Nebesusivarkau su 1,6 m dukterimi

24. Nov, 02:37

Prasau mamytes padekit nes nebe zinau ka daryt ..nebesusitvarkau su savo mergaiciuke kuriai 1.6m...jai tik ko neduodi ar uzsauki kad negalima iskart puola i isterija reke parkrenta ant zemes daro tiltelius..net dauzo galva savo i siena :( nzn net ka ir darytu..gal kam nors tai pat yra?

24. Nov 2009, 15:37

vaikai labai gerai zino, kaip savo pasiekti, moka psichologiskai tevus palauzti. todel reikia buti stipriam ir nepasiduoti

24. Nov 2009, 15:29

ten turejo but as taip pat sakau kad dauzyti vaiko ....... o tai pati skaitau ir nesuprantu ka parasiau 😃

24. Nov 2009, 15:26

manau geriausias budas-nekreipt demesio.kaivaikas pamatys,kad jo cirkai niekam neidomus,nustos taip daryt.aisku neis pirmo kart,bet su laiku.kantrybes tik reik 😀 tikiuosi man jos uzteks 😀

24. Nov 2009, 15:20

as taip pat sako dauzyti vaiko nereikia ir pastovei musti bet aukleti reikia kartais sveika 😀

24. Nov 2009, 15:16

mano pipiras, kai radeda rodyti ozius, tai tenka ir per uzpakaliuka paglostyti, jei ima, ko negalima, tai per pirstukus arba viena i kita kambaryje nunesu ir palieku. tada paverkia ir nurimsta. jei tik glostysiu, tai oziai nesumazes, o retkarciais paglostyti uzpakaliuka reikia, tada prisimena ir klauso. aisku, mes pries vaiku smurta, bet aukleti reikia

24. Nov 2009, 15:15

na as nezinau .mano pazystamos ir viresnes moterys ir mano mama sake kad kai man prasisejo visokios isterijos oziukai tai per subine biski uzmezdavo bet kai oziukai perejo iki to kad net parduotuvei saugdavau krizdavau tada parsinese rykste uzmete pora kart ir padejo rykste matomoj vietoj tai ir dingo visi oziai.na nezinau daug kas taip daro as dar nedarau taip 😃

24. Nov 2009, 15:10

nesakau uztrenkiam per ruriuka..bet jin td iswis werke poto apsiramina..o weliau ziek ir wel tas pats..

24. Nov 2009, 15:06

as suprantu kad nesinori vaiko musti bet auklejimas netik buciavimas ir glostymas jai vaikas taip isterikuoja tai ka pabuciuoti ji tai kas tada paskui bus??as nesakau pastovei vaika must bet kartais uztenka pora kart su rykste duot ir dinksta oziukai.as cia turiu omeni aoie tokius ozius kai vaikas krenta cype draskosi ir tt

24. Nov 2009, 14:59

rykste lengviausias budas teveliam,bet tikrai ne geriausias vaikui..

24. Nov 2009, 14:55

geriausei oziukus isvaro rykcte viena kart uztenka duoti ir rykste pasideti matomoi vietoj 😀

24. Nov 2009, 14:42

jo maniske irgi dar trypcioja i zeme..atrodo kad visa tampos is nerviuku..nzn bandysiu duoti ocosedum jai gerai parasiau pavadinima nuo nerwu lasiukus.

24. Nov 2009, 14:37

Prasau mamytes padekit nes nebe zinau ka daryt ..nebesusitvarkau su savo mergaiciuke kuriai 1.6m...jai tik ko neduodi ar uzsauki kad negalima iskart puola i isterija reke parkrenta ant zemes daro tiltelius..net dauzo galva savo i siena ☹ nzn net ka ir darytu..gal kam nors tai pat yra?

1 2 3 4