Nebesusivarkau su 1,6 m dukterimi

24. Nov, 02:37

Prasau mamytes padekit nes nebe zinau ka daryt ..nebesusitvarkau su savo mergaiciuke kuriai 1.6m...jai tik ko neduodi ar uzsauki kad negalima iskart puola i isterija reke parkrenta ant zemes daro tiltelius..net dauzo galva savo i siena :( nzn net ka ir darytu..gal kam nors tai pat yra?

25. Nov 2009, 14:23

as tai gaudavau kartaiss su dirzu.bet asmeniskai man geriau budavo kad mama man su dizu duos tuom ir pasibaigs negu saugdavo ir moralizuodavo 😃 nervuodavo tada .uzsidarydavau tuolete ir mamai liezuvius rodydavau ir vaipydavaus 😃

25. Nov 2009, 14:15

na laidu must tai per ziauru, manes mazos nemusdavo.aprekdavo ir i kampa statydavo,kol atsiprasydavu.😀

25. Nov 2009, 14:15

na laidu must tai per ziauru, manes mazos nemusdavo.aprekdavo ir i kampa statydavo,kol atsiprasydavu.😀

25. Nov 2009, 14:05

maniske irgi uzmiega ant zemes..lowytes nebemyli savo..nakti prasikankinom..nes as wis pietuku leidziu miegot kartu su manim musu lowoj ir ka..dbr wiskas isterija.. gal kaip nors nugalesim tuos ozius..zinau ka tai reiske musimas..kai mane tewas su laidu muzdawo..kazkas ziauraus...

25. Nov 2009, 14:04

as irgi uz tai kad ieskot kitu auklejimo budu nekeliant rankos,bet kazkaip drausmint isdykelius jug reikia. as irgi kai pasakau rimtu balsu ARNOLDAI KA DARAI.,atsisuka paziuri ir juokias😀 nu argi toki maza musi ar pan.

25. Nov 2009, 13:51

vaikas nelips ant galvos ir kitais budais auklejant,ne tik rykste.manau taip tik galima ivaryt psichologine trauma.negerai jei vaikas bijo kazko,o ypac kad bijo kad TEVAI paims rykste,taip atsiranda nepasitikejimas tevais ir nesaugumo jausmas,tada problemos paauglystej beveik garantuotos.as anksciau ir balsa pakeldavau ir bandydavau grieztai sakyt,bet jis tik juokdavosi.o db nekreipiu demesio i jo kaprizus.aisku jei vaikas uzsigauna visada paimu,pamiluoju pabuciuoju,taip pat jei zinau kad jau alkanas paimu ant ranku kad neuzsiverktu kol verda maistelis ir t.t. kad jis suprastu kad i ji nekreipiama demesio tik tada kai oziuojas. ir mum pakolkas gerai sekas.va dabar grizom is lauko ir tokia isterija prasidejo,kad neleidau i toleta eit su manim,tai nekreipiau demesio jis paverke kokias 5 min ir pats uzmigo ant zemes ant minksto zaislo padejes galvyte 😀

25. Nov 2009, 13:30

mano vaikui 10,5 men oo gal nuo 8 men kai kazkas ne tait uzvercia galva atgal kaip tilteliu,griuva,begriudamas dar i koki zaisla atsitrenkia,vienu zodziu pastebejau kai demesio nekreipi pats apsiramina,ir kaip angeliukas buna. kas toliau bus nzn,ir ar kantrybes uzteks,must tai nesinori,bet kazkiek vistiek reikia drausmint,nes vaikas prades manyt kad viskas leidziama,darys ka nores zinos kad uz tai nieko nebus, baus reikia,tik zinot ribas😀 .CIA MANO NUOMONE.

25. Nov 2009, 12:55

😃 geras

25. Nov 2009, 12:52

As tokiu bedu neturiu maniskiai man skandalus kele ir dar derinames ka valgysim bo kekvienas uzsakymas padarytas suderintas labiausiai tai balandelius megsta po pora suvalgo

25. Nov 2009, 12:44

as taip pat manau.bet as kai briziurejau draugu vaika taip kartais jai 5metai buvo ji visiskai valgyt nenorejo budavo net albdavo pastovei pajuodusiom akim.ka tada daryti nezinociau.ir vitaminu duodavo kad keltu apetita

25. Nov 2009, 12:35

Nu jo man kartais keista kad vaikus vercia valgyti , mano namuose tvarka tokia nenori mars nuo stalo

25. Nov 2009, 12:30

aurelyte as ta visa laika ir norejau pasakyti kad vaikui su rykste viena karta duoti nieko blogo ir savaime aisku ne uz tokius oziukus kad nenori valgyti ar zaisla sulauze

25. Nov 2009, 12:25

As irgi nesu ideali ir pas mane yra buve kad gavo rykstes , kaiptik sia vasara bet buvo uz ka jiems jau 5 metukai o pasielge speceliai ir jie tai zinojo kad daro blogai nes buvo pasakyta paaiskinta ir parodyta kad negalima , atrodo suprato , o paskui vistiek padare . Rykstes gavo po 1 karta per kojas ir manau uzteko nes dabar ateina paklausti ka ir kaip galima . Tik as niekuomet nekeliu skandalu del sulauzytu zaislu , del kazkokiu smulkmenu . Kat ir sendien kol as gulejau dar lovytei mano vyrai sugalvojo kad as alkana ir privire man sriubos nu as visada turiu tos vadinamos (kokoskos ) tai jie sugebejo i litra vandens 3 pokelius supilti ir bulviu prideti tai kose dabar atskiedziau i dideli puoda valgysim pora dienu 😀

25. Nov 2009, 11:56

ausrelyte - pritariu. vaikai uz mus stipresni dvasiskai ir mums tik mokytis ir mokytis is ju....
kamilesmamyte, o as matau blogo jau vien tama kad tau rykste - tai nieko tokio. tarp muštro ir auklejimo gan didelis skirtumas. nesu as ideali ir tikrai nesakau kad as AUKLEJU, jau greiciau esu per viduri tu dvieju savoku, bet labai noriu ir stengiuosi vaikus AUKLETI, o ne MUŠTRUOTI 😉 ne visada iseina, ne visada iseina suvaldyti savo susierzinima, nusivilima ir kitu neigiamu jausmu, bet tai normalu....
ir dar - kiek leisies tiek vaikai ir lips ant galvos, bet deretu ir susimastyti - ar jie nelipa ant galvos todel kad GERBIA, ar todel kad BIJO. 😉

25. Nov 2009, 11:39

savrbiause kad vaikas ant galvos neatsisestu,o tai jai atsises tai per paauglyste bus ne kas 😀 .o as savo vaiko nemusu beto jai tik 4men .ir nesakau kad ja musiu su rykste bet as nematau cia nieko blogo.aisku kaip kas galvoja musti su ta rykste vanot per nugara kojas ar taip per uzpakali karta uzmesti

25. Nov 2009, 11:13

Jai jau i uzpakaliuka uzploji tai parodo musu silpnuma nes mes nemokam kitaip , isvada vaikas yra stipresnis uz mus

25. Nov 2009, 10:20

kamilesmamyte - niu ir auklejimo metodai ☹
cia jau tokia leliaus natura. mano maziele taip pat elgiasi nuo tada kai sedet ismoko, na kojom dar netrepsi, bet gnybia uztat 😃 su vyresnele tokiu dalyku nebuvo ir tikrai maniau kad cia tik vaiku oziukai ir tevu nemokejimas aukleti, bet Akvile ismoke, kad taip tikrai nera. toks charakteris ir viskas ir ka as galiu padaryti tai tiktai ja ismokinti valdytis. geriausiai padeda - tai nebuvimas ziurovu .... nenbutinai vaika istremt kur nors - galima ir paciai i virtuve iseit uspakajoncu 😃 jei jau uzploju i uzpakaliuka - tai jau cia yra mano bedos ir nemokejimas susivaldyti, o ne auklejimo budas ☹

24. Nov 2009, 21:20

jei oziukus rodo namie yra geriausia nuvest i kita kambari ir palikt, pasakyti kai visi isbegios negerieciai oziukai tada ateik.Tada aprimsta ir viskas buna tvarkoje. O musimas nieko nepadeda, pvz.mano brolis gaudavo per uzpakali, bet vis tiek tas pats budavo, tai tos berzines koses nieko nepadeda ir geriau neaukleti vaiko taip.I kampa statymas yra gerai, kaip ausrelyte rase, nes vaikui nepatinka but kampe i dar vietoj, nejudant.Tai atbuna tas 6min, o antra karta ne nenori prasizengti.Manoji kelia oziukus, mums metukai yra, bet tuoj pat nugesinu visa ta reikala, pasiimu ir einam zaisti, ridenti kamuoliuka, zaisti su meskinais, kraustyti is dezutes ir deti atgal i ja.Tada visi oziukai islaksto momentaliai ne pykti nereikia, ne nieko😉

24. Nov 2009, 19:57

joooo pas mus dar tik 10 menesiu ,o jau ir megsta taip daryt. ir kas svarbiausia seneliai mazai mato o kai pasijima viska leidzia. mane tai nervina. pas mus tvarka kaip kareivinese. seip suni turim tai jei jau isirausia y mano geles jis lija. bet viena karta uzsiverte vazona ir nebelenda. as tikrai daug ko neleidziu., nors ir mazyte dar bet nepastebesiu kaip uzaugs

24. Nov 2009, 18:15

Jus pabandykite nesaukti as kai vaikai rekia niekada nekeliu balso as tyliai pasakau tada suklusta ir baigesi saukimas , pabandykite labai veiksminga

24. Nov 2009, 18:03

nu siaip zinot man ir mintys apie kaimynus kyl..kai ji sauk as da labiau saukiu 😃 galwoju da iskweis kokias waiku teises..

24. Nov 2009, 17:29

nepergyvenk monita,cia ne liga,praeis😃ir pas mane tas pats,nebeimu i galva nes nebeturiu jegu paskui visur lakstyti ir norus pildyti,cypia tegul cypia,ir jau i kaimynus nebekreipiu demesio,tegul galvoja katik nori,dzin man😀😉

24. Nov 2009, 17:23

matai tavo panelyte dar mazoka nes maniskiai dabar kampe pastovi siaip ne uz ozius ( tokiu senai nebuvo) bet uz gerus darbus , beja vaika kampe galima laikyti tiek kiek jam metuku tarkim maniskem priklauso 5 minutes bet as truputi pailginu ta laika bo kitaip nedasunta

24. Nov 2009, 17:09

o as, monita, kai pradeda rekti,nenusileidziu. sakau: rek, bet negausi, tau daug galima. bet dar daugiau ne. pareksi ir nurimsi, ir bandau kuo nors uzimti, nukreipti demesi

24. Nov 2009, 17:04

na reikes pabandyt na ausryte gerai sakai kad ir mano kaltes cia yra..kai pradeda rekt as pati i nerwus puolu i sakau nu imk imk..galwoju tik nerek ☹

24. Nov 2009, 16:37

Pirmiausia monita cia jusu klaidos kazkada laiku nebuvo pasakyta negalima , ne ir t t . Ji zino kad gaus ko nores o jus vistiek viska nupirksite nes parduotuvei bus geda , maniskiai pabande bet as nepasidaviau tad dabar uztenka paziureti kreivu zvilgsniu ir jie jau supranta kas negerai . jums dabar stiprybes nekreipkite demesio na po kokio menesio susitvarkys

24. Nov 2009, 15:58

ne nu musimas tai ne... jokiu budu! yra kitokiu auklejimo priemoniu.. is to smurto nieko gero.. per uzpakaliuka trinktelkt gal ir nieko bet ne daugiau...

24. Nov 2009, 15:57

pritariu adatelei ir dovilei,vaikam net musimas yra demesys,nes jie pasiekia savo-i juos atkreipe demesi..

24. Nov 2009, 15:41

oj sorry uz klaidas..

24. Nov 2009, 15:41

manau geriausias budas tiesiog nekreipt demesio.. jei negalima ko tai ir neduokit, jei prades isterikuot tiesiog iseit is kambario arba ignoruot.. as taip savajai darau, baigesi visi oziukai, paskau kad negalima vadinasi negalima ir ji eina susirast kita uzsiemima 😀

1 2 3 4