykina ir atpilu kaip maza mergaite ;D

01. Dec 2012, 15:22

išsiimt patartina kai pilviukas augt ,didet pradeda 😀šiaip nerekomenduojama gulet ant nugaros 3trimestre ,bet as guledavau 😀ant pilvo gulejau kol galejau 😀

01. Dec 2012, 14:40

o dabar dar galima? tik ant pilvo ne,taip? dekui dekui dekui 😀

01. Dec 2012, 14:33

sveika😀 na as auskara issiemiai kai pilvukas pradejo augti ir matytis😀 ant nugaros negalima miegot treciam nestumo trimestre.

01. Dec 2012, 13:47

o kada isimti? jau iskart? ir beje skaiciau straipsni,kad negalima miegoti ant nugaros, nesamone ,cia tiesa?negalima tik ant pilvo ar ne? 😃

01. Dec 2012, 12:53

šiaip patartina išsiimt kadangi buti po to pasekmes nekokios ☹

01. Dec 2012, 12:18

As is Kauno,galvoju eit i poliklinika ten kruva eiliu 😀
Blondynaka,Dekui,o kaip su bambos?

01. Dec 2012, 10:24

iš liežuvio nereikia isijimt auskaro pati turiu mažiukas ir man nereikejo jo išsiimt😀

01. Dec 2012, 01:11

Žiūrint kokia tvarka pas jus ... iš kur tu esi? Pas mus nereikia registruotis pas PSPC ginę. Aš lankiausi privačiai, tai visada registruodavausi, bet pas mus eilės nebūdavo didelės ir būdavo priima kada nori, kartais net tą pačią dieną. Aš iš Vilkaviškio raj., Kybartų.

01. Dec 2012, 00:15

neturiu ir nenoriu, nebent dabar 😃 nzn as jauciuosi stora, ir nutukus kazkokia.arba nuo saldainiu arba del to kad nescia, o galima eit pas gine neuzsireginus? nes ten menesi laukt reikia eiles. o man reiketu greit apziuretu kad, ir ji labai pikta net eit baisu, jus is kokio miesto?😀

01. Dec 2012, 00:06

O tai svarstyklių neturi? Šiaip mes, moterys, neretai linkę perdėti 😃

30. Nov 2012, 23:04

Speju, bet seip ziauriai priaugau matau net pati,kad tokia nutukus jau 😃 tikrai kokia 5 kg bus ,manau daugiau bet 5 tikrai

30. Nov 2012, 22:19

O tai tau net 12 kg. priaugo per vos kelias sav.? Ar čia tik taip spėji?

30. Nov 2012, 21:19

ir simptomus jauciu, skauda pilvo apacia skiaiciau kad gerai jei taip yra😉

30. Nov 2012, 21:18

ugis 1.74 mazdaug dar truputi daugiau ,o svoris 63buvo po to 65 o dabar kokie 75 😃 kinta svoris labai dabar isvis storeju, reikes gal ka sveikiau valgyti

30. Nov 2012, 19:58

Žinok apie auskarus aš nenusimanau, nes juos turiu tik ausyse po vieną 😃 O kiek tu priaugai jau? Tiesa, kiek sveri, koks ūgis? Aš per nėštumą priaugau 16 kg., bet beveik visi kg. nukrito, tik bėda ta, kad aš prieš tai buvau daug priaugus dėl nevaisingumo gydymo, tai bus ką veikt. Dabar maitinu, tai bijau vėl, kad gali dingti pienukas, jei žiūrėsiuosi ką valgau.

30. Nov 2012, 18:39

Tikrai daug piaugau jau dabar, na bus matyt,o kada issimti jau reikia ji? siandien kai ploviau grindis tai galva apsisuka vis, ir pykina pasedziu pailsiu ir vel gerai, ir taip visa diena , as ir nerukau kaip tik suzinojau,kad nescia

30. Nov 2012, 18:20

Simona, staigiai dingę simptomai kartais gali rodyti, kad nesivysto. Be to žiūrint kaip jautėsi jūsų šeimos moterys nėštumų metu, nes kitos nejaučia nieko ir viskas ok. Ne, aš nerūkiau ir nerūkau. Šiaip rūkymas labai kenkia, mesti reikia gerokai anksčiau, jei planuoji nėštumą. Yra sakančių, kad nepakenkė, bet yra kiek atvejų, kad pakenkė. Dėl auskarų liežuvy tai neįsivaizduoju, bet dėl bambos auskaro, tai bent jau iš draugės patirties galiu pasakyti, kad tu jo daugiau nenorėsi nešioti arba daug mokėsi pinigėlių, kad pilvukas būtų vėl tobulas, na nebent oda elastinga ir nedaug svorio priaugsi.

30. Nov 2012, 12:33

Gerai ,taip ir darysii 😉 o kaip su i auskarais?per pati gimdyma liepia issiimt auskara is liezuvio ,kad nenusikastu, o is bambos kaip? skaiciau visur bet vienos sako,kad neisiema bet randai lieka,kitom gerai viskas,kitos,tik pries gimdyma isiema, jus gal turejot, gal zinot? 😉

1 2 3 4 5 6