Mityba

29. Nov, 04:06

Sveikos mergaites, tik siandien suzinojau,kad laukiuosi,pagaliau testas parode dvi juosteles :) ar galiima valgyti surelius, sokoladinius saldainius, gerti mineralini? nes skaiciau,kad negalima net vaisiu valgyti, parasykite sao patirti ka jus valgote,valgete, nepykite jei jau buvo tokia tema :) dekui

05. Dec 2012, 14:18

Aš gulėdama irgi girdėjau ir labai šaukiančių gimdyvių, ir gan tyliai kenčiančių, manau, tai dar nemažai priklauso ir nuo pačios moters, aišku, daug lemia ir personalas.

05. Dec 2012, 14:11

na apie ligonines nelabai ka galiu patarti pati gimdziau Raseiniuose,gimdymo palatos manau visur mazdaug vienodos nera jos jaukios bet kai ateis laikas patikek nelabai rupes nei kiek zmoniu aplink nei kas tokie 😀 as tikrai negasdinu 😀 tiesiog busi susikoncentravus i vaikelio atejima 😉 patariu nueiti ir apsiziuret labai svarbu koks kolektyvas kaip su tavim bendrauja,juk tuo metu norisi supratimo,kai gimdziau pirma karta pries 13 metu tai ma atejus akusere sake ko cia sauki gimdyves isgasdinsi 😃 tada tai issigandau 😃 tik jau po gimdymo kai gulejau palatoj ir girdejau kitas gimdyves supratau kad tikrai nebuvo tada ko isgasdint 😀 o sykart buvo labai faina ir kantri akusere 😀

05. Dec 2012, 14:10

Gal viso personalo kokie 5, bet tiek gyd. paprastam gimdyme tikrai nebūna 😃 Man prie cp buvo tik 3 medikai - 2 ginės ir anesteziologė 😀 Nu dar vaikų gyd., kuri mažiukę išsinešė, kai ištraukė 😀 Simona, jei yra galimybė, gimdyk privačioj klinikoj, ten bus labiau namų aplinka, jei nereikės cp, nes operacinėj nėra ko norėt kad būtų namų aplinka 😃

05. Dec 2012, 13:09

nezinau man pasirode taip baisu 😃 daktaru kokie5 stovi prie vieno zmogaus toki niuri aplinka, ko jus mergaites stebites? juk manau visos pirmo vaikelio besilaukiancios bijo visko, gal taip tik pasirode, reikes nueiti , va drauge pagimde pries pora savaiciu ,tai papasakojo biski, sake gimde krikscioniu gimdymo namuose gal teko ka girdeti?

05. Dec 2012, 12:29

gimdymas praejo labai gerai tik kiek uztruko kol atsivere gimda pakankamai,tai pasikankinau biski 😀 bet po to kai pora valandu atgulejau gimdykloj pati i palata parejau be problemu ir tiesiai i dusa 😃 O kas te tose foto gimdyklos taip nugasdino?

05. Dec 2012, 12:20

Simona, geriausia tau nueiti kad ir į tą Mažylį ir bus viskas aišku 😀 O kas nepatiko gimdyklos foto? 😃

05. Dec 2012, 09:02

Labas rytas, tai supratau, bet jei senas tai ar tikimybiu daug,kad tiek ir yra mazdaug? ji rusisku akcentu, sunkiai sneka, klause ko isvis pas ja atejau 😃 man visada sekasisu ginem, tarpais gera sypsosi tarpais pikta ir susiraukus, keista labai ,prasysiu ,kad padarytu echoskopa , jau ziurejau gimdymo namus mazylio, gal ten reikes eit pas kokia gydytoja, maciau mielu ir komentarai neblogi ,bet pamaciau gimdyklu nuotraukas tai nebenoriu 😃
o jums bigmamy kaip gimdymas praejo?

05. Dec 2012, 07:48

ikisus ranka ji apciuope gimda ir mazdaug pagal jos dydy nustate tau kiek laiko laukiesi 😀 cia jau tikrai laaaabai senas metodas,keista ka nedare echoskopo ,tikrai tos senos gines kaip is viduramziu dauguma islindusios kiek ma teko su senom turet reikalu i tave ziuri kaip i visiska bukaprote ☹

04. Dec 2012, 17:23

Man irgi senos nepatinka, aisku gal daugiau tos patirties, bet piktos tai nezinau kaip kas

04. Dec 2012, 16:43

Na amžius ne riba kartais, bet kiek aš susidūrus su senom ginėm, tai neduok Dieve ... ☹

04. Dec 2012, 16:18

Ji sena gydytoja gal todel 😃 tai dabar net nezinau tiket ja ar ne 😃

04. Dec 2012, 15:38

Įdomiai, nes šiaip gyd. nėštumą skaičiuoja ne mėnesiais, o savaitėm ... 😃

04. Dec 2012, 15:37

Tai eisiu visur dabar, kad suzinot isiaiskint viska, na bet jei sake ,kad apie 2 menesius tai gal siaip sau 😀

04. Dec 2012, 15:30

Na gal ji žino ką darė ... Tai jei nežinai kada paskutinįkart sirgai, tai gali padėti nebent ultragarsas.

04. Dec 2012, 14:32

Nezinau ji taip nustate, nesamone bet ka daryt ,tai spejo ar kazka rodo tas pilvo spaudimas? kiek tiketina kad pasake tiesa? 😃 senai labai,pas mane jos visada nereguliarios buvo rugseji gal koki gal anskciau, nuejau pas gyd anksciau del ko taip veluoja, sake viskas gerai, paskui ekoskopija padare ir sake kad yra man endotriumas, ten kresuliukai menesiniu metu bet kai sirgau paskutini karta ju nebebuvo o gydytoja sake,kad sveika kaip ridikas 😃

04. Dec 2012, 14:23

Jau šimtas metų kaip tai nėštumo laiko nenustatinėja, o tai kada tau buvo paskutinės mėnesinės? 😃

04. Dec 2012, 14:12

ikiso ten ranka,paspaude pilva ir pasake 😃

04. Dec 2012, 14:09

O pagal ką ginė sprendė, kad tau tiek sav.?

04. Dec 2012, 13:50

*testai

04. Dec 2012, 13:48

Na taip,jei taip pasake, bet nestai rode neigiamus tai nezinau :O

04. Dec 2012, 13:31

Mes visos jaunos 😀 Nors kitos netoli 30 m. mamas skaito jau senom, buvo čia tokių mamų 😃 Simona, tai tavo nėštumui jau 8 sav.?

04. Dec 2012, 13:21

Labas mergaites, nevarykit ant jaunu mamu 😃 visokiu juk buna, va, neseniaigryzau is gines, eina sau kokia pikta ji, sake mazdaug du menesiai man, nei ekoskopo neisrase nieko, dar sako ko pas mane ateijai eik pas savo gydytoja, fui nepatiko, irsake ateit tyrimam slapimui 7.20 , turbut negalejo dar anksciau,,prasysiu,kad parasytu siuntima ekoskopui 😀

04. Dec 2012, 10:54

man teko susidurt ir tikrai su protingom ir jaunom😀

04. Dec 2012, 09:47

Kiek man teko susidurti, tai retas atvejis, kad būtų itin protingos, neretai karštakošės visažinės 😃

04. Dec 2012, 08:49

kartais nepilnametes protingesnes už vyresnes😀

03. Dec 2012, 22:05

Visos mes buvom nepilnametės, bet kai nepilnametės mokina vyresnes, tai komedijos kartais gaunasi 😃

03. Dec 2012, 21:29

aš ir sakiau ,kad manes nereikia gailet 😀 labiausiai man patiko nepilnametes 😃

03. Dec 2012, 21:06

Apie mane irgi buvo čia kai kurios visko prigalvoję 😃 Netgi gailesčio sulaukiau, bet jei tokių gailėt kaip aš, tai ką tada kalbėt apie tokias, kurios tikrai gailesčio vertos 😃

03. Dec 2012, 20:35

čia apie mane buvo primasčiusios panos forumuose kadangi pernešiojau labai ilgai 😃

03. Dec 2012, 18:22

Oi ko tik žmonės neprigalvoja, man tą patį sako ir netgi, kad pagalvę įsidėjau, nes neva aš negalėjau pastoti ... 😃

1 2 3 4 5 6