Balandžio mėn.gimę vaikučiai (II)

26. Oct, 04:23

Labas labas, kadangi mūsų balandukai perkopė savo temelės amžiaus ribą burkimės čia:)

09. Oct 2012, 13:23

Sveikos,na kad as kaip ir neturiu rubeliu nudevetu,gal kelis ir turim kur kas nors atidave o seip pas mus visi nauji,nes cia nera padevetu pirkti,o jei kur randi tai ten is mano mamos laiku tokie😃,todel man ir gaila,nes man nepatinka,kai vaikas purvinas,suplesitas ar dar kas nors,man jis turi buti visad tvarkingai isleistas ir noretusi toki ir parsivest.o del to,kad gal jos nezino tai tikrai taip nera,nes man pacios liepe nupirkt nuo lietaus kostiumeli,nes mes jo neturejom ir guminius.juk mato,kaip as atsivedu aprengta ir striuke kabinu ant kitos pakabos,taciau vistiek paima ja.na bet cia tik karta taip buvo,kad toki baisu parsivedziau,kelnes tas nuo lietaus tai matosi,kad mauna nes nesvarios buna pakabintos,o striuke visiskai nauja taip ir kabo.tai tiek apie ta darzeli.Augam seip gerai,tik oziai patikekit su kiekviena diena dideja,jei jau ka atimi tai namas skamba.bet as iki isteriju neleidziu daeit pastatau paimu uz ranku ir kalbu garsiai,kai justoja verkt tada ramiai sneku,kazin ar jis ten jau ka nors supranta ar ne😀buna ir tona pakeliu,bet jam vienodai.kaip jusu mazyles auga?

06. Oct 2012, 17:04

labutis. kaip cia ramu 😀 pritariu INGAI, pas mus lopselinuku isvis neveda i lauka. jug as jau pavasari rasiau, kad net geguzes men. laiko vaikus grupeje, o dabar pastebejau, kad kai vaiku buna apie 5 dar isveda, o kai paskutinem dienom buvo apie 13 tai be sansu, kad eitu i lauka. dziaukis, ALIONA, kad vaikas gali but lauke, ir pasistengciau per daug superiniu drabuziu nemauti, arba issinesti namo, jei sakai, kad nepaziuri spintelej ir mauna pirma pasitaikiusi, o ne skirtus i lauka. o gal uztenka parodyti, pasikalbeti ir manau problema draugiskai isspresit. kai ant keliu vaiku skirtas aukletojas, tai manau susitart imanoma. gal nepastebejo atnestu laukiniu drabuziu, nes kiek zinau jie stengiasi rengt kuo paprasciau kombinzonai, kumstines pirstines. dar tik pirmas menuo, tad tiek tau, tiek vaikui, tiek aukletojams reikia apsislifuoti ir ateity manau viskas klostysis gerai. manoji vel sloguoja, visa menesi valosi sloga. na kol atostogauju, dideliu problemu nekyla. ketvirtad. buvau Kaune, uzsukau pas buvusi darbdavi-iki siol tebemyli, kavos atsigeriam, po to vaziavau i universiteta diplominio darbo tema ir vadova pasiimti. sekesi puikiai, buvau pirmoji, tai rinkis ka nori. gavau gera vadova ir tema, tad jau po truputi ziurinesiuos ir rasysiu iki kovo 1d. na o didziausia staigmena buvo, kad susimaciau su drauge, kuri buvo netiketai gryzusi is Anglijos ir as nieko nezinojau. tad gryzau namo diena praleidusi superiskai, pasikrovusi begalines teigiamos energijos 😀 mazoji gryzusia manes nebepaleido, buciavo, mylavo, lyg buciau savaite namie nebuvusi 😀 siandien pradejau generalini tvarkymasi, bet paskambino mama, kad atvaziuociau pasiimti obuoliu bei ant kugelio su vistiena. pietus buvo pas tevu. dabar mazoji miega, o as trumpam pribegau, pasidalinau ipudziais ir einu toliau tvarkytis bei virt spurgu 😀 gero svaitgalio 😀

02. Oct 2012, 11:30

sveikos,na ALIONA tu pyksti ,kad murzina parsivedi,o as pykstu,kad i lauka vaiku neveda,vakar superinis oras buvo,silta saule sviete,jau tikrai dziaugiausi,kad i lauka ves,bet kai atejau pasiimti,pasirodo nebuvo jokiam lauke,nezinau ka jos dirba,ar tingi rengti tuos vaikus,jei tokiu oru neveda tai visa rudeni neves ,nes lys,sendien jau lyja,ALTEJA pripratus buti lauke,tai vakar kai pasiemiau dar pora val prabuvom lauke,mum tai iskart pasake,jei norit svarius vaikus parsivest,tai i lauka turekit blogesnius rubus,bet kam tie rubai jei niekur neina,puse spinteles privesta,tik apmuturiuoti liepia tipo salta,pacios po trumpom rankovem vaiksto,o tie vaikai iki ausu apmaukslinti,as nenesiau siltu rubu,pasakiau ,kad ji nemegsta kai jai karsta,ji pripratusi lengvai buti aprengtai,vienas vaikas net su kepure grupej,tai siaubas,ka ziema tokie bedarys,vot man idomiai tu parasei apie dziovyklele,atsimenu musu laikais budavo kur padziaudavo ir pirstines ir kelnes ziema kai lauke suslapdavo,bet dabar kazko as jos nemaciau,reikes paklausti,nes va ryte isejom nelijo,o nuo puse kelio pradejo pilt kaip is kibiro,tai nuejom slapios,taip ir pakabinom i spintele drabuzius,na sendiena asaru jau nebebuvo tik sake nenoriu valgyt,ji pusryciu man darzelyjje nenori valgyt,pietus ir vakariene dar pakramto,vot gryzus namo tai is virtuves neiseina,na reikia eiti lygintis kavos isgerti nes prie zemes toks oras traukia

01. Oct 2012, 16:19

Laba,as tai nesiskiepiciau jauciu,tikrai nemanau,kad paskiepita nesirgsi,taip pat girdejau,kad daug kas serga po to skiepo,ne pries gera tokie skiepai jei LT nemokamai dalina😃o as siandien savo grazuoli visa purvina parsivedziau,gerai,kad darzelis nelb toli,bet vistiek gieda net vest.apmoviau ryte naujas pirstines,striuke kepure,parsivedziau visa purvina,lauke zaide nors lyjo,sake vede kai nustojo,tai pelkiu teslu pilna,vakar tik striuke isploviau ir vel plaut,mane jau nervina,esu spec nuo lietaus ten nunesus,ne mauna gera nauja striuke,su tokiom neismanelem,as nespesiu pirkti jas,nes juk jei kasdien skalbsiu,kas beliks is jos,ai zodziu,vaziuosiu savaitgali paziuret,gal kartais kokia padeveta kur rasiu sendaikciuose nenudrosta labai,tai nunesiu,nes as10 nepripiksiu ju nauju kaskart o jos cia maziausiai80lt kainuoja,tai nupirkom iseigine praita sav,o tos jau i skudura nori paversti.nesuprantu,kam tada liepe nuo lietaus striuke ir kelnes pirkti,jei nemauna.Atidariau dziovykle paimt striukes,ziuriu puse geruju striukiu o puse tu lietstriukiu sukabinta,vieniems mauna iseigines kur atvedi kitiems kitas,nu zodziu...

01. Oct 2012, 14:42

na pagaliau parasete nors viena,o mes preita savaite nejom i darzeli,sestadieniALTEJA veme prisivalgiusi zirniu koses,tai pirmadieni nevedziau,antradieni 10val aukletoja skambina tipo viduriuoja,nuejau pasiemiau,visa diena vaikas linksmas zaide valge,nieko ji man neviduriavo,biski skysciau pakakojo vakare,valesi jai zarnynas nes angliuku buvau davusi,nu ir liepe neit visa savaite,nes puse darzelio serga,o sendien jau ir asaru parode,na bet dave bucki,aukletoja neskambino reiskia viskas tvarkoj,sakau jau buvo pripratusi linksma eidavo,pabuvo savaite su mama ir vel nebesupranta kaip cia vel tas darzelis atsirado,na bet manau pripras greit,oras pas mus superinis,nuo 10ryto kaip isejau tai tik dabar parsiradau,vos kojas pavelku,nupirkau segtuva reikia i darzeli atnest,ten segs visus piesinukus eilerastukus,darbelius ka ALTEJA padarys,bus idomu atejus pasiziuret ka mergina ismoko,dareme rudenine puokste neseme i darzeli,super gavosi,net namuose pasidariau dar viena, JURGA mus ir skiepydavo nemokamai,bet beveik nieks nesiskiepydavo,nes kiek pazystamu zinau kad pasiskiepija ir suserga iskart,jei lemta tai susirgsi,na,bet jei nori skiepykis,na einu atsigert kavos pagaliau

01. Oct 2012, 12:28

labutis visoms. as nuo siandien atostogauju keliom sav. tad tikiuosi pribegsiu dazniau prie kompo. siaip grafikas betkoks darbe, tad isvis prie kompo neprieinu. mazoji jau po slogos pasveiko, lanko lopsely. per atsotogas ziuresiu ar vesiu, nes labai yra pasiilgusi manes. labai sunkiai issiskyreme lopselyje, nors sakiau kad paveiksluos su vaikuciais, nieko nenorejo. prase, tik kad mamyte nepaliktu, nori i namucius. pavyko be asaru issiskirti, nes nubego pas vaikuciu paziureti ka veikia jie su aukletoja. na bus matyt, kokios nuotaikos pasiimsiu ir kaip seksis kitas dienas eiti i lopseli. siandien paskambino dirike, kad skiepys darbe nuo gripo nemokamai, ka manote, ar skiepytis? kitam pirmad. uzsirasiau pas kirpeja, zadu gerokai patrumpinti kasas ir pasispalvinti plaukus 😃 pora metu plaukai buvo nedazyti, atsigavo, tad jau galima vel biksi pakankinti 😀 kaip musu antrakart iskeptai mamytei kazin besiseka? kur dar kitos mamytes? dar vidury sav. zadu vaziuoti i Kauna, pasiimti diplominio darbo tema ir po truputi pradeti rasyt diplomini, kad baigt pavasari mokslus. vienu zodziu reikalu per atsotogas netruks, o kur dar generalinis namu tvarkymasis, bijau ir pagalvot. na gerai mielosios, siandien patinginiausiu iki kol grys sunus, papietausim, po to mazaja pasiimt is lopselio, i laukeli eisim ir taip pirmoji atsotogu diena praeis. 😀

01. Oct 2012, 09:40

Sveikos,nu tikrai ismires forumas,isvis niekas neberaso,arba prie pc nebesedi arba tik i ta skilti nebeeina mamytes😀

28. Sep 2012, 14:23

visos ismirusios?

19. Sep 2012, 10:34

labas rytas,ALIONA vaikui gal patinka darzelyje ,su vaikais bendrauja,o namuose mato tik tave viena su teciu,manoji ir kai ateinu nebega iskart,prieina apkabina duoda bucki,pirmom dienom ji man sakydavo kad pyksta ant manes ,kad ja plikau,gal ir tavasis taip isreiskia save,arba ateina tas laikotarpis jau,bus piktesnis,irzlesnis,mum nuo pusantru ir prasidejo viskas,ir isterijos ir neklausimas,bet jau einam i geraja puse,yra geresne,ramesne,darzelis dar dasidejo,daugiau su vaikais praleidzia laiko,o namuose rutina,atsibosta jiems,as tai patenkinta ,kad greit priprato prie darzelio,pareinu apsitvarkau ,o svarbiausiai paiilsiu,nes buvau tikrai pervargusi,as vedu pries pusrycius tegu pratinasi,nors man be vargo po7,10 atsikelia,vakar vakare jau 8 val sako noriu miegelio,9val jau saldziai miegojo,pas mus pradejo lyti,tamsu kaip nakti,prasides tikras rudenelis

18. Sep 2012, 16:53

Sveikos,visi ten svediskai tik sneka,tai ir su kajuku svediskai bendrauja.Beto jis dar kalbet juk nemoka,tai manau nesunku jam ten😀siandien su tokiais nervais isvedziau is darzelio,kad net gieda nuo aukletoju buvo,atsigule ant zemes,kai aprengiau,nenorejo iseit,paemiau ant ranku,muistytis verkti pradejo.namo gryzom kokia valanda praverke,jau is kantrybes baigia isvest,jau keli kartai mums tokie,nesuprantu,nejau jis manes nepasiilgsta,kad nenori namo vaziuot,net sirdy skauda istikruju☹pradzioj tik pamatydavo mane jau begom begdavo ir aukletojom atia rode,db irgi atbega ir rodo,bet kai reik eit lauk,tada prasideda oziai.ant jo nei uzsauksi,ir juk nemusi.Net nezinau kas jam pasidare pasimetus tikrai esu.

18. Sep 2012, 16:21

JAU PO TRENIRUOTES, EINU PAILSET 😀

18. Sep 2012, 12:14

labutis. saunuole Alioniukas, kad visom jegom bandai isikibti i gyvenima Svedijoje. manau perspektyvos vaikui bus zymiai didesnes nei LT. o kaip mazylis darzelyje susikalba su vaikais 😀 ? manoji tikiuosi paankstins miegojima vakare ir kelimasi ryte kai laikrodis pasisuks spalio pab. siaip jai daug ka gadina brolis, kuri be 10val. vakare negali nuvaryti miegot, o si irgi neina-tai jai myliuka, tai buciuka. vienu zodziu kol neisjungi sviesos ,o ji neisitikin,kad visi miega tol ir ji nenusiramina. na INGA as pati nustebau pamaciusi ciuozyklele grupeje, kitam kampe nameli,pilna pagalviu, dar kitam vituve su puodukais ir staleliu. kai manoji daug zaislu neturejo, tai jai idomu pazaist su naujais zaislais. rytoj jau eis i lopseli po pusryciu, nes dar vis jai iki 🤓9val. norisi pamiegot. saunuole INGA, kad mazaja palikus lopselyje zygiuosi pasportuoti. man tai didziausias sportas ir kudinimosi dieta- darbas ir stresas 😃 jokiu sportu nebreikia 😃 na tikiuosi ir daugiau merginu parasys, einu tvarkytis ir visa kruva lygintis 😀

17. Sep 2012, 15:01

Sveikutes,as po pusryciu vedu,8val kartais po8 10 bunam darzeli,pusrycius jie valgo puse8.Lt laiku valanda i prieki.As kadangi nedirbu dabar,tai todel vedu nuo8 iki2h.mums irgi asaru nebuna,tik kartais patempia lupa,kol aukletoja nepaima ar nepakalbina.Siandien tai veliau biski pasiimsiu,nes katik gryzau reikalu turejau,tai uz kokiu10min vaziuosiu pasiimt Kajuko.mes irgi anksti keliames kaip ir Inga7,15 dazniausiai,siandien be 20,8 atsikelem tai greitai pavalgem ir begom,gerai,kad siandien masina paliko tai laiku nuvaziavom,nors peskom irgi netoli10min kelio.Savaitgali irgi panasiai keliasi jei ismiega iki puses9 ar8 tai man jau svente buna😃.Rytoj eisiu prisirasyt i mokykla Svedu kalbos,siandien buvau uzsukus,tai sake rytoj atvaziuot uzsiregistruot.suprantu esme kalbos daug maz.bet kalbet nekalbu,nors jau reik pradet,atsibodo anglu pastovei klausinet ar moka kas,nors cia retai sutiksi nemokanti,bet vistiek kitaip ziuri kai moki svedu kalba.tai tiek siam kartui😀

17. Sep 2012, 12:49

sveikos,na va mes su darzeliu jau draugaujam gerai,preita sav 3d paverke ,o nuo 4dienos duoda bucki ir pati nubega i grupe,savaitgali kaip laikrodis po7,15 atsikele ir vis klausia kada eisim pas leliu,sendiena atsikele linksma nuejome,pati nusirengia,apsimauna tapkytes apkabino ,dave bucki ir atia mamyte,pasiliko ir miegoti be asaru,katik skambinau ar ateit pasiimti,sako mes jau miegam skaniai,tik nevalge pietu,pusryciam batono su kakava,mes keliames 7,10 vakare 9 jau guldau,penktadieni pietu ismiegojo 4val,vistiek per savaite pritruko miego,anksti keliames,as eidavau pasiimti,11 val,pietai puse 12,bet tik 5ieni iki 12palikom,bet nevalge,duodu vitamina c pagerti,grupej pas mus nera jokiu ciuozyklu,nepasakyciau kad aplamai grazi,nemaciau graziu zaislu,o drauge parode savo grupe tai galvojau kad vaiku kambaryje zaidzia,ir namukai ir ryskus zaislai,mum ir sake geriau su kelnikem,bet vistiek vedam tai su sijonuku,tai sarafaniuku,man graziau kai issikiria is berniuku,JURGA apie darba nenoriu dar net galvoti,dabar atsipusti atsigauti paciai reik,pradesiu sporuot biski save pagrazinti,o dirbt suspesiu tegu vyras islaiko,ik3metu galiu but,aisku atsibos tuose namuose sedet,na paziuresim kaip bus ,bet iki nauju tai tikrai paatostogausiu,musu mamos visai dingusios yra,atsiliepkit,parasykit nors trumpai kaip gyvenat

16. Sep 2012, 16:42

labutis. ALIONIUKAS, kai vienoj grupej tiek aukletoju, tai gali kazko tiketis, ir tikiesi, kad bus priziuretas, bet kai cia ant 16vaiku, tiek sarase, bet buna keliais maziau, tai belieka dziaugtis, jei ko nenutinka. cia abipusiu susitarimu tos mergaites nebevede, nes aukletoja negali uzmest per veida del kandziojimosi. bent jau as taip sunu atpratinau-vienakart tereikejo. o tegu aukletoja uzmeta-gali vaikas kuo puikiausiai pasiskusti, man tokiu atveju tikrai nemalonu butu, geriau jau as taikau fizines bausmes ekstra atveju. mazoji nesikandziojo. kol kas manoji normaliai draugauja su darzeliu,jokiu asaru paliekant. po iseiginiu vesiu po pusryciu, nes iki puse 9 nespejam-miega. dziaugiuosi, kad gerai darzelyje valgo, tad INGA ir tavoji apsipras su tuo. bet kaip anksti eini parsivesti? as kai vesdavau iki pokaicio tai pries 12val. tik pasiimdavau, nes puse 12val. pietaudavo. dazniausiai, ypac kai nuveda vyras, grupeje palieku su treninginem kelnytem ar timkom,kad pati galetu savimi pasirupinti, o aukletojai tereiktu tik aptvarkyti. grupeje yra ciuozyklele, tad man saugiau su kelnytem,kai lips ciuozineti,kad nesimaisytu suknyte. as kai pati vedu dar papuosiu sarafaniuku siauresniu, na o placiosios suknytes lieka pasipuosti einant i miesta, bet ir tai retai. man kazkaip patogu kai su kelnem-ir silciau, ir patogiau. INGA, man viena ryta, kai mazoji neverke, bet nenorejo manes paleisti padejo tasej is vakaro tureti saldainiukai-padaviau ir sakau nesk vaikams,o pati pro duris. grupe pirmam aukste, tai stebejau pro langa-pasidalijo, ir pradejo zaist su vaikais. pabandyk palikt su pokaiciu, gal greiciau apsipras, nes per ilgai vedant iki pokaicio, paskui ir galvos, kad as kitokia-dabar visi eina miegoti, o mane mama pasiims. sunu apie trecia diena,o mazaja po sav. palikau su pokaituku, tik mazoji vis sunkiai 8val. atsikelia., nors vakare jau 10val. uzmiega. kai as dirbu iki 10val. jau parejusi randu miegancia. kelinta jusu vaikuciai vakare beina miegoti ir ryte keliasi? ALIONIUKAS< tu vedi visai dienai su pusryciais savo mazyli? kazin kaip sekasi kitom musu panelytem darugauti su darzeliu, gal dar trecius metus buna namie? pas mus tokiu nemazai, ypac kur vyrai vazineja i uzsieny dirbti-darbo su normaliu grafiku neimanoma rast, o aukle samdyt ir eit i darba gaunant 1000lt kaip ir nepasimoka, jei vyras normaliai uzdirba. ar tu INGA pabegsi i darba po nauju?

11. Sep 2012, 13:58

laba,na va mes ir 2dienele is darzelio,nuejom linksmos ,o pasilikom vel su asarom,bet vel apsiramino,zaide ,piese,soko,tik i lauka nebeisejo,o kai11val gryzinejom namo tai taip atsilo,kad po maikute parejome,pavalge,nes darzelyje antra diena pusryciu nevalge,antroji aukletoja labai maloni,svelni,pasineketi galima normaliai,ryt vesiu biski anksciau,kad jei verks,kad iki pusryciu aprimtu,tada gal prades valgyti

10. Sep 2012, 17:40

Laba Inga,nu prajuokinai tu mane😃tavo panelei tai tikrai drasos ir mandrumo netruksta antausi aukletojai dave dukart uz tai,kad tu isejai😃nuotaika pakelei,aisku as isivaizduoju kaip tau nemalonu buvo klausytis,kai pasake,museika mazoji auga pas jus.na mums su darzeliu tfu tfu tfu nieko daugiau neatsitiko,tvarkoj,nuvedus pasakau,ziurekit vaika,kad vel kas nenutiktu rimtu zvilgsniu.jos tik gerai butinai,daugiau neturetu taip atsitikt ir pan.vakar nuemiau jau pleistra nuo antakio atrodo graziai gyja,duok dieve,kad neliktu rando.Nu jo as beveik8men eilei stovejau,jei dabar puse metu vel namie reiktu but ir paskui vel laukt eilei,tai kam tada vest is vis vaika i darzeli,jei puses metu pertrauku reiketu del ko nors pastovei.

10. Sep 2012, 14:30

sveikos,na mes is darzelio jau,ryte ejo linksma su nuotaika,nuejusios pati nusirenge,apsimove tapkutes ir tempesi mane i grupe,5min apsiziurejom ir palikau,buvo verksmo kol tik isejau,uz valandos paskambinau viskas gerai zaidzia,11liepe ateit pasiimti kai bus lauke,kai nuejau tai vaikstinejo graziai susikibe rankomis,paklausiau ar ilgai verke,tai aukletoja atsake kad ne tik pora antausiu dave,vot taip ,ir nieko nepadarysiu,nors ir mergaite bet va dave ir aukletojai nes supyko kad ja palikau,aukletoja pasake neimti i galva del sito,jos dar ne to yra maciusios,JURGA jei as delo kandziojimo nevesciau puse metu tai musu nieks ir nebepriimtu,mes eilej nuo5men prastovejom kad vieta gautumem,cia aukletoju darbas vaika ir paaukleti ir ismokyti,as juk nemusiu pastoviai jos uz tai ,kad rodo liezuvi ar visus kakiais pavadina,kiti berniukai buna letesni uz mergaites,pvz ir musu grupej visos mergaites sustresnes nei berniukai,na ziuresim kaip viska bus toliau,sia sav nepasiliks miegoti,tik iki pietu tebus,oras atsilo ismiegos ALTEJA vaziuosim su kita mamyte ir grupes drauge prie juros pavaikstineti,na parasykit kaip jums toliau sekasi su darzeliais

07. Sep 2012, 13:16

Labas.Na nesuprantu kaip galima iprasti prie tokiu dalyku,cia man ne netiketumas,o vaiko nesuziurejimas.Tai,kad turiu berniuka,tai vadinas turiu nusispjaut ir galvot aj vistiek dar visko bus?.Na ne man jokio skirtumo mergaite ar berniukas,as esu jo mama ir man kaip ir kiekvienai normaliai mamai skauda sirdy,kad taip atsitiko,su manim to niekad nebuvo,gal todel taip reaguoju.As nematau skirtumu tarp auginant mergaite ar berniuka,buna,kad mergaites buna daug daugiau pesasi nei berniukai,cia nuo vaiko charakterio priklauso.As nesigincisiu.Kiekviena turim savo nuomone tau atigrui tai atrodo netiketumas,o man cia nemokejimas vaiku suziuret,sake3vaikai to metu lauke buvo ir viena aukle salia ju buvo,nu atsiprasau jei vaikai vienoj vietoj sedi ir nesugeba,prieit ir nutraukt vaiku pestynes,patraukt tenta vaika,tai man cia kazkokia nesamone.Ne varnas skaiciuot reikia,o ziureti i vaikus.

07. Sep 2012, 08:40

labutis. na nuotaikos is darzeliu nekokios kaip matau. ALIONIUKAS, nusiramink ir pratinkis prie netiketumu ir mazu problemeliu. jug turi berniuka ir pestyniu neisvengsi ateityje nei kieme, nei darzelyje. jug tik dabar prasideda tavojo pypliuko vis didejantis judejimas, susipazinimas su aplinka, o del zaislu manau jau zinai, kad kito zaislas yra skanesnis ir idomesnis. manoji su broliu jau ryzinasi, nes nenori broliui atiduot jo tel. o del zaizdu ar randu-tai jos uzgis, nemanau kad liks. manoji eidama is darzelio i prie namo galo pritaisyta deze sugebejo ipult, o vos tik spejau nusisukt, o ji kazkur uzsiziurejo, atsisuko ir bamt. galvojau,kad randas liks kaktoj, bet baigia uzgyt. as auginau sunu, tad zinau ka reiskia augint judru berniuka. buvo pas ji darzelyje, kad viena mergaite visus kandziojo tai i peti, tai i ranka. nu nemalonu, bet ar aukletoja gali ka padaryti. tai gerai,kad supratinga mama, pasikalbejusi su aukletoja nevede mergaites puse metu, kol atpratino nuo kandziojimo. namie uzmestum viena antra karta, o aukletoja negali. kiek zinau svedijoj, suomijoj vaikai auga laisvai, savarankiskai, aukletojai negali drausminti vaiku, o suziureti ir zinoti kaip kiekv. vaikas pasielgs tikrai sunku. neskubek keisti darzelio, reikia visiems laiko apsislyfuoti i vaikams, ir aukletojams pazinti vaikus, kas koks ir kaip elgiasi. nori, kad nieko netasitiktu, tai lieka iseitis auginti paciai arba samdyti aukle. daugiau parasysiu rytoj ryte, o dabar linkiu nusiraminti visom ir vesti i darzeli. mudvi jau einam

05. Sep 2012, 14:45

Is viso vaiku bus17,bet dabar ju maziau,gal 11-13 ne daugiau,na pas mus Svedijoj taip yra,kad ant4-5vaiku viena aukletoja turi but,kad didesnis saugumas butu,na bet koks cia saugumas,jei vaikas tikriausiai visam gyvenimui randa tures,viena is tu aukliu yra atsakinga uz visa ta grupe,ji kaip direktore skaitos,visus popierius pasirasineja ir t.t. tai ji man ir paskambino,as nubegus greit kajuka paemiau,snekinau,apkabinau,buciavau,ta priejo mato,kad as susinervinus,taip visad linksma ateidavau,tai pradejo pasakot man kaip ten buvo,sakau jus juk po kelis teisvedat i lauka,tai kaip nepamatet,kad vaikai pesasi,sako nespejo pribegt,nes akimirksniu viskas ivyko,dar tas vyras aukle ten kazka bande kajuka snekint,man sako kazka as susinervinus paziurejau piktai ir nusisukau.aprengiau ir isejom pas daktarus.sako ta vyriausia paskambink mums kai pareisit is daktaru,neturiu as ka daugiau veikt tik skambint jei.paskambinsiu rytoj ryte pasakysiu,kad tik pirmadieni atvesiu.dar kas nors nutiks prasysiu kito darzelio.As ne tam vaika vedu i darzeli,kad su traumom parsivesciau,kazkaip taip nereaguociau,jei mums jau butu buvusios kokios traumos,o db vaikas gyvenime nera turejes sunkiu suzalojimu su manim,o cia kazkokios aukles vadinamos deka turi.vaikai cia pradeda eit nuo1m i darzeli,dekretines moka max 1,3men.galima ir ilgiau,jeigu pvz nori kas men gauti tik40proc atlyginimo,as iemiau80proc,pilna suma.cia labai durni istatymai is tikruju ir labai letai viskas vyksta.

05. Sep 2012, 14:12

sveika ALIONA,gaila maziuko,bet nesuprantu 4 aukletojos?ir kiek vaiku grupej?
pas mus isviso bus 14,ir viena aukletoja su auklyte,tai kaip jos suziures neisivaizduoju,o kaip darzelyje lauke gali but akmenu?pas mus tai visur zole auga,tik kur takeliai pasivaiksciojimo yra ten asfaltas,o vaikai zaidzia ant zoles,neisivaizduoju kaip as reaguociau jei man taip atsitiktu,pirmoj eilej jos turi suteikt pagalba,nu tu ziurek eik pas direktore skuskis,sakyk kaip taip gali priziureti,kad jau net nuo pirmu dienu su randais vaikas palieka,as tai patrakciau ten ant visu...na ,bet nusiramink,svarbu ,kad baisiau nebuvo,man tai isvis idomu kad pas jus 1,4men jau veda i lopseli,tai kiek metu pas jus dekrete mama gali but?

05. Sep 2012, 13:07

Sveikos,kaip gyvenat?,as susinervinus labai esu,paskambino is darzelio sako kajus antaki prasiskele,gal siut reikes,ateikit pasiimt,tai begom nubegau,lauke tipo zaide su masina,kazkoks berniukas priejo norejo atimti,stipriai patempe ir Kajukas ant akmenu nukrito,ejom i ligonine,isvale apziurejo5seseles tai sake siuti nereikia.dave spec pleistrikiu,kad zaizda susitrauktu.As suprantu,kad visko atsitinka gyvenime,bet tai ka jos ten veik kad nemata,kad vaikai pestis pradeda,atiminet zailus,o paskui dar ir praskeltais antakiais parsivest turi,jei jau dirbi toki darba tai turi visus suziuret,dar jos ten3yra ir 1 vyras dar,is viso keturiese,jie i lauka veda po kelis tik vaikus ir tu keliu nesugeba suziuret,db per kazkokias nemoksas randa vaikas tures.As auginu jau metus ir4men,gyvenime stipriu kritimu nerejom,o cia nespejo i darzeli pradet eit jau randu tures.

03. Sep 2012, 14:09

sveikos,tylu ramu cia,tingit rasyti?na mes is po pirmos dienos darzelio,nelabai patiko mano merginai,nevalge nei koses,nei ledu kuriuos dave,zaide su zaislais,uzsiemusi lelemis,kai atejo dvi mergytes tai nors kaip ALTEJA atrode,tai su jom iskart zaide,o tie berniukai tai kaip 1,5 metuku atrode,nors visi nuo 2 iki2,5 amziaus,bet jai nepatinka uz ja mazesni,tai tik su tom mergaitem bendravo,pradesim eiti tik nuo kitos sav,nes 5dabar vaikai eis kur mamos i darba eina ir ner kur palikt,o kam dar nedega eisim veliau,na ziuresim kaip bus po savaites,nora kai gryzom namo pasakojo kaip zaide su vaikais ir lelem,parasykit savo ispudzius,kaip begyvenate

23. Aug 2012, 21:43

labutis. na matau,kad su darzeliu nekaip sekasi draugauti 😀 kaip matau INGA jusu med.apziura normali, o musu ant durniaus. jokiu spalinukiu nieks neieskojo, kraujo tyrimo nieks nedare. mazajai pamatavo ugi, svori ir sveika, sunui dar spaudima ir regejima paziurejo. durdomas. sakiau po tu visu med. apziuru, rugseji eisiu reikalauti normliai,kad apziuretu, krauja paimtu. mudvi su darzeliu pavasari apsilima padarem. as pirma diena buvau iki pokaicio kartu, o pokaiti ejom i namus miegot. antra diena pabegau, ir palikau ja iki pokaicio. kai reikejo pietauti-atsibudo,kad mamos nera ir i asaras. trecia diena jau iki pokaicio isbuvo gerai-ir valge, ir zaide. neskubejau pokaiciui palikt, tad gal apie pora sav. iki pokaicio buvo darzely. paskui vyras paliko ir po trieju dienu susirgo-truko miego. pakilo temp., kitokiu negalavimu nebuvo. kol buvo namie po 4-5val. pokaiti miegojo, tad paskui nutarem dar vest , bet iki pokaicio. na kol kas ir dabar pokaiti miega 2-3val., tad nezinau ar jai jo lopselyje vel nepritruks. siaip miega pas mus nuo 12-15val., bet nezinia kaip pavyksta uzmigt. sunui nebuvo jokiu problemu-tik i lovyte ir miega, kad kt.vaikai ir triuksmauja. na tiek trumpai, labanakt 😀

22. Aug 2012, 17:13

Nu jo sakau,kol uzmigo tai vargo ir asaru buvo,mums irgi sake,jei neiseis uzmikt jam tada namo eikit,dvi mamos isejo,nes viena mergaite irgi verke,o berniukas,ciauskejo,lakste,jokio noro miegot nerode.bijau kad man darzelis nesugadintu vaiko,paskui nebesusitvarkysiu is vis,miegot savaitgaliais nebeiseis normaliai paguldyt.Galvos skausmas man cia.

22. Aug 2012, 15:17

va va,as ir bijau kaip bus su tuo miegojimu,nors maniske pietu miega gerai,tik naktim bludija,o tai darzelyje ta valanda verke?mums pasakytu eikit namo,kad kiti vaikai galetu miegot,as paliksiu miegot tada kai ji pati sutiks

22. Aug 2012, 14:23

Sveikos,mes siandien antra diena darzeli buvom,vakar valanda tik tai normaliai viskas,siandien jau sunkiau,pavargo,miego norejo anksciau nei priklauso ten,kai atejo miegojimo metas galvojau isdurnesiu,sauke,reke,verke kokia valanda neuzmigo,tiek prasikankinom ko uzmigo ir atsikele neismiegojes nei puse valandos,nu zodziu...Namie paguldau i lovyte uzdarau duris ir uzmiega iskart3valandom,bus sunku kol pripras jauciu...jis iprates prie ramybes,o cia toks burys vaiku,vieni vaikai nieko kiti nedraugiski is vis atimineja zaislus.

22. Aug 2012, 13:45

sveikos,na biski prirasete,mes sendien ir is po daktaru del darzelio,kraujas,geras hemaglobinas135 superinis,nors as nieko nesuprantu apie ji,rytoj atsakymas bus nuo spalinukiu,ir gausim tada pazyma,sveriam12kg,ugis apie 92cm,slapimas geras,pas mus klp tai tokie tyrimai pries darzeli,na kaip ALIONA pirmoji dienele darzelyje?as galvojau eisim pirma diena pasipuosusios kaip i svente,o pasirodo atvesim jau reikia tureti ir tapkes ir drabuzeliu .perriangiam ir paliekam,jei neverkia porai valandu...na manau viskas bus gerai,JURGA cia tik mano noras,bet jau uzteks ir vienos panelytes mum ,vakar mergina nemiegojo pietu,nes baba atvaziavo,tai vakare ismaudziau ir nuo puse 8vakaro iki7ryto ismiegojo,dabar pirma val uzmigo,niaukiasi pas mus,pranese perkunija su lietum po pietu,nu bet ir dusna,nera kuom kviepuot,gerai kad is pat ryto reikalus susitvarkem,na parasykit kaip sekasi jum kai prisesit

21. Aug 2012, 11:02

sveikutes, na ilgai pralaike del to kad spaudimas buvo uzkiles tai pabuvau savaite kai viskas susitvark nenorejo paleist kad terminas buvo ant nosies. tai antradieni sujudino vaisiaus dangalus ir i vakara pradejo maudent treciadieni jau labiau pradejo skaudet, ketvirtadieni atejo daktare apie 11val. ir sako na eisim paziuresim ir jau buvo kaklelis issitiesines ir 4cm. prasiveres kaklelis, veliau apie 17val paziuri jau 8cm. ir viskas prasidejo lasaline pastate ir gime mazylis 17.38val. o davem Martyno varda. ir aciu uz sveikinimus 😀

1 2 3 4 5 ... 37