Balandžio mėn.gimę vaikučiai (II)

26. Oct, 04:23

Labas labas, kadangi mūsų balandukai perkopė savo temelės amžiaus ribą burkimės čia:)

20. Aug 2012, 19:13

Sveikos,mes jau rytoj i darzeli valandai keliausim,paskui pusdeniui pora dienu ir tada viena jau paliksiu ten,ziuresim kaip bus,bet nemanau,kad kokiu problemu joms bus,jis nebijo svetimu,oj mano irgi begalo judrus vakar buvom parke tai po prakaitu laksciau is paskos😃lipa ant ciuozykloj auksciausios,nors dar dorai lipt nemoka,bega visur kur papuola,man i lauka iseit galvos skausmas ir sportas du viename😀mes sveriam apie13kg,ugis83-84 gal jau,senai besimatavom,pas daktarus tik uz poros menesiu,turim jau12 dantuku,net nepastebejau kaip greit islindo jie.Oho atigrui koks tavo vyras aukstas beveik mano ugio,krepsininkas gal auga?😀

20. Aug 2012, 17:43

labutis. prisidedu ir as prie sveikinimu, RUTA-aukit sveiki ir dideli 😀 na as kai palyginu sunu ir dukryte, tai su sunum buvo daugiau bemiegiu naktu, ypac pirmuosius 3-4men,kol praejo pilvuko skausmai. paskui jau visai ramiai augom, tik begalo judrus buvo, tad lauke tekdavo begioti is paskos. su dukryte normaliai vaikstinejam 😀 buvom siandien pas gydytoja del lopselio, mokyklos. dukryte 90cm ugio, sveria 12kg, sunus 13m.-173cm, 49kg. jau lygus su manimi 😀 stai kaip auga vaikai 😀 nu INGA, nustebinai mane del dar vieno leliaus 😀 tad pasidovanok jubiliejaus proga sunu bei mamai pirmaji anuka, pats laikas susisgribt 😃

20. Aug 2012, 12:25

Sveikos,Ruta didziausi sveikinimai pagimdzius berniuka😀koki varduka idejot?o tai ko tiek ilgai ligoninei pralaike?

19. Aug 2012, 16:43

aha suneli turim. siaip viskas gan greitai. gime nemazas lelius.😀

19. Aug 2012, 14:00

sveikos,RUTA didziausi sveikinimai,kantrybes mamytei,leliukui sveikateles,kiek supratau berniuka turi?kaip viskas praejo?

19. Aug 2012, 12:43

laba laba, o manes jau spejot pasigest 11dienu gulejau ligoninei, o siandien su savo pupuliu grizom namuciu.

16. Aug 2012, 18:28

Laba inga,oj kiek prirasei😀nu tavo panele tikra neklauzada,bet tik dabar sunku,jauciu nervai kartais nelaiko,bet pagalvok is gerosios puses uzaugs,mokes uz save pastovet😀sakai nori leliuko tai darykit isvadas😀mano mazius irgi pradejo ozius rodyt,jei ko negauna isterikuot pradeda,bet as nekreipiu demesio,lauke irgi jei neleidziam eit ten kur nori klaupiasi arba seda ant zemes,na tikiuosi,kad ko tolyn nebus blogyn...

16. Aug 2012, 18:00

sveikutes,na ir mes pasirodem,oi man jau bloga nuo saslyku ir rukytu karsiu,turbut jau atsivalgiau,vyras prizvejoja ir rukom pas sese,dar niekada tiek zuvies nevalgiau,na biski papasakosiiu apie mus,esam piktos,neklausom visai,blogiausia kad tas laikas pries darzeli,viskas tik ALTEJAI mano,niekam nieko neduoda,nesidalija,karaliauja sau,pagrindinis sakinis pas mus LABAI MYLIU SAVO MAMA,net tetis pavydi kai sako NEMYLIU,pradejo sneket sakiniais,jau ir baba su mociute supranta,bet rodo savo charakteri,jei ko nori tai tipo turi gaut,bet nenusileidziu,uz gerus darbus ir pasiekimus,jau zino kur saldainiai padeti ,tai ateina ir rodo,MAMA DUOK DU SADAINIU,as geraTEJA,nepasako ALTEJA,uztat onute save vadina,nes su peleda skaitom knyga,tai ten onute,jonukas,sako busiu ONUTE,naktim sokinejam,nezinau kada normaliai miegosim,lenda dantukai ,tai pikta yra,del darzeliu mes uzsirasem 5men kai buvo,musu rajone 6 darzeliai ir visur eiles,skaiciau kad padarys per interneta registruotis,fui aciu dievui mum nebereiks vargti,sirdele mamytei plazda ,kaip reikes pradeti vesti,nes visada sakydavau ,oi mamos nereik vaiku tik yra ir zaidzia, bet kaip uzkeretai dabar nuo mamos neatsitraukia,nu tikekimes viskas bus ok,ALIONIUKAS tavo dar maziukas vapse,parasyk kaip seksis,VAIDA nu tavo UGNE modeliukas super,o mum del krikstynu nekas,vyras sako bus pagoniukas,uzaugs pasirinks kas nori but,tai pas mus?del RUTOS tai kiek zinau pagulde i ligonine,spaudimas aukstas,na bet gal jau supuoja,kaip fainiai noreciau as dar kinderiuko

15. Aug 2012, 10:48

as zalia su darzeliais, nieko nezinau,niekur neuzsirase, dabar dar ta nauja tvarka..gal matet spaudoj virs 1000 vaiku nepatenka i darzelius,nes nera vietu..kazkaip vis dazniau pagalvoju apie privatu..dar kol skubos nera,tai ir per daug nepergyvenu, zinau kad jei griztumem pas tevus gyvent tai tikrai gautu darzeli.bet vel visokiu niuansu😀 parasyk man i asm pakviesiu😉

15. Aug 2012, 09:47

Labas,na jo cia gal salygos siek tiek geresnes,bet nemanau,kad daug kom skiriasi,tiek kad cia nesu girdejus,kad negraziai su vaikais elgtusi,o LT pilna tokiu atveju,eilei7men prastovejom,tai gerai,kad sugalvojau anksciau atsistot,cia visi sako,kad4men reikia laukti tik,o LT kaip?kiek laiko reikia laukti eilei?o darzeli pacios pasirenkat ar kaip?man tai arciau namu parinko4darz,ir veliau viena atrinko,kur maziausiai prikistas😃17vaiku bus grupei.mes tarp kitko irgi facebookais galim apsikeist jei norit aisku😀

15. Aug 2012, 09:27

tiesa,kazin kas Rutai gime,nei cia nei fb neuzsuka😀

15. Aug 2012, 09:25

labas rytas😀 o as jau galvojau,kad buvo jum tas kas cia😃 Ugne tik atsikelia ir is kart mama okas cia? mmm kate, o kas cia? mmm lova😃 ir vis ko paklausia,ta pakartoja su tokiu rimtu mmm😃 gerai,kad bent stengiasi kartoti,o tai su kalba dar nelabai mum..siandien sako,mama noniu sujejio, sakau neturim reikia i parduotuve eit, tai ji mama einam rengtis i paduoduve😃 o su parduotuvem tai ir linksma, turi savo pinigine, ten vis kas ideda lituka kita (pagrinde seneliai) tai ji issirenka parduotuvei kazka,tada prie kasos stovi kad susimoketu, tai skaiciuoja pinigelius,susimoka ir patenkinta eina,kad pati pirko😃 del zaislu barimo tai mes jau kaip ir praejom tai,dabar tik katinas gauna velniu jei kazka ne to padaro😃 ir pamaitina ir pabara😃 na va kaip gerai,kad gavot darzeli vieta, as manau,kad svedijoj ar kur kitur geresnes salygos su darzeliais.. va kiek prirasiau nuo ryto😀

14. Aug 2012, 17:05

Labas mamytes,as nesenai is darzelio parejua,sake kazkokia klaida ivyko ten pas juos,paskui atrado mus😀tai kita antradieni jau zigiuosim,pirma diena valandai,kita diena beveik visai dienai ir trecia tas pats,paskui jau vienas gales pasilikt,anksciau sake po1-2sav tevai kartu budavo,bet pakeite,nes nera tikslo susitvarko jos su vaikais,malonus zmones,tik tas darzelis toks nedidelis vidui,na didziajam kambary nebuvau,nes vaikai miegojo.Mano Kajukas jau senai sako kas cia?bet jis turbut dar nelabai supranta ko klausia pats😀jusu tai jau dideles paneles supratingai klausia,pas mus tai dar neatveso orai,nors ir nera karsta,bet dar po maike galima eit,visa vasara tokie orai buvo,ant vienos rankos suskaiciuociau kiek buvo tikrai karstu dienu,na bet cia juk Svedija😃

14. Aug 2012, 15:27

Sveikos, na mums "kas cia" eros kaip ir nelabai dar buvo, tai speju pradesim nuo kodel, o po kodel ir pas mus ateis "kas cia"? 😃 atvikstuke matyt Goda 😃 diena tai brrr primena gudu spali, o visai ne rugpjuti.. o veikiam nieko doro, smirinejam po namus, tai kartu kazka pazaidziam, tai Goda savo reikaliukais uzsiima, maciau rikiavo zaislus ir kazka jiems labai aiskino - matyt velniu nudave, nes vis pro sali eidama pasakau, kad Godute, zaisliukai patys nesusidelios ir reiks betvarke kambary anksciau ar veliau susitvarkyt, tai matyt bande ikalbet visus atsistot ir po savo vietas issiskirstyt 😃

14. Aug 2012, 15:01

na sveikutes,ka veikiat tokia apniukusia diena? Ugne tai namie su kamuoliu duodasi..kaip alioniukas sekesi su darzeliu? issiaiskinai ka? na va Godute jau perejo kodel,mum dar tik ateis😃

13. Aug 2012, 12:44

Labas,kaip laikotes,as tai pikta esu,paskambinau i darzeli del laiko,o jos man nieko doro nepasako,tik kad veliau paskambinciau,uz 15min man perskambina paklause gimimo metus ir sako neuzilgo vel paskambinsiu,nesupratau nieko,gal sarase musu nera,bet tai man is savivaldybes visi popieriai parejo,nu neveltui Svedija,viskas cia letai mastoma,pildai kruva popieriu o naudos jokios,paskui viska i siuksline gali mest,nes ju nereikia niekam,laiko svaistimas,ziuresiu dabar kai paskambins ka sakys.

13. Aug 2012, 11:29

Sveikos, na, matau tikrai pradeda atsigaut forumas, kai uz lango nebe tokie vasariski orai. Mes ir tai sen tai ten, turejom draugu sunaus krikstynas, pora gimtadieniuku, tai ir visokie reikalai reikaliukai ir nebeprisesdavau parasyt. O taip neblogai laikomes, kaip Vaida rase, kad pas Ugne kas cia era, taip pas mus, o kodel? kodel katyte prausias, kodel katyte miega, kodel lyja, kodel saule ir t.t. 😃
del svetimu zmoniu, tai mes ir niekaip neprisileidziam, mazesne dar budavo labiau tokia ir su svetimais bendraujanti, o va dabar viskas, tik savi zmones, neprikalbinsi niekaip, jei nori kazka paduot - duok mamytei arba tetukui i rankas, o jau tada ir Godute is ju paims 😀 siaip is dalies tikrai dziaugiuosi, kad ji sitaip, kai dabar tokie laikai 😀

13. Aug 2012, 10:21

sveikutes😀 oi manoji visai nemyli svetimu zmoniu, visiskai nesileidzia kalbinama, nieko niekada neiima,ar tai butu saldainis ar balionas ar dar kas😀 na isivaizduoju,kiek nerimo pries atiduodant i darzeli, as dar ir nelabai tam pasiruosus,nors jau kazkokios veiklos labai norisi, gerai kad i mokslus rudeni,tai kazkoks prasiblaskymas bus didesnis, o ir Ugnei pamokeles vel prasides😀 oras siandien nekoks pas mus, tai kazka veiksim namie turbut..greit ta vasara prabego.. p.s aciu uz sveikinimus

12. Aug 2012, 17:42

Maniskis tai drasus seip,nebijo svetimu,kelios minutes ir jau gali zaisti su visais,neverkia kai svetimas paima,tik keistai ziuri kelias min😃del sito as nepergyvenu,manau labiau pergywenu del saves,kad labai pasiilgsiu savo leliuko.

12. Aug 2012, 17:04

labutis. dar ramu, vis tebesijaucia forume vasara. grazuole ta mazoji Marija 😀 mes pakrikstijom Ainute 4,5men., tad jau ir pasimirso kaip kas buvo, bet liko filmukas, tad kada ir paziuresim. kai ziuredavom su sunumi kur jis mazas buvo, tai pravirkdavo jei filmuke verkdavo 😀 bus matyt kaip mazoji reguos i savo verksma, nes per krikstynas, kol gavo svesto vandens "giedojo" neblogai 😃 mes jau men. esame apsilima darzelyje padare, tad manau,kad jausis dabar drasiau, jug bus jau vyresniuju pusej. liudniau bus tiems atejusiems vos 2m. sulaukusiems vaikuciams bei naujokams. svarbu kad vaikutis rastu kontakta su aukletoja, kazkuo susidometu grupeje, tada viskas buna gerai. manajai l.patiko namelis, ciuozyklele, tad mama neberupejo. gal ir gerai, kad namie zaislu nera perdaug, idomesni zaislai tampa kitur 😀 manoji jau keleta dienu buvo su mociutem, paskutiniu laiku ir su svetimais greitai susidraugauja, ziurint kaip jie elgiasi: ar palaukia kol ji apsipras ar griebia pakelt. net gimines susitikime su visais atsisveikinant buciavosi, leidosi pakeliama.

12. Aug 2012, 16:29

Sveikutes kaip laikotes,umama sveikinu pakrikstijus mazyle😀ingusete mes 21d.pradesim eit i darzeli irgi labai pergyvenu,kazkaip neramu man kaip jam ten bus,nesu palikus jo visai dienai,o cia dar svetimi zmones,na bet manau graziai elgsis su juo aukletojos,as irgi net nezinau,ka pirkt reikes,bet cia pas mus tai tikrai zinau,kad sarasa duoda ilgiausia😃ryt skambinsiu,nes man nepranesa kelinta valanda ten but,tik diena atsiunte,o laiko nera,pora savaiciu paeisiu su juo ir tada jau i darba gryzinesiu,o ko dienos greiciau eina to labiau nenoriu😃atsimenu,kai gime Kajukas labai darbo ilgejaus,db atpratau,tai sunku bus isivaziuot,na bet nieko nepadarysi toks gyvenimas😀

10. Aug 2012, 07:41

Ugne Marija😀

10. Aug 2012, 07:41

labas rytas😀 grize mes jau,tik vis neprisedau parasyti...apturejom labai grazias krikstynas,tai jau kaip ir visi rupesteliai salin nuplauke😀 gyvenam gerai,nesergam,daug snekam..ir svarbiausia atejo jau pora savaiciu kas cia? periodas..dabar viskas kas cia😃 oi oi su tais darzeliais,siandien bandysiu jungtis i sistema zeti vilniaus situacijos..bet manau mum be sansu,tai kolkas ir neimu i galva,kai nera kur man skubeti..Ruta, na jau visai nebedaug liko😀

07. Aug 2012, 17:38

jau liko savaite iki pirmo termino. o kai karsciai uzeina tai net ant saules negaliu but daktare uzdraude. galetu jau greiciau gimt lelius.

07. Aug 2012, 16:45

sveikos,na mes vel po uragano,ojojojoj vakar kas dejosi,gerai kad spejom pareit su mazaja namo,na JURGA reiktu reiktu susimatyt,as tai noreciau su traukiniu iki plunges pavaziuot,nes ALTEJA tik pamato traukini tuoj ploja rankom,idomu ir jai butu pavaziuot,bet cia klausimas tik,nes paskutinis menesiukas,prasides darzelis,niekur nebeisleksim,o ir tau su darbu susiderint ,nebent koki savaitgali su mama atvaziuotumem,nu cia per skaipa susirasysim,manoji kazkokia nerami yra pasidariusi,vis zirzia,danukai nervina turbut,dar vis teturim 17 ,kitu bnesimato nors dantenos patinusios,ir naktim blogai miega,isileidau i lova kai vienos buvom,tai dabar ir prasosi nuo puses nakties,nebeina atpratint,pradejom rezima ,keliames pries 8,pirma val guldau miegot iki siol dar miega,nes prasides darzelis kad isivaziuotumem,22d eisim praeiti komisija sveikatos,ir reiks jau susipirkti darzeliui,nors net nezinau ka.drauges sakjo ,kad duoda sarasa pirkiniu,na ziuresim kaip cia bus,kazko pati pradedu nerimaut kaip mum cia seksis,na ,bet nusiteiksim geriausiam,na ruciukas paskutines dieneles jau ir jums,oj nepavydziu per tokius karscius,VAIDA dar negryzusi turbut,na parasykit atsiliepkit mamytes

05. Aug 2012, 18:20

labutis. matosi, kad cia atostogos, o kazkam laukimo akimirkos 😀 lauksim naujo leliuko musu buryje 😀 as pati net stebiuosi, kad man visas menuo vien susitikimai: pradejau klases susitikimu, per vidury - pusbroliu-puseseriu is tecio puses, o vakar is mamos puses gimines susitikimas. truko vieno pusbrolio, puseseres ir keliu puseseriu vaiku, nes jos turi 2-10, dauguma uzsienyje, tad burys vietoj 30 butu isauges vos ne iki 50. dziaugiuosi visais susitikimais, visi buvo saunus, linksmi, ir svarbiausia, kad sugebejom susiburti ne per laidotuves, nes tik i jas visi sugeba suvaziuoti, susieiti, o taip ir prie arbatos susimatyt nesusibegam. tai va. darbe nieko gero, kruvis didelis, grafikas durnas, virvalandziu netruksta, nes atostogu susikaupe darbuotojai turi nemazai, o isleist nera kaip. sumazinta tiek, kad "braska". na bet kur savininkai, manau daugumoj tokia padetis. dabar INGA, butu smagu susimatyt ir mazosioms giminaitems, nes nesam daug, pvz. pas Mindauga kieme? 😀 pas mus uraganas praejo juostomis, pas mus gatvej nieko, o Plunges parka aplauze neblogai, uztai mano tevai visa para neturejo elektros, nes virsdami medziai nutrauke el.laidus. mazoji mano dar pokaituka miega neblogai po 2-3val., o kartais ir ilgiau. jei ryte ir popiet dalyvauja pas broli irklavimo treniruotese, tai lieka be pokaicio, bet vakare nuluzta apie 7-8val. ir miega iki ryto 🤓9val.

31. Jul 2012, 15:33

sveikos, kas arostogauja, o kam kapsi paskutines savaiteles, jau tie karsciai baigia i kapus nuvaryt.

31. Jul 2012, 14:21

sveikutes,na mes jau cia,po visu laidotuviu,giminiu susitikimo ir po uragano,sendien tik sutvarke interneta,nutrauke laidus,medziai kieme isvirte,gryzom kaip po karo klaipedele atrode,mes per visa uragana spejom gryzt pas mama,mazoji is darzo spejo parbegt ir per kelias sekundes viskas prasidejo,sendien vel karstis,neimanoma namuose rodo 28laipsnius,nei pamiegot nakti neina,si savaitgali dar juros svente bus,tai jei bus tokie karsciai nezinau kaip atlaikysim,tikrai visos atostogauja,na mes su JURGA SUSITIKOM pagaliau kaime

30. Jul 2012, 15:05

Sveikutes,na cia nei gyvos dvasios😀kur dingusios visos?dziaugiates siltais orais?😀

26. Jul 2012, 12:31

As jai kada nors turesiu antra vaika,tai manau nenorsiu lyties zinot iki paskutines minutes noreciau tiket,kad gimtu mergaite😀visada poreles norejau,bet manau,kad antras irgi berniukas butu😃

1 2 3 4 5 6 ... 37