Balandžio mėn.gimę vaikučiai (II)

26. Oct, 04:23

Labas labas, kadangi mūsų balandukai perkopė savo temelės amžiaus ribą burkimės čia:)

25. Jul 2012, 18:12

pavydi tai ne tas zodis. o nezinom ka turesim. kai gims lelius tai tik tada suzinosim ka turim

25. Jul 2012, 17:54

o tai jau greit turesi leliuka dar viena,o tavo mazoji nepavydi?kazin kaip bus kai gims sesute arba broliukas😀

25. Jul 2012, 15:25

juda leliukas bet labiau i vakara pasireiskia. beveik 37sav.

25. Jul 2012, 15:12

ingusete uzuojauta jusu seimai,laidotuves pats nemaloniausias ir skaudziausias dalykas☹

25. Jul 2012, 14:50

sveikutes,taip ALIONA mano mergina labai daug energijos turi,ir dabar va pagaliau uzmigo pietu nusilaksciusi,pas mus liudnos dienos,laidotuves turim,mamos brolis mire,laidos penktadieni,tad susitikima kaime atidejom ant sestadienio,lauke pas mus 29pavesyje rodo,gerai ,kad vejelis dar nors sioks yra,o dar ir vyras suluzo kryzkalnyje,laukia kol atvaziuos brolis partemt,nu vienu zodziu viena beda ne beda,visada viskas nelaiku uzgriuna,na pasirodysim mes kita savaite,o su JURGA SUSITIKSIM SESTADIENI KAIME....

24. Jul 2012, 10:28

Sveikutes,as vis uzeinu i ta temele,bet matau,kad tuscia tai ir nerasau😀ingusete kaip idomiai kad mazyle miegot nebenori,daug energijos turi😀mes augam neblogai,vyras uzvakar isvaziavo i LT kita ketvirtadieni grys,tai liudim vieni,drauges mergaite pasiemiau pas save tai savaitelei,kad Kajukui linksmiau butu,gerai kad ji jau didele prieziuros nebereik,labai savarankiska mergaite,pas mus orai tai nesuprasi,vakar visa diena apsiniauke,vejas,bet nelyjo,siandien atrodo saule sviecia,bet vejas yra,eisim gal paskui i parka,ruciukas o tai dabar vel viskas gerai juda mazylis?😀kiek tau laiko jau yra?😀

23. Jul 2012, 21:15

na taip jau ne be daug liko, bet jau sunku pajudet.

23. Jul 2012, 16:54

sveikutes,mes ir visur duodames nes tetis gryzes yra,dar orai pradejo gereti,tai isvis pradingsim,seip gyvenam gerai,nesergam,kaip sakant visur atostogaujam,ALTEJA isvis nebenori pietu miegoti,po 15min nusnaudzia ir viskas,ir vakare be 11neuzmiega,noras nusilaksto ,nesuprantu bet ji nepavargsta,RUTA AS ZINAU KAD GULEJAU,NES PASKAITAU APIE BUSIMAS MAMAS,laikykites nebedaug beliko ir dziaugsmeli dar viena ant ranku laikysi,VAIDA irgi isvaziavusi atostogaut,JOVITA uzsieni,ALIONA nebeparaso,JURGAisvis dingo net i skaipa neparaso,bet manau savaitgali susitiksim pusbroliu susitikime kaime,na ruosiames i miesta vaziuoti,kiek zinau send burbulu svente turetu but,geros dienos,nepradinkit mamytes ilgam

23. Jul 2012, 11:42

ojej, na svarbiausia, kad viskas gerai, nebe daug visai beliko - laikykites ir stiprybes 🌷 mes va ruosiames i laukuti, mazoji savo kiemo chebrytes jau pasiilgo, tai leksim, matau jau renkasi mamytes su maziukais 😀

23. Jul 2012, 10:31

leliaus judesiu nelabai jutau ir kraujospudis pradejo kilt. o del lyties tai nezinom. pora dienu palaike ligoninei ir paleido. o dar visa diena laike ant varskes dietos ,tai per tas dienas nukrito pora kilogramu.

23. Jul 2012, 10:01

Sveikutes, mes tik vakar namolio pargrizom, eilini syki nesisedi visai mums namie, tevelis darbu turejo, tai galvojom su mazaja, kad kur gi kitur mums bus smagiau leist laika, jei ne pas senelius 😀 tai vel siaubem sodus, nors orai ne kokie buvo, bet vistiek linksmai pasibuvom 😀 o siaip gerai laikomes, tfu tfu tfu, nesiskundziam. Ruciukas tai jau visai nebe daug liko, o kas buvo, kad ligoninej teko pagulet? o tiesa zinot ko laukiates, berniuko ar mergytes? 😀

22. Jul 2012, 17:54

sveikutes kaip gyvenat? as tai sia savaite gulejau ligoninei. mum jau iki gimimo liko nepilnas menuo.

17. Jul 2012, 16:55

labutis. kelias dienas ramybe cia? as pries tai per iseigines inykau organizuot klases susitikimo. jau 20m. kai baige vidurine 😀 buvo sioks toks sujudimas pavasari ir aprimo. planavom liepos pab. ar rugpj.pr., o gavosi sekmadieni, liepos 15d. tad susisukom per kelias dienas, nes klasioka vietoj rugpj.pr. iskviete " i jura" jau sios sav. vid., o pas ji ruosemes susitikima daryti,tad teko kuo skubiau prisiderinti ir daryti susitikima "ant smugio". pavyko labai gerai, visi liko patenkinti. as po darbo atbegau, o kiti jau nuo trecios val. rinkosi. buvo daugiau nei puse, tai manau,kad visai neblogai. aukletoja iki siol stebisi,kaip mums pavyksta padaryti klases susitikima jau 4karta ir ateinam bei turim apie ka kalbetis. ji dar turi kelias laidas isleidusi po musu, bet be musu niekas i susitikima nekviecia, tai mielai aukletoja dalyvauja ir pritampa, nors jai jau netoli 60m. dziaugiuosi, kad iseigines turejau, nes gryzom paryciais, tai visa diena vakar vaiksciojau apsnudusi. dukrytei vienodai, kad mama nemiegojusi, jai reikia i laukeli ir mama tempiasi. 😀 orai permainigi, silumos jokios, tad nutaikom momenta,kad nelyja ir jau matuojam pelkes, nes pasitaskyti ezere ar juroj dar nespejom 😀, o kada i vasarines sukneles ilysim? INGA, sveikinu su 2m. vedybinio gyvenimo 😀 ALIONIUKAS, nesijaudink, prades kramtyti. jei nenori daugiau kramtyti kai valgo pagrindini maista, tai i tarpus duok dziuveseli ar koki uzkandi,kad pratintusi pats atsikasti ir valgyti. manoji ir perdaug neskubejo valgyti pati-trindavau su sakute ir kiekviena karta vis maziau, bet kai uzkandziaudavo koki riestaini, dziuvesi po biski ir iprato kramtyti. na tikiuosi po keliu dienu pribegsiu ir daugiau mamyciu savo vasaros ispudiziais pasidalins 😀

14. Jul 2012, 15:13

kaip savaitgalis?o man sendien 2metukai kai atsokau savo vestuves,ta proga pietausim kavinej,man ALIONA irgi uzeina eksperimentuoti virtuvej,bet dazniausiai ten darbuojasi vyras kai namuose,as jau ir savo darbe toj virtuvej atsidirbau,na manoji mergina metuku jau kramtyti pradejo pati,stengiausi stambesni maista duoti,tegul mokinasi kramtyti,zandikaulis geriau formuojasi,oras pasakiskas ,vaziuosim paziureti baikeriu sventes,poto prie juros pavaikstineti,na o pabaigai atsvesti savo dienele kavinej,gero ir jum savaitgalio

13. Jul 2012, 14:36

sveikutes,na atigrui jusu seimyna tikrai gausi dvynukais😀kazkada ir as dvyniu norejau,bet mano ir vyro seimoj tokiu nerasta😀kajukas uzmigo,as valgyt gaminu vistienos file su brokoliais suriu baltajame padaze orkaitei😀nesu gaminus bet paragavus skaniai turetu but😀kasdien vis eksperementuoju su maistu,nes jau viskas atsibode,tai atsidarau saldytuve ir mastau ka gamint nekasdienisko😀(mamos genai pas mane)ant maisto gaminimo,o jusu vaikucia viska valgo ka paduosi?maniskis tai isvis neisrankus ka sumalsiu ta ir valgys,pradzioj sunku buvo prie musu maisto pripratint,bet db viskas tvarkoj,ai beje kada jus nustojot mazylems trinti maista?maniskis kai seip ka duodi kramto,bet jai jau sedasi valgyt tai ziaupcioja jai mazai sutrinu,ir turi but ne per tirsta,as taip laukiu kada jau gales tik su sakute sugnaibyt ir kada pacios valgyt pradejo?😀

12. Jul 2012, 17:13

labutis. neblogai pavakarojom, ALIONIUKAS. nu man jau dvynukai nebesisviecia, bet vaikams visko gali buti. musu giminej kryzminasi tas dvynuku gimimas. mano tecio pusbrolis su sese dvynukai, tad gaunasi, kad kitas pusbrolis turi dvynukus- mus. o mano mamos pusej dvynuku iki siolei nebuvo,kol puske nepagimde dvynukiu mergyciu. jai mano tecio gimine visai "nesirisa". tad nezinia kaip jie atsiranda 😃 jau pokaituka mazoji nueina apie 2-puse 3 miegot, bandom stot i ritma. vakare sunui liepiau gryzt iki 10val. is lauko, nes kai gryzta puse 11, tai eina valgyt daryt, na ir prisistato sese i pagalbininkes, taip be 11val. neimanoma nuvaryt miegot. man dar neteko uzplot mazajai, bet sunui yra teke nekarta. uz tapetu plesyma labai pykau. pirmakart pasiaklbejom,kad gaus per nagus. dar reikejo jam ir antrakart plest. sakau treciakart tikrai gausi. norejo isbandyt ar taip ir bus, buvo jau kokiu 3m., dar daugiau nuplese. tai liepiau atkist rankeles ir dauziau per rankas. daugiau bandymu nebeprisireike-buvo geriausias "pagijimas" nuo tapetu plesymo. pikta buvo,kad mazas augdamas ne vienos knygos nesuplese,o cia toks durnumas uzejo jam. tad INGA, dar viskas priesaky, ne to dar parodys mazoji 😀 o darzely apsislifuos su vaikais, ten ir naglesniu, ir ramesniu bus, tad perdaug nepakaraliaus 😀 na einu ramybe pasidziaugt su kava,kol mazoji miega. veliau darysiu kreveciu misraines su ryziais. iki

12. Jul 2012, 08:20

labas rytas, na del auklejimo ir uzplojimo tai as neturiu grieztos nuomones,musu mazoji yra gavus irgi,bet tik nuo manes,vyro ranka per sunki😃 oi oi ir sirdi skaudejo ir asara riedejo,na bet jau tokia situacija buvo..o dabar tai kazkaip pastebejau jei uzreksi tai nesureaguoja,jei sakai oi siken gausi irgi dzin,na bet jau zvilgsnis pritrenkia ir klauso😃 siaip kazkur ne namie tai ji labai paklusni,atrodo maza damute,nes mane labai saugo,tai turbut bijo isdykaut😀 na merginos mes porai savaiciu dingstam,isvaziuojam su mazaja i druskininkus😀 grisiu parasysiu yspudzius,geros dieneles 🌷

10. Jul 2012, 15:42

labutis,dienos pradzia prasidejo neblogai,is ryto sesuo tavaziavo tai vazinejomes apsiprekinti,mama su ALTEJA buvo,ejo abi i lauka,kai gryzom jau panele pietu uzmigo ir dabar dar tebemiega,vakar buvom sventej,bet nedaug tesusirinko ,issigando lietaus,nes kai nuvaziavom i miesta 5min palijo,o poto vel saule kepino,tai mazoji prisipute prisiziurejo prisigaude visokiausiu burbulu,gryzom 9vakare,kol pavalge atsiprause galvojau jau nuluz anksciau,bet katu 11val ji dar dainuoja,na ir nakti sokinejo ,atsibudinejo,cia nuo ispudziu arba dantukas nervoja dygsta 17,ALIONAkai tetis gryzta jo buna pasiilgusi ir jo tada klauso,nes lepina pirmom dienom,o poto ismandreja ir savo daro,tada jau ir nuo tecio gauna velniu

10. Jul 2012, 10:15

Sveikutes🌷kaip dienos pradzia,man Kajuka lb anksti keltis pradejo,nezinau kas jam pasidare puse8jau ant koju,anksciau iki9miegodavo,geri laikai buvo😃,na jo inga as ir nespjaunu i vandeni,bet visad stengsiuos graziuoju tartis😀o tai tecio klauso labiau nei taves?musu tetis tai geroji feja namuose😃😃man patinka tvarka ir kad kajukas nelystu kur negalima,o kai tetis grysta leidzia beveik viska,priima viska su humoru,man tas nelb patinka,nes vaikas nebesupras kas gerai kas ne😀

09. Jul 2012, 14:59

as irgi taip sakiau,bet matau ,kad kitaip neiseina,iki metu ir rami buvo,ir dabar su vaikais zaisdavo graziai,bet jau antra savaite kaip savo virsu kelia,o jei nieko nesakyciau tai isvis manipuliuoti pradetu,kita savaite grys tetis paziuresim kaip bus tada

09. Jul 2012, 14:15

o dvyniai kaip fainiai,gal kada dvynukus pagimdys😀ingusete nu pasiutus tavo panele,as labai nelaukiu tokios dienos kada mane isves is kantrybes,vis tikiu kad geras vaikas bus,db sakau kad nemusiu niekad,bet aisku niekad negali zinot,kiekvienas vaikas skirtingas,auklejimas tai pat😀

09. Jul 2012, 13:24

laba visom,pas mus 30laipsniu nera kuom kvepuot,nei lapas nejuda,tai greitai nuejom iki turgaus parduotuves,dar kieme pazaide su berniuku kol nesusimuse ir verkdamos parejom namo,gavo per uzpakali ir paguldziau miegot,nebeklauso visai,is vaiku visus zaislus susirenka,o jei jos paima tai tuoj puola mustis,nezinau kaip darzelyje bus,mane net is kantrybes isvede,sakau graziuoju nesupranta,kai gauna lupt tada apsiramina,pietu mes einam apie puse 2,va dabar jau uzmigo,ismiega po 2,3val,vakare 10jau miegam,nu kartais uzsibunam,bet iki11jau miegam,nenueinu as nuo rezimo,nes darzelyje jau 1val pokaitis yra,kai ismiegos vaziuosim i miesta pasivaikscioti,vakare puse 7 eisim i burbulu svente,smagu daug vaiku,o burbulu irgi milijonas,na JURGA tai linksmai atbaliavojot ane?alioniukas,JURGA su broliu dvyniai yra,o broliene dviem dienom skiriasi,tai i kruva visu triju balius buvo

09. Jul 2012, 12:36

Sveikutes🌷pas mus siandien grazi diena nusimato,jau22laipsniai pas mus,man tai cia jua karsta svediska vasara😀ant saules gal silciau,vakar lyjo,griaudejo siek tiek,maniskis pietu irgi ilgai miega3-4valandas,vakar net du kartus miegojo,vaziavau i parduotuve vakare grystu abu mano vyrukai miega ziuriu jau maniau kad nebenueis anksti miegot bet apie10uzmigo,seip9jau paguldom apie puse10uzmiega,db vel miega,eisiu valgyt ka nors taisyt😀atigrui tai smagu kad pasibuvai gimtadieni,tai tavo brolio ir jo zmonos gimtadieniai ta pacia diena ar as ne taip supratau?😀Ka siandien mamytes planuojat veikt?😀

09. Jul 2012, 08:32

labutis. trumpam pribegau,kol dar miega mazoji. darbo dienos buvo karstos-daug zmoniu, nors pard. vesiau buvo nei lauke. tik kabinetuose kaip siltnamy sedejau-nebuvo kuo kvepuot ir l.trosku. sestad. vakara gryzusi po darbo "ant smugio" vaziavau i brolio ir brolienes gimtadieni, nors tetis ir mane dar paminejo, kai sveikino savo vaikus ir martele. neblogai pavakarojom, nes mazoji po pokaicio tik 7val. buvo atsikelusi. jai dziaugsmo buvo zaisti su sunimis. vakar jau dienele vesesne, net vakare ilgu rankoviu reikejo. nejaugi vel atves? INGA< pas mus 07.07 nuo 5val. kai dave lietus-kaip is slangos. mama sake, darze net vagu nesimate-plauke vanduo. ir taip dvi val. o vat iki Klp nedaejo... pas broli kai nuvaziavau apie 8val. vakare buvo vesu po lietaus, bet apie 10val. vel jokio vejelio ir silta smagu buvo. mazoji vakare be 12val. neina nuvaryt miegelio,o ryte atsikelia kaip brolis apie 10-11val. pokaitis susivelino, vos 4-5val. beina nuvaryt. isderino mano vyrai mazaja, nezinau kaip reikes sugryzt i "ritma". siandien vejo nera, bet ir diena apniukusi. kol kas saules ryskumo nematyti ☹ einu pusryciu ziuret ka daryt. geros prasidedancios savaites 😀

07. Jul 2012, 20:29

sveiki,manoji kaiptik pietu ismiega po 3val,vakare apsiniauke uzjuodavo dangus galvojau jau kai pils tai pils,niekur toli nuo namu nejom,ir kagi,ne laso neiskrito ,vejas debesis issklaide,bet prabuvom pora val,nors saules nebera,29rodo ,bet vejelis nors papucia

07. Jul 2012, 20:08

na sveikos,neiskepet? pas mus siandien 32 rode,neimanoma jau..Ugne visa diena turskesi pripuciamam baseinuke,gerem ledu kokteilius,bet tik tam kartus atsivesinom...siandien net nemiegojo,tai turbut ir nebeiseisim i lauka,nors vakar 21val buvom,tai labai smagiai pasivaiksciojom..

05. Jul 2012, 22:22

labutis. aciu uz sveikinimus. beveik sav.neturejau interneto, sunus norejo pasijungt belaidi su priedeliu ir kazka pridirbo.teko kviest meistra. ryt, poryt dirbu,tad tikiuosi sekmad.daugiau naujienu parasyt apie dukryte ir apie save. dar karta aciu ir iki. labanakt 😀

05. Jul 2012, 20:32

Man cia cia svedijoj labai liudna,turiu dvi drauges,su viena susitinku karta per kelis menesius😃,o su kita tai daznai,tik ji db isikrauste i kita miesta 15km nuo musu,tai nebesusitinkam kasdien,o seip mano mieste mazai lietuviu turiu omeny moteriskaja lyti😀vyru tai nemazai sutinkam.

05. Jul 2012, 20:30

o kiek daug tu cia man pridejai sypseneliu,aciu🌷reiks db visur diet kol neatsibos☺

05. Jul 2012, 20:08

http://sypseneles.lt/ cia nesigauna tai jei kitur reiks😀

1 2 3 4 5 6 7 ... 37