Mityba

29. Nov, 04:06

Sveikos mergaites, tik siandien suzinojau,kad laukiuosi,pagaliau testas parode dvi juosteles :) ar galiima valgyti surelius, sokoladinius saldainius, gerti mineralini? nes skaiciau,kad negalima net vaisiu valgyti, parasykite sao patirti ka jus valgote,valgete, nepykite jei jau buvo tokia tema :) dekui

03. Dec 2012, 17:20

delto ir nebepatarineju 😀 cia tas pats kaip su mano gimdymu 😃 pernešiojau laabai ilgai ir po to sake ,ka nesilaukiau ir idejau svetimo vaiko foto 😃

03. Dec 2012, 17:20

delto ir nebepatarineju 😀 cia tas pats kaip su mano gimdymu 😃 pernešiojau laabai ilgai ir po to sake ,ka nesilaukiau ir idejau svetimo vaiko foto 😃

03. Dec 2012, 16:57

Silvija, čia kaip ir visur visokių žmonių sutiksi, o jei kažkuriai kažkas nepatiko, tai čia jų problemos, manau 😃

03. Dec 2012, 16:45

Nevisada visiem itiksi 😃

03. Dec 2012, 16:12

žinok man tikrai kitos mamos antipatiškos 😃 del to ir neberašau je patariu ir žinau ,kad tikrai gerai patariau ir dar isižeidžia tai uj ...

03. Dec 2012, 16:00

Tai beabejo 😉

03. Dec 2012, 15:51

Kartais nebūtina patirtis rašyti, kartais pakanka ir šilto palaikymo žodžio 😀

03. Dec 2012, 15:32

Tai jei patirties turit tai ir rasot, as patirties igausiu tai irgi patarimus duosiu tokioms kaip as 😃 butinai pranesiu 😀

03. Dec 2012, 15:12

Silvija, aš tai rašau visose temose, jei tik randu ką 😃 Simona, tai lauksim žinių ryt iš tavęs 😀

03. Dec 2012, 15:09

Sveikos mamytes, skambino gydytoja,kad gales tik po poros sav,o kadangi man labai reikia, tai uzrase pas kita rytoi ryte, dziaugiuosi labai, nes mano ginekologe tokia pikta, tai tikiuos kita bus geresne Ir atliks savo darba o ne vos ko cia atejai 😀
O seip prie temu tikrai prisijungsiu 😀

03. Dec 2012, 14:42

silvijana aš sedžiu tik sioj temoj ir iki 25😀

03. Dec 2012, 13:32

Taip taip, laukiam žinių 😀 O vėliau, Simona, prisijunk ir prie kitų temų, smagu, kai yra naujų mamyčių, po to auginam kartu leliukus 😀

03. Dec 2012, 09:37

nestumas tai ne liga džiaugsmas turetu but 😀laikau kumščius ir lauksim žiniu 😀

03. Dec 2012, 06:48

Aciu 😀

03. Dec 2012, 01:16

Po to parašyk kaip sekėsi 😀 Sėkmės 😀

03. Dec 2012, 00:50

rytoi eisiu 😀

03. Dec 2012, 00:26

Mes ilgai planavom ... čia mūsų antras nėštumas, nes pirmas nesivystė prieš daugiau nei 3 m., pastojau su antru tik po daugiau nei 2 m. gydymų, nes po pirmo nesivystymo sužinojau, kad sergu endometrioze ... Dabar turim 3 mėn. dukrytę 😀 Tai jau pas gyd. užsiregistravai?

02. Dec 2012, 23:53

3-4 men,vis neigiami buvo,paskui net nesidariau testo,sako pasidaryk ,ir man jau simptomai jautesi,ir ziuriu dvi juosteles,o jus kiek? ar neplanuotas?😀

02. Dec 2012, 23:37

Taip, ar ilgai planavot nėštumą?

02. Dec 2012, 23:36

Ir pavizdys blogas vaikams😀

02. Dec 2012, 23:29

Taip, ir net nėra minties ateity rūkyti, nes nonoriu dūmais smirdėti šalia dukros ...

02. Dec 2012, 22:59

As irgi rukiau, dabar neberukau ir net nebenoriu ,taip ,kad is klaidu mokomes 😀

02. Dec 2012, 22:43

Simona, tokia mano nuomonė apie rūkančius žmones, o ne apie tave 😀 Tiesa, pati kadaise rūkiau ir pati save skaičiau apgailėtinu žmogumi, bet tiesiog vieną dieną neberūkiau ir to nežadu daryti daugiau niekada gyvenime 😀

02. Dec 2012, 22:36

Blondynaka, Na man irgi juokinga, jei zinociau nei rasyciau nei ka, beto juk ar as klausiau ,ar galima rukyti? juk suprantama ,kad negalima,o ir nerukau 😀 tegul kritikuoja, tik idomu ar ji viska labai zino, jau geriau klausti nei nezinoti ,daryti paskui gailetis 😀

Silvijana, Mane labai erzina,kai sitaip kelia burbula is nieko , prie ko cia as bloga mama,kad paklausiau del auskaro? juk ne paciam pilve tas auskaras, tai ka pakenks vaikui? nieko juk, tragedija kelia , o jus kazka rasete,kad silnavale as ar kazka tokio, tikrai nerukiau tiek,aisku galejau isvis nerukyti, bet ar yra lengva mesti per kelias savaites? juk ne, zmones isvis negali mest,o as pasizyrau,tai manau pliusas, ir as tikrai turiu valia . as irgi manau,kad jei tokios svetaines yra tai tegul zmones ir klausia, bet zinot jei paklausi tai uzsipuls ir isjuoks kodel tu to nezinai, kaip gali nezinot? 😃 apgailetina

02. Dec 2012, 22:00

Simona, labai karštai sureagavai, tau reikia ramybės, o ne taip stipriai reaguoti ką sako kiti 😀 O už ką aš tave galiu pulti, tik paklausiau ar nėštumas planuotas 😀 Taip, nei vienas negimė viską žinodamas, tam ir yra tokios svetainės, kad daugiau sužinoti, pasidalinti patirtim 😀

02. Dec 2012, 21:46

audryte tu labai juokinga...Ne viena negimem viska žinodamos tai nereikia gi kritikuot...

02. Dec 2012, 21:19

Audryte, O as klausiau ar galima rukyt? tu mane durna laikai? isiskaityk ka rasau po to pulk, nejuokinus zmoniu, rukyt negalima cia ir mazam vaikui aisku, ir as taip neklausiu,o del auskaru tai prie ko cia auskaras ir vaikas? tai ar kenkia tas auskaras vaikui? juk ne, as cia del saves klausiu o ne del vaiko, juk auskaras ne pilve !! Daug kas raso forumuose,kad auskaras nieko tokio, nes neisiplecia tik po keliu menesiu,o man tik kelios sav, beje del rukymo as nerukau visada rukydavau viena cigarete i diena , ir tai mazinau,o kai suzinojau,kad nescia nerukiau isvis, nezinai nesakyk, as auskara isiemiau jau seniai tiesiog klausiu ,nes visi skirtingai sako, jei vaikas nerupetu neuzsireginciau cia, neklausineciau, nekurciau temu manau ir panele savo vaikams moralus skaityk ne man 😉
Silvijana, taip,planuotas, ir jus uzsipulkit mane 😃 prasom,kritika priemu, kiek zmonu tiek nuomoniu, bet as nerukiau jau ir pries tai , labai retai, o kai suzinojau isvis meciau 😀 vaikelis laukiamas, mityba irgi ziuriu rupinuos ir tikrai nedarau to,kas pakenktu.

02. Dec 2012, 20:26

Manau, jei nėštumas planuojamas, tai toks žalingas įprotis kaip rūkymas turi būti metamas gerokai prieš planuojamą nėštumą. O jei žmogus apskritai yra ne silpnavalis ir mąstantis, tai tokių silpnybių net neturi 😀

02. Dec 2012, 19:40

Skaitau ir pasibaisejau...mamos kurios bus mamos raso tokius dalykus.....ar tai kad as rukau nieko tokio ,man sunku mesti..abra auskarai ten ir ten ,nieko tokio?..Negaliu patiketi,juk vaikas yra sventas dalykas.Nei kalbos negali buti apie joki rukima,auskaru buvima ir tt.nejau del to svento kudikelio ,kuris yra mamai stebuklas ,nes visus tuos mensius jis auga ir gyvena tame paciame kune.Mamos ,toks kurios viska del savo stebuklo padarys....mes rukyti, isims visus auskarus ir tt..juokinga.

02. Dec 2012, 17:27

Gražūs šeimos tarpusavio santykiai visada yra be galo svarbu ir ne tik besilaukiant, bet ir gyvenant dviese ar jau auginant vaikučius 😀 Kodėl klausi ... o ar malonu gyventi nesantaikoj ar nesusipratimuos? Manau, ne, o ir pats vaikelis tai labai jaučia. Dirbu vaikų globos namuose ir patikėk kaip puikiai matosi, kai vaikai augę nelaukiami, nemylimi ir nematę mylinčių tėvų. Folio rūgštis būtina nuo pat nėštumo pradžios. Jūs vaikelį planavote ar netyčiukas?

1 2 3 4 5 6