Nebesusivarkau su 1,6 m dukterimi

24. Nov, 02:37

Prasau mamytes padekit nes nebe zinau ka daryt ..nebesusitvarkau su savo mergaiciuke kuriai 1.6m...jai tik ko neduodi ar uzsauki kad negalima iskart puola i isterija reke parkrenta ant zemes daro tiltelius..net dauzo galva savo i siena :( nzn net ka ir darytu..gal kam nors tai pat yra?

26. Nov 2009, 13:44

nesinervuok 😉
as pastebejau kad kuo prastesne mano nuotaika - tuo su vaikais sunkiau susikalbet ir atvirksciai - kai gera nuotaika - vaikai auksiniai patampa 😃

26. Nov 2009, 12:51

gal ir tiesa...gal perdaug bijau isgirst kad tai gali buti ta liga... ☹

26. Nov 2009, 12:15

monita - nepyk, bet jei bijai, tai kodel neistiri?
is vikpedijos : Epilepsija, nuomaris (gr. epilambanein 'griebti, atakuoti') – būklė, kuriai būdingi pasikartojantys centrinės nervų sistemos priepuoliai, t. y., nenormalūs smegenų elektriniai iškrūviai. Sergant šia liga kartkartėmis prasideda traukuliai, prarandama sąmonė, kartais sumažėja protiniai gabumai. Priepuoliai kartojasi ilgą laiką, gali neišnykti visą gyvenimą. Todėl liga laikoma lėtine.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Epilepsija
aisku kad reikia pas pediatra nueiti duos siuntima pas neurologa,
beje apie pasidomek savo miesto homeoatus, zolininkus.
na dar karta nesupyk, gal pacios elgesys issaukia tokia dukros reakcija 😀 vis del to ruduo depresijos ir liudesio metas 😉

26. Nov 2009, 11:52

monita nesinervuok , jau nuo ryto isterijos bandyk ja uzimti kuo nors gal piesti duok , gal eikite kartu pusrycius daryti , pirmiausia kai vaikas isterikuoja apkabink stipriai , prispausk ja prie saves , palauk kol aprims tada pasakyk kad ji sauniausia pasaulyja , kad tu ja labai myli ir paklausk gal ka skauda . Pamatysi po keliu kartu pades

26. Nov 2009, 11:43

nu wa ir wel isterija nuo pat ryto...jauciu greit truks mana kantrybe...as tik klausiu wisu pirma gal kam taip yra gal cia jau waistu reikia ar ko..bandau issipasakot..o tu vivulia iskart nesiskusk 😀 grazu...nes bijau kad mana dukrytei nebutu epilepsija kaip ir wyro mirusiam broliui..

26. Nov 2009, 11:29

monita - tada ir nesiskusk 😉. nenori padeties pati keisti, nenorek to ir is dukriuko tada 😉
jurga 80 - super . gal kokiu nuorodu?

26. Nov 2009, 09:22

mano dukrytei taip pat 1m.6men.ir tikrai visko buna😀)) as dazniausiai pasidedu salia dirziuka ir pagasdinu. bet nemusu😀) pasakau kad skaudes i fotelio krasta trinkteliu ir ji issigasta😀 aisku, buna ir tokiu dieneliu kad atrodo tikrai nesupranti kas cia vaikui nutiko, rekauja, isterikuoja, musasi, kandziojasi, gnaibiojasi, tada jau gauna truputi per savo maza uzpakaliuka, idedu i manieza ir sedi ten viena sau kol apsiramina, tada pasaukia mama, apapa, ir apkabina, bucka duoda, suprantu kaip atsiprasyma😀) po tokiu isteriju apsiramina bent menesiukui😀)dazniausiai tiek as tiek vyras viska graziai, ir aiskiai dukrytei paaiskinam, kodel pakelem balsa, ar truputi pagasdinom, gavo per uzpakaliuka, tikrai ji supranta viska tik kolkas ne viska gali pasakyti😀))ir aisku as uz tai kad su vaiku reikia kuo daugiua sneketis, bet nepamirsti kad ir griezta ranka retkarciais turi buti😀)
su pietu miegeliu kazkaip susitvarkau, buna kad nenori, bet paskaitau pasaka kokia, pasakau kad visos mazos leles liuli daro, kad augtu didutes, sveikutes ir grazios, kad zaisliukai eina pietu miego😀kartais tenka ir paciai apsimesti mieganciai, mazoji pamato kad as guliu savo lovoij ir miegu, ji tada taip pat is pradziu patikrinus ar as miegu, ramiai atsigula lovyteij ir uzsnaudzia😀))reikia tureti rezima nustatyta ir pratinti prie jo vaikeli, pamatysit, kantrybes ir pripras😀)

26. Nov 2009, 09:06

ui mes su savo mergyte sutariam kuo puikiausiai,todel kad namus turim sutvarke taip,kad juose augtu vaikas laisvas ir nevarzomas.kad kuo daugiau viskuom dometusi.....o jaigu ko negalima paprasciausiai nukreipiu demesy ir viskas😉taigi paprasta du kart du......reikia paprasciausiai pasidometi vaiku psichologija tada ir aukleti bus lengviau ir vaikams augti bus fainiau😀

25. Nov 2009, 18:59

ausrelyte nuostabus tawo berniukai 😀 vivulia gal ir tiesa sakai bet kitaip neimanom..as jau geriau laukiu kol pati smigs..nes migdyt nerwu neturiu...anskciau uzmigdawa sau nrml..bet ir eidawo miegot kokia 11..nors is wiso to pliusas kad atsibunda kokia 10..nes megstu ilgai pamiegot..

25. Nov 2009, 18:22

vivulia pritariu maniskem nuo mazens yvesta , kad einam gulti puse devyniu o kelesi septinta ryto , aisku man sunkoka nes jie kelesi o mano miegelis dar mane migdo taciau dabar jie atsikele manes net nezadina pasidaro arbatos sumustiniu ir telika ziuri , o siaip i darzeli kai vedziau ( dabar nevedu) tai apsirenge ateina mane pazadina tada vedu i darza .

25. Nov 2009, 17:17

monita - vaikams LABAI REIKALINGAS RITMAS. cia jau ir is patirties sakau. koks ritmas bus - priklauso nuo seimos. bet kuo vaikas labiau pavarges - tuo sunkiau uzmiega (tiek per pietukus, tiek nakti). nes gaminasi hormonas kuris palaiko vaiko aktyvuma. ir kuo jis labiau pavargsta tuo daugiau pikteja, zyzia ir sunku vaikui yra uzmigti. gal cia ir yra jusu problemos sprendimo raktas?
bandyk mirdyti per pietus anksciau. susidaryk vaiko dienos plana.
su vyresnele neimanomai sunku buvo, man migdymas baisiau uz keiksmazodi buvo - geriau jau buciau ejus kokius vagonus kraut, o ne vaika migdyt. jai sunku, man sunku, bet kai paaugo lengviau tapo to ritmo laikytis ir galu gale naktim ramiau miegot pradejo.
p.s. mums jokios melisos ir kt lengvi raminamieji atvirkstini efekta duodavo 😀

25. Nov 2009, 17:05

vava tas pats - tik pasisodink ant keliu - jau ziurek su kojom rankom per klaviatura makaluoja 😃
pas mus jau viskas suraisiota, sekcija iki puses tuscia - jau nusibodo is paskos eit ir rankliot 😃 o kur dar dickes visi zaislai, ypac deliones.....

25. Nov 2009, 15:50

o maniskis tai ant kompo lipa,cia vienintelis dalykas del kurio neperaukleju jo,viska spaudzia lipa knopkes rauna sakes 😃

25. Nov 2009, 15:48

as visada kartoju kad juos myliu ir kad jie patys geriausi pasaulyja , net kai pykstames as visada pastacius i kampa pasakau aciu ir kad jie saunus , beja aciu tai musu palydovas visur net jai ir balsa uzkeliu pasakau aciu ir atsiprasau . o su rykste tik karta draugavom bet tikrai paskui gailejausi

25. Nov 2009, 15:41

jo jum gerai maniskes dar net nemiegojus..nzn ar as cia tokia bloga..kad nesusitwarkau..iswis mandra palikus..uzmiega tik 12 wal nakties..jai pietus buna nuo kokiu 5iki 7wal wakaro..o apie tewus snekant tai kaip sakiau mane tewai daznai musdavo..ir dar wisad debilais wadino nesu is mamos girdejus zodziu myliu ir t.t..skaudu.....

25. Nov 2009, 15:32

o kiek tavo mazajam laiko? va maniskis katik atsibudo ir dave bucki,nors pries uzmiegant buvo isterija ir nekreipiau demesio i ji.kaip miela sakes 😀

25. Nov 2009, 15:29

zodziu nesusikalbesimjo vano vaikui 4men kai sueis 5 iskart nusiskinsiu rykste ir pradesiu vaikui rodyt kas cia bosas 😃DD

25. Nov 2009, 15:26

kamilesmamyte turiu dar ir siaubingai sudetingo charakterio sesiamete jeigu ka 😃 kriziu tiek ir tiek praeje esam, o kiek dar ju bus.... o jei dar galvociau kad 1 kart - tai nieko tokio.... kas tada butu????? jei jau nusistacius pries fizines bausmes esu ir tai per ta suba uzploji retkarciais, kad ir atsiprasau vaiko, kad ir pasikalbam apie tai - bet vis tiek kalte griauzia, nors dukriukas seniai atleidus ir pamirsus...
baje tavo kudikiui dar tik 4 men. ir tu jau taip galvoji, tai kus bus kai bus treciu, penkiu metu krize???? man asmeniskai baisu kai tevai taip galvoja.
mamytejulyte nuo mamos - niekada, nuo tevo - N kartu... iki siol sunku atleist 😉 ir ta klausima geriau uzduok kamilesmamyte , nes jai tai normalu....

25. Nov 2009, 15:17

bet kad mamos nesusivaldo tai buna,tokia realybe ir nieko cia baisaus,gi visi mes zmones ir buna nesusivaldom.bet reik pasistengt ieskot kitu butu sprest viska 😉

25. Nov 2009, 15:15

su manim pvz ir su seseria eidavo susitart tik grazuoju,buvau VIENA KART gavus su delnu per subine,tai mama sake pasigailejo,nes paskui buvo dar blogiau,dariau ta pati,tik jau ant principo 😃

25. Nov 2009, 15:12

😃 nesikeikiam mamos 😉 man patinka ta akcija kur db vyksta,kur renka dirzus is teveliu visuose miestose. o tu vivulia negaudavai lupt nuomamos? nes dazniausiai vaikus musa tie kurie patys gaudavo.as negaudavau tai ir nemanau,kad tai efektinga.

25. Nov 2009, 15:06

aisku turi nepult vaiko pastovei must auklejimas ira sneketis su vaiku ziureti kodel jam taip bet pora kart per uzpakali uzmest nieko blogo.kiti vien snekom nesupranta kad taip daryti negalima

25. Nov 2009, 15:04

beto vivulia nezinai dar tada kas reiskia kai vaikas prisidirba cia neina sneka vien apie 3m vaikus bet ir viresnius.as nepasakosiu ka as buvau prisidarius maza bet kai tas kartojasi o mama vis aiskina sneka ir graziuoju ir bloguoju ir vistiek tas pats tai gerai ir su dirzu uzmest.jai kitaip nebesupranta.o man uzmete gerai kai man kokie 7m buvo ir pradejau suprast

25. Nov 2009, 14:59

mane mama labai retai kada su dirzu uzmezdavo bet niekada be reikalo nebuvo.man nera istrige kad mama mane muse stiprei.o del rykstes as nesakiau kad reikia musti ir musti ir nereikia cia issipisineti atsiprasant

25. Nov 2009, 14:56

kamilesmamyte bat rykstes vis tiek reik 😃
juokas pro asaras aisku...
jei tevai griebiasi dirzo - tai problema ne vaikuose, o teveliuose 😉 ir patiems to dirzo ikrest reiketu - juk ir vaikus patys mokinam - KAD MUSTI MAZESNIO IR SILPNESNIO NEVALIA

25. Nov 2009, 14:47

as manau kad blogu vaiku isvis nera

25. Nov 2009, 14:43

as kas vakara kai uzmiega taip pagalvoju paziurejus i ji 😀 juk vaikai musu didziausia laime,kaip jie gali but blogi 😀

25. Nov 2009, 14:36

tikrai neblogas 😀
o cia is jo:
Kas beatsitiktų su jūsų bet kurio amžiaus vaiku, padarykite štai ką. Kai jis atsiguls vakare į lovą, prieikite prie tos lovos ir atsisėskite šalia. O po to labai švelniai paglostykite jo plaukus. Ir tyliai pasakykite: „Tu esi geriausias vaikas visame pasaulyje“.
ainu ir as savo vaikus apkabint 😀

25. Nov 2009, 14:27

geras tas puslapis (y)

1 2 3 4